Staw

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    Staw - Page 2 Empty Staw

    Pisanie by st. albans Sro Mar 05, 2014 1:17 am

    First topic message reminder :

    Staw - Page 2 Tumblr_m2cgf76nMp1r712ajo1_500_large
    avatar

    Gość
    Gość

    Staw - Page 2 Empty Re: Staw

    Pisanie by Gość Sob Mar 29, 2014 7:33 pm

    tak! jako pierwsze! bo nikogo nie było pół dnia, tylko my. xd
    kiedy wstał, przestraszyła się, bo po pierwsze, nigdy się z nikim nie kłóciła i naprawdę nie chciała, żeby to tak wyszło! sama swojego zachowania nie rozumiała. przecież normalnie to rzucałaby jakieś żarciki i nie przejmowała się, że on gada głupoty, bo sama gadałaby większe. a po drugie... no cóż. jej zadanie. musiała z nim wytrzymać chociaż do zakończenia zadania, a potem nie musiała się z nim już nigdy widzieć.
    - ja... przepraszam. nie miałam tego na myśli. - złapała go za rękę, żeby go zatrzymać i patrzyła na niego z dołu z najbardziej niewinną minką na świecie. - to po prostu takie... głupie. - dodała, bardziej do siebie i złapała jakiś kamyk, żeby rzucić go do stawu.
    avatar

    Gość
    Gość

    Staw - Page 2 Empty Re: Staw

    Pisanie by Gość Sob Mar 29, 2014 7:38 pm

    to chyba nawet sobie zaraz poczytam. i tak nie mam co robić.
    no tak, zadanie musiało być wykonane, w sumie to to rozumiał, co nie. znaczy zrozumiałby gdyby wiedział. ale nie wiedział i nie zapowiadało się na to, że się dowie. zacisnął lekko usta kiedy go zatrzymała.
    - a mi się jednak zdaje, ze dokładne to miałaś na mysli. nie wiem w ogóle po co mnie tu zaprosiłaś minnie, naprawdę. - mruknął. zapamiętał nawet jej imię, jakiś postęp jest! - nie chcesz się ze mną widywać to nie musisz. nikt ci nie każe. nie musiałaś mi nawet dziękować, że uratowałem ci dupę przez jakimiś idiotami. - dodał. był pewnie zły nie na nią tak naprawdę tylko dlatego, że nic dzisiaj nie pił.
    avatar

    Gość
    Gość

    Staw - Page 2 Empty Re: Staw

    Pisanie by Gość Sob Mar 29, 2014 7:46 pm

    w mieszkaniu baśki! szykuj chusteczki, bo takie to smutne. a jak przeczytasz, to możemy kimś jeszcze grać. myślałam, że dzisiaj więcej osób będzie.
    właściwie fakt, że miała zadanie, w tej chwili trochę ją ratował, bo wiedziała co odpowiedzieć. to znaczy i tak wiedziałaby co powiedzieć, bo minnie zawsze ma coś do powiedzenia, ale zaczęłaby rzucać jakimiś głupimi żartami i tym bardziej by się nie mogli porozumieć. a teraz fakt, że się na siebie zdenerwowali, nawet pomagał jej w dokończeniu zadania.
    - przepraszam, ja po prostu nie wiem, jak się przy tobie zachowywać... - zaczęła spokojnym tonem. - bo nigdy do nikogo niczego takiego nie czułam i nie wiem co mam robić. - wyjaśniła. w sumie to strasznie smutne, ze tak wykorzystuje maxa do wykonania zadania i bawi się jego uczuciami, ohohoho. z drugiej strony smutniejsze, że myśli, że kłamie, a tak naprawdę mówi prawdę, tylko jest za głupia, żeby to ogarnąć.;x
    avatar

    Gość
    Gość

    Staw - Page 2 Empty Re: Staw

    Pisanie by Gość Sob Mar 29, 2014 7:54 pm

    przeczytałam. smutne, bardzo smutne. w sumie możesz mi kogoś dla theo dać bo dla alexa znalazłam a to chyba jedyne zadania które robię, ale to jakaś krótka gra, bo średnio mi się w ogole chce pisać i pewnie gdyby nie event to bym w ogóle nie przychodziła. też myślałam, że dziś caly dzień będą tłumy. no ale..
    na szczęście zadanie maxa wcale nie polegało na poderwaniu minnie bo wtedy to by z pewnością poległ i każdy by się dowiedział co ukrywa. lepiej dla niego, chyba łatwiej mu było nie pić cały dzień i w ogóle nic nie robić. powinien się zamknąć dziś w pokoju na cały dzień to byłby szczęśliwszy.
    - tal czyli jak, minnie? nigdy nikogo nie nienawidziłaś? nie wiesz nawet co tracisz. - mruknął, bo właśnie wydawało mu się, ze tak jest. skąd miał wiedzieć, że w obecnej chwili chce go okłamać..
    avatar

    Gość
    Gość

    Staw - Page 2 Empty Re: Staw

    Pisanie by Gość Sob Mar 29, 2014 8:01 pm

    szybko ci poszło. xd jak ci się nie chce pisać, to nie będę cię zmuszać! mi się dzisiaj właśnie bardzo chce pisać i nawet boston wreszcie ogarnęłam, a tu pustki. ale jak chcesz, to możesz zacząć theo i pomyślę kogo tam mu dam. i potem na chwilę będę też chciała sav dla wandy, co nie. no i wychodzi na to, że naprawdę dużo tajemnic będzie ujawnionych. smutek.
    może max był w złym humorze właśnie dlatego, że nie pił i dlatego na siebie z minnie warczeli. w koncu zazwyczaj byli dwójką szalenie pozytywnych osób... a tu, kiedy po raz pierwszy postanowili się umówić na spotkanie, nagle okazywało się, ze nie mogą przeżyć w swoim towarzystwie dziesięciu minut. przypadkowe spotkania wychodziły im znacznie lepiej.
    - raaaany, ty nic nie rozumiesz. - westchnęła, bo własciwie miała nadzieję, że sam się domyśli o co chodzi, a ona nie będzie musiała mu kłamać w żywe oczy, ale najwyraźniej był w tej kwestii równie ogarnięty co ona, no i nie domyślał się, że mogłaby być nim zauroczona, bo wiedział, jakie to niedorzeczne z jej strony.
    avatar

    Gość
    Gość

    Staw - Page 2 Empty Re: Staw

    Pisanie by Gość Sob Mar 29, 2014 8:10 pm

    taaak, nie czytałam każdego słowa tylko szybko ogarnęłam co tam się stało. okej, to zaraz zacznę i okej, dam ci potem sav. nooo ja ujawniam w sumie... nie wiem ile nie wiem co będzie z willem a tak to cece na pewno, lilka na pewno, sav też bo ona w życiu nie zaprosi 5 osób na kawę..... także tego.
    no tak, pewnie właśnie tak było, przecież dla niego alkohol to jak powietrze i tak dalej. no może nie az tak. albo jednak skoro się tak wkurzał. zawsze właśnei był raczej pozytywną duszyczką i w ogóle ale dzisiaj nie mial na to siły. chciał polożyć się w łóżku i płakać nad swoim ciężkim losem i tym, ze zrobił kiedyś coś glupiego. pewnie nie jedną rzecz, ale przecież nie wiedział co ma na niego woof.
    - no to może mi wytłumacz a nie jeszcze się na mnie obrażaj za to, że nic nie rozumiem, co? - prychnął. bo dlaczego kurde on ma cierpieć, że ona się nie umie wyslowić i nie umie mu skłamać w oczy prosto.
    avatar

    Gość
    Gość

    Staw - Page 2 Empty Re: Staw

    Pisanie by Gość Sob Mar 29, 2014 8:16 pm

    pf, tak po łebkach to się nie wkręciłaś w klimat! mam nadzieję, że effie zdąży przed północą i napiszemy jednolinijkowce, bo tam z willem, danielem i agnes to może być niezła drama. no ja ujawniam betty i baśkę w sumie.
    skoro minnie miała mu to powiedzieć sama, to wzięła butelkę i ją zaraz odkręciła, bo to pewnie było jakieś żulowskie wino w plastikowej butelce i pociągnęła kilka porządnych łyków. biedny max, że musiał na to patrzeć. tym bardziej biedny, że dziewczyna nie umie mu wyznać zauroczenia bez uprzedniego napicia się.
    - myślę, że się w tobie zauroczyłam. - wyznała w końcu, patrząc prosto na niego. odważna dziewczyna z niej, nie będzie przecież odwalać jakiejś maniany teraz. "myślę", słowo, które ratowało sytuację. - ale nieważne, udajmy, że tego nie powiedziałam i że się dzisiaj nie spotkaliśmy, okej? - kolejne słowa, które ratowały sytuację.
    avatar

    Gość
    Gość

    Staw - Page 2 Empty Re: Staw

    Pisanie by Gość Sob Mar 29, 2014 8:26 pm

    no raczej za bardzo sie nie wkręcilam, ale jakbym się wkręciła i to przeczytała to bym ryczała jak dziecko bo dzisiaj mam paskudny dzień, strasznie okropny i nawet nie wiem czemu! to jest najgorsze. no will agnes daniel też będzie dobrze.
    no to akurat przykre, że musiała się napić żeby mu to powiedzieć. ale max na pewno ogólnie trochę się zdezorientował kiedy powiedziała mu że myśli że się zauroczyła.
    - myślisz, że się zauroczyłaś? - uniósł brew. - to nie był najlepszy podryw jaki słyszałem minnie.... a ostatnio ty mi mówiłaś, że to ja jestem słaby w tym. - powiedział z rozbawieniem i objął ją ramieniem pewnie ponownie siadając. nie był chyba już na nią zły ale kurcze, nie ogarniał.
    avatar

    Gość
    Gość

    Staw - Page 2 Empty Re: Staw

    Pisanie by Gość Sob Mar 29, 2014 8:35 pm

    oj, biedna! ja mam taki dzień braku produktywności, bo tylko siedzę i piszę i oglądam seriale.
    kiedy zażartował i usiadł z powrotem, to się bardzo ucieszyła, bo załagodziła sytuację i już nie był zły, a poza tym wykonała zadanie, a on nie zrobił w reakcji czegoś głupiego w stylu nakazania jej spierdalać albo pocałowania. chociaż objął ją ramieniem, to nie wiadomo co mu tam chodziło po głowie! nie no, minnie nawet nie dopuszczała do siebie takiej myśli, że tak mogłoby się to skonczyć i chyba dlatego tak bez problemu mu to powiedziała, bo wiedziała, że on nie jest zainteresowany nią, więc nie pokomplikują sobie znajomości jeszcze bardziej, bo już była wystarczająco skomplikowana, skoro ją wkurzał. xd
    - no cóż, max, nie jesteś rzodkiewką - roześmiała się, wracając do swojej radosnej natury. może wcześniej sie denerwowała na niego, bo tak naprawdę stresowała się całym zadaniem. a skoro je wykonała, to wszystko było już w porządku.
    avatar

    Gość
    Gość

    Staw - Page 2 Empty Re: Staw

    Pisanie by Gość Sob Mar 29, 2014 8:50 pm

    ja to byłam dzisiaj na zakupach.... i chyba tyle dzisiaj tylko zrobiłam. nic mi sie nie chce. jutro może gdzies pojade na cały dzień, chciałabym. mam już dosć siedzenia w domu.
    no tak, max nie umiał się za dlugo gniewać na ludzi w sumie jakby na to nie patrzeć to wolał z nimi dobrze żyć a nie się wkurzać. taki kochany był chlopocek z niego. a chyba nie chciał jej całować, bo go zmyliło to słowo myślę... po za tym on się chyba nie czuł zauroczony, więc to tym bardziej, jeszcze by sobie coś pomyślała i co wtedy!
    - naprawdę? szkoda. - zrobił smutną minkę i zaśmiał sie.
    avatar

    Gość
    Gość

    Staw - Page 2 Empty Re: Staw

    Pisanie by Gość Sob Mar 29, 2014 8:57 pm

    ja trochę sprzątałam w sumie, o! zawsze mogę udawać, że coś zrobiłam. jutro będę musiała więcej ogarniać pewnie. dzisiaj musiałam odpocząć od życia, bo co za dużo życia, to niezdrowo.
    co do tego, ze minnie nie lubi mieć jakis kwasów czy konfliktów to chyba nawet nie muszę mówić, bo wiadomo jak to działa... no i jeśli naprawdę byłaby zauroczona maxem, to pewnie byłaby trochę zawiedziona jego zachowaniem, że nic tak naprawdę nie odpowiedział, ale jej za to kamień spadł z serca i już widziała, jak kiedy indziej będą mogli się z tego śmiać jak gdyby nigdy nic.
    - myślę, że wyrównaliśmy poziom żenujących rzeczy jakie przed sobą robiliśmy. - stwierdziła. chociaż ona przed nim nie dość, że wyznawała zauroczenie, to jeszcze zgonowała, to chyba jednak robiła bardziej żenujące rzeczy niż głupie teksty na podryw czy przegrywanie w grze na konsoli....
    avatar

    Gość
    Gość

    Staw - Page 2 Empty Re: Staw

    Pisanie by Gość Sob Mar 29, 2014 9:05 pm

    nooo to widzisz! jednak coś zrobiłaś! ja już sprzątania nie liczę bo przez tego glupiego psa zmywam podłogę wszędzie średnio co godzinę. także ten. taaak, co za dużo to nie zdrowo, nawet życie można przedawkowac!
    no ale max by jej tego nie mógl powiedzieć skoro on w sumie nie wiedzial czy jest zauroczony, a raczej nie byl, przynajmniej tak uważał. znaczy minnie była śliczna, ale ciągle go gasila a on potrzebował kogoś kto go będzie podziwiać z pewnością. także tego! wiadomo.
    - serio tak uważasz? - zmarszczył brwi. - w sumie to tak, chyba masz racje. - powiedział i rzucił chlebkiem w jedną z kaczek. niestety sie nie udławiła. co za przykra sprawa.
    avatar

    Gość
    Gość

    Staw - Page 2 Empty Re: Staw

    Pisanie by Gość Sob Mar 29, 2014 9:12 pm

    dlatego trzeba mieć takie dni odpoczynku od życia i odzyskiwania sił. to nic, że my i tak codziennie nołlajfujemy. czasem po prostu są takie dni, kiedy nic poza tym się nie robi. i jest pięknie.
    no ja wiem, że on nie był zauroczony i minnie też to wiedziała, a poza tym ona też nie była zauroczona i problem polegał na tym, że max tego nie widział, ale już to jakoś przeżyją. maxowi trochę ego urosło i nic poza tym. uf. te całe randki to nie są takie straszne, kiedy już przejdzie się przez fazę kłótni i potem fazę wyznawania uczuć. hahah.
    - następnym razem twoja kolej. - stwierdziła z rozbawieniem, bo ona robiła coś żenującego dwa razy pod rząd, to wiadomo. poza tym nie wiadomo kiedy następnym razem się spotkają i znowu będzie za nią łaził. i kto tu był zauroczony! ona przynajmniej go nie śledziła wszędzie.
    avatar

    Gość
    Gość

    Staw - Page 2 Empty Re: Staw

    Pisanie by Gość Sob Mar 29, 2014 9:23 pm

    no tak. cały dzień spędzony na nic nie robieniu jest taki super!
    jakoś sobie to wszystko ogarną. z resztą skoro powiedziała, że myśli, że sie zauroczyła zawsze mu potem może powiedzieć, ze się jednak myliła. to jasne, co nie! i wtedy wszystko się wyjaśni! no chyba, ze nie będą chcieli tego wyjaśniać.
    - naprawdę? no nieee. - zaśmiał się. - a nie wystarczy nam tyle żenujących sytuacji przez które już przeszliśmy? - zapytał i uniósł brew po czym rzucił kolejnym kawałkiem chleba a potem kamyczkiem. może zjedzą kamien i będzie po nich!
    avatar

    Gość
    Gość

    Staw - Page 2 Empty Re: Staw

    Pisanie by Gość Sob Mar 29, 2014 9:28 pm

    powie, że się myliła albo że jej się odwidziało i maxowi będzie smutno! albo właśnie wtedy stwierdzi, że on jest nią zauroczony, bo niedostępne dziewczyny zawsze są najbardziej pociągające... ale myślę, że raczej nie będą chcieli tego wyjaśniac i oboje puszczą to w niepamięć i tyle z tego będzie.
    - masz rację. chociaż na trochę. - stwierdziła ze śmiechem. ale się uwziął na te kaczki? - idziesz dzisiaj na ten bal? - spytała, zerkając na niego. gdyby zobaczył ją w sukience, to kolejna żenująca sytuacja gotowa... a to była jego kolej, więc wiadomo. musiałaby go wrzucić do stawu, żeby się wyrównało.
    avatar

    Gość
    Gość

    Staw - Page 2 Empty Re: Staw

    Pisanie by Gość Sob Mar 29, 2014 9:37 pm

    taaak, jego pewnie też najbardziej kręciły te niedostępne dziewczyny! no ale co zrobić. chyba tak, chyba żadne z nich nie będzie chcialo tego wyjaśniać bo po co!
    bo on nie lubi kaczek tak samo jak ja! dlatego pewnie by wszystkie wystrzelał gdyby to było możliwe xd - nie wiem, chyba jednak będę siedziec w domu. - wzruszył ramionami. - nie chce mi sie już dzisiaj nigdzie iść. - zaśmiał się. wolał siedzieć w domu, bo nie będzie go kusić picie jak się zamknie na przyklad w lazience i zaśnie w wannie.
    avatar

    Gość
    Gość

    Staw - Page 2 Empty Re: Staw

    Pisanie by Gość Sob Mar 29, 2014 9:44 pm

    ja to nie lubię łabędzi, a kaczki są spoko, chociaż kiedyś uciekałam przed jakimiś.
    - a, no tak, zapomniałam o twoim wielkim kacu. - roześmiała się zaraz, bo dalej uważała, że on nie pije, bo przesadził ostatnio. pomarudzi, pomarudzi, obieca sobie, że nigdy więcej nie będzie pić, a jutro mu przejdzie i znowu będzie szalał. minnie zajęło jeden dzień, żeby otrząsnąć się po pigułce gwałtu. no ale to była minnie. ona nie pozwalała, by takie rzeczy ją dobijały. szczególnie, że koniec końców nic się nie stało! - cieszę się, że cię skutecznie zniechęciłam do wychodzenia gdziekolwiek. - dodała, znowu ze śmiechem. teraz to cały czas musiała się śmiać i żartować i gadać głupoty, żeby zapomniał o jej wyznaniu i o wcześniejszym spięciu.
    avatar

    Gość
    Gość

    Staw - Page 2 Empty Re: Staw

    Pisanie by Gość Sob Mar 29, 2014 9:55 pm

    ja to w ogóle żadnych ptaków nie lubię. ale najbardziej to chyba nienawidzę gołębi! szczególnie tych na rynku ja pierdzielę! to straszne.
    - no właśnie. przynajmniej jak sie zamknę w domu to może szybciej mi przejdzie. - zaśmial się. jakby się doprawil jeszcze alkoholem to by pewnie umarł! znaczy.... teraz sobie to wkręcił bo musiał jakoś podtrzymywać to xd - no widzisz. przydajesz się na coś. - zaśmiał się i pokręcił głową.
    avatar

    Gość
    Gość

    Staw - Page 2 Empty Re: Staw

    Pisanie by Gość Sob Mar 29, 2014 10:03 pm

    moja przyjaciółka się tak bardzo boi gołębi, że nawet jak jakiś tylko idzie przed nią, to ona już się chowa i myśli, że ją osra....xd
    - biedaku... - też się zaśmiała, chociaż pewnie mu współczuła, bo wiedziała co to znaczy potężny kac! ale ona zaraz takie rzeczy zapijała i było po problemie. albo miała specjalną myszkową recepturę na miksturę na kaca, która zawsze idealnie działała i marshall była jak nowa. - jakiś talent trzeba mieć, żeby móc sobie w życiu poradzić! - stwierdziła głupkowato.
    avatar

    Gość
    Gość

    Staw - Page 2 Empty Re: Staw

    Pisanie by Gość Sob Mar 29, 2014 10:06 pm

    ja też tak mam! a jak leci mi nad glową to od razu się chowam xd a akcja z dnia dzisiejszego jak nam trzmiel wlecial do pokoju czego ja nie zauwazyłam a moja mama "o jaki bąk!" a ja od razu we wrzask chociaż nawet nie wiedziałam gdzie jest xd na szczęście szybko wyleciał.
    hej, pewnie kiedyś powiedziała to lilce i już wiadomo dlaczego ona teraz pije dzień na dzień! tak! to jest zajebiste wyjaśnienie! tylko nie wiem dlaczego max pije, skoro tego nie wiedział. - więc co, to jest twój jedyny talent? - zapytał unosząc brew. ej, był ciekawy!
    avatar

    Gość
    Gość

    Staw - Page 2 Empty Re: Staw

    Pisanie by Gość Sob Mar 29, 2014 10:18 pm

    jak lecą nad głową, to też się boję. ja to od kilku dni tylko odkrywam pająki w każdym zakątku mojego domu, czuję się tu bardzo bezpiecznie.
    max pewnie cierpiał na kaca, a tymczasem minnie i lilka mogły się regenerować i niczym nie przejmowac. może minnie kiedyś będzie na tyle łaskawa, by jej zdradzić swój sekret!... jeśli zasłuży. receptura na miksturę mogłaby być jej sekretem, który zna woof xddddddd wtedy to by wszystko zrobiła, żeby go chronić, nawet się maxowi oświadczyła!
    - widziałeś już moje inne talenty. wymiatam na konsoli i opróżniam naraz pół butelki wódki. - przypomniała mu, bo najwyraźniej zdążył już zapomnieć o wszystkich jej momentach błyszczenia.
    avatar

    Gość
    Gość

    Staw - Page 2 Empty Re: Staw

    Pisanie by Gość Sob Mar 29, 2014 10:29 pm

    jezu to ja bym chyba umarła ze stresu! mieszkam na trzecim piętrze to tu ich nie ma chociaz siri ostatnio jakiegoś sprowadziła do domu, chyba chciala sie z nim zaprzyjaźnić. niestety go szybko zabiłam. znaczy dla niej niestety... 12 w nocy a ja zrzucam buty z jakiś 2 metrów xd musiałam kilka razy bo przecież nie trafiłam se za pierwszym.
    lilka się nie chciała regenerowac, więc pewnie wybrała ten pierwszy sposób na kaca i piła więcej xd hahaha, największy sekret w życiu minnie xdd
    - no kurcze, rzeczywiście. - pacnął ręką w czoło sie. - jasne, masz strasznie dużo talentów. kurcze, jesteś bardziej utalentowana niż ja. - westchnął i pokręcił głową. smutne to!
    avatar

    Gość
    Gość

    Staw - Page 2 Empty Re: Staw

    Pisanie by Gość Sob Mar 29, 2014 10:36 pm

    no ja dziś w nocy przychodzę do łazienki, a tam w wannie wielki pająk, który postanowił być niezniszczalny i sto lat się męczyłam, żeby go zabić, bo co myślałam, że się udało, to ten nagle dalej się rusza.
    takie sekrety się do grobu zabiera! chociaż to było tak bardzo tajemne, że nawet woof nie mogła tego odkryć, hohoho. albo po prostu minnie sama nie znała receptury i wrzucała tam wszystko co się nawinęło. to była tajemnica nawet przed minnie.
    "pacnął ręką w czoło sie." kochu składnia.
    - a ty jaki masz talent? - spytała w takim razie. pewnie mial tylko jeden, a ona go tak porządnie przebijała z ilością.
    avatar

    Gość
    Gość

    Staw - Page 2 Empty Re: Staw

    Pisanie by Gość Sob Mar 29, 2014 10:42 pm

    jezu przerabiałam to! kiedyś na starym mieszkaniu leżałam sobie już w wannie i mi taki zjeżdża na pajęczynie nad glowa zaraz. w jaką ja histerię wpadłam ojezu xd zaczęłam tak strasznie wysoko piszczeć i odkryłam, że wtedy zaczyna wychodzić znów po pajeczynie w górę to tak piszczałam póki mama nie przyszła i go nie zabiła, jaką schize mialam potem jak miałam wracać do łazienki.... jezu. z resztą nie mówmy o tym bo temat pająków to niekończacy się temat i zawsze znajdę o nich fajną historyjke.
    hahaha, minnie mistrz. ale takie mikstury na pewno są najlepsze na kaca! to jasne. chociaż jak się pije to się powinno cytrynę i sól jeśc i nie ma kaca, jak przy tequili! serio, wtedy nic sie nie dzieje, sprytna sprawa. wieeem, ale potem się zorientowałam, że coś jest nie tak w tym zdaniu ale nie chcialo mi się potem zmieniac xd
    - jaaa? no więc... świetnie podrywam... co już wiesz, potem no.... mogę dużo wypić.... nigdy nie ususzyłem swojego kaktusa..... - wymieniał i pewnie pokazywał jej na palcach. to nic że ona mu powiedziała, ze kaktusa nie da się ususzyć!
    avatar

    Gość
    Gość

    Staw - Page 2 Empty Re: Staw

    Pisanie by Gość Sob Mar 29, 2014 10:51 pm

    patrzę jaki długi post, a to połowa jest o pająku. xd ja w sumie nie boję się pająków, ale nie lubię, no.
    serio? nie wiedziałam z tą cytryną i solą. kiedyś spróbuję czy działa, heheheh. chociaż ja takich strasznych kaców nie miewam! jestem cudownym dzieckiem. zawsze się śmieję jak rano wszyscy wstają i umierają, a ja jestem jak nowo narodzona. znowu wchodze w offtop zamiast w historie o naszych super postaciach.
    - stop, stop, stop! - przerwała mu nagle. - powiedziałes, że masz mniej talentów niż ja, a to już trzy. ja też mam trzy! - przypomniała mu. ale nie ma co, chwaliło mu się, że takie fantastyczne zdolności miał. minnie na pewno była pod wrażeniem.

    Sponsored content

    Staw - Page 2 Empty Re: Staw

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -
      » Staw
      » staw
      » staw
      » staw
      » staw

      Obecny czas to Pią Mar 29, 2024 9:11 am