Orient Chinese Restaurant

  Share
  avatar


  st. albans
  god save the queen
  we love our queen
  103

  Orient Chinese Restaurant

  Pisanie by st. albans on Sro Mar 05, 2014 1:54 am


  Gość
  Gość

  Re: Orient Chinese Restaurant

  Pisanie by Gość on Czw Kwi 24, 2014 6:31 pm

  minnie stała przy ladzie i czekała aż przygotują jej chińszczyznę na wynos, bo tak tu wpadła wracając z odwiedzin u lilki i postanowiła wziąć trochę żarełka do domu i obejrzeć jakiś film siedząc z kimś na telefonie i komentując każdą chwilę, na przykład z benkiem, on tak uwielbiał jej gadanie na filmach!

  Gość
  Gość

  Re: Orient Chinese Restaurant

  Pisanie by Gość on Czw Kwi 24, 2014 6:38 pm

  eeeeeeej! lilka już wróciła do domu! więc pewnie brała jedzenie dla ich dwójki i miały zamiar razem oglądać jakieś filmy i w końcu spędzić dzień wspólnie! jutro pewnie nie pójdzie do szkoły ale po weekendzie będzie musiała jakoś stawić temu wszystkiemu czuła. no ale to nieistotne. max ostatnio strasznie zapił i pewnie do tej pory miał kaca! i przyszedł sobie tutaj, bo też chciał coś zjeść. przy ladzie zobaczył minnie więc przeciez takiej okazji by nie odpuścił. - cześć minnie. - powiedział uśmiechając się do niej lekko. ale widać było że był super zmęczony bólem głowy i w ogóle.

  Gość
  Gość

  Re: Orient Chinese Restaurant

  Pisanie by Gość on Czw Kwi 24, 2014 6:41 pm

  no co ty gadasz! oczywiście jak zwykle dowiaduję się o wszystkim ostatnia. jeżeli miała iść do lilki i spędzić z nią pierwszy beztroski wspólny wieczór w domu, to raczej nie będzie się przejmować jakimiś rozmowami z maxem, sorka! lilka była ważniejsza!
  - hej hej. dobrze wiedzieć, że wreszcie zapamiętałeś moje imię. - szczerzyła się do niego, bo cieszyła się lilką i w ogóle. wszystko wokół było teraz nagle piękniejsze i dlatego nie zwróciła uwagi na to, że max wygląda na męczennika.

  Gość
  Gość

  Re: Orient Chinese Restaurant

  Pisanie by Gość on Czw Kwi 24, 2014 6:43 pm

  no mówię ci! ale w sumie i tak najpierw wiedziałam o tym ja, potem cuksa bo stwierdziłam, że po ich grze ją wypuszczę i teraz ty, tadaaaam! lilka jest już w domu i na pewno czuje się o wiele lepiej. - hej, już dawno zapamiętałem twoje imię, coś słabo ci idzie kojarzenie. - zaśmiał się bo jednak ej, już któryś raz jak gramy (wiem, że nie gramy nimi zbyt często ale jednak) to jej mówił po imieniu! także tego.... - co kupujesz? - zapytał, bo może mu coś poleci bo on nie miał pojęcia co chciałby zjeść!

  Gość
  Gość

  Re: Orient Chinese Restaurant

  Pisanie by Gość on Czw Kwi 24, 2014 6:49 pm

  w takim razie nimi też na dniach trzeba będzie zagrać! lilka odpadła z reality show. xd
  - myślisz, że ja cię słucham i wiem, czy zapamiętałeś czy nie. - zaśmiała się, bo dzisiaj nprawdę nic nie mogło wytrącić jej z równowagi! pewnie właśnie dlatego zauważyła, że zapamiętał jej imię. bo dziisaj wszystko się układało. i może nawet zauważyła to już wcześniej, ale dzisiaj pasowało jej takie zauważenie tego. nie gramy nimi tak często, bo ile można się przypadkiem spotykać i jeszcze do niczego nie doprowadzić. xd - wszystkie możliwe sajgonki i kurczaka w cieście. - machnęła ręką na menu ponad nimi.

  Gość
  Gość

  Re: Orient Chinese Restaurant

  Pisanie by Gość on Czw Kwi 24, 2014 6:59 pm

  no nie ma problemu co nie! nooo betty sie pewnie cieszy xd
  - jak możesz mnie nie słuchać? - zapytał marszcząc brwi. to w ogóle nie do pomyślenia! na pewno zrobił teraz jakąś super smutną minkę, ale raczej taką bardziej udawaną, bo nie był smutnym człowiekiem. no własnie! max będzie się musiał ogarnąć i może ją gdzieś zaprosić.... a co! skoro przypadkiem spotkali sie tyle razy to może nie - chcesz, żeby ci tyłek urósł? - zapytał unosząc brew. bo wiadomo, że po sajgonkach dupa rośnie!

  Gość
  Gość

  Re: Orient Chinese Restaurant

  Pisanie by Gość on Czw Kwi 24, 2014 7:03 pm

  betty na pewno! chociaż nie wiem co tam u niej, dawno z nią nie grałam. teraz na pewno całe dnie spędza z chrisem.
  - najwyraźniej za bardzo się w ciebie wpatruję i nie mogę skupić na tym co mówisz. - roześmiała się dziko, bo jej zdaniem to było szalenie zabawne. oni się już tyle razy gdzieś spotkali, a jeszcze nigdy nie umówili, nie licząc tego jednego razu, kiedy woof im kazała... nieogarki małe. - pytałeś co kupuję tylko po to, żeby mi to powiedzieć? długo nad tym myślałeś? - spojrzała na niego uważnie z filuternym uśmieszkiem na twarzy. tak w ogóle to spadówka, ja jadłam wczoraj sajgonki.

  Gość
  Gość

  Re: Orient Chinese Restaurant

  Pisanie by Gość on Czw Kwi 24, 2014 7:21 pm

  to w sumie ma spoko życie xd
  - taaaak, z pewnością. - zaśmiał się bo już właśnie to widział. zdążył ją rozgryźć! szczególnie jak teraz się tak śmiała. nie było tutaj nic ciężkiego do ogarnięcia! nawet dla maxa, który raczej nie był zbyt mądry.... no to wtedy to minnie się z nim umówiła. a teraz może on się w koncu ogarnie! - strasznie długo. w sumie zastanawiałem się od kilku dni nad tym co bym ci powiedział gdybyśmy się tu przypadkiem spotkali. - powiedział kiwając głową, żeby nie psuć jej radochy. ej ja też bym sobie zjadła sajgonki! wspaniałe są!

  Gość
  Gość

  Re: Orient Chinese Restaurant

  Pisanie by Gość on Czw Kwi 24, 2014 7:27 pm

  jej się na pewno podoba, chociaż to nie to samo co z tylerem i romeo!
  minnie nawet kiedy się z nim umówiła i wyznawała mu zauroczenie, to i tak się nie ogarnęła, więc wiesz... chyba wtedy jeszcze bardziej się cofnęła w rozwoju ich znajomości. ale z drugiej strony niby czemu miałaby uważać, że tym razem jest inaczej i ten oto chłopak nie będzie tylko kolejnym jej kumplem. przecież każdy był jej kumplem! a to, że max był super przystojny, najwyraźniej miało drugorzędne znaczenie. - pewnie chodziłeś po wszystkich możliwych miejscach, mcdonaldzie i tak dalej, mając nadzieję, że w końcu gdzieś mnie spotkasz i będziesz mógł mi dogryźć! - wymyśliła i zaśmiała się, bo najwyraźniej wcale się nie bała tego, że max jest prześladowcą. to prawda, że są wspaniałe!

  Gość
  Gość

  Re: Orient Chinese Restaurant

  Pisanie by Gość on Czw Kwi 24, 2014 7:46 pm

  nie no to chyba oczywiste, że minnie nie ogarnęła ale spoko, zrobimy tak, żeby jednak ogarnęła bo ileż można tak na siebie wpadać bez żadnego celu. max na pewno ją uważał za śliczną i uroczą i wiadomo jak to jest.... on jednak był facetem i na pewno zastanawiał się jak wyglądają jej cycki na przykład. nie zapominajmy też, że długo przebywał z tylerem! - dokładnie! przeszedłem całe st.albans i stwierdziłem, ze skoro tu cię nie ma to zapadłaś się pod ziemię, ale tadaaam, jesteś! - powiedział i wyprostował ręce tak ją prezentując i uśmiechął się do niej. - a tak w ogóle... zastawiałem się ostatnio czy nie chciałabyś iść ze mną na przykład do kina czy coś. - powiedział przyglądając się jej. to było własnie zaproszenie na randkę! chociaż może tak nie brzmiało.

  Gość
  Gość

  Re: Orient Chinese Restaurant

  Pisanie by Gość on Czw Kwi 24, 2014 7:50 pm

  pewnie razem z tylerem zastanawiali się jak wyglądały jej cycki, bo to jednak fascynujący temat do przedyskutowania przy sześciu piwach. w końcu jakoś ogarnie, w końcu nie może być inaczej! i wtedy się okaże, że te przypadkowe spotkania wcale nie były przypadkowe i wcale nie prowadziły donikąd.
  - oto jestem! - zawołała radośnie i uniosła ręce do góry, żeby się zaprezentować. - i nawet ci powiem, że od piwa rośnie brzuszek, widzisz, wymyśliłam to szybciej niż ty. - poklepała go po jego umięśnionym brzuchu i pośmiała się znowu, chociaż i tak z jakimś spóźnionym zapłonem postanowiła zarzucić mu ripostą, ale kto by się przejmował. - a co, grają coś fajnego? - zainteresowała się, bo nie wiedziała, że to takie specjalne zaproszenie tylko dla niej.

  Gość
  Gość

  Re: Orient Chinese Restaurant

  Pisanie by Gość on Czw Kwi 24, 2014 8:01 pm

  no to z pewnością, to był naprawdę bardzo fajny temat do rozmów, szczególnie, że minnie nie była taką prawdziwą siostrą tylera i o tym sobie mogli dyskutować! bo o cyckach lilki to pewnie tyler nie chciał myśleć xd a po za tym maxa kręciła minnie więc wiadomo, że zastanawiał się nad jej cyckami a nie kogoś innego. znaczy no w sumie pewnie wtedy rozmawiali nie tylko o niej, co nie, tylko tak lecieli po kolei laski, które im się przypomniały xd
  - kurcze, jesteś mistrzem minnie. może mnie nauczysz jak tak szybko mówić takie mądre rzeczy co? - uśmiechnął się lekko. każda nauka jest dobra! a skoro ona była w tym lepsza od niego to mogła mu pomóc. - ale jak widzisz, to mojemu brzuchowi piwo nie przeszkadza. - wzruszył ramionami bo on miał super brzuch, hyhy. - eee.... - podrapał się po karku bo go zagięła i on nie miał pojęcia co grają. - no nie wiem... - wymruczał. taka dociekliwa zamiast od razu się zgodzić!

  Gość
  Gość

  Re: Orient Chinese Restaurant

  Pisanie by Gość on Czw Kwi 24, 2014 8:10 pm

  patka coś kiedyś pisała, że tyler też leciał na minnie, to wiesz. xd patologie jak zawsze, ale spoko, mogli sobie rozmawiać, w końcu cycki minnie były największą tajemnicą st. albans. jakimś świętym graalem, którego nikt nigdy nie widział albo coś w tym stylu.
  - nie mogę, bo wtedy wykorzystasz to przeciwko mnie! - zauważyła, bo nie będzie przecież mu pomagać w wymyślaniu jakiś odzywek, którymi mógłby jej dogryzać. - no właśnie, co ty tu masz? jakąś srebrną tarczę sobie przykleiłeś do brzucha?! - zaczęła go walić pięściami po brzuchu, bo nie ogarniała, jak może być taki twardy i nawet bez pytania podniosła koszulkę, żeby sprawdzić, czy to prawdziwe ciało i jakoś nie zemdlała na widok super brzucha maxa, ale pewnie jeszcze przyjdą czasy, kiedy będzie zdzierać z niego tę koszulkę. - skoro tak, to koniecznie musimy iść! - stwierdziła z przejęciem.

  Gość
  Gość

  Re: Orient Chinese Restaurant

  Pisanie by Gość on Czw Kwi 24, 2014 8:16 pm

  tak? no w sumie to mnie akurat nie dziwi xd nie no chyba benek je widział skoro z nim spała co nie xd także wiadomo, nie jest tak źle. oooo! max będzie mógł zawsze sobie z nim pogadać o cyckach minnie w takim razie xd szczególnie, ze się kumplują. huhu.
  - ja? przeciwko tobie? nigdy! nigdy by mi to nie przyszło do głowy. - powiedział z ogromną powagą, którą świetnie udawał, ale niezbyt długo bo zaraz się roześmial i przeczesał dłonią wlosy. - złoto. - wywrócił oczami in ie zdążył zareagować a ona podnosiła mu koszulkę - może nie rozbieraj mnie tak publicznie co? - uniósł brew. - wystarczyło poprosić, żebym zaprosił cię do siebie, albo sama mogłaś mnie do siebie zaprosić. - pokręcił glową z uśmiechem i przyglądał się jej chwilę, a potem się zagubił trochę na jej kolejne słowa. - teraz to nie wiem czy mowisz serio czy robisz sobie ze mnie jaja, minnie. naprawdę chcę cię zabrac do kina. - mruknął, bo trudno mu było ogarnąć czy się nabija czy nie!

  Gość
  Gość

  Re: Orient Chinese Restaurant

  Pisanie by Gość on Czw Kwi 24, 2014 8:48 pm

  heheh, benek jedyny szczęściarz, ale raczej nie rozpowiadał! będą mogli sobie pogadać i porównać wrażenia. xddddd
  - to masz pecha, bo ja wszystkie moje umiejętności wykorzystuję przeciwko tobie! - oznajmiła ze śmiechem. - no co ty gadasz, ze złota masz brzuch! - zafascynowała się i dalej go macała po tym brzuchu, teraz nagim, tak bezwstydnie. musiała się przekonać, co nie! - a co, wstydzisz się, że tak publicznie nie chcesz pokazywać? - śmiała się dalej i zabrała rączki, skoro taki z niego wstydniś i nie chciał, żeby inni widzieli jego brzuch. a przecież powinien się nim chwalić i cały czas chodzić bez koszulki. - przecież pójdziemy! ale teraz to ja nie wiem czy chcesz mnie zabrać na jakiś najgorszy film świata czy co. - ona chyba sama nie wiedziała czy się z niego nabija czy nie, ale skoro chciał z nią pójść do kina, to czemu nie. jeszcze nie wiedział na co się pisze i że minnie zawsze gada przez cały film.

  Gość
  Gość

  Re: Orient Chinese Restaurant

  Pisanie by Gość on Czw Kwi 24, 2014 8:59 pm

  to co, że nie rozpowiadał. max i tak się wszystkiego dowie jakimiś swoimi super sposobami! nie ma to tamto.
  - serio? jezu, czy ty jesteś bez serca? - zapytał robiąc znów smutną minkę, bo chyba niedawno właśnie też taką jej robił, ale był stworzony do smutnych minek! także wiadomo. - no jasna sprawa! - pokiwał głową. - jasne, że się wstydzę. nie każdy może sobie tak po prostu oglądać mój brzuch. - powiedział wywracając oczami. to tylko dla niektórych! znaczy nie miał nic przeciwko żeby minnie go dotykała ale żeby tak bardzo publicznie? no nieee..... - nie chcę cię zabrać na najgorszy film świata, nawet nie wiem co teraz w kinach grają... pójdziemy na co tylko chcesz... - wzruszył ramionami i uśmiechnął się do niej delikatnie i czarująco. jakoś sobie z tym poradzi i tak nie będzie zbytnio zainteresowany filmem.

  Gość
  Gość

  Re: Orient Chinese Restaurant

  Pisanie by Gość on Czw Kwi 24, 2014 9:03 pm

  max się prędzej na własne oczy przekona niż wyciągnie relację od benka! hihi, tak wierzę w przyjaźń minnie i benka! potem pewnie przyjdzie effie i zniszczy moje piękne wyobrażenia.
  - mam serce z kamienia. - oznajmiła poważnym tonem, kładąc dłoń na sercu albo z drugiej strony. najlepiej na środku, pomiędzy cyckami. najbezpieczniej. - oj tam, nikt nie patrzy, myślisz, że jesteś taki interesujący? same chińczyki tu są. - zauważyła, rozglądając się naokoło. - a skąd ja mam wiedzieć co teraz grają? to ty chciałeś iść! - przypomniała mu, wzruszając ramionami. ech. i weź tu zaproś minnie na randkę.

  Gość
  Gość

  Re: Orient Chinese Restaurant

  Pisanie by Gość on Czw Kwi 24, 2014 9:15 pm

  no nie wiem....max i benek to też bff także nic nie wiadomo xd nawet jak on mu nie powie to jak max ich kiedyś zobaczy razem to na pewno wszystko ogarnie! a co mu będę żałować.
  - to niedobrze.... nawet ja nie mam serca z kamienia. - powiedział dumnie unosząc głowę. no może dla kaczek to miał serce z kamienia. ale dla takiej minnie to na pewno nie! - jasne, że jestem interesujący! spójrz, na przykład ona na mnie patrzy. - mruknął i pokazał na jakąś starą babeczkę ze skośnymi oczami, która na pewno nie była w typie maxa.... - kurcze minnie, ale ty wszystko komplikujesz. - pokręcił głową. - pójdziemy po prostu do kina i sobie wybierzesz jakiś film. - mruknął i westchnął ciężko bo w ogóle tego nie ogarniał! lilka chyba będzie jej musiała wbić do głowy kilka zasad!

  Gość
  Gość

  Re: Orient Chinese Restaurant

  Pisanie by Gość on Czw Kwi 24, 2014 9:23 pm

  ja nie wiem jakim cudem minnie i max dopiero się poznają, skoro mają wspólnych dwóch bffów i jeszcze jest byłym dwóch jej przyjaciółek, także tego... tylko na forku takie rzeczy.
  - widzisz, jestem okrutniejsza niż ty. - oznajmiła mimochodem, jakby to nie było nic takiego. - mrr, powinieneś się za nią zabrać. pokazać jej ten swój brzuch! - poklepała go znowu po ciałku, bo minnie to w sumie nie miała poczucia granic i macała ludzi czy tego chcieli czy nie. - a co ja mam niby komplikować? po prostu idziemy do kina, to ty robisz z tego jakieś nie wiadomo co. to wcale nie jest takie trudne. - zauważyła, marszcząc nosek, bo nie rozumiała, o co mu teraz chodzi. lilka chyba nawet nie będzie miała okazji wbijać jej do głowy zasad, bo minnie nie powie jej, że idzie do kina z maxem, bo to przecież takie normalne. dzisiaj była na basenie z innym kumplem i też tego nie rozpowiadała. skąd miała wiedzieć, że to randka!

  Gość
  Gość

  Re: Orient Chinese Restaurant

  Pisanie by Gość on Czw Kwi 24, 2014 9:32 pm

  tylko u nas! nieprawdopodobne a jednak, trudne sprawy i ukryta prawda! kurde ukryta prawda to by jednak tutaj trochę pasowała xd
  - i to o wiele bardziej okrutna niż ja! nie wiem skąd się to bierze w takim małym ciałku. - pokręcił głową. - jasne, jeszcze by mi zeszła na zawał i co bym wtedy zrobił.- zaśmiał się bo jednak wolał nie szaleć! chociaż jakby się kiedyś założył, że cos takiego zrobi to by z robił, ale on się z dziewczynami nie zakładał, więc minnie nie miała na to co liczyć. chociaż ona ani trochę sie nie zachowywała jak dziewczyna skoro nie ogarniała, że max właśnie ją zaprosił na randkę! - nie to ty wszystko komplikujesz, mówiąc, że ja komplikuję mówiąc że ty komplikujesz - wymruczał. - powiedziałem, że pójdziemy na film jaki chcesz a ty mi jakieś mówisz dziwne rzeczy. - mruknął i pokręcił głową a on chciał iść po prostu z nią do kina! o nieee...a na pewno dałaby jej miliony złotych rad xd

  Gość
  Gość

  Re: Orient Chinese Restaurant

  Pisanie by Gość on Czw Kwi 24, 2014 9:40 pm

  i dlaczego ja! nie zapominaj o dlaczego ja!
  - jestem niepozorna. to właśnie daje mi przewagę. - stwierdziła wesoło. - no co ty! jestem pewna, że już teraz rozbiera cię wzrokiem! - spojrzała na babkę, a potem znowu na maxa i poruszyła sugestywnie brwiami, co wyglądało w jej wykonaniu dość komicznie. minnie się ze wszystkimi zakładała, więc peszek, że max by nie chciał. - rany, martell, mam nadzieję, że ten film będzie tego wart. - zaśmiała się i poklepała go po ramieniu, bo to za ciężkie rozkminy dla niej, szczególnie, że nie widziała tu jakiegoś głębszego sensu. wiesz, najpierw max musi ją uświadomić, że ze sobą kręcą, to wtedy na pewno przyleci do lilki po złote rady. chociaż zwykle to minnie jest ekspertką od związków, zarzucającą swoimi mądrościami. wtedy jakiś chińczyk podał jej siatkę z jej zamówieniem, bo trochę długo na nie czekała! - to moje. ty coś w końcu bierzesz? - zerknęła na menu, jakby chciała mu coś jeszcze podpowiedzieć.

  Gość
  Gość

  Re: Orient Chinese Restaurant

  Pisanie by Gość on Czw Kwi 24, 2014 9:48 pm

  no właśnie! wiedziałam, ze coś mi uciekło, dlaczego ja! i jeszcze było coś takiego na dwójce.... szkoła życia! o.... to też w tym klimacie xd
  - kobiety zawsze mają nad nami przewagę, nie chcę o tym mówić, ale tak właśnie jest. - wymruczał. może w sile nie mieli przewagi a przynajmniej na pewno minnie siłowo nie miała przewagi nad takim maxem, który wyglądał jak dobrze zbudowany misiek. - weź, obrzydzasz mi teraz wszystko. - powiedział krzywiąc się i pokręcił głową. jak można w takiej atmosferze coś w ogóle jeść. - i po co jej pokazywałaś mój zajebisty brzuch? teraz pewnie będzie mnie śledzić. - wymruczał niezadowolony. - jezu jak nie chcesz to wcale nie musisz iść. - mruknął jak taka pięciolatka trochę, ale robiła mu tyle problemów a on ją tylko chciał zaprosić do kina! za to max poleci do zołki, żeby ogarnęła minnie i trochę ją podpytała xd - nie, dzięki, skutecznie mi obrzydziłaś jedzenie mówiąc o babeczce rozbierającej mnie wzrokiem. - wymruczał marszcząc nosek.

  Gość
  Gość

  Re: Orient Chinese Restaurant

  Pisanie by Gość on Czw Kwi 24, 2014 9:58 pm

  i pamiętniki z wakacji... to jakieś pamiętniki z st. albans są. matko, jak dużo jest tych programów. xd
  - bo jesteście słabi i tyle! nic dziwnego, że pod termami tych trzystu zginęło, bo to nie były kobiety! - zarzuciła super historycznym przykładem, oczywiście myląc nazwę miejsca i opierając całą swoją wiedzę na filmie, a nie lekcjach historii. - uważaj! pewnie jest z chińskiej mafii i cię porwą i sprzedadzą! - wymyśliła, wybałuszając oczy i już w głowie układając jakieś bardzo dziwne scenariusze, którymi wolała się nie dzielić, bo nawet ona zdawała sobie sprawę z tego, że są za głupie. - przecież chcę! i kto tu komplikuje! - rozłożyła ręce, bo naprawdę już nie ogarniała. gdyby wiedziała, że ją zaprosił na randkę, to może trochę inaczej by do tego podeszła, a tak to rzeczywiście nie mogli się zrozumieć. oo, to może zołka jej coś nagada. ale lepiej, żeby wtedy minnie nie odwoływała tego kina z powodu chęci uniknięcia randki! - no dobra, to nie będziemy tu tak stać. - wzięła tę siatkę i skierowała się do wyjścia. możesz ich wrzucić na jakąś ulicę, że ją odprowadza czy coś. w końcu minnie spieszyła się do lilki, nie zamierzała się zatrzymywać na pogawędki z maxem, nieważne jak boski nie byłby jego brzuch!

  Sponsored content

  Re: Orient Chinese Restaurant

  Pisanie by Sponsored content


   Obecny czas to Nie Sty 20, 2019 1:46 pm