aula

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    aula - Page 2 Empty aula

    Pisanie by st. albans Pią Paź 03, 2014 6:45 pm

    First topic message reminder :

    aula - Page 2 Aula04
    jeffrey hackman

    jeffrey hackman

    pennsylvania
    woźny
    .
    84

    aula - Page 2 Empty Re: aula

    Pisanie by jeffrey hackman Nie Gru 07, 2014 11:03 pm

    - co jest dzisiaj z tobą rayne? - przystanął, żeby sobie oddychnąć, bo się jednak zmachał. szczególnie, że josh wszystko psuł. nawet zastanawiał się czy by go nie wygonić i czy mu szybciej nie pójdzie bez niego. oparł się na miotle.
    joshua rayne

    joshua rayne

    birmingham
    lekarski
    niewiadoma
    32

    aula - Page 2 Empty Re: aula

    Pisanie by joshua rayne Nie Gru 07, 2014 11:15 pm

    - co? nic.. głowa mnie boli. idę się odlać. - i siedział w kiblu do rana, bo fapał do pogodynki polly. he he he.
    daniel roosevelt

    daniel roosevelt

    st. albans
    prawo
    pracoholik
    32

    aula - Page 2 Empty Re: aula

    Pisanie by daniel roosevelt Sro Mar 04, 2015 7:37 pm

    skończyła się właśnie jakaś super debata na jakiś super temat z super gośćmi i wszystko było super. daniel to organizował, był dumny.
    lucinda golightly

    lucinda golightly

    sheffield
    dziennikarstwo
    damulka warta grzechu
    30

    aula - Page 2 Empty Re: aula

    Pisanie by lucinda golightly Sro Mar 04, 2015 7:45 pm

    margo wyżej [*].
    stwierdzam, że dogadałabym się z danielem bo też lubię takie rzeczy organizować! lucinda oczywiście była na tej debacie i pilnie notowała bo miała zamiar z tego napisać artykuł do gazetki uniwersyteckiej żeby odebrać danielowi tą możliwość. podła sucz! zabiera danielowi pracę, jak ona może! - podaj mi jeszcze raz wszystkich, którzy byli zaangażowani w organizację żebym mogła ich wymienić i podziękować w artykule - mruknęła nie patrząc nawet na niego, pisząc coś w swoim notatniku.
    daniel roosevelt

    daniel roosevelt

    st. albans
    prawo
    pracoholik
    32

    aula - Page 2 Empty Re: aula

    Pisanie by daniel roosevelt Sro Mar 04, 2015 7:50 pm

    pierwsza próba zabójstwa margo. ;d 
    teraz stwierdzasz, że dogadałabyś się z danielem? ;d jak mogła napisać artykuł z czegoś, co on organizował! miała do tego prawo tylko pod warunkiem, że przeprowadzi z nim długi wywiad i potem go zacytuje. w tytule! 
    - już ci mówiłem na początku, uniwersyteckie koło onz, poza tym masz tutaj wszystko. - wcisnął jej plakat w twarz, bo musiał jeszcze pozbierać laptopa i cały sprzęt, żeby nikt mu nie zabrał.
    lucinda golightly

    lucinda golightly

    sheffield
    dziennikarstwo
    damulka warta grzechu
    30

    aula - Page 2 Empty Re: aula

    Pisanie by lucinda golightly Sro Mar 04, 2015 8:02 pm

    a no tak, bo było ich kilka!
    oczywiście że bym się dogadała, nawet z takim brzydalem xd i pewnie milion razy pokłóciła bo bylibyśmy tak samo uparci. specjalnie chciała o tym pisać żeby mogła praktycznie pominąć jego osobę i skupić się na wszystkim innym. chwyciła ten plakat i zwinęła w rulonik - nie wiem czy zauważyłeś, ale rozmawiałam wtedy z redaktorem naczelnym naszej miejscowej gazety - przypomniała mu jak jej się wcisnął w rozmowę i zaczął opowiadać jakieś durnoty tylko żeby przeszkodzić lusiii.
    daniel roosevelt

    daniel roosevelt

    st. albans
    prawo
    pracoholik
    32

    aula - Page 2 Empty Re: aula

    Pisanie by daniel roosevelt Sro Mar 04, 2015 8:15 pm

    jedno udane. ;x
    kiedyś mówiłaś, że lubisz daniela, bo masz podobnego kolegę... oczywiście nie z wyglądu, bo daniel kiedyś był salesem i miał muskuły i wszystko na miejscu, a teraz miał tylko odstające uszy i czasami za długi zarost. nie mogła pominąć jego osoby, bo prowadził dyskusję i całkiem nieźle mu poszło jak na człowieka po zawale i z przyjaciółką wariatką na głowie.
    - bo chciał przeprowadzić ze mną rozmowę? - wywrócił oczami. dzisiejszy dzień kręcił się wokół niego, a nie wokół lucy. a raczej wokół debaty, ale co tam.
    lucinda golightly

    lucinda golightly

    sheffield
    dziennikarstwo
    damulka warta grzechu
    30

    aula - Page 2 Empty Re: aula

    Pisanie by lucinda golightly Sro Mar 04, 2015 8:27 pm

    teraz mam milion takich kolegów na uczelni, ale chyba wiem o kogo mogło chodzić xddddddddd jak ty wszystko pamiętasz, nawet ja takich rzeczy nie pamiętam! ;o
    NIE OBRAŻAJ AGGIE! ona jest moją najfajniejszą postacią i jak przeżyję że lidkę nazywasz szmatą, to nie przeżyje nazywanie aggie wariatką. znormalniała, mieszka na kanapie daniela he he.
    - gdyby chciał to podszedłby do ciebie, a nie ty do niego - przewróciła teatralnie oczyma, chowając notes i długopis do torebki bo stwierdziła, że nic ciekawego już nie zanotuje. daniel był dla niej i tak nudny.
    daniel roosevelt

    daniel roosevelt

    st. albans
    prawo
    pracoholik
    32

    aula - Page 2 Empty Re: aula

    Pisanie by daniel roosevelt Sro Mar 04, 2015 8:36 pm

    jasne, że wszystko pamiętam, jestem super szpiegiem. przed chwilą mój detektywistyczny umysł odkrył, które kolory czekoladek zostały zjedzone i jakie są smaki! postanowiłam, że idę na kryminologię! w ogóle masz plusika za leo szukającego swojego jajka...
    nie obrażam aggie? tylko powiedzialam, że jest wariatką, a "tylko wariaci są coś warci" hahaha. 
    - nie mógł, bo go zagadałaś i zanudzałaś, nie dając mu możliwości ucieczki. - zauważył z ładnym uśmiechem. nie lubił lucy tak bardzo jak ona jego i wiedział, że jest jego rywalką w nadchodzących wyborach, choć żadne oficjalne kandydatury jeszcze nie zostały wysunięte.
    lucinda golightly

    lucinda golightly

    sheffield
    dziennikarstwo
    damulka warta grzechu
    30

    aula - Page 2 Empty Re: aula

    Pisanie by lucinda golightly Sro Mar 04, 2015 8:39 pm

    idziesz na kryminologie jak finn xd ach ten wpływ postaci na nasze życie xddddddddddddd dobrze, że ja nie jestem taką fajtłapą jak john, albo wariatką jak aggie, albo szmatą jak lidka! ;ooooooooooooooooooooo spox, leo będzie jeszcze wielu rzeczy poszukiwał w swoich spodniach, nie pierwszy i ostatni raz! i nie cytuj mi tu "alicji w krainie czarów", ten film mnie do tej pory trochę boli xd
    - nie wyglądał na znudzonego bo wręczył mi - wyjęła z kieszeni jeansów wizytówkę - mam wpaść do mojego biura, zaproponował mi pisanie w tutejszej gazecie - odparła dumnie rozczesując palcami swoje włosy. oczywiście, że była jego rywalką i to najniebezpieczniejszą!
    daniel roosevelt

    daniel roosevelt

    st. albans
    prawo
    pracoholik
    32

    aula - Page 2 Empty Re: aula

    Pisanie by daniel roosevelt Sro Mar 04, 2015 8:52 pm

    finn już dawno rzucił kryminologię i był na czterech innych kierunkach, raczej nie zamierzam iść w jego ślady. teraz sama mówisz, że aggie jest wariatką?! wcale nie cytowałam alicji w krainie czarów, to znaczy nie świadomie. 
    - będziesz mogła zaprzyjaźnić się z moją dziewczyną. już dawno tam pracuje. - uśmiechnął się dumnie. mógł się popisywać tym, że debbie jest utalentowana i osiąga sukcesy. większe niż on! dlatego musiał się chwalić. bill i hilary clinton z nich.
    lucinda golightly

    lucinda golightly

    sheffield
    dziennikarstwo
    damulka warta grzechu
    30

    aula - Page 2 Empty Re: aula

    Pisanie by lucinda golightly Sro Mar 04, 2015 9:04 pm

    może i nieświadomie, ale to było z "alicji"!
    uśmiechnęła się cwaniacko na wzmiankę o dziewczynie. pewnie znały się z debbie, bo studiowały to samo! - to świetnie, gratki dla niej - skrzyżowała ręce na wysokości cycków - ja nie miałam wcześniej czasu bo od pół roku intensywnie pracuje w daily telegraph - też się pochwaliła, bo halo czym jest miejscowa gazeta do londynskiego daily! - jutro oddam gotowy artykuł - burknęła odwracając się na pięcie i wychodząc bo nie chciało jej się wiecej z nim gadać. next! zaraz zerkne kogo tam na liście podałaś i zaczne.
    daniel roosevelt

    daniel roosevelt

    st. albans
    prawo
    pracoholik
    32

    aula - Page 2 Empty Re: aula

    Pisanie by daniel roosevelt Sro Mar 04, 2015 9:07 pm

    domyśliłam się, że to było z alicji i że nie chodzi ci o zdanie o leo szukającym swojego jajka. 
    - debbie znajduje czas dla kilku zajęć. - zauważył. daniel też zajmował się milionem zajęć, ale jemu akurat to znajdowanie czasu nie wychodziło. debbie wychodziło, skoro daniel ją olewał. xd pozbierał sprzęt i poszedł też.
    xander fleming

    xander fleming

    palm beach
    wykłada politologię
    mastermind
    33

    aula - Page 2 Empty Re: aula

    Pisanie by xander fleming Wto Mar 10, 2015 8:38 pm

    skończył wykład czy inne sprawy, właśnie miał zamiar się zebrać do wyjścia. pakował swoje rzeczy do nesesera, popijał kawkę, jakoś zbytnio mu się nie spieszyło.
    lucinda golightly

    lucinda golightly

    sheffield
    dziennikarstwo
    damulka warta grzechu
    30

    aula - Page 2 Empty Re: aula

    Pisanie by lucinda golightly Wto Mar 10, 2015 8:43 pm

    jaki rozluźniony! a właśnie nadciągała burza w postaci lucindy, której zmieniłam buźkę, awww. właśnie biegła do tego gnoja, który ją oblał. miała w ręku kolokwium, bo wyciągnęła je sposobem od pani krysi z dziekanatu. wszystko napisała dobrze, a i tak nie zdała! wpadła do auli wściekła i na dzień dobry z impetem położyła mu kolokwium na biurku - co to ma być!?
    xander fleming

    xander fleming

    palm beach
    wykłada politologię
    mastermind
    33

    aula - Page 2 Empty Re: aula

    Pisanie by xander fleming Wto Mar 10, 2015 8:46 pm

    zauważyłam, że zmieniłaś jej buźkę już dawno, taka spostrzegawcza jestem normalnie. niewygodnie mi, ja pierdolę, będę teraz narzekać przez pół wieczora ;c xander widząc lucy przed sobą, westchnął teatralnie - no co ma być, twoje kolokwium, które nie zaliczyłaś? - wzruszył ramionami i napił się kawy. miał tak bardzo w dupie to, że nie zdała. przynajmniej szybciej się zebrał! zarzucił płaszcz na ramiona i skierował się do wyjścia.
    lucinda golightly

    lucinda golightly

    sheffield
    dziennikarstwo
    damulka warta grzechu
    30

    aula - Page 2 Empty Re: aula

    Pisanie by lucinda golightly Wto Mar 10, 2015 8:54 pm

    brawo ola. ja też narzekam, ale wzięłam prysznic i przynajmniej biodra przestały mnie boleć, tadam!! te jego westchnięcia jeszcze bardziej ją zdenerwowały, a kiedy zaczął się zbierać to po prostu zaczęła się w środku gotować ze złości. nikt nie będzie jej olewał i odwracał się do niej plecami! jest zbyt ważna żeby tak robić! - ani się waż! - zamknęła mu drzwi od auli przed nosem i stanęła mu na drodze. nie wypuści go - napisałam wszystko idealnie, uczyłam się tydzień, zrobiłeś to z premedytacją! - nawet nie próbowała się do niego zwrócić per "pan" xd
    xander fleming

    xander fleming

    palm beach
    wykłada politologię
    mastermind
    33

    aula - Page 2 Empty Re: aula

    Pisanie by xander fleming Wto Mar 10, 2015 9:00 pm

    - po pierwsze, nie jestem twoim kolegą żebyś mówiła do mnie per ty, po drugie należało ci się bo to co napisałaś to totalne bzdury są i twoje kolokwium jest nic nie warte. teraz możesz ewentualnie zwrócić się do mnie z prośbą o egzamin poprawkowy. jeżeli to również ci się nie uda, trafisz do mnie w przyszłym roku... - westchnął - nie będziesz mi grozić i tak - przesunął ją sobie na bok, żeby wyjść przed salę. spotkał się akurat z kolegą, to olał lusi, musiał z nim pogadać!!
    lucinda golightly

    lucinda golightly

    sheffield
    dziennikarstwo
    damulka warta grzechu
    30

    aula - Page 2 Empty Re: aula

    Pisanie by lucinda golightly Wto Mar 10, 2015 9:04 pm

    pewnie tego drugiego wykładowce całkiem lubiła więc nie chciała sprowadzać jeszcze jego gniewu na siebie. dlatego wyminęła obrażona xandera i burknęła mu na " do widzenia" - dupek - poszła wkurwiona zakuwać. pewnie postara się o egzamin komisyjny i będzie tam komisja i będzie tam odpowiadać ustnie i nie będzie mógł ją oblać!
    xander fleming

    xander fleming

    palm beach
    wykłada politologię
    mastermind
    33

    aula - Page 2 Empty Re: aula

    Pisanie by xander fleming Wto Mar 10, 2015 9:05 pm

    pogadał z kolegą i poszli na piwko.
    daniel roosevelt

    daniel roosevelt

    st. albans
    prawo
    pracoholik
    32

    aula - Page 2 Empty Re: aula

    Pisanie by daniel roosevelt Czw Kwi 30, 2015 5:00 pm

    odbywało się tu pierwszego spotkanie nowoformującego się samorządu. daniel też oczywiście na nim był. siedział cicho wyraźnie naburmuszony, ale nie wszczynał protestów przeciw lei, choć wiedział, że powinna zostać zdyskwalifikowana. póki co liczył na to, że dziewczyna mianuje go swoim zastępcą.
    lea gordon

    lea gordon

    sztokholm
    prawo
    evil queen
    32

    aula - Page 2 Empty Re: aula

    Pisanie by lea gordon Czw Kwi 30, 2015 5:25 pm

    lea była bardzo dumna z siebie i z tego czego dokonała, bo naprawdę nie wierzyła, że te kilka plakatów, które rozwiesiła w czasie ciszy wyborczej coś zmieniło. po prostu była lepsza! oczywiście wiedziała, że dużo jej pomogło to, że jest z alfonsem, ale i tak wszystkie zasługi przypisywała sobie i swojej zajebistości. - co do zastępcy... - powiedziała, bo coś czuła, że wszystkie tu obecne świry na to właśnie czekają. - to jeszcze nie wybrałam. czekam na coś, co mnie przekona, że to właśnie wy powinniście nim zostać. musicie mnie przekonać, że na to zasługujecie, nikt nie dostanie nic za ładne oczy. - powiedziała poważnie, bo wiedziała, że musi smarkaczy trzymać mocną ręką, bo jej wejdą na głowę!
    daniel roosevelt

    daniel roosevelt

    st. albans
    prawo
    pracoholik
    32

    aula - Page 2 Empty Re: aula

    Pisanie by daniel roosevelt Czw Kwi 30, 2015 5:33 pm

    daniel oczywiście twierdził, że lea wygrała nieuczciwie, bo złamała ciszę wyborczą, co uszło jej płazem tylko dzięki temu, że była z alfonsem, który przez całą tę akcję dużo stracił w jego oczach. jeszcze niedawno był jego autorytetem, a teraz daniel bardzo się na nim zawiódł. tym bardziej, że to jego alfons miał poprzeć i to daniel miał teraz stać na podium i wybierać zastępcę, a nie modlić się o to, że lea go wybierze, co zresztą też wczoraj alfons mu obiecywał, ale kto by wierzył w kolejne obietnice bez pokrycia składane przez byłego przewodniczącego...
    - jedne wybory już były, nie ma czasu na kolejne konkursy. - powiedział, trochę do siebie, trochę do siedzącego obok ralfiego. wywrócił oczami. wszyscy wiedzieli, że to on najlepiej zasługuje na tę posadę i nie musiał nikomu nic dodatkowo udowadniać.
    lea gordon

    lea gordon

    sztokholm
    prawo
    evil queen
    32

    aula - Page 2 Empty Re: aula

    Pisanie by lea gordon Czw Kwi 30, 2015 5:40 pm

    sprawiedliwie, niesprawiedliwie... życie nie jest fair i chyba dużo osób w ciągu ostatnich dni powiedziało to danielowi, a ten jeszcze nie był w stanie przetrawić tej informacji. kiedyś się z tym pogodzi. może. alfons pewnie wspominał lei, że danielowi, rzeczywiście się to należy, ale z drugiej strony ona nie była pewna, czy chce mieć go przy swoim boku... będzie jej zawracał dupę o każdą duperelę i co wtedy... z drugiej strony, może miała jakieś tam serce i sama też wiedziała, że powinien zostać zastępcą. ale jego komentarz, który usłyszała, strasznie ją poirytował.
    - to ja będę decydować na co mamy czas, a na co czasu nie ma. - powiedziała. mało brakowało a walnęłaby pięścią w stół. - dopóki się ktoś nie wykaże to zastępcy nie będzie, tak postanowiłam i koniec kropka. - dodała. - możesz sobie narzekać, komentować, marudzić, ale lepiej niech tego nie słyszę. - dodała chłodno.
    daniel roosevelt

    daniel roosevelt

    st. albans
    prawo
    pracoholik
    32

    aula - Page 2 Empty Re: aula

    Pisanie by daniel roosevelt Czw Kwi 30, 2015 5:44 pm

    alfons na pewno powiedział lei, że daniel zawsze jest frajerem, który bierze na siebie większość pracy, więc warto mieć go u swojego boku i oddelegowywać mu całą brudną robotę, której samemu się nie chce robić, bo on chętnie się za nią zabierze.
    - nie chcę marudzić, chcę wiedzieć, w jaki jeszcze sposób mam się wykazać. - mruknął w jej stronę, bo widział, że jest wkurzona, a nie chciał jej podpadać... nie w kwestii posady zastępcy. nie zdobył posady przewodniczącego, musiał upaść niżej, ale już niżej sobie nie pozwoli.

    Sponsored content

    aula - Page 2 Empty Re: aula

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -
      » aula
      » aula
      » aula
      » Aula
      » aula

      Obecny czas to Pią Mar 29, 2024 1:23 am