La Cosa Nostra

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    La Cosa Nostra - Page 3 Empty La Cosa Nostra

    Pisanie by st. albans Sro Mar 05, 2014 1:42 am

    First topic message reminder :

    La Cosa Nostra - Page 3 9877752
    avatar

    Gość
    Gość

    La Cosa Nostra - Page 3 Empty Re: La Cosa Nostra

    Pisanie by Gość Pią Maj 23, 2014 9:08 pm

    heheheh, daniel się ucieszy xd
    - czemu niby cię przerażam? przeraża cię to, że mam jakieś ambicje i marzenia? ja nie staję ci na drodze, żebyś realizowała swoje.... zresztą jak byś coś chciała, to zaraz bym ci pomógł w osiągnięciu tego. - zauważył z wyrzutem. nie wiem czy india miała jakieś cele w życiu, może daniel jeszcze nie miał okazji jej przy nich pomóc. - a ty co robisz? zamiast mnie wspierać, postanawiasz mi przeszkodzić. - prychnął i rzucił serwetką na talerz.
    avatar

    Gość
    Gość

    La Cosa Nostra - Page 3 Empty Re: La Cosa Nostra

    Pisanie by Gość Pią Maj 23, 2014 9:51 pm

    - przeraża mnie to, w jaki sposób odbierasz moją kandydaturę - rzuciła obrażona - świetnie, a więc od teraz jestem przeszkodą - prychnęła, zakładając ręce na piersiach. na pewno miała jakieś marzenia, na przykład dostać się na harvard i takie tam, bo z niej kujonica była. nie tylko daniel był ambitny! - wiesz co, najlepiej będzie jak sobie stąd pójdę - mruknęła, wstając od stołu.
    avatar

    Gość
    Gość

    La Cosa Nostra - Page 3 Empty Re: La Cosa Nostra

    Pisanie by Gość Pią Maj 23, 2014 9:55 pm

    - a mnie przeraża to, że w ogóle nie rozumiesz, dlaczego tak do tego podchodzę! tak jakby to, czego ja chcę, zupełnie nie miało znaczenia. - denerwował się. od razu dopowiadał sobie jeszcze milion rzeczy. jak baba! nic nie powiedział, kiedy zaczęła wstawać. zanim jednak poszła, podniósł na nią wzrok i spojrzał na nią z miną męczennika. - to chyba był błąd. za bardzo się pospieszyliśmy. - powiedział niespodziewanie. - skoro nie podzielasz moich wartości. albo nawet ich nie rozumiesz. - dodał. bo w tej chwili wyglądało na to, że india wszystko robi mu na przekór, kandydatura w wyborach, pogodzenie się z agnes.... taki dramat!
    avatar

    Gość
    Gość

    La Cosa Nostra - Page 3 Empty Re: La Cosa Nostra

    Pisanie by Gość Pią Maj 23, 2014 10:22 pm

    wywróciła oczami - w takim razie zrezygnuję z kandydatury, zadowolony? - fuknęła na niego. cały czas go słuchała i nie mogła uwierzyć własnym uszom! daniel zrobił jej wielką przykrość, mówiąc takie rzeczy, nie wiem czy sobie zdawał z tego sprawę - zrywasz ze mną? - spytała ze łzami w oczach, nie ukrywając swojego zdziwienia.
    avatar

    Gość
    Gość

    La Cosa Nostra - Page 3 Empty Re: La Cosa Nostra

    Pisanie by Gość Pią Maj 23, 2014 10:27 pm

    - nie powinnaś się zachowywać, jakbyś mi robiła wielką łaskę, że rezygnujesz. - burknął. daniel w ogóle powinien zrobić wyrzuty wszystkim, indii, ablowi, valerce, to wszyscy porezygnują i wygra walkowerem, hahaha. ten to się umie ustawić czasem! a może jednak nie....... przestraszył się, kiedy wypowiedziała to na głos! zabrzmiało to strasznie złowrogo. wcale nie chciał z nią zrywać, może za bardzo się zdenerwował, trochę przesadził, ale halo, ona też przesadziła. - nie, to nie tak... - zacząl, ale w sumie nie wiedział co powiedzieć, bo nadal był wkurzony i nie będzie się przed nią kajał, jeśli wszystko to jej wina!
    avatar

    Gość
    Gość

    La Cosa Nostra - Page 3 Empty Re: La Cosa Nostra

    Pisanie by Gość Pią Maj 23, 2014 10:55 pm

    - i dobrze, bo nie mam zamiaru rezygnować i zmieniać zdania, bo ty masz takie widzimisię - odparła - będę kandydować - dodała jeszcze z wielkim przekonaniem. teraz to nawet ja jej nie ogarniam! musiała postawić na swoim i pokazać kto tu rządzi hehe - jasne.. - mruknęła, chlipiąc. chyba słyszała co powiedział, nie miała omamów.
    avatar

    Gość
    Gość

    La Cosa Nostra - Page 3 Empty Re: La Cosa Nostra

    Pisanie by Gość Pią Maj 23, 2014 11:06 pm

    - a ty niby od kiedy chcesz być przewodniczącą? - rzucił, bo pierwszy raz słyszał, żeby miała takie marzenie! poza tym ona miała jeszcze dwa lata, żeby nią zostać, jeżeli jej tak zależało, a on już nie miał czasu. może jeszcze india postanowi zostać premierem i kandydować przeciw niemu? w ogóle księżną od razu, z harry'm wziąć ślub, będą mieli rude dzieci.............. też nie ogarniam, ale jest drama! pewnie sami nie ogarniają. - powiedziałem tylko, że się pospieszyliśmy. - mruknął. bo w sumie rzeczywiście tak było, że rach ciach, raz się całowali, nagle jakieś dramy i są razem! nawet nie mieli czasu tego dobrze przemyśleć.
    avatar

    Gość
    Gość

    La Cosa Nostra - Page 3 Empty Re: La Cosa Nostra

    Pisanie by Gość Pią Maj 23, 2014 11:37 pm

    jak zwykle, para nieogarów <3
    - czy to takie dziwne podzielać pasje chłopaka? - spojrzała na niego z wyrzutem. właśnie to był jej motyw, chciała spróbować jak to jest i co w tym jest takiego urzekającego, że daniel tak się tym jara! wiesz, na pewno skrycie kochała się w harry'm! a daniel o tym nawet nie wiedział - to praktycznie to samo.. - pociągnęła nosem.
    avatar

    Gość
    Gość

    La Cosa Nostra - Page 3 Empty Re: La Cosa Nostra

    Pisanie by Gość Pią Maj 23, 2014 11:49 pm

    - to co innego podzielać pasje i na przykład iść wspólnie żeglować - wymyślił - a co innego stawać przeciw sobie w takiej ważnej sprawie. - wyjaśnił. bo dla niego to była ważna sprawa! najważniejsza! o, właśnie jedna z tych, co wczoraj mówiłyśmy, że jednak pewne rzeczy lubi bardziej od indii....... w sumie całe życie dążył do wygrywania w takich rzeczach, a z indią był dopiero miesiąc, więc wiadomo. - nie to miałem na myśli. po prostu... teraz się okazuje, że nie szanujesz moich celów i decyzji i co ja mam z tym zrobić. - rozłożył ręce bezradnie. też wstał, bo nie będzie tak siedział jak ona nad nim stała.
    avatar

    Gość
    Gość

    La Cosa Nostra - Page 3 Empty Re: La Cosa Nostra

    Pisanie by Gość Sob Maj 24, 2014 12:12 am

    - to tylko wybory do szkolnego samorządu - skrzywiła mordkę, nie rozumiejąc jego postawy, a zaraz zachciało jej się znowu płakać! - nie rozumiem, jak mogą być ważniejsze ode mnie.. - jęknęła, a po jej twarzy pociekły łzy. zaraz pewnie zaczęła rzewnie szlochać, a ludzie wokół zaczęli się na nich gapić!
    avatar

    Gość
    Gość

    La Cosa Nostra - Page 3 Empty Re: La Cosa Nostra

    Pisanie by Gość Sob Maj 24, 2014 12:16 am

    - nie są ważniejsze, to ty stawiasz je w takim świetle. - jęknął. głos mu się trochę łamał i w ogóle już nie wiedział co ma mówić i robić i miał ochotę ją przytulić, ale coś sprawiało, że nie mógł się nawet poruszyć. pierwszy raz odbywali taką wielką kłótnię! skończyła się sielanka... - nie płacz... - zaczął, ale zaraz mu się przypomniało, że to wszystko jego wina, a odwracała wszystko tak, żeby inni myśleli, że to on jej coś zrobił i że to ona była pokrzywdzona.
    avatar

    Gość
    Gość

    La Cosa Nostra - Page 3 Empty Re: La Cosa Nostra

    Pisanie by Gość Sob Maj 24, 2014 12:50 am

    - to dlaczego czuję, jakby były ważniejsze? - jęknęła. kłótnie w związku muszą być, żeby przetrwał raczej. wytarła łzy, starając się zatrzymać ich potok - może przerwa nam dobrze zrobi.. - zaproponowała, licząc, że daniel się nie zgodzi i wszystko będzie jak dawniej. w końcu nie wytrzymała i znowu się rozryczała.
    avatar

    Gość
    Gość

    La Cosa Nostra - Page 3 Empty Re: La Cosa Nostra

    Pisanie by Gość Sob Maj 24, 2014 12:53 am

    wiadomo, że muszą być kłótnie, ale to nie zmieniało faktu, że daniel wcale żadnych nie chciał...
    - bo nie rozumiesz moich wartości, tak jak mówiłem. - mruknął naburmuszony. nie chciało mu się już tłumaczyć i zauważać, jak bardzo ona sobie coś wkręca! - przecież nie minął nawet miesiąc... - zauważył, bo ta przerwa to jego zdaniem bez sensu, skoro dopiero co zaczęli być razem. - my właśnie nie możemy sobie robić przerwy, tylko lepiej się poznawać... bez... presji... - mówił powoli, ważąc każde słowo, ale i tak wiedział, że wszystko zabrzmiało inaczej niż powinno.
    avatar

    Gość
    Gość

    La Cosa Nostra - Page 3 Empty Re: La Cosa Nostra

    Pisanie by Gość Sob Maj 24, 2014 10:07 am

    - rozumiem - jęknęła. to on sobie coś wkręcał i czepiał się, że india kandyduje na przewodniczącego samorządu! - więc twierdzisz, że się pospieszyliśmy? - spytała, a raczej stwierdziła, bo już wcześniej o tym nawet wspominał - więc jak ty to sobie wyobrażasz, poznawanie się bez presji? - spytała spokojnie, ale wciąż miała łzy w oczach.
    avatar

    Gość
    Gość

    La Cosa Nostra - Page 3 Empty Re: La Cosa Nostra

    Pisanie by Gość Sob Maj 24, 2014 10:11 am

    westchnął ciężko. wszystko wyszło nie tak jak powinno! ale czy kogoś to zaskakuje? przecież to daniel! u niego zawsze tak się kończyło. ostatni miesiąc był zbyt dobry, teraz wszystko po kolei zaczynało się walić.
    - ja... nie wiem. - zapowietrzył się. niby z niego taki przyszły polityk, a jak przychodzi co do czego, to nie umie się wysłowić. albo walczyć o swoje! - wiem, że na pewno nie mogę przejść obojętnie obok tego, co zrobiłaś. - dodał. tak jakby go zdradziła co najmniej! ale w sumie dla niego to była jak zdrada!
    avatar

    Gość
    Gość

    La Cosa Nostra - Page 3 Empty Re: La Cosa Nostra

    Pisanie by Gość Sob Maj 24, 2014 10:36 am

    - słyszysz siebie? - prychnęła - brzmisz jakbyś chciał mnie ukarać za to co zrobiłam! - jęknęła, unosząc się. daniel miał rację, bo to było prawie jak zdrada stanu z jej strony! jak ona mogła? tak przeciwko niemu! - to nie ma sensu.. jak ty ciągle będziesz się czepiać o takie rzeczy..
    avatar

    Gość
    Gość

    La Cosa Nostra - Page 3 Empty Re: La Cosa Nostra

    Pisanie by Gość Sob Maj 24, 2014 10:41 am

    - a co innego mam zrobić, żebyś zrozumiała co zrobiłaś?! - rozłożył ręce, bo nadal zachowywała się jakby nie zrobiła nic złego! powinien ją ukarać i dać jej klapsa i byłoby z głowy. xd - nie o "takie rzeczy", tylko tą jedną rzecz. - poprawił ją, ale zaraz spojrzał na nią uważnie. - chyba że zamierzasz częściej wbijać mi nóż w plecy. - zawahał się. india niby taka kochana, a jak przychodzi co do czego, to dba tylko o własne interesy, a nie danielowe!
    avatar

    Gość
    Gość

    La Cosa Nostra - Page 3 Empty Re: La Cosa Nostra

    Pisanie by Gość Sob Maj 24, 2014 11:03 am

    - nic nie zrobiłam, daj mi już spokój, dobrze?! - wrzasnęła na niego nawet. nie czuła się ani trochę winna! - dlaczego zabraniasz mi kandydować? ja tego nie rozumiem! - uniosła się strasznie. najpierw ryczała, a teraz przeszło jej to w złość - jak możesz mówić, że wbiłam ci nóż w plecy?! - ręce jej opadły.
    avatar

    Gość
    Gość

    La Cosa Nostra - Page 3 Empty Re: La Cosa Nostra

    Pisanie by Gość Sob Maj 24, 2014 11:07 am

    zmroził ją wzorkiem.
    - ty naprawdę nic nie rozumiesz. - powiedział zaskakująco spokojnie, a może raczej: oschle. nie miał już siły ciągnąć tego tematu, bo widział, że do niczego on nie prowadzi, a jego tłumaczenia nic nie dają. - powodzenia na wyborach. - mruknął pod nosem, wyciągnął z portfela jakiś banknot i rzucił go na stół, po czym wyszedł! smuteczek.

    Sponsored content

    La Cosa Nostra - Page 3 Empty Re: La Cosa Nostra

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Czw Mar 28, 2024 10:26 pm