urząd miasta

  Share

  Gość
  Gość

  urząd miasta

  Pisanie by Gość on Sro Cze 11, 2014 2:30 pm


  Gość
  Gość

  Re: urząd miasta

  Pisanie by Gość on Sro Cze 11, 2014 2:30 pm

  przyjmował dziś interesantów w swoim gabinecie, he he.

  Gość
  Gość

  Re: urząd miasta

  Pisanie by Gość on Sro Cze 11, 2014 2:36 pm

  nigdy więcej nie pozwolę ci kimkolwiek zacząć <3
  rodzice kazali jej nauczyć się jak załatwiać sprawy jak dorośli. pewnie musiała zanieść jakąś prośbę o wykupienie terenów pod st albans na ekologiczną uprawę zgodą z wymogami unii europejskiej. pani skierowała ją tutaj po pieczątkę od burmistrza więc zapukała - e, dzień dobry można?

  Gość
  Gość

  Re: urząd miasta

  Pisanie by Gość on Sro Cze 11, 2014 2:39 pm

  zapamiętam to sobie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111111111111
  hugo właśnie przystawiał pieczątki pod jakimiś papierami i podniósł głowę, gdy samantha weszła do środka. - tak, oczywiście. dzień dobry. - podrapał się po policzku i czekał, aż powie o co chodzi.

  Gość
  Gość

  Re: urząd miasta

  Pisanie by Gość on Sro Cze 11, 2014 2:45 pm

  awka ma całego w kwiatkach, a wpierdala ludzkie mięso. jaka psychodela.
  weszła więc do gabinetu i usiadła na krześle dla interesantów tuż na przeciwko niego, a potem podsunęła mu plik dokumentów pod nos - moi rodzice prowadzą sklep z ekologiczną żywnością i chcą dodatkowo otworzyć ekologiczną uprawę żeby importować z niej warzywa do sklepu, a nie tylko od eksporterów z zewnątrz - eksport, import pozdrawiam handel i finanse. - no i na wykupienie ziem pod miastem potrzebują pana zgody - wyjaśniła.

  Gość
  Gość

  Re: urząd miasta

  Pisanie by Gość on Sro Cze 11, 2014 2:50 pm

  hehe <3
  hugo słuchał jej uważnie i zaraz przejrzał te dokumenty. - ta ziemia nie należy do miasta - zdjął okulary z nosa i rozmasował skronie. - przykro mi, panno - zerknął na to, kto pisze ten wniosek - borgens, niestety trzeba znaleźć właściciela tych ziem. - westchnął, bo było mu przykro, że nie może pomóc ludziom w uprawie ekologicznych upraw! - podejrzewam, że nie będzie to łatwe.

  Gość
  Gość

  Re: urząd miasta

  Pisanie by Gość on Sro Cze 11, 2014 3:01 pm

  zrobiła zdziwioną i smutną minkę - jak to? - westchnęła - czyli nie ma pan pojęcia do kogo należy ta ziemia? nie posiadacie żadnego rejestru? - dopytywała, nie znała się na tych sprawach. pewnie liczyła na to, ze właściciel tych ziem już dawno nie żyje i będzie można ją odkupić po kosztach ;x

  Gość
  Gość

  Re: urząd miasta

  Pisanie by Gość on Sro Cze 11, 2014 3:05 pm

  - prowadzimy - przyznał jej rację i zaraz naskrobał jej na kartce numer pokoju, do którego ma iść. - tam pani pomogą - wstał i wskazał jej ręką na drzwi. - a kiedy już wszystko będzie załatwione z właścicielami ziem zapraszam po zgodę. do widzenia. - posłał jej współczujący uśmiech.

  Gość
  Gość

  Re: urząd miasta

  Pisanie by Gość on Sro Cze 11, 2014 3:12 pm

  utoneła z babeczkami z księgowości w tych rejestrach, ale chyba w końcu to znalazła. i starzy zaczeli to załatwiać, hehehe.

  Gość
  Gość

  Re: urząd miasta

  Pisanie by Gość on Wto Cze 17, 2014 5:49 pm

  entliczek, pentliczek, grace będzie rodzić tutaj!
  hazel miała do załatwienia jakieś idiotyczne sprawy tutaj, nie mam pojęcia co. a grace pewnie starała się o zasiłek dla samotnej matki xd i jechały razem windą! a z tej niezręcznej ciszy winda się zacięła hehehehehe!

  Gość
  Gość

  Re: urząd miasta

  Pisanie by Gość on Wto Cze 17, 2014 5:54 pm

  tak naprawdę to nie było żadnej niezręcznej ciszy, bo grace ją wyzywała od szmat i dziwek, skoro już wylądowały razem w tym miejscu. a hazel szmata też jej ostro ubliżała, bo to taka szmata! no i w pewnym momencie grace odeszły wody, cała pobladła i złapała się za brzuch. zalukała na hazel pytającym wzrokiem. chodziła na szkołę rodzenia, ale nie sądziła, że to będzie aż tak wyglądać! miała wrażenie, że się posiusiała, ale to chyba nie to...

  Gość
  Gość

  Re: urząd miasta

  Pisanie by Gość on Wto Cze 17, 2014 5:58 pm

  w dwóch linijkach użyłaś trzy razy słowa szmata ;x
  hazel ją pewnie nazywała jakaś ciężarną krową czy coś w tym stylu! a kiedy odeszły jej wody równomiernie i w tym samym czasie pobladła z grace. - powiedz, że właśnie się zsikałaś! - bo miała nadzieję, że grace po prostu nie trzymała moczu, a nie odeszły jej wody.

  Gość
  Gość

  Re: urząd miasta

  Pisanie by Gość on Wto Cze 17, 2014 6:02 pm

  niestety nie mogła jej tego potwierdzić, bo się nie zsikała. zaraz zaczęła głośno dyszeć, a dzieciak rozrywał ją od środka, bo to przecież dziecko szatana christophera! sikło jej krwią z krocza i grace osunęła się po ściance windy.

  Gość
  Gość

  Re: urząd miasta

  Pisanie by Gość on Wto Cze 17, 2014 6:11 pm

  fuj.
  sikło pewnie jakimś cudem na hazel! jak grace się osuwała to szmata hazel szybko stanęła obok niej i zaczęła ją cucić! pewnie ta jej nie odpowiadała więc ułożyła ją szybko na podłodze i wcisnęła jakiś guzik alarmowy czy coś. pewnie tą krwią zalało całą podłogę a blondi była ciekawa co ma między nogami grace. pewnie stęskniła się za jej piczką! pewnie rozchyliła jej nogi, a że grejs nie nosiła gaci to zobaczyła tam coś obrzydliwe i prawie zemdlała - o matko, ty rodzisz! - eureka hazel, eureka!

  Gość
  Gość

  Re: urząd miasta

  Pisanie by Gość on Wto Cze 17, 2014 6:13 pm

  tak w ogóle to w międzyczasie dzieciak wyleciał jej z pipy, zanim już spadła na tą podłogę, uderzył główką o podłogę i skręcił sobie kark. zanim przyjechało pogotowie grace się wykrwawiła, więc hazel szmata ma na sumieniu teraz i grace, tak jako jak i jej dziecko! MORDERCZYNI!!!!!!!!!!!!1111111

  Gość
  Gość

  Re: urząd miasta

  Pisanie by Gość on Wto Cze 17, 2014 6:17 pm

  wesoła spotkania z psychiatryczką żaklin witają! ;x
  kolejna moja postać będzie psychiczna........

  Sponsored content

  Re: urząd miasta

  Pisanie by Sponsored content


   Obecny czas to Nie Sty 20, 2019 1:36 pm