london eye

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    london eye Empty london eye

    Pisanie by st. albans Pią Paź 03, 2014 12:31 pm

    london eye Beautiful-london-eye_100377-1600x1200
    dixon scavo

    dixon scavo

    filadelfia
    fizyka atomowa
    doktorant z usa
    33

    london eye Empty Re: london eye

    Pisanie by dixon scavo Wto Paź 28, 2014 7:21 pm

    no jak nie do domu, to do londynu. przez całą drogę pewnie nie rozmawiali, a że chyba chciała zapomnieć o bożym świecie to zabrał ją na london eye. raz dwa załadowali się do wagonika i dixon przytulił suzanne do siebie.
    - nie wstydź się swojej żałoby, suzanne... to nic złego. - ucałował jej bok głowy. nie był najlepszy w pocieszaniu ludzi, bo sam po prostu niezbyt często miał taki chujowy humor i nie wiedział, co sam chciałby w takich momentach słyszeć.
    suzanne bellard

    suzanne bellard

    ny
    romanistyka
    fotografka
    32

    london eye Empty Re: london eye

    Pisanie by suzanne bellard Wto Paź 28, 2014 7:25 pm

    suzanne przepłakała całą noc. najgorszą rzeczą był płacz jej rodziców i siostry. wszyscy płakali razem, było bardzo ciężko. musieli teraz zorganizować mu jakiś pogrzeb. suzanne wbiła wzrok w widok zza okna, trochę się zamyśliła - nie mam do niczego głowy, przepraszam. jestem beznadziejną towarzyszką na wieczór. pewnie chciałbyś robić teraz coś innego niż siedzieć ze mną sam na sam. szczególnie, że jestem okropnie smutna - mruknęła wtulając się w jego ramię.
    dixon scavo

    dixon scavo

    filadelfia
    fizyka atomowa
    doktorant z usa
    33

    london eye Empty Re: london eye

    Pisanie by dixon scavo Wto Paź 28, 2014 7:50 pm

    westchnął. na pewno chciałby porobić coś innego. na przykład bzykać się całą noc albo iść na imprezę i wypić całą butelkę wódki, a jutro nic nie pamiętać, ale po pierwsze jutro szedł do pracy, po drugie ona była smutna a po trzecie... nie musiał tego robić, bo to zwykłe fanaberie. westchnął smętnie.
    - przecież to rozumiem, suzanne. nie zadręczaj się. zresztą z chęcią dotrzymam ci towarzystwa, nie powinnaś być teraz sama. - oparł brodę o jej czubek głowy i wpatrywał się w panoramę londynu, który był piękny o tej porze dnia.
    suzanne bellard

    suzanne bellard

    ny
    romanistyka
    fotografka
    32

    london eye Empty Re: london eye

    Pisanie by suzanne bellard Wto Paź 28, 2014 7:55 pm

    objęła go łapkami w pasie - przyjechała moja cała rodzina. moja siostra ciągle płacze, rodzice siedzą w ciszy i oglądają zdjęcia, a ja już powoli wariuję. nie mam siły. muszę iść na zajęcia, do pracy, muszę coś ze sobą zrobić bo znowu wyląduję na psychotropach. ale nie mogę przestać myśleć o tym, że mojego braciszka już tutaj nie ma. dixon, mogę dzisiaj u ciebie zostać? - zapytała - albo idźmy gdzieś do hotelu, upijmy się, proszę - westchnęła. potrzebowała wsparcia duchowego i fizycznego.
    dixon scavo

    dixon scavo

    filadelfia
    fizyka atomowa
    doktorant z usa
    33

    london eye Empty Re: london eye

    Pisanie by dixon scavo Wto Paź 28, 2014 8:21 pm

    - co mu się w ogóle stało? - zapytał trochę głupawo, bo nie wiedział, co sobie zrobił. czy wpakował się pod tira, czy powiesił się z jakiegoś błahego powodu czy co! nawet nie wiedział, jak ma na imię. suzanne coś o nim wspominała, ale chyba niezbyt uważnie ją wtedy słuchał, bo nie wydawało mu się to ważne. no a teraz go nie ma... dla niego jednak świat się nie zawalił. każdy musiał kiedyś umrzeć i po prostu był to jeden z uroków życia.
    - zrobimy co tylko będziesz chciała, suz. jestem cały dla ciebie. - złapał ją wtedy za brodę i pocałował czule w usteczka.
    suzanne bellard

    suzanne bellard

    ny
    romanistyka
    fotografka
    32

    london eye Empty Re: london eye

    Pisanie by suzanne bellard Wto Paź 28, 2014 8:39 pm

    dla niej świat jakby nie istniał, bo jej brat był jej życiowym guru. wszędzie za nim łaziła, była jego młodszą kochaną siostrzyczką, uwielbiała robić mu zdjęcia. to dla niego poszła na studia takie a nie inne, kochała go całym sercem. suzanne nawet lekko się do niego uśmiechnęła - był zamach na pociąg, wybuchła bomba. akurat jechał w tym cholernym pociągu... jestem taka zła na wszystko i wszystkich - westchnęła - to chodźmy do hotelu, ale jednak nie pijmy niczego. chcę po prostu z tobą trochę pobyć - pocałowała go w dolną wargę.
    dixon scavo

    dixon scavo

    filadelfia
    fizyka atomowa
    doktorant z usa
    33

    london eye Empty Re: london eye

    Pisanie by dixon scavo Wto Paź 28, 2014 8:47 pm

    no i pobyli w tym hotelu, nawet się nie bzykali tylko gadali całą noc o jej bracie, żaliła mu się a on starał się ją pocieszyć z mniejszym albo większym skutkiem, a dla mnie to tu macz, za dużo smutku, jestem za wrażliwa, więc wiesz xd no to pięknie było, a rano do roboty, la la la. zacznij kimś innym.
    emma carden

    emma carden

    las vegas
    nagrywa filmiki na yt
    ta gorsza siostra
    28

    london eye Empty Re: london eye

    Pisanie by emma carden Wto Gru 30, 2014 12:48 am

    nagrywała jakiś night tour po londynie i ludzie się głupio na nią gapili, jak szła po chodniku i gadała ze swoim amerykańskim akcentem do swojego ajfona 6.
    olivier terrance

    olivier terrance

    st.albans
    -
    wykładowca anatomii
    34

    london eye Empty Re: london eye

    Pisanie by olivier terrance Wto Gru 30, 2014 12:53 am

    wpadła na oliviera, który nie wracał z imprezy tylko z pracy bo miał tutaj dyżur. nie wiedziałam kogo mam ci dać, to proszę bardzo. wytrącił jej telefon z ręki, który się roztrzaskał na drobne kawałki - ojezu przepraszam - wymamrotał pod nosem - odkupię ci ten telefon - zaproponował.
    emma carden

    emma carden

    las vegas
    nagrywa filmiki na yt
    ta gorsza siostra
    28

    london eye Empty Re: london eye

    Pisanie by emma carden Wto Gru 30, 2014 1:02 am

    za dużo postaci, to trudno się zdecydować xd
    O MAJ GASZ! emma nie wiedziała co się dzieje, bo w jednej chwili uśmiechała się wesoło do telefonu, żeby zaraz zobaczyć, jak wszystko roztraszkało się w drobny mak. stała przerażona w tym samym miejscu i zakryła usta dłońmi. widać było, że jest w ogromnym szoku, ale do jej oczu napływały już łzy. jej świat się kończył..
    olivier terrance

    olivier terrance

    st.albans
    -
    wykładowca anatomii
    34

    london eye Empty Re: london eye

    Pisanie by olivier terrance Wto Gru 30, 2014 1:05 am

    powinnam zabić jego i polly. ale się jeszcze nad tym zastanowię xd nie wiedział co ma zrobić z nią, to wypisał jej od ręki czek na jakąś grubą kasę za straty które przez niego poniosła, dał jej trochę gotówki - nie płacz tylko, proszę, masz tutaj trochę pieniędzy. kup nowy telefon, co tam tylko chcesz - mówił szybko. nie miał czasu na emmę xd
    emma carden

    emma carden

    las vegas
    nagrywa filmiki na yt
    ta gorsza siostra
    28

    london eye Empty Re: london eye

    Pisanie by emma carden Wto Gru 30, 2014 1:14 am

    nieeee, on jest taki ładniutki ;c polly też!
    - CHYBA SOBIE ŻARTUJESZ! - opanował ją teraz wewnętrzny żal do niego i poczuła narastającą wściekłość i nienawiść. zmrużyła oczy i rzuciła się na niego ze swoimi szponowatymi pazurami, które wbiła w jego szyję i zaczęła mocno dusić, ale jacyś ludzie przybiegli mu na ratunek. - ZNISZCZĘ CIĘ! zobaczysz! - zachowywała się jak totalna wariatka, ale nie ma co się jej dziwić.
    olivier terrance

    olivier terrance

    st.albans
    -
    wykładowca anatomii
    34

    london eye Empty Re: london eye

    Pisanie by olivier terrance Wto Gru 30, 2014 1:15 am

    to ich zostawię, w takim razie zostanie mi ich cała 19 przykre ;x
    odciągnęli ją od niego, on ledwo co złapał oddech. ją zabrali gdzieś, gdzie się uspokoiła a on poszedł do domu xd
    emma carden

    emma carden

    las vegas
    nagrywa filmiki na yt
    ta gorsza siostra
    28

    london eye Empty Re: london eye

    Pisanie by emma carden Wto Gru 30, 2014 1:17 am

    a ona go znalazła i wytoczy my sprawę!
    niall horan

    niall horan

    mullingar
    kognitywistyka
    nialler
    30

    london eye Empty Re: london eye

    Pisanie by niall horan Sro Sty 21, 2015 5:13 pm

    tak, niall w końcu umówił się z piper. najpierw musiała słuchać jego brzdąkania na gitarze i śpiewania bo tak jak obiecał chciał jej pokazać nowe piosenki żeby je oceniła. potem jednak w ramach wynagrodzenia czasu na to poświęconego zabrał ją do londynu i znaleźli się właśnie tutaj! niall kupił im dwa bilety, załadowali się do wagonika i niall przykleił się do szyby - ojaaa, mam nadzieję że nie masz leku wysokości? - zapytał jak wszystko ruszyło.
    piper singleton

    piper singleton

    tokio
    licealistka
    trouble maker
    27

    london eye Empty Re: london eye

    Pisanie by piper singleton Sro Sty 21, 2015 5:16 pm

    ale jej się udało. nie dość, że guy ją zaprosił do londynu, to jeszcze sobie trochę go pozwiedza z niallem. teraz dopiero poczuła w pełni jak popularne jest całe 1d, kiedy wszyscy się na nich gapili i się obracali. a myślała, że już gorzej niż w st albans być nie może. no, ale jednak londyn to londyn. - nie mam - stanęła obok niego. - ale z góry musi być super widok - powiedziała zafascynowana.
    niall horan

    niall horan

    mullingar
    kognitywistyka
    nialler
    30

    london eye Empty Re: london eye

    Pisanie by niall horan Sro Sty 21, 2015 5:28 pm

    guy teraz brzydki ryj to niall miał większe szanse u piper he he he he. pewnie ta się jarała bo co chwila z innym członkiem one directon łaziła. z iloma się już całowała w ogóle? pewnie robili im zdjęcia, że też nie chcieli jeszcze z nią wywiadów robić! - no i ludzie będą mali jak mróweczki - zaśmiał się - pokaaż jaki widok jest u ciebie - przycisnął się do niej i zrobił smutną minkę - ee, taki sam - wygrzebał coś z kieszeni kurtki - misiaczka? - zapytał otwierając paczkę misiożelek, które kupił gdzieś po drodze.
    piper singleton

    piper singleton

    tokio
    licealistka
    trouble maker
    27

    london eye Empty Re: london eye

    Pisanie by piper singleton Sro Sty 21, 2015 5:42 pm

    haha, patka zmieniła mu go chyba dlatego, że ma kilka zdjęć razem. w ogóle nawet nie wiedziałam, że ona teraz będzie w filmie grać z nim ;o całowała się tylko z harrym i niallem! więc nawet nie z połową. całe szczęście, że jej na wywiady nie brali, bo by wcale nie chciała się wypowiadać na ten temat. wystarczyło jej, że w szkole wszyscy ją o to wypytywali, a ich super fanki jej nienawidziły za to, że miała większe szczęście od nich. albo podlizywały się jej, żeby poznała je z którymś z nich. - jesteśmy w tym samym wagoniku - zaśmiała się. - dzięki - zabrała dwa z paczki i dalej gapiła się na dół. - a co jakby to się zatrzymało i byśmy zostali na samej górze? - spojrzała na niego.
    niall horan

    niall horan

    mullingar
    kognitywistyka
    nialler
    30

    london eye Empty Re: london eye

    Pisanie by niall horan Sro Sty 21, 2015 5:54 pm

    w jakim filmie? ;ooooooo łee, myślałam że z którymś jeszcze. słaba ta piper! szkoda że miała taki przypał w szkole. pewnie połowa lasek planowała jej śmierć, a druga połowa czciła ją! nie wiem co gorsze! wrzucił dwa czerwone misie do buzi. to były jego ulubione! gdyby piper chciała kiedyś mu urządzić idealny dzień, to niech pamięta o czerwonych misiożelkach koniecznie! - hm - zastanowił się przeżuwając żelki - najpierw spokojnie byśmy czekali na ratunek, potem zaczeli panikować, oddałbym ci swoją kurtkę w razie gdyby było ci zimno, ale ostatecznie jeśli dalej byłoby zimno to musielibyśmy się rozebrać i ogrzewać swoimi nagimi ciałami - żartował sobie i w końcu się roześmiał.
    piper singleton

    piper singleton

    tokio
    licealistka
    trouble maker
    27

    london eye Empty Re: london eye

    Pisanie by piper singleton Sro Sty 21, 2015 6:09 pm

    nie pamiętam jak się nazywał. ale ona już chyba w jakimś grała oprócz tego. na pewno czczenie było o wiele lepsze niż planowanie jej śmierci. jeszcze się jej nie śpieszyło zejść z tego świata, więc mogła być ich guru i opowiadać jakieś anegdotki czy dawać rady jak któregoś poderwać. kupi mu na urodziny takiego wielkiego misiożelka. najlepszy prezent. - to masz już widzę ustalony cały plan - roześmiała się. - nie masz żadnych kontaktów, żeby przylecieli po nas na przykład helikopterem i nas wydostali? - dźgnęła go leciutko palcem w policzek.
    niall horan

    niall horan

    mullingar
    kognitywistyka
    nialler
    30

    london eye Empty Re: london eye

    Pisanie by niall horan Sro Sty 21, 2015 6:23 pm

    nie potrafisz mi nawet udzielić odpowiedzi na zadane pytanie ;x;x;x;x no dobra, pewnie robią ołtarzyki dla piper, takie jak zołi dla ferbiego robi. ale one pewnie nie odprawiają żadnego pokręconego voodoo. i potem razem zjedzą tego misiożelka, fantastyczny plan! a na koniec się porzygają z nadmiaru słodkości - zawsze mam plan - wypiął dumnie klatę do przodu - no mam - podrapał się po czole - ale moja wersja planu jest ciekawsza - roześmiał się wesoło - poza tym szansa na to, że wszystko stanie u utkniemy jest bardzo minimalna - nie znał się na statystyce to nie potrafił dokładnie oszacować.
    piper singleton

    piper singleton

    tokio
    licealistka
    trouble maker
    27

    london eye Empty Re: london eye

    Pisanie by piper singleton Sro Sty 21, 2015 6:30 pm

    odpowiedziałam, że nie pamiętam ;x
    całe szczęście, że nie zrobili dla niej voodoo. dopóki nie zobaczyła elodie to nie wierzyła w takie rzeczy, ale teraz by się bała i wszystkie złe rzeczy wiązała z tymi laleczkami. psychozy by dostała jakby codziennie się bała o to co się jej stanie, albo czy nie umrze. jak romantycznie, normalnie perfekcyjna randka. - może i tak - rozbawiona pokręciła głową. - ale co jeśli bym tu ześwirowała i obudziłyby się we mnie lęki przed małymi pomieszczeniami przez to? - wzięła kolejnego żelka. - no niby tak, ale nigdy nie wiadomo - uniosła brwi.
    niall horan

    niall horan

    mullingar
    kognitywistyka
    nialler
    30

    london eye Empty Re: london eye

    Pisanie by niall horan Sro Sty 21, 2015 6:35 pm

    to żadna odpowiedź!!
    hahahaha, piper powinna zostać medium i powinny przez nią duchy przemawiać, serio! jak żywa tabliczka ouija - zająłbym się tobą, nawet jeśli okazałabyś się świruską, która boi się ciasnych pomieszczeń - pokiwał głową i pewnie tęsknie patrzył za czerwonym misiem, którego właśnie wyjęła z paczki. ale musiał być dżentelmenem więc wytrzymał to, pewnie gdyby na jej miejscu był louis to obśliniłby mu całą rękę żeby tylko zjeść czerwoną żelkę ;x - a jak wypowiedziałaś tą w złą godzinę i zaraz wszystko stanie? - zafalował brewkami.
    piper singleton

    piper singleton

    tokio
    licealistka
    trouble maker
    27

    london eye Empty Re: london eye

    Pisanie by piper singleton Sro Sty 21, 2015 6:46 pm

    nie chce mi się specjalnie szukać, więc musisz się taką zadowolić!
    nie będę z niej robić takiej psycholki, miała być normalna na tyle ile to możliwe. - miło z twojej strony - uśmiechnęła się. dobrze było wiedzieć, że był taki kochany, że zająłby się nią nawet jakby zaczęła świrować. chociaż zawsze mogł kłamać, ale co tam. i tak nie miał by jak od niej uciec i ją zostawić. - przestań! - klepnęła go w ramię. - to nawet nie było śmieszne - ochrzaniła go.

    Sponsored content

    london eye Empty Re: london eye

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pią Mar 29, 2024 8:52 am