Panorama miasteczka

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    Panorama miasteczka - Page 5 Empty Panorama miasteczka

    Pisanie by st. albans Sro Mar 05, 2014 1:18 am

    First topic message reminder :

    Panorama miasteczka - Page 5 800pxChC499ciny_panorama_z_zamku1
    avatar

    Gość
    Gość

    Panorama miasteczka - Page 5 Empty Re: Panorama miasteczka

    Pisanie by Gość Sro Kwi 30, 2014 5:51 pm

    no gdyby nie minnnie to mógłby sobie nie poradzić, chociaż... w sumie to nie wiadomo. na pewno by sobie nie poradził jak była w takim stanie psychicznym jak w szpitalu ale tak na co dzień jak była normalna to raczej sama z siebie się dużo uśmiechała i jednak była zadowolona z życia. tak mi się wydaje.
    - porwałbyś mnie gdyby minnie mnie ustawiła na randkę z kimś innym? - zaśmiała się. ona sama by uciekła i poszłaby naskarżyć robertowi, że minnie robi takie paskudne rzeczy. - ja nie sądzę, żeby kiedyś ustawiała nas z kimkolwiek innym. - pokiwała głową. bo minnie zawsze ratowała ich związek i dzięki niej do siebie wracali i chyba tym razem nie będzie inaczej. - często? zrobiłeś w życiu coś głupiego? - zapytała unosząc brew. - oprócz poznania mnie. nie wiem czy to nie było jedyne głupstwo, które zrobiłeś. - powiedziała z rozbawieniem. chociaż serio chyba jednak sądziła, że powinien poznać sobie fajniejszą panienkę, która nie będzie chodzącą dramą. ale cieszyła się, że tak nie jest bo wtedy byłaby cholernie zazdrosna. - też tak uważam. i w ogóle cieszę się, że już nie siedzę zamknięta. być tak kompletnie oderwanym od rzeczywistości nie jest fajnie. - westchnęła.
    avatar

    Gość
    Gość

    Panorama miasteczka - Page 5 Empty Re: Panorama miasteczka

    Pisanie by Gość Wto Maj 06, 2014 10:43 pm

    szli,szli i szli rozmawiając sobie o hipotetycznej przyszłości, charlie bawił się przy tym świetnie, nie wiem jak jane. doszli aż tutaj. charlie lubił to miejsce, więc tutaj przystanął. -stąd jest taki świetny widok -uśmiechał się patrząc gdzieś daleko.
    avatar

    Gość
    Gość

    Panorama miasteczka - Page 5 Empty Re: Panorama miasteczka

    Pisanie by Gość Wto Maj 06, 2014 10:51 pm

    jane pewnie też świetnie się bawiła, bo myślała, że czarli wszystko mówi na poważnie i że on jest takim świrem jak ona, że też sobie przed snem wyobraża kłótnie o to, kto będzie wyciągał pranie z pralki... kiedy przystanęli, objęła wzrokiem całe miasteczko i lekko westchnęła.
    - ładne to nasze miasteczko. - stwierdziła z uśmiechem i zerknęła na charlie'go z boku. - nie tęsknisz za paryżem? - spytała ot tak.
    a tak w ogóle dodaję cię na fejsie, a przynajmniej mam nadzieję, że to ty. xd
    avatar

    Gość
    Gość

    Panorama miasteczka - Page 5 Empty Re: Panorama miasteczka

    Pisanie by Gość Sro Maj 07, 2014 12:53 pm

    to ja! uwielbiam znajomych z internetów, kiedyś sobie oglądałam, z jakich miast mam znajomych i pamiętam, że mało mi brakowało, wdów mieć ze wszystkich województw xd
    charlie też spojrzał na miasteczko. - paryż, pewnie że tęsknię. czasami nawet bardzo. -przyznał jej i spojrzał na trawę- siadamy? -zapytał ściągając już z ramion marynarkę by mogła usiąść na niej jak coś.
    avatar

    Gość
    Gość

    Panorama miasteczka - Page 5 Empty Re: Panorama miasteczka

    Pisanie by Gość Sro Maj 07, 2014 6:59 pm

    nie ma to jak znajomi z internetów! najlepsze było jak moi przyjaciele pojechali w zeszłym roku na wyjazd z effie xd świat to jednak jest mały!
    - zupełnie nie rozumiem jak mogłeś w ogóle opuścić paryż. - stwierdziła. w końcu stolica francji była podobno najbardziej romantycznym miastem na świecie, to jane najchętniej sama by tam zamieszkała, a nie uciekała stamtąd do st. albans, bo jaki w tym sens? i zaraz usiedli, jane nawet nie ogarnęła, że miała siadać na jego marynarce, bo sobie klapnęła po prostu tyłkiem na ziemię. całymi dniami sprzątała klatki zwierząt, to siedzenie na trawie jej nie straszne.
    avatar

    Gość
    Gość

    Panorama miasteczka - Page 5 Empty Re: Panorama miasteczka

    Pisanie by Gość Sro Maj 07, 2014 7:04 pm

    hahaha świetnie! To ten internet pomniejsza świat xd
    Charlie usiadł od razu obok niej no i zostawił marynarkę na sobie, skoro mogła siedzieć na trawię. punkt dla niej - nie można całego życia spędzić w jednym mieście, nawet tak cudownym jak paryż. - charlie był lokalnym patriotą i kochał wszystko co paryskie, może oprócz ciągłych strajków i smogu, który się czasami pojawiał. -muszę w końcu odwiedzić rodziców, kiedyś - zamyślił się trochę nad tym i spojrzał na jane -byłaś kiedyś we francji?
    avatar

    Gość
    Gość

    Panorama miasteczka - Page 5 Empty Re: Panorama miasteczka

    Pisanie by Gość Sro Maj 07, 2014 7:14 pm

    coś w tym jest.
    - nie wiem czy paryż mógłby mi się kiedykolwiek znudzić. - stwierdziła. sama pochodziła z manchesteru, od liceum mieszkała w st. albans, studiowała teraz w londynie... ale chyba jeszcze nie znalazła swojego miejsca na ziemi. - często tam bywasz? - spytała z zainteresowaniem. - taaak, kiedyś, dawno. pojechaliśmy całą rodzinką jak miałam dziesięć lat. - zamyśliła się, bo starała się przypomnieć sobie jakieś szczegóły, ale więcej kojarzyła tylko ze zdjęć.
    avatar

    Gość
    Gość

    Panorama miasteczka - Page 5 Empty Re: Panorama miasteczka

    Pisanie by Gość Sro Maj 07, 2014 7:27 pm

    oglądam chirurgów i nie mogę się skupić!
    Charlie westchnął - nie byłem ani razu od mojego wyjazdu. Czyli.. od jakiś 3 lat. - tak było. Charlie wyjechał obrażony na cały świat, potem jeszcze okazało się, ze klotka jest w ciąży, to w ogóle skomplikowało sprawę. - a teraz jakoś trudno się zebrać. coraz trudniej - oparł dłonie za sobą i usiadł wygodniej. - mama ciągle dzwoni i prosi bym przyjechał, ale ojciec.. nie wiem. - czarli nie miał z nim najlepszego kontaktu - powinnas znowu pojechać, to naprawdę fajny kraj. Chociaż specyficzny - uśmiechnął się nawet troszkę.
    avatar

    Gość
    Gość

    Panorama miasteczka - Page 5 Empty Re: Panorama miasteczka

    Pisanie by Gość Sro Maj 07, 2014 7:36 pm

    spoko, też właśnie nadrabiam seriale.
    - to rzeczywiście długo. - podsumowała, bo sama starała się odwiedzać rodziców jak najczęściej. oczywiście manchester był bliżej niż taki londyn, ale i tak nie wytrzymałaby trzech lat bez rodziców... albo bez paryża, gdyby był jej rodzinnym miastem! - powinieneś pojechać. mama się na pewno ucieszy. i jeśli masz jakieś nierozwiązane sprawy, to lepiej je rozwiązać. - stwierdziła. nie chciała wnikać w jego relacje z ojcem, bo nie chciała być wścibska. czarli i tak zawsze opowiadał jej o jakiś problemach z dzieckiem, klotką czy pracą. - na pewno chciałabym kiedyś wrócić do paryża. nie pamiętam już jak tam było, ale mam wrażenie, że to idealne miejsce dla mnie. a może naoglądałam się za dużo filmów. - zaśmiała się. - rose i julian są właśnie na szkolnych wycieczkach na krecie i w wenecji, zazdroszczę im. - przyznała.
    avatar

    Gość
    Gość

    Panorama miasteczka - Page 5 Empty Re: Panorama miasteczka

    Pisanie by Gość Sro Maj 07, 2014 7:45 pm

    Charlie spojrzał w niebo - pojadę, kiedyś na pewno. - wrócił do poprzedniej pozycji i spojrzał na nią, wiedział o szkolnej wycieczce oczywiście, ale nie znał jej rodzeństwa - masz brata i siostrę? Jakoś nigdy o nich nie mówiłaś - on też miał niby młodszą siostrę w paryżu, sprawdziłam sobie w karcie. -i jak się tam mają? u mnie w liceum takich atrakcji nie było!- zaśmiał się tylko i spojrzał w niebo. -no to co, teraz ty musisz gdzieś wyjechać, myślałaś o jakiś wakacjach?
    avatar

    Gość
    Gość

    Panorama miasteczka - Page 5 Empty Re: Panorama miasteczka

    Pisanie by Gość Sro Maj 07, 2014 7:56 pm

    - ale nie odkładaj tego ciągle na "kiedyś". - poradziła mu. nie chciała mówić, że "kiedyś" może być już za późno, bo to jednak zbyt czarne scenariusze. - nie mówiłam? - zdziwiła się, bo wydawało jej się, że dużo wszystkim opowiada o swoim rodzeństwie. - no tak, ja chodziłam do tego samego liceum co oni i byłam w wiedniu, lizbonie i chorwacji. co jak co, ale wyjazdy zawsze organizują świetne. - wyliczyła na palcach. ach, te rozpuszczone bogate dzieciaki z st. albans! - wczoraj z tego wszystkiego zaczęłam desperacko szukać już wycieczek na wakacje. - roześmiała się znowu i przygładziła niesforne włosy.
    avatar

    Gość
    Gość

    Panorama miasteczka - Page 5 Empty Re: Panorama miasteczka

    Pisanie by Gość Sro Maj 07, 2014 8:06 pm

    Charlie zakończył już temat swojego wyjazdu do paryża i skupił się na niej - przynajmniej sobie nie przypominam - wyjaśnił jej, a słuchaczem był przecież uważnym. - nieźle, my chodziliśmy co najwyżej do muzeum, filharmonii, galerii.. chodziłem do artystycznego liceum - uśmiechnął się trochę. Pewnie tam to dopiero była patologia. Takie...msa xd -ooo, no to gdzie jedziemy na wakacje? - uśmiechnął się szeroko i spojrzał na nią, w końcu skoro o obiadach i kąpielach rozmawiali to czemu nie o wakacjach.
    avatar

    Gość
    Gość

    Panorama miasteczka - Page 5 Empty Re: Panorama miasteczka

    Pisanie by Gość Sro Maj 07, 2014 8:13 pm

    - no to tak, mam brata i siostrę, młodszych. - potwierdziła, ale było to już wszystko wiadomo, więc tylko uśmiechnęła się do czarliego szeroko. chociaż ona chyba cały czas się do niego szeroko uśmiechała, tak na nią działał! - to też ciekawe! a poza tym nie musieliście nigdzie jechać, skoro byliście w paryżu. - zaśmiała się, bo ona pewnie wolałaby jechać trzy razy do paryża niż do każdego z tych wymienionych przez nią miejsc. hahah, msa <3 - ja na nic nie mogłam się zdecydować, nie wiem jak ty. - posłała mu uroczy uśmiech i wyciągnęła wyprostowane nogi do przodu.
    avatar

    Gość
    Gość

    Panorama miasteczka - Page 5 Empty Re: Panorama miasteczka

    Pisanie by Gość Sro Maj 07, 2014 8:19 pm

    -fajnie, że masz ich blisko siebie - chaarlie zadzierał głowę ku górze parząc w gwiazdy. -hm.. to pojedźmy do californii! tam zawsze jest ciepło i nie pada. miła odmiana od anglii - zaproponował, ale to było chyba trudne do zrealizowania. Chyba, że jane naprawdę miała tyle pieniędzy. Albo na południe francji..albo.. - zamyślił się na chwilę - ja zawsze chciałem zwiedzić islandię, ale to chyba nie nadaje się na szalone wakacje! - zaśmiał się i zapatrzył na nią.
    avatar

    Gość
    Gość

    Panorama miasteczka - Page 5 Empty Re: Panorama miasteczka

    Pisanie by Gość Sro Maj 07, 2014 8:29 pm

    - taaak, po kolei każdy evers tu przyjeżdżał. - oznajmiła ze śmiechem, jak zawsze. - wymyślasz! do japonii od razu. - zaproponowała, kiedy wymyślił tę kalifornię. jane chyba nie wyobrażała sobie, że można w ogóle wyjechać poza kontynent europejski. to wydawało się zbyt egzotyczne! - widzę, że też nie możesz się zdecydować. - zaśmiała się w międzyczasie. - to zależy co rozumiesz przez szalone wakacje. w islandii na pewno jest co robić. - zauważyła, bo zaintrygował ją ten pomysł. poza tym jane nie była szalona, to szalone wakacje z nią też działałyby na innej zasadzie. - poza tym jeśli chcesz jechać gdzieś, gdzie jest ciepło, to chyba źle byś trafił. - dodała jeszcze, szczerząc się.
    avatar

    Gość
    Gość

    Panorama miasteczka - Page 5 Empty Re: Panorama miasteczka

    Pisanie by Gość Sro Maj 07, 2014 8:37 pm

    charlie spojrzał na nią badawczo -w takim razie postanowione, islandia - oznajmił podejmując męską decyzję. -jeszcze tylko termin i już - Charlie może być szalony za nich oboje jak coś. -fajnie byłoby pojechać - powiedział teraz z melancholią w głosie, bo był pewien, że tylko sobie tak żartują. Przysunął się trochę do niej tak, że ich ramiona się delikatnie stykały. -nie jest ci zimno, jane? -zapytał dotykajac jej dłoni by sprawdzić czy nie zmarzła.
    avatar

    Gość
    Gość

    Panorama miasteczka - Page 5 Empty Re: Panorama miasteczka

    Pisanie by Gość Sro Maj 07, 2014 8:43 pm

    - fajnie, fajnie... może kiedyś tam pojedziesz. albo pojedziemy. - zmarszczyła nosek. nie wiedziała już sama, czy ma to traktować jako żarty czy na poważnie. chciałaby przecież pojechać gdzieś z czarlim, na taką islandię chociażby. z drugiej strony rzeczywiście wydawało jej się to zbyt nierealne, jakby miało pozostać tylko w jej głowie pełnej wymarzonych scenariuszów. - nieee, w porządku. - powiedziała szybko i naciągnęła rękawy na dłonie, bo tak naprawdę trochę marzła, ale nie chciała się przyznać. jeszcze by stwierdził, że czas wracać do domu, a ona chciała tu zostać.
    avatar

    Gość
    Gość

    Panorama miasteczka - Page 5 Empty Re: Panorama miasteczka

    Pisanie by Gość Sro Maj 07, 2014 8:50 pm

    Milczał chwilę i zrobił minę wskazującą na to, że wie o tym, że ściemnia - masz lodowate dłonie, nie oszukasz mnie - powiedział z uśmiechem oczywiście i ściągnął swoją marynarkę i nałożył jej na ramiona. Potem schował jej dłonie w swoich, żeby je ogrzać. -nie możesz mi się przecież rozchorować jane. zwierzaki byłyby zawiedzione. No i ja.. wtedy niespodzianką mogłaby być herbatka z cytryną i koc - mówił gładząc kciukiem jedną z jej dłoni.
    avatar

    Gość
    Gość

    Panorama miasteczka - Page 5 Empty Re: Panorama miasteczka

    Pisanie by Gość Sro Maj 07, 2014 8:56 pm

    - nie musisz... - zaczęła, kiedy ściągał marynarkę, ale urwała, bo jednak która dziewczyna by nie chciała, żeby taki super charlie nałożył jej swoją marynarkę? a już zupełnie taka kochliwa istotka jak jane. uśmiechnęła się więc z lekko zaróżowionymi policzkami i przymknęła na chwilę oczy. - dziękuję, charlie. - powiedziała słodko. - jesteś dla mnie za dobry. - stwierdziła, zawieszając wzrok na ich dłoniach. jej naiwne serce biło jak oszalałe!
    avatar

    Gość
    Gość

    Panorama miasteczka - Page 5 Empty Re: Panorama miasteczka

    Pisanie by Gość Sro Maj 07, 2014 9:06 pm

    Uśmiechnął się tylko i zamilkł na chwilę. -za dobry? - powiedział w końcu - co ty opowiadasz. jesteś świetną dziewczyną, każdy powinien być dla ciebie dobry, a ja - uwał na chwilę - ja nie chcę żebyś się rozchorowała - dokończył swoją myśl w ten sposób i spojrzał na nią - nie wiem dlaczego jesteś sama, musisz być strasznie wybredna! - Zaśmiał się tylko, był pewny, że ma w kim wybierać, w końcu to śliczna dziewczyna.
    avatar

    Gość
    Gość

    Panorama miasteczka - Page 5 Empty Re: Panorama miasteczka

    Pisanie by Gość Sro Maj 07, 2014 9:12 pm

    teraz to już zupełnie jej serce wariowało. automatycznie zrobiło jej się gorąco, więc nie potrzebowała już tej marynarki, chociaż ona była jednym z powodów, dla których tak się stało.
    - coooo ty opowiadasz! - zaśmiała się uroczo, ale lekko nerwowo, w końcu dopowiadała sobie teraz do jego słów milion znaczeń. a poza tym była dziwnym stworzeniem, jednocześnie kochliwym i wybrednym. zakochiwała się od pierwszego wejrzenia na zabój, a jak tylko znajdowała po tygodniu jedną cechę, która jej nie odpowiadała, następował definitywny koniec z danym kandydatem i nadchodził czas na kolejnego.
    avatar

    Gość
    Gość

    Panorama miasteczka - Page 5 Empty Re: Panorama miasteczka

    Pisanie by Gość Sro Maj 07, 2014 9:17 pm

    Charliego rozbrajał jej nerwowy śmiech. -jesteś urocza jane - powiedział dość cicho i zdjął jedną dłoń z jej dłoni i ujął ją za podbródek. Spojrzał w jej oczy, żeby jeszcze tylko podkręcić atmosferę i w końcu ją delikatnie pocałował. Nie wiem dlaczego dopiero teraz, w końcu to charlie! Gdy oderwał się od jej ust uśmiechnął się tylko lekko i przesunął grzbietem dłoni po jej policzku.
    avatar

    Gość
    Gość

    Panorama miasteczka - Page 5 Empty Re: Panorama miasteczka

    Pisanie by Gość Sro Maj 07, 2014 9:23 pm

    nie zdążyła nic odpowiedzieć, bo zahipnotyzowało ją spojrzenie charlie'go. nie powiem, że się nie spodziewała tego pocałunku, bo halo, jak tu siedzieli, to tylko sobie wyobrażała kiedy ten moment nastąpi. szczególnie, że byli w takim ładnym, romantycznym miejscu, idealna atmosfera, wszystko. a kiedy się od niej odsunął, zrobiła dokładnie ten sam ciąg min jak na gifku, heheh.
    avatar

    Gość
    Gość

    Panorama miasteczka - Page 5 Empty Re: Panorama miasteczka

    Pisanie by Gość Sro Maj 07, 2014 9:28 pm

    Charlie w takim razie wyglądał podobnie jak na swoim i przeczesał palcami swoje włosy i nie wiedział co powiedzieć, a to dziwne bo przecież nie miał z tym nigdy problemu. Wiec siedzieli teraz tacy rozanieleni i w ogóle. charlie już chciał coś powiedzieć, ale ostatecznie zamknął usta i po prostu ją do siebie przytulił.
    avatar

    Gość
    Gość

    Panorama miasteczka - Page 5 Empty Re: Panorama miasteczka

    Pisanie by Gość Sro Maj 07, 2014 9:41 pm

    wtuliła się w niego i przymknęła oczy. aktualnie wydawało jej się, że jest w raju, a niedługo będzie szła do ołtarza i rodziła rodzeństwo dla mathieu. chociaż obiecała rose, że nie znajdzie sobie męża w czasie, kiedy tamtej nie ma w mieście. chociaż pewnie zanim wróci rose, to jane już zdąży znaleźć jakiś dealbreaker i tyle z tego będzie, hahahaha. ona to jednak nienormalna trochę jest.......

    Sponsored content

    Panorama miasteczka - Page 5 Empty Re: Panorama miasteczka

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Czw Mar 28, 2024 8:19 pm