Food truck

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    Food truck Empty Food truck

    Pisanie by st. albans Czw Mar 06, 2014 4:22 pm

    Food truck Kabobmenu
    avatar

    Gość
    Gość

    Food truck Empty Re: Food truck

    Pisanie by Gość Wto Kwi 01, 2014 6:48 pm

    hehe xd dobra, to umówili się tutaj, bo grace nie chciała ani iść do niego ani żeby on przyłaził do niej, bo nie wiedziała, czego się tak naprawdę po nim spodziewać! dlatego kupiła sobie tutaj frytki i czekała na chrisa wpieprzając je co chwilę z nerwow!
    avatar

    Gość
    Gość

    Food truck Empty Re: Food truck

    Pisanie by Gość Wto Kwi 01, 2014 6:53 pm

    Chris nie wiedział jak rozumieć plotkę woof no i znikniecie z balu grace! Jemu w sumie ta plota pasowała, no bo jeśli nie kochała kennego, no to super. Przyszedł taki biedny, zagubiony czyli jak zawsze. Dłonie miał schowane w kieszeniach spodni a na sobie jakąś szarą bluzę z kapturem, ale nie miał go na głowie bo by mu fryzurę rozwaliło! -cześć grace - powiedział i musnął jej policzek na powitanie.
    avatar

    Gość
    Gość

    Food truck Empty Re: Food truck

    Pisanie by Gość Wto Kwi 01, 2014 6:59 pm

    pewnie celował w usta, ale sie odsunęła! ojej. - chcesz? - wyciągnęła do niego rękę z tymi frytkami i zaraz westchnęła. - hej, chris... to nam nie wyjdzie. - powiedziała szybko i zacisnęła powieki mocno, bo bała się, że zaraz serce mu pęknie i ją obryzga krwią albo coś rownie strasznego. poza tym bała się jego reakcji, a tak bardzo nie chciała go zranić! już wolała gdy był gejem i mogła beztrosko wokół niego latać na samych gaciach! teraz wszystko się pokomplikowało.
    avatar

    Gość
    Gość

    Food truck Empty Re: Food truck

    Pisanie by Gość Wto Kwi 01, 2014 7:07 pm

    Chris stanął jak wryty. Spuścił głowę i westchnął cicho. -nie wyjdzie? - powtórzył za nią a raczej zapytał. Wyciągnął z kieszeni pomiętego jointa i sobie zapalił, żeby się nie zdenerwować i nie stłuc jej na kwaśne jabłko! -nie wyjdzie nam bo? Jednak kochasz kennego? Albo moze sebastiana? - zapytał, bo pewnie mu ktoś doniósł o nim i tej całej ich historii, której ja nawet nie znam, ale on załóżmy już tak. -bo ja na przykład kocham Ciebie - powiedział cichutko i odszedł parę kroków od tej ciężarówki.
    avatar

    Gość
    Gość

    Food truck Empty Re: Food truck

    Pisanie by Gość Wto Kwi 01, 2014 7:13 pm

    - jezu, chris! - jęknęła, gdy zaczął jej tak brzydko mówić. jasne, ze kochała kenniego i sebastiana, no ale jego trochę też! mimo wszystko. przeczesała palcami swoje włosy i tupała sobie w miejscu, bo siku jej się zachciało z tego wszystkiego okropnie. - kocham cię... po prostu chrzanię wszystko po kolei i nie chcę znowu tego zrobić. przepraszam... zasługujesz na kogoś innego! - wyciągnęła rękę w jego stronę i dotknęła jego przedramienia. wierzyła w dobry wpływ jej dotyku na jego osobę. głupia... pewnie jej zaraz wjebie!
    avatar

    Gość
    Gość

    Food truck Empty Re: Food truck

    Pisanie by Gość Wto Kwi 01, 2014 7:19 pm

    Zaraz dostanie przypływu siły jak to chorzy ludzie i wywali całą tą ciężarówkę! Na razie jednak stał całkiem spokojnie i zaciągał się blantem. - skoro mnie kochasz, ja kocham ciebie, nie ma żadnego problemu - powiedział spokojnie, patrząc na nią tymi swoimi zakochanymi oczami. Dziś miał dzień dobroci bo wczoraj pewnie z nikim nie rozmawiał, namalował jakiś pełen rozpaczy obraz czarnymi farbami i cały swój mrok na kilka dni zawarł tam.
    avatar

    Gość
    Gość

    Food truck Empty Re: Food truck

    Pisanie by Gość Wto Kwi 01, 2014 7:35 pm

    - to nie takie proste, chris. - jezu, mogła nie mówić, ze go kocha. - nie możemy być razem, dobra? możemy wrócić do bycia przyjaciółmi. tak będzie lepiej. - wywaliła te frytki do kocha, bo odechciało jej się jeść. teraz miała raczej ochotę się porzygać. w gardle miała okropną gulę i obejmowała swój brzuch, bo strasznie ją rozbolał.
    avatar

    Gość
    Gość

    Food truck Empty Re: Food truck

    Pisanie by Gość Wto Kwi 01, 2014 7:40 pm

    -jak to nie możemy? Dlaczego ? - zapytał nadal spokojnie, nie uniósł głosu nawet minimalnie. Patrzył na nią takimi zbolałymi oczami, nie wiedział co ma począć. -grace.. grace - dopiero teraz zobaczył, że trzyma sie za brzuch - co się dzieje? Coś ci jest? Grace.. odprowadzę cię do domu, chcesz? - westchnął - kocham Cię mała, mogę ci dać czas jesli chcesz.. nie wiem - podszedł do niej i pogładził lekko po policzku. -chodź do domu. - powiedział cicho i chciał ją objąć.
    avatar

    Gość
    Gość

    Food truck Empty Re: Food truck

    Pisanie by Gość Wto Kwi 01, 2014 7:47 pm

    - nie! - mruknęła i odepchnęła go aż na tą cieżarówkę! - nie chcę z tobą być! ani teraz ani nigdy! - i uciekła od niego, bo się wystraszyła, jak zaczął ją macać. poza tym chyba serio ją lowciał, a ona go nie chciała. była beznadziejna :c
    avatar

    Gość
    Gość

    Food truck Empty Re: Food truck

    Pisanie by Gość Czw Kwi 17, 2014 2:50 pm

    przyszedł sobie tutaj, bo w domu zostały tylko jakieś resztki z wczorajszej urodzinowej kolacji ojca, a to pewnie był jeleń upolowany własnoręcznie przez roya i inne dziwne rzeczy, więc kenny wolał wydać te kilka funtów na burgera z food trucka.
    avatar

    Gość
    Gość

    Food truck Empty Re: Food truck

    Pisanie by Gość Czw Kwi 17, 2014 3:03 pm

    jeleń, boże, fuuuuj. dobrze, że tego nie zjadł. no, przynajmniej tutaj miał plus! india siedziała sobie przy stoliku i zajadała się swoim wegetariańskim burgerem, kiedy nagle do foodtruck wparował jej największy koszmar! KENNY. obserwowała go bacznie i ścisnęła uda, tak na wszelki wypadek hehe!
    avatar

    Gość
    Gość

    Food truck Empty Re: Food truck

    Pisanie by Gość Czw Kwi 17, 2014 3:10 pm

    na widok kenny'ego majtki same spadają, to taka jego nadprzyrodzona moc, więc niech lepiej india uważa! odebrał swojego burgera i zauważył jakąś ładną lasię, więc nie mógł się nie powstrzymać, żeby się do niej nie dosiąść! kojarzył ją skądś, bo byli razem w klasie, ale zupełnie nie pamiętał jak ma na imię, a poza tym nie mógł skojarzyć twarzy z cyckami, więc wychodziło na to, że jeszcze jej nie zaliczył.
    - smacznego! - wyszczerzył się do niej i usiadł naprzeciwko, nawet nie pytając o pozwolenie. nie musiał, przecież każda chciała, żeby się do niej dosiadł!
    avatar

    Gość
    Gość

    Food truck Empty Re: Food truck

    Pisanie by Gość Czw Kwi 17, 2014 3:20 pm

    miło, że myślał o indi jako fajnej lasi! ale jako trofeum do zaliczenia, już nie xd
    - cześć kenny - rzuciła niepewnie. on może nie wiedział jak się nazywa, za to ona wiedziała. trochę to przykre, że chodzą razem do klasy a on nie wie jak ma na imię koleżanka, która siedzi dwie ławki dalej! - wzajemnie - dodała siląc się na uśmiech. poprawiła sobie spódniczkę, spuszczając ją bardziej w dół. hollywood zniszczył jej psychikę. każdy jego gest, każde słowo było groźbą jej życia, a raczej jej cnoty.
    avatar

    Gość
    Gość

    Food truck Empty Re: Food truck

    Pisanie by Gość Czw Kwi 17, 2014 3:27 pm

    on o każdej myślał jak o fajnej lasi... no, może oprócz betty. xd chociaż jak schudła, to nawet kenny myślał o zaliczeniu jej! tylko bał się, że zakocha się w nim jak w tylerze i nie będzie mógł się jej pozbyć, to nie mógł ryzykować.
    - cześć, cześć. - uśmiechał się dalej, nie widząc potrzeby w pamiętaniu lub poznawaniu jej imienia. wgryzł się w burgera i zerkał na indię. była ruda, idealnie nadawała się na zastąpienie ofelki! - to najlepsze miejsce w mieście. - zagadał trochę od dupy strony, ale skoro była z nim w klasie i go znała, to nie mógł jej tak od razu zacząć bajerować.
    avatar

    Gość
    Gość

    Food truck Empty Re: Food truck

    Pisanie by Gość Czw Kwi 17, 2014 3:35 pm

    - polemizowałabym, ale.. robią tu najlepsze wegetariańskie burgery to trzeba im przyznać - oznajmiła sucho. była zniesmaczona faktem, że kenny w ogóle wykazuje chęci nawiązania z nią konwersacji. lepiej by było jakby stąd poszedł i nie zagadywał do niej. jejku, gdyby daniel ich teraz zobaczył.. byłaby drama! - chcesz coś ode mnie czy tak po prostu się przysiadłeś? - zerknęła na niego unosząc brwi.
    avatar

    Gość
    Gość

    Food truck Empty Re: Food truck

    Pisanie by Gość Czw Kwi 17, 2014 3:41 pm

    - jesteś wegetarianką? - zainteresował się, bo zadawanie pytań to pierwszy stopień do łóżka dziewczyny. (ciekawość to pierwszy stopień do łóżka. xd) nie trzeba było przecież słuchać odpowiedzi! daniel ich nie zobaczy, bo zamknął się w pokoju i z niego nie wychodził, bo miał kilkudniowego kaca moralnego i pakował się, żeby wyjechać na antarktydę, gdzie nikt go nigdy nie zobaczy. zaśmiał się na jej pytanie. - to nie mogę się dosiąść i chwilę pogadać? nikt nie lubi jeść sam, wyglądałaś jakby dobrze ci zrobiło towarzystwo. - wzruszył ramionami.
    avatar

    Gość
    Gość

    Food truck Empty Re: Food truck

    Pisanie by Gość Czw Kwi 17, 2014 4:00 pm

    -mhm - pokiwała główką. jakoś nie chciała rozwijać tego tematu i tak nie wierzyła w jego zainteresowanie jej nawykami żywieniowymi. chciała tylko, żeby sobie poszedł i zostawił ją w spokoju - na pewno nie twoje - dodała kąśliwie. prawdziwa z niej zołza była - i przestań patrzeć na mnie w ten sposób! - wrzasnęła. trochę jej się poschizowało w główce, ale ciągle miała wrażenie, że patrzy na nią jak na jakąś ofiarę!
    avatar

    Gość
    Gość

    Food truck Empty Re: Food truck

    Pisanie by Gość Czw Kwi 17, 2014 4:08 pm

    dobrze, że chociaż nie patrzył na nią tak, jakby zaraz miał ją schrupać, bo ten jego burger to naprawdę smaczny był, więc chętnie go sobie jadł.
    - a czyje? czekasz na kogoś? wybacz, wiem, że chłopacy są zawsze zazdrośni, kiedy widzą, że ich dziewczyny ze mną rozmawiają. - zarechotał i rozejrzał się, żeby dostrzec tego delikwenta, którego wcale się nie bał, bo nikt mu w tym st. albans nie podskoczy! - nie wiem o co ci chodzi. tak wygląda mój normalny wzrok. - wzruszył ramionami beztrosko i wcinał dalej. pewnie dlatego, ze jego normalny wzrok był taki pożądliwy.
    avatar

    Gość
    Gość

    Food truck Empty Re: Food truck

    Pisanie by Gość Czw Kwi 17, 2014 4:31 pm

    - nie.. - odparła - i nie mam chłopaka.. z resztą, co ci do tego - obruszyła się. irytował ją jego arogancki ton! - patrzysz się jakbyś chciał mnie zjeść - wyjaśniła krzywiąc się. przez jego gadkę szmatkę nie mogła w spokoju zjeść swojego burgera, ugh. w końcu udało jej się wziąć wielkiego chapa, kończąc tym samym swój posiłek. wytarła chusteczką usta i zaczęła się zbierać.
    avatar

    Gość
    Gość

    Food truck Empty Re: Food truck

    Pisanie by Gość Czw Kwi 17, 2014 4:34 pm

    - chciałem ci tylko dotrzymać towarzystwa, nie ma potrzeby bycia niemiłym. - zauważył przesadnie słodko, w końcu na pewno był najmilszą osobą w st. albans, taa. - ciebie? - roześmiał się, jakby powiedziała najlepszy żart w jego życiu. - mam swojego burgera, dzięki. - stwierdził i wziął kolejny kęs. zrobiło mu się smutno w serduszku kiedy zaczęła się zbierać. rude jest wredne, będzie musiał zapamiętać. - a ty? nie dotrzymasz mi towarzystwa? - spojrzał na nią swoimi wielkimi oczętami, tak rozbrajająco jak kotek ze shreka.
    avatar

    Gość
    Gość

    Food truck Empty Re: Food truck

    Pisanie by Gość Czw Kwi 17, 2014 4:51 pm

    głupio jej się zrobiło, bo kenny okazał się inny niż myślała. nie znała go dobrze, bazowała się jedynie na opowiastkach. dlatego w jej mniemaniu był definicją wszystkiego co złe. a co jeśli on faktycznie był taki milusi? może india się myliła co do niego.. - przepraszam.. - wybąkała - po prostu mam zły dzień, musiałam się na kimś wyżyć - zmyśliła, a może mówiła prawdę? z resztą ona codziennie miała zły dzień i zawsze się na kimś wyżywała. daniel coś o tym wie - padło na ciebie - wzruszyła ramionami i posłała mu szeroki uśmiech - jasne, mogę zostać.. - dodała i usiadła z powrotem. żałowała trochę, że była taka chamska wobec niego. może chociaż odwdzięczy się, dotrzymując mu towarzystwa.
    avatar

    Gość
    Gość

    Food truck Empty Re: Food truck

    Pisanie by Gość Czw Kwi 17, 2014 4:56 pm

    kenny po prostu wiedział jak działać! jego reputacja już go wyprzedzała, więc zdarzały się dziewczyny, które same ustawiały się w kolejce do jego łóżka, ale też takie, które od razu traktowały go z dystansem. a on wiedział jak je podejść!
    - nie ma sprawy. - wyszczerzył się, bo widział, że jego strategia zadziałała. - przykro mi, że masz zły dzień. może chciałabyś o tym pogadać? - kolejna strategia. wcale go nie obchodziły problemy indii, ale nauczył się wysłuchiwać już wszystkiego, jeśli tylko doprowadzało go to do celu.
    avatar

    Gość
    Gość

    Food truck Empty Re: Food truck

    Pisanie by Gość Czw Kwi 17, 2014 5:12 pm

    ale z niego kutas xd
    - to nic takiego - odparła - poza tym.. nie chcę o tym gadać. na pewno nie z tobą kenny - dodała po chwili. na tyle mu nie ufała, żeby mu się teraz zwierzać z miłosnych problemów xd chociaż był prawdziwym znawcą i mógł jej doradzić w sprawie seksu heheh.
    avatar

    Gość
    Gość

    Food truck Empty Re: Food truck

    Pisanie by Gość Czw Kwi 17, 2014 5:20 pm

    oj tam zaraz. xd
    - w porządku. rozumiem. prawie się nie znamy. - pokiwał głową ze zrozumieniem. dojadł burgera. - mogę ci pomóc w jakiś inny sposób. możemy na przykład pójść pić, żebyś o tym nie myślała. - zaproponował. jakby jej zaczął doradzać w sprawach seksu, to skończyłoby się na tym, że jeszcze by jej pokazał jak to wszystko działa...

    Sponsored content

    Food truck Empty Re: Food truck

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Czw Mar 28, 2024 6:33 pm