klasa muzyczna

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    klasa muzyczna Empty klasa muzyczna

    Pisanie by st. albans Pią Paź 03, 2014 6:38 pm

    klasa muzyczna Kent_Roosevelt_choir_room
    sebastian echer

    sebastian echer

    bruksela
    romanistyka
    sexy back!
    32

    klasa muzyczna Empty Re: klasa muzyczna

    Pisanie by sebastian echer Wto Lis 04, 2014 2:05 pm

    biedny seba, chciał iść na zajęcia a się zgubił. bywał tutaj tak rzadko że nie znał kompletnie topografii budynku ;x wkurzony na siebie odpuścił sobie w końcu zajęcia, usiadł tutaj i ot tak po prostu odpalił szluga. gapił się na instrumenty, które stały gdzieś w rogu. niektórych w ogóle na oczy nigdy nie widział, wow! no i palił tego papieroska, wokół niego unosił się dym, o.
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    klasa muzyczna Empty Re: klasa muzyczna

    Pisanie by elsa ayers Wto Lis 04, 2014 2:11 pm

    elsa zapomniała sobie czegoś z tej sali i musiała się wracać po to z mieszkania. z pewnością w takim razie to było coś wybitnie ważnego... na przykład jej telefon. podejrzewam, że byłaby zdolna go tutaj zostawić. poszła dzisiaj tylko na jedne jedyne zajęcia, bo na więcej jej się nie chciało. albo raczej nie miała siły z powodu kaca, i była święcie przekonana, że telefon musiał zostać właśnie tutaj. wpadła do sali jak burza, bo przecież ktoś mógłby go zwinąć! i nawet nie zauważyła seby tylko rozglądała się gorączkowo w poszukiwaniu swojego ukochanego sprzętu, bo bez telefonu to jak bez ręki! ogarnęła, że ktoś jeszcze jest w sali dopiero jak potknęła się o jego wyprostowane pewnie nogi i zaliczyła glebę.
    - kurwa. - warknęła pod nosem.
    sebastian echer

    sebastian echer

    bruksela
    romanistyka
    sexy back!
    32

    klasa muzyczna Empty Re: klasa muzyczna

    Pisanie by sebastian echer Wto Lis 04, 2014 2:16 pm

    seba o dziwo dzisiaj nie był skacowany, o dziwo! ale był jakiś zmęczony życiem. wiadomo raz na jakiś czas zjawiał się na uczelni i to go bardzo, ale to bardzo męczyło! he he, pewnie znalazł ten telefon i trzymał go zadowolony w ręku. nawet chciał się elsy zapytać czy to jej, ale ta zaraz jak ostatnia niezdara potknęła się o jego nogi. wstał i pochylił się nad nią trzymając szluga w buzi - żyyyyyjesz? - zapytał i tknął ją palcem żeby sprawdzić czy nie jest trupem, no raczej nie była - zrobiłaś sobie coś w tą śliczną buźkę? - bo raczej nie chciał żeby zbrzydła przez ten upadek!
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    klasa muzyczna Empty Re: klasa muzyczna

    Pisanie by elsa ayers Wto Lis 04, 2014 2:27 pm

    chodzenie na uczelnie jest wybitnie męczące, więc nie ma się co dziwić! wcale nie była niezdarą... po prostu czasem zdarzały jej się rzeczy, które nie powinny. jakby powiedział do niej, że jest niezdarą to pewnie by się obraziła na jakieś 30 sekund. dopóki by nie dodał, że seksowną. - obiłam sobie żebra. - jęknęła i przewróciła się na plecy bo nawet nie chciało jej się teraz wstawać. czuła, że nie ma na to siły. - twarz chyba mam całą... - zmarszczyła lekko brwi. nie miała lusterka to w sumie trudno jej było powiedzieć czy na przykład nie ocieka teraz krwią jak bokser po ostrej walce.
    sebastian echer

    sebastian echer

    bruksela
    romanistyka
    sexy back!
    32

    klasa muzyczna Empty Re: klasa muzyczna

    Pisanie by sebastian echer Wto Lis 04, 2014 2:34 pm

    na sebę nie da się obrazić ;x pewnie zaraz dotknął jej żeber - chyba są całe, zresztą bez przesady nie jesteś z porcelany - pokiwał głową. zaraz położył się obok niej, dalej palił sobie papieroska tylko że teraz gapił się jeszcze dodatkowo w sufit. zaraz jednak nieznacznie się uniósł i spojrzał na jej twarz - potwierdzam - zaśmiał się - twarz masz całą i ciągle tak samo ładną - hehehehehe, seba komplemenciarz - po co w ogóle tutaj przyszłaś? - uniósł brew - przyznaj się, szukałaś mnie - pomiział ją po policzku, awww.
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    klasa muzyczna Empty Re: klasa muzyczna

    Pisanie by elsa ayers Wto Lis 04, 2014 2:40 pm

    na jakieś 30 sekund spokojnie byłaby w stanie... zaraz potem uroczo by się uśmiechnął i cała złość by jej przeszła. - ała! - mruknęła, chociaż pewnie tylko delikatnie ją musnął, ale jak ją coś bolało to lubiła panikować. - a może jestem z porcelany, skąd to możesz wiedzieć.... jestem strasznie delikatna. - powiedziała z przekonaniem, bo szczerze w to wierzyła. teraz pewnie zastanawiała się, czy nie będzie musiała mieć gipsu na pół ciała. nie byłoby jej to na rękę, bo nie zmieściłaby się w swoje zajebiste sukienki! - kamień z serca. - zaśmiała się kiedy powiedział, że ciągle zajebiście wygląda i wzięła sobie od niego tego papierosa, żeby się raz zaciągnąć i go oddała. odwróciła głowę w jego stronę. - no pewnie, że szukałam ciebie.... - wymruczała słodko i uśmiechnęła się czarująco. - tak dawno cię nie widziałam, że się stęskniłam... ale bardziej stęskniłam się za telefonem, który gdzieś tutaj musiałam zostawić. - dodała marszcząc nosek bo przypomniała sobie, że ciągle go nie ma, a to jak sprawa życia i śmierci!
    sebastian echer

    sebastian echer

    bruksela
    romanistyka
    sexy back!
    32

    klasa muzyczna Empty Re: klasa muzyczna

    Pisanie by sebastian echer Wto Lis 04, 2014 2:51 pm

    - nie rozczulaj się tak nad sobą - zaśmiał się. dla niego elsa była super laską i super koleżanką i nie była taką cnotką z porcelany co to się nie da tknąć, ani nic - wy wszystkie chcecie uchodzić za delikatne, a potem w łóżku budzą się w was prawdziwe kocice - zażartował, bo nie raz spotkał się z takim przypadkiem że laska udawała niedostępną i słodką, a w sypialni stawała się lwicą. znał ten typ! - wieeem, wieeem za moją czarującą osobowością można się stęsknić - powiedział dumnie i zaraz się podniósł żeby chwycić telefon, który leżał na ławce i który sam osobiście znalazł - mówisz o tym telefonie? - pomachał jej przed nosem jakimś smartfonem. był dumny że go znalazł to elsa teraz się mu fajnie odwdzięczy he he he.
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    klasa muzyczna Empty Re: klasa muzyczna

    Pisanie by elsa ayers Wto Lis 04, 2014 2:59 pm

    - hej, trochę współczucia, przed chwilą mnie znokautowałeś swoimi długimi nogami a teraz mówisz, że mam się nad sobą nie rozczulać? - uniosła brew. po za tym fajnie było jak jej ktoś trochę powspółczuł. czuła się wtedy ważniejsza i w ogóle. chociaż nie wiem czy było jej to potrzebne jak i tak uważała się za pępek świata. - ale aleeee... to całkiem inna sprawa. - powiedziała i pokiwała głową. - musisz zacząć rozróżniać delikatność na co dzień a zachowanie w łóżku. - zaśmiała się. najwyraźniej seba tego nie ogarniał, no ale była w stanie mu to wybaczyć. - no jasne. dziwię się tylko, że to nie ty mnie szukałeś... jestem jeszcze bardziej zajebista, chociaż nie mam takich fajnych tatuaży... - wymruczała i przesunęła palcem po jego ramieniu gdzie miał dziary. - ojej!- prawie usiadła z tej radości, że znalazł jej telefon, ale zaraz sobie przypomniała, że umiera, więc położyła się z powrotem z grymasem na twarzy. ale po telefon rękę wyciągnęła, bo wiadomo... chciała go mieć już natychmiast.
    sebastian echer

    sebastian echer

    bruksela
    romanistyka
    sexy back!
    32

    klasa muzyczna Empty Re: klasa muzyczna

    Pisanie by sebastian echer Wto Lis 04, 2014 3:08 pm

    zerknął zaraz mimochodem na swoje nogi - nie mam aż tak długich nóg jak niektóre laski, a szczególnie laski w szpilkach - oblizał usta bo przypomniał sobie jak wyrwał ostatnio taką seksowną dziunię w klubie, która miała nogi dłuuuugie do nieba! lubił takie! - dobra więc tak? jesteś na co dzień delikatną dziewczyną, ale w łóżku jesteś szalona i nieobliczalna tak? - zaśmiał się. dla niego to była totalna schizofrenia. nie ogarniał tego że laski mogły się tak dwojako zachowywać. on zachowywał się tak jak chciał, był sebą...... nie musiał udawać romantyka bo wszyscy wiedzieli, że nim raczej nie był xd - szukałem cię, ale nie zostawiałeś żadnego śladu, na przykład pantofelka jak kopciuszek - zaraz zgasił tą fajkę o podłogę, w ogóle nie szanował uniwersyteckiego mienia, ups - nikt nie ma takich fajnych tatuaży - bo tatuaże i piercing były ogólnie jego dumą i znakiem rozpoznawczym. zaśmiał się kiedy uradowała się z powodu telefonu - wygląda na to, że już nic cię nie boli co? - obserwował ją bacznie.
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    klasa muzyczna Empty Re: klasa muzyczna

    Pisanie by elsa ayers Wto Lis 04, 2014 3:16 pm

    - masz na pewno dłuższe niż ja... - stwierdziła. no przynajmniej kiedy nie była w szpilkach bo kiedy je ubierała to w sumie rzeczywiście mogła być od niego ciut wyższa. nawet to sprawdziłam to diego ma 180 a ona 172 także tak. - dokładnie tak! - nawet mu zaklaskała z podziwu, że był w stanie to ogarnąć, chociaż tego nie mogła być pewna. w każdym bądź razie wydawało się, że to załapał, a to najważniejsze. w sumie elsa to też nie grzeszyła delikatnością na co dzień.... i wcale nie obchodziło ją to co inni o tym myśleli. nie była przecież najgrzeczniejsza i wszyscy doskonale zdawali sobie z tego sprawę, a to co o niej tam szeptali po kątach to już ich sprawa. - o nie... następnym razem muszę o tym pamiętać. - westchnęła. - jakbym ja miała tatuaże to też byłyby takie fajne. - oburzyła się. na pewno nieziemsko by z nimi wyglądała, ale w sumie chyba by nie chciała mieć aż tylu. może kiedyś sobie jakiś zrobi. - właśnie, że mnie boli. - wymruczała robiąc smutną minkę. - ale telefon to jak trzecia ręka! - powiedziała z przejęciem i czekała aż jej go odda.
    sebastian echer

    sebastian echer

    bruksela
    romanistyka
    sexy back!
    32

    klasa muzyczna Empty Re: klasa muzyczna

    Pisanie by sebastian echer Wto Lis 04, 2014 3:42 pm

    jestem głupia i skasował mi się post.
    - na prawdę mam dłuższe? - zmrużył oczyska i spojrzał na swoje nóżki, a potem na nóżki elsy - faktycznie! - zacmokał z podziwu dla swoich nóg - byłbym gorącą laską - zaśmiał się. tak na prawdę to nie chciałby być laską, bo wolał zdecydowanie je wyrywać i ruchać, aniżeli być ruchanym. sto procent hetero! w sumie to elsa nigdy nie kojarzyła mu się z delikatnością, a raczej z dzikością i szaleństwem, bo miliony razy robili coś szalonego i zdecydowanie nie był to tylko seks! - przecież możesz sobie zrobić tatuaż - dla niego to nie był problem. mógł jej dać nawet zniżkę, bo znał pewnie tatuażystów skoro taki wydziarany był - no co cię boli, co? - zaczął ją masować po tych obolałych żebrach żeby nie było, że jest taki bez serca! - no masz ten telefon bo uschniesz bez niego - podał jej ten telefon.
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    klasa muzyczna Empty Re: klasa muzyczna

    Pisanie by elsa ayers Wto Lis 04, 2014 3:57 pm

    zdarza się, chociaż ja na szczęście nie pamiętam kiedy ostatnio mi się skasował post bo bym pewnie rozwaliła komputer. ostatnio mam słabe nerwy.
    - tylko troszeczkę. - zaśmiała się pokazując niewielką odległość między palcami. - ej, jesteś zajebistym facetem, nie musisz być gorącą laską. szczerze powiedziawszy, jakbyś postanowił nią być to już bym się do ciebie nie odezwała. - zmarszczyła nosek bo z pewnością nie byłaby zadowolona jakby seba postanowił się zmieniać. a już w szczególności w taki sposób. nie wiem czy był ktokolwiek kto kojarzył ją z delikatnością... bo hej, raczej jej do tego daleko. - wiem, że mogę... ale się boję. - przyznała się. całkiem szczerze! po pierwsze bała się, że będzie ją to bolało a po drugie że jej się zaraz znudzi i będzie go chciała usunąć co by ją jeszcze bardziej bolało, więc wolała nie ryzykować... - ał. - jęknęła znów kiedy ją masował po żebrach i przesunęła jego dłoń na swoją pierś. z pewnością będzie przyjemniej. uśmiechnęła się kiedy oddał jej telefon i odłożyła go gdzieś na podłogę a zaraz się nachyliła, żeby dać mu buziaka w podziękowaniu.
    sebastian echer

    sebastian echer

    bruksela
    romanistyka
    sexy back!
    32

    klasa muzyczna Empty Re: klasa muzyczna

    Pisanie by sebastian echer Wto Lis 04, 2014 4:08 pm

    meliske na nerwy pij xd
    - weź nie bluźnij kobieto - popukał ją w czoło - wcale nie chcę być laską - skrzywił się - musicie nosić staniki, wysokie buty i malować się - westchnął - nie żeby mi się to nie podobało, ale nie chciałbym się zamieć z jakąkolwiek dziewczyną miejscami - pokiwał głową - wolę być łowcą - hehee, seba łowca. tak sobie siebie wyobrażał, że polował na kobiety xd - no i czego się boisz? ja jakoś mam tatuaże i żyje - odparł spokojnie, bo dla niego to nie było czego się bać, pewnie jeszcze się tym ekscytował. nie żeby mu się nie podobało, że teraz mógł bezkarnie macać jej cycka, to chyba najbardziej w niej lubił, tą bezpośredniość - jesteś perwersem - zaśmiał się. i ja lece więc zakończ, albo skończymy wieczorem, albo jutro jak chcesz xd
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    klasa muzyczna Empty Re: klasa muzyczna

    Pisanie by elsa ayers Wto Lis 04, 2014 4:20 pm

    nie pomoże xd
    ten to ja kończę, bo w sumie nie wiem o której będziesz a ja będę się potem musiała ogarnąć to pewnie bez żadnych długich gier przespali się ze sobą w tej właśnie sali, co elsie się bardzo podobało a potem poszli na drinka czy kilka i rozeszli się do domów czy coś takiego. no i elsa tym razem nie zapomniała już telefonu.

    Sponsored content

    klasa muzyczna Empty Re: klasa muzyczna

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Czw Mar 28, 2024 10:14 am