Tea Lounge

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    Tea Lounge - Page 4 Empty Tea Lounge

    Pisanie by st. albans Sro Mar 05, 2014 1:43 am

    First topic message reminder :

    Tea Lounge - Page 4 Tea-lounge
    avatar

    Gość
    Gość

    Tea Lounge - Page 4 Empty Re: Tea Lounge

    Pisanie by Gość Sob Kwi 26, 2014 11:40 am

    no to skoro się tak starała to na pewno to przynosiło efekty. nie sądzę, żeby w mgnieniu oka wróciła do starej formy, ale przecież to nic strasznego. kiedyś jej się to uda, szczególnie z taką minnie u boku!
    - no nie żartuj. musiało się coś dziać. - zmarszczyła brwi. - to w sumie przykre, że ludzie nie potrafią się dobrze bawić. - dodała i podrapała się po nosie. bo skoro nic się nie działo to ludzie nie bawili się dobrze! takie było jej myślenie. - serio? - zdziwiła się. - całe? - uniosła brew, bo znała minnie na tyle, żeby nie do końca w to wierzyć.
    avatar

    Gość
    Gość

    Tea Lounge - Page 4 Empty Re: Tea Lounge

    Pisanie by Gość Sob Kwi 26, 2014 11:47 am

    minnie nawet nie dopuszczała do siebie myśli, że lilka mogłaby nie wrócić do dawnej formy. w końcu wypuścili ją z tego przeklętego psychiatryka, więc wszystko musiało być z nią dobrze.
    - sugerujesz, że nie umiem się dobrze bawić? czy to wyzwanie? - aż się wyprostowała, bo co ta lily tu wymyślała! naprawdę jej się poprzestawiało w głowie przez ten pobyt u wariatów. - a mówiłabym ci, gdyby nie całe? - spytała logicznie. logicznie, bo było wiadomo, że i tak by mówiła (i że tak było w tej chwili). w końcu minnie o wszystkim opowiadała lilce. nawet jak jej się jakiś papierek do podeszwy buta przyklejał w drodze ze szkoły na dwie sekundy. wracała do domu i od progu opowiadała to jak przejmującą historię, która zmieniła jej życie.
    avatar

    Gość
    Gość

    Tea Lounge - Page 4 Empty Re: Tea Lounge

    Pisanie by Gość Sob Kwi 26, 2014 11:57 am

    lilka w sumie też chciałaby wrócić do swojej poprzedniej formy i bawić się bez żadnych problemów, więc wiadomo... wszystko jeszcze przed nią! nie sądzę, żeby wiecznie była w takiej depresji... chociaż pobyt u wariatów zbyt wiele jej nie pomógł, to z pewnością będzie robić wszystko, żeby więcej tam nie trafić xd
    - wcale tego nie powiedziałam. wiem, że ty umiesz się bawić, ale najwyraźniej inni nie potrafią. - wzruszyła ramionami. znała na tyle minnie, że wiedziała, że ona nawet bez alkoholu potrafi zrobić lepszą imprezę niż ludzie, którzy już po nim ledwo chodzą. - no nie wiem, nie wiem.... po prostu czasami lubisz sobie pomijać pewne fragmenty. - zaśmiała się i napiła tej herbaty. - fuuuj, chyba nie jest dobra. - stwierdziła i przyglądała się kubkowi, który ładnie wyglądał. lilka na pewno lubiła słuchac tych wszystkich opowieści! od razu się zabawniej robiło.
    avatar

    Gość
    Gość

    Tea Lounge - Page 4 Empty Re: Tea Lounge

    Pisanie by Gość Sob Kwi 26, 2014 12:03 pm

    minnie pewnie przez ten cały czas od kiedy lilka wróciła (czyli trzy dni? xd), jeszcze nie proponowała jej alkoholu, bo rodzice jej zabronili, żeby przypadkiem lily nie wróciła w wir imprezowania i ćpania. minnie nie chciała być przyczyną ponownego pogorszenia jej stanu! na szczęście umiała bawić się bez alkoholu. na przykład przy herbatce.
    - nieeee, to nie tak. dobrze się bawiłam i poznałam parę nowych osób i na starych kompanów też nie narzekam... ale co ciekawsze rzeczy już ci zdążyłam opowiedzieć, a tak to bez ciebie to jak się miałam bawić, co? - założyła włosy za ucho. dla minnie każdy dzień był przygodą, ale potem zapominała wszystko co robiła, bo nadchodziły kolejne przygody, więc nie potrafiła wszystkiego po kolei teraz streścić. - cicho! wiem jak się kończy, więc widziałam, tak czy nie! - upierała się. w ogóle tak się śmiałam, bo oglądała i czekała, kiedy pojawi się travolta. xd - nie mów! - zawołała i sama spróbowała herbaty. rzeczywiście była jakaś dziwna w smaku. - jest obleśna. ale super! - zaśmiała się i napiła się znowu. xd
    avatar

    Gość
    Gość

    Tea Lounge - Page 4 Empty Re: Tea Lounge

    Pisanie by Gość Sob Kwi 26, 2014 12:10 pm

    lilka w sumie siedziała tam długo i pewnie teraz w tej chwili akurat też ją jeszcze nie ciągnęło do alkoholu i dzikich imprez. ale jeszcze chwila i na pewno do nich wróci. może będzie się bardziej kontrolować, ale co to byłaby za lilka gdyby nie imprezowała! no trzy albo cztery... w sumie sama nie wiem xd
    - no jak to jak, normalnie! - wzruszyła ramionami uśmiechając się lekko. - przecież nie zakazałam ci się bawić tylko dlatego, że ja się nie bawię. - dodała rozbawiona. no ale my wiemy w jakim stanie była wtedy minnie,a lilka niekoniecznie! - nie no jasne, jasne. - pokiwała głową. dlaczego miałaby czekać na travoltę?! xddd ale nie, przecież to minnie, to już chyba wszystko tłumaczy. w ogóle ej!! skończyłam misfits! nie podobała mi się końcówka. ostatni odcinek, i już w sumie dwa czy trzy ostatnie trochę męczyłam.... zaśmiała się na komentarz minnie dotyczący herbaty. - dziwna jest. ale przynajmniej kubki ładnie. - pokiwała głową i upiła kolejny łyk.
    avatar

    Gość
    Gość

    Tea Lounge - Page 4 Empty Re: Tea Lounge

    Pisanie by Gość Sob Kwi 26, 2014 12:18 pm

    musi się zejść z robciem, to będzie grzeczniejsza! imprezować może, ale z umiarem. już ja ci tu zaraz wszystko zaplanuję. xd
    - ale nie mogłam przeżywać jakiegoś najlepszego czasu mojego życia, jeśli ty byłaś tam. bez ciebie to bez sensu. - zauważyła. na pewno nie chciała przyznawać się lilce, jak bardzo przeżywała jej zły stan. później na szczęście jakoś się pozbierała i mogła funkcjonować normalnie, ale i tak bardzo się lilką przejmowała. czekała na travoltę, bo nie ogarnęła filmów. xd nie pamiętam jak się skończyło misfits, ale pamiętam, że też byłam zawiedziona finałem. no ale obejrzałaś całość, więc możemy się cieszyć! - też potrafiłabym kupić wielkie fotele i ładne kubki i wlać tam jakąś dziwną mieszankę i otworzyć kawiarnię. - stwierdziła, popijając herbatkę i czerpiąc przyjemność z jej paskudnego smaku. - totalnie musimy otworzyć kawiarnię! - stwierdziła. pewnie wpadała na takie pomysły co tydzień. na przykład były w zoo i stwierdzała, że muszą kupić zoo.
    avatar

    Gość
    Gość

    Tea Lounge - Page 4 Empty Re: Tea Lounge

    Pisanie by Gość Sob Kwi 26, 2014 12:25 pm

    hahaha, lilka pewnie też liczy na to, że się zejdą xd ale kto wie co to się stanie....... nie żebym planowała kolejne dramy!
    - oj.... a jak kiedyś rozjedziemy się w różne miejsca to co zrobisz? też nie będziesz się umiała bawić? nie możesz, minnie. - powiedziała z powagą bo to jednak dość istotna sprawa. chciała, żeby minnie miała super swoje życie a nie tylko przejmowała się nią. a nie, no to całkiem akurat pasuje do minnie xd pewnie sądziła, że ogląda grease xd no więc skończyło się tak, że oni zabijali tych co mieli być superbohaterami i wtedy zginął rudy pojednując się z rudym 2 a przez to jess też stwierdziła, że się zabije a okazało się, że ten luke z którym miała dziecko tak się przejął, że cofnął ich w czasie i ona wysłała do siebie wiadomość z przyszłości. no... także tego. i w końcu nikt nie umarł! - tak sądzisz? - zaśmiała się. - przeszło ci już z wydobywaniem złota? - zapytała bo ostatnio to pewnie oglądały gorączkę złota i minnie stwierdziła, że też mogłaby jeździć koparą i przerzucać ziemię i że to właśnie powinny robić.
    avatar

    Gość
    Gość

    Tea Lounge - Page 4 Empty Re: Tea Lounge

    Pisanie by Gość Sob Kwi 26, 2014 12:30 pm

    minnie też na pewno liczy na to, że się zejdą! o, jak będziecie nimi grać następnym razem to zróbcie tak, że minnie się niby umówiła w jakimś miejscu z każdym z nich osobna, a tak naprawdę tadam!, wrobiła ich w jakieś spotkanko romantyczne.
    - to było co innego. - odpowiedziała z naciskiem, ale nie chciała kontynuować tego tematu, bo bała się, że zaraz sobie przypomną, jak straszne było to, że lilka była w psychiatryku, a przecież minnie tak ciężko pracowała, by udawać, że nigdy nic. dooobra, już pamiętam! ale pokręcone pomysły to ci twórcy mieli, trzeba przyznać. - okazało się, że to dość słaby interes. - oznajmiła. na pewno zrobiła jakiś research. albo właśnie na pewno tego nie zrobiła. udawała, że tak było, żeby się nie przyznawać, że zapomniała o tamtym pomyśle po trzech minutach.
    avatar

    Gość
    Gość

    Tea Lounge - Page 4 Empty Re: Tea Lounge

    Pisanie by Gość Sob Kwi 26, 2014 12:42 pm

    hahaha. minnie jak zwykle najlepsza swatka lilki i roberta xd
    - dobra, dobra. - uniosła ręce w obronnym geście bo z pewnością też nie chciała o tym rozmawiać bo raczej to nic przyjemnego nie było! no w sumie pomysły mieli, ale piąty sezon mnie strasznie nudził już. ale za to polubiłam bardziej rudyego xd bo był tam chyba najfajniejszy. chociaż sama nie wiem.... w sumie to postacie były fajne, ale to nie to samo jak się oglądało te trzy pierwsze sezony. - serio? sądziłam, że wydobywanie złota to jednak kupa kasy i te sprawy. - zmarszczyła brwi, chociaż jak oglądały ten program to na pewno wyszło, że czasem to się więcej traci niż zyskuje, ale minnie na pewno ją przekonywała, że trafiłyby na żyłę złota z jej zdolnościami xd
    avatar

    Gość
    Gość

    Tea Lounge - Page 4 Empty Re: Tea Lounge

    Pisanie by Gość Sob Kwi 26, 2014 12:48 pm

    no kurcze, minnie nie ogarnia własnego życia uczuciowego, ale innych to swata. xd
    mówiłam, że na końcu już nie było aż takie fajne, ale też miało swoje momenty, że czasem się śmiałam na głos albo wkręcałam w jakieś poryte historie. jak ten gigantyczny królik!
    - ale na co ci w dzisiejszym świecie prawdziwe złoto? wszyscy to fałszywe mają, jakieś błyskotki i takie tam.... księżniczkami monako to my nie jesteśmy, żeby żyłę złota sobie na środku salonu stawiać. - gadała swoje, nie wiem co ona miała za wyobrażenie o tym wszystkim. raczej nie oglądała uważnie tego programu.
    avatar

    Gość
    Gość

    Tea Lounge - Page 4 Empty Re: Tea Lounge

    Pisanie by Gość Sob Kwi 26, 2014 12:52 pm

    max na pewno postara się, żeby to ogarnęła. zoe mu pomoże! nie ma innego wyjścia xd
    no ten królik był fajny w sumie. znaczy było kilka naprawdę dobrych odcinków! nie mówię, że nie. ale raczej to już nie było to samo xd finn mnie zawsze rozbawiał xd
    - jak to po co, minnie... dla kasy? przecież jakbyśmy były bogate mogłybyśmy olać wszystko, mieć każdy biznes na jaki byś wpadła. kawiarnię, zoo, sklep monopolowy... - bo na to pewnie też minnie wpadła xd - i nie musiałybyśmy iść na żadne studia, rozdzielać się. - dodała i pokiwała głową. to by było na pewno super życie! przynajmniej lilka tak uważała.
    avatar

    Gość
    Gość

    Tea Lounge - Page 4 Empty Re: Tea Lounge

    Pisanie by Gość Sob Kwi 26, 2014 1:05 pm

    muszą się ogarnąć jakoś, bo póki co mamy aż trzy pary, a żadna nie umie się ogarnąć.... dlatego mówiłam ci, że mimo wszystko warto obejrzeć całość i mam nadzieję, że nie żałujesz, że cię do tego zmusiłam haha.
    - to całkiem sensowne! - klasnęła w dłonie. - nie musiałybyśmy się skupiać na jednym, bo najpierw mogłybyśmy znaleźć złoto, potem otworzyć jedną rzecz, a potem kolejną i tak cały czas... - kiwała głową, bo oprócz tego, że miała mnóstwo pomysłów, to jeszcze miała słomiany zapał. pewnie dlatego nigdy nie została mistrzynią szermierki czy stolarstwa, chociaż zapewniała, że tak będzie. - byłoby super, gdybyśmy nie musiały przejmować się studiami. - westchnęła, bo właściwie wszyscy z jej klasy już złożyli papiery na studia, a ona wciąż nie wiedziała co ze sobą zrobić... pewnie dlatego, że zapomniałam o tych 9247734 pomysłach, które zawsze przy różnych grach wpadały mi do głowy na to, do czego była stworzona i teraz nie wiem co z nią będzie dalej.
    avatar

    Gość
    Gość

    Tea Lounge - Page 4 Empty Re: Tea Lounge

    Pisanie by Gość Sob Kwi 26, 2014 1:10 pm

    no wiem xd a i tak sądzę, że minnie z maxem najszybciej się ogarną! no w sumie nie, nie żałuję. przynajmniej jakiś serial skończyłam xd teraz mogę sobie spokojnie oglądać skinsów od nowa, ale chyba zacznę od 3 sezonu do dwa pierwsze już oglądałam ze dwa razy i w sumie 2 generacja najlepsza była według mnie chociaż w pierwszej chris był super i max xd
    - no właśnie, właśnie. dlatego kasa nam jest potrzebna, dlatego to wydobywanie złota nie byłoby złym pomysłem! - stwierdziła z uśmiechem. lilka niby miała jeszcze czas, żeby się zastanawiać co chce robić w życiu ale pewnie skończy się na tym, że nic nie zrobi bo nie chce się jej uczyć. chyba, że w ciągu następnego roku odkryje co ją tak naprawdę kręci i pójdzie na jakieś wypasione studia! kto wie... a co do minnie to lily na pewno chętnie by jej pomogła gdyby nie to, że właśnie blondynka miała milion pomysłów na minutę i nie wiadomo czego się chytać.
    avatar

    Gość
    Gość

    Tea Lounge - Page 4 Empty Re: Tea Lounge

    Pisanie by Gość Sob Kwi 26, 2014 1:15 pm

    kto by pomyślał, że minnie pierwsza. xd nie wiem jak sav i philipa potoczyć teraz! druga była najlepsza!!! w pierwszej większości nie lubiłam, chociaż dobra, chris i max... i cassie!
    - nie wiedziałam, że tak się zapaliłaś do tego pomysłu. ostatnio nie byłaś taka chętna! - zauważyła, bo pewnie lilka kazała jej się zamknąć, bo przez nią nie słyszała co mówią w programie i tylko śmiała się z minnie. a teraz proszę, przekonuje marshall do jej własnego pomysłu. lepiej, żeby minnie i lilka znalazły coś fascynującego dla siebie, chociaż one i tak na pewno będą miały spełnione życia!
    avatar

    Gość
    Gość

    Tea Lounge - Page 4 Empty Re: Tea Lounge

    Pisanie by Gość Sob Kwi 26, 2014 1:21 pm

    no mi się wydaje, że tak xd ja właśnie też nie wiem, bo coś mi się wydaje, że sav wcale nie chce go teraz widzieć i na korytarzach omija go szerokim łukiem jeśli się znajdują w tym samym, albo chowa się w pierwszej wolnej klasie i czeka aż przejdzie xd no cassie też była super!
    - nie wiem czy się zapaliłam, ale w sumie jakby tak o tym pomyśleć to to by było całkiem fajne. bo jak masz kasę to możesz wszystko, prawda? i mogłybyśmy zwiedzić cały świat i robić co nam się tylko podoba... - stwierdziła wzruszając ramionami. lilka wtedy akurat słuchała jakiegoś przystojnego gostka o nieziemskim głosie i nie chciała, zeby minnie jej przeszkadzała xd ale w psychiatryku miała sporo czasu na myślenie o różnych rzeczach to może to przemyślała xd też mi się wydaje, że cokolwiek by nie robiły to i tak będą zadowolone z życia xd
    avatar

    Gość
    Gość

    Tea Lounge - Page 4 Empty Re: Tea Lounge

    Pisanie by Gość Sob Kwi 26, 2014 1:27 pm

    no właśnie philip też jej unika, bo wie, że zaczęło mu na niej zależeć, a nie powinno, no i będzie się upierał, żeby jednak nie zrobić nic głupiego. więc albo zrobi coś głupiego wbrew sobie albo go ujawniamy z przykrywki.
    - to kiedy ruszamy? - spytała całkiem poważnie, ale z szerokim uśmiechem na twarzy. napiła się herbatki, bo w tym całym podekscytowaniu od razu zdawała się fajniejsza. poza tym minnie marzyła o podróżach po świecie i poznawaniu różnych kultur i smaków, więc tak czy siak jarała się tą niedobrą herbatą. i wszystkim się jarała, co tu dużo mówić. lilka już chyba naprawdę nie miała co tam robić, skoro myślała o tym, żeby wydobywać z minnie złoto. xd tak teraz myślę, że minnie może w wesołym miasteczku pracować. nie wiem tylko czy do końca życia. xd
    avatar

    Gość
    Gość

    Tea Lounge - Page 4 Empty Re: Tea Lounge

    Pisanie by Gość Sob Kwi 26, 2014 1:35 pm

    to już jak wolisz w sumie, sav tak czy siak będzie w kropce bo w pierwszym wypadku i tak kiedyś będzie się musiała dowiedzieć kim jest a w drugim to wiadomo... jeszcze bardziej się pewnie wkurzy xd
    - ja mam jeszcze rok szkoły. - wzruszyła ramionami, więc pewnie do tej pory nic nie może za bardzo zrobić, a w tym czasie minnie pewnie wymyśli jeszcze milion innych sposobów na życie i trudno będzie im wybrać coś superowego. lilka chyba się tak tą herbatą nie jarała, ale piła ją spokojnie krzywiąc się przy tym co jakiś czas. ale pewnie przy tym myslała sobie, że ktoś pije takie paskudztwo codziennie i było jej lepiej. no pewnie, że nie miała co robić. a co można tam robić innego jak nie myśleć xd no w sumie mogłaby potem sprzedawać watę cukrową czy coś takiego xd zawsze by się coś znalazło xd ale zaraz na pewno wpadniesz na coś innego xd
    avatar

    Gość
    Gość

    Tea Lounge - Page 4 Empty Re: Tea Lounge

    Pisanie by Gość Sob Kwi 26, 2014 1:43 pm

    w sumie to bym go ujawniła... muszę to przemyśleć.xd
    - ale po co nam szkoła, skoro w naszym planie życiowym nie jest nam potrzebna edukacja? nawet nie warto tych dwóch miesięcy na nią marnować! - stwierdziła, bo najchętniej wyruszyłaby już teraz zaraz i nawet nie poczekała na zakończenie szkoły, do którego było już tak bardzo blisko. a minnie, jak to minnie, naprawdę byłaby w stanie tak zrobić. nad przyszłością minnie też muszę poważnie pomyśleć, żeby mogła robić coś idealnego. najwyżej sobie zrobi rok przerwy między szkołą a studiami.
    avatar

    Gość
    Gość

    Tea Lounge - Page 4 Empty Re: Tea Lounge

    Pisanie by Gość Sob Kwi 26, 2014 1:48 pm

    przemyśl ;d
    - no ale wypadalo by mieć chociaż to skończone, skoro nie planujemy studiów, prawda? - zapytała unosząc brew i po chwili wzruszyła lekko ramionami. - przynajmniej rodzice nie będą się czepiać, że nie mamy kompletnie nic.... zawsze lepiej jest tą szkołę skończyć. pomęczysz się jeszcze dwa miesiące... ja jeszcze rok... i jakoś to będzie! - zapewniła ją żeby sobie nie myslała, że rezygnuje z ich wspaniałego planu! bo na pewno chciała by być bogata i nie pracować tylko jeździć po świecie z minnie...
    avatar

    Gość
    Gość

    Tea Lounge - Page 4 Empty Re: Tea Lounge

    Pisanie by Gość Sob Kwi 26, 2014 1:54 pm

    pomóż mi!
    - już mi się nie chceeeee. - zajęczała. a minnie rzadko kiedy mówiła, że jej się czegoś nie chciało. zazwyczaj jej się wszystko chciało! no ale komu by się chciało siedzieć w szkole i jakieś egzaminy zdawać i udawać, że się uczy. bo tak to to szkołę lubiła, wszystkich znajomych, samorząd i tak dalej. plan był super, ale ciekawe ile czasu minie, zanim minnie nie wymyśli jakiegoś nowego!
    avatar

    Gość
    Gość

    Tea Lounge - Page 4 Empty Re: Tea Lounge

    Pisanie by Gość Sob Kwi 26, 2014 2:01 pm

    no niee wieeem. to zależy czy chcesz ich już bardziej razem czy nie xd bo jak chcesz to musi zrobić coś wbrew sobie a jak chcesz ich dalej kłócić to trzeba go ujawnić xd a wtedy sav go znajdzie, nagada mu i mu przywali i w sumie jakby ją wtedy pocałował.... to też chyba nie byłaby już obrażona xd
    - minnie! nawet tak nie mów, zostały ci tylko dwa miesiące i będziesz wolna i nie będziesz musiała się uczyć i będziesz mogła w wakacje zwiedzić cały świat i nie będziesz się musiała martwić, że idziesz do szkoły od września... nie musisz przecież iść od razu na studia. - wzruszyła ramionami. no chyba zaraz na coś mądrego znów wpadnie.... xd
    avatar

    Gość
    Gość

    Tea Lounge - Page 4 Empty Re: Tea Lounge

    Pisanie by Gość Sob Kwi 26, 2014 2:12 pm

    on chyba prędzej by się z nią zszedł właśnie po ujawnieniu wszystkiego, a nie jakby miał narażać całą akcję przez miłostki... chyba że to będzie silniejsze od niego, a to w sumie możliwe po jego poprzednich poczynaniach! chociaż ona mu pewnie tak łatwo teraz nie wybaczy, nawet jeśli przyjdzie do niej i powie, że jednak pocałunek coś znaczył. ech ech. ja ci mówię, oni się będą ciągle kłócić, schodzić i rozchodzić. pasuje do nich.
    - wszyscy idą na studia. - zauważyła. w końcu chodzili do takiej prestiżowej szkoły roya hollywooda, że większość kończyła potem na studiach, czy tego chciała czy nie. - a ja jestem największym głupkiem, bo zupełnie nie mam planu na życie. zawsze to ja mam najwięcej pomysłów, więc czemu nie mogę rozgryźć tego? - spytała. żyła z dnia na dzień i nie przejmowała się przyszłością, to był jej problem. jak ktoś kazał jej przyszłość zaplanować, to ją to przerosło.
    avatar

    Gość
    Gość

    Tea Lounge - Page 4 Empty Re: Tea Lounge

    Pisanie by Gość Sob Kwi 26, 2014 2:18 pm

    no sav raczej mu tak od razu nie wybaczy bo sobie pomyśli, ze to jakieś jego kolejne gierki! i tak, to bardzo do nich pasuje! szczególnie, że wychodzi na to że oboje są uparci jak osły. kto będzie w takim razie pierwszy przepraszał... xd
    - wcale nie jesteś głupkiem! - zaprzeczyła od razu. - masz wiele planów ale na to co chcesz robić po studiach. wiesz, z drugiej strony to wcale nie jest jakiś przymus.... i nie możesz tego rozgryźć bo chciałabyś robić wszystko. wszystko co jest fajne, co wiąże się z nowymi doświadczeniami i przygodami.... nie sądzę, żebyś długo zagrzała miejsce w jednej pracy. potrzebujesz przecież mieć ciągle przed sobą nowe wyzwania. - powiedziała całkiem mądrze. pewnie nauczyła się czegoś od tych psychologów.... czy nawet psychiatrów jednak.
    avatar

    Gość
    Gość

    Tea Lounge - Page 4 Empty Re: Tea Lounge

    Pisanie by Gość Sob Kwi 26, 2014 2:24 pm

    nie będą się przepraszać, będą się gdzieś mijać i jednocześnie przylegać do siebie ustami, tak filmowo, co nie. teraz to już zupełnie nie wiem co on ma w takim razie zrobić, bo jakby byli razem i dopiero wtedy wyszła sprawa z przykrywką, to byłaby większa drama. rany! za trudne to dla mnie.
    - no tak, pewnie masz rację. - zmarszczyła nosek i dopiła herbatkę do końca. zagapiła się na wnętrze pustego kubka i odstawiła go na stolik. - to w ogóle głupie, że trzeba decydować już teraz, co będzie się chciało robić za dziesięć, dwadzieścia lat. skąd ja mam to wiedzieć? ja nawet nie wiem jakie mam plany na wieczór! - zauważyła. - a nie, dobra, jednak wiem, przecież robimy pizzę. - przypomniało jej się zaraz.
    avatar

    Gość
    Gość

    Tea Lounge - Page 4 Empty Re: Tea Lounge

    Pisanie by Gość Sob Kwi 26, 2014 2:50 pm

    ale my przecież lubimy dramy! i dramy nam nie przeszkadzają.... ;d
    - jasne, że mam rację. czasem udaje mi się powiedzieć coś mądrego. - zaśmiała się i wzruszyła ramionami. nawet ona miała przebłyski jakiejś mądrości, także nie ma to tamto! - wiem, że to jest głupie.... ale wcale nie musisz robić tego samego przez całe swoje życie. widziałam kiedyś w telewizji o takim gostku, co chyba raz w tygodniu przez rok zmieniał pracę. - zaśmiała się. - wiesz.... raz robił to, drugim razem co innego... i chyba dobrze się bawił... - stwierdziła.

    Sponsored content

    Tea Lounge - Page 4 Empty Re: Tea Lounge

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Pią Mar 29, 2024 7:39 am