gabinet dziekana

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    gabinet dziekana - Page 2 Empty gabinet dziekana

    Pisanie by st. albans Pią Paź 03, 2014 6:46 pm

    First topic message reminder :

    gabinet dziekana - Page 2 Tumblr_n14a20lbyg1qd9nplo3_500
    vincent reagan

    vincent reagan

    waszyngton
    medycyna sądowa
    freak
    27

    gabinet dziekana - Page 2 Empty Re: gabinet dziekana

    Pisanie by vincent reagan Czw Cze 25, 2015 10:20 am

    a jego to wszystko jarało strasznie. chyba najbardziej to, że właśnie zaczyna studia i się usamodzielnia. nie ogarnął, że wendy wcale nie chce z nim rozmawiać i że jej spojrzenie miało go ucieszyć. - naprawdę? to cudownie! wiesz, strasznie nie mogę się doczekać aż zaczną się zajęcia. chciałbym już chłonąć tą całą wiedzę! - westchnął zmartwiony, że jeszcze trochę czasu do rozpoczęcia zajęć mu zostało.
    wendy eyre

    wendy eyre

    afryka/londyn
    medycyna sądowa
    dzikuska
    30

    gabinet dziekana - Page 2 Empty Re: gabinet dziekana

    Pisanie by wendy eyre Czw Cze 25, 2015 10:32 am

    wendy przez wybór studiów jeszcze bardziej uzależniła się od rodziców, skoro musiała tak jak oni pójść na medycynę. pewnie też by się jarała, gdyby mogła się usamodzielnić. chociaż z drugiej strony, i tak nie interesował ją żaden inny kierunek studiów, więc nigdy nie byłaby tak podekscytowana jak on. jego kolejne słowa jeszcze bardziej ją zaskoczyły.
    - to sobie poczytaj książki. - doradziła mu jako dobra starsza koleżanka.
    vincent reagan

    vincent reagan

    waszyngton
    medycyna sądowa
    freak
    27

    gabinet dziekana - Page 2 Empty Re: gabinet dziekana

    Pisanie by vincent reagan Czw Cze 25, 2015 10:37 am

    wendy nawet jakby mogła wybrać jakikolwiek inny kierunek studiów to pewnie i tak by się nie cieszyła. nie oszukujmy się to wendy...
    - ale książki to nie to samo...... - westchnął ciężko. - inaczej jak ktoś ci o tym mówi, opowiada, dodaje jakieś ciekawostki, których nauczył się przez lata, a takie czytanie książek... - wzruszył ramionami. on wierzył, ze profesorowie wykładają z sercem a nie czytają podręczniki. oj jak się biedak zdziwi.
    wendy eyre

    wendy eyre

    afryka/londyn
    medycyna sądowa
    dzikuska
    30

    gabinet dziekana - Page 2 Empty Re: gabinet dziekana

    Pisanie by wendy eyre Czw Cze 25, 2015 10:46 am

    to prawda. wendy sama nie wiedziała czego chciała w życiu. zresztą krojenie umarlaków było całkiem ciekawe według niej, tylko nie chciało jej się tej całej otoczki medycznej uczyć. jej nigdy nie dogodzisz.
    - taaak. - prychnęła krótkim śmiechem. poklepała go po ramieniu. - jestem pewna, że będziesz się świetnie bawił na studiach. - odparła ironicznie. nawet ludzie z jej kierunku, którzy się tym wszystkim interesowali, czasami umierali na nudnych wykładach.
    vincent reagan

    vincent reagan

    waszyngton
    medycyna sądowa
    freak
    27

    gabinet dziekana - Page 2 Empty Re: gabinet dziekana

    Pisanie by vincent reagan Czw Cze 25, 2015 10:55 am

    możliwe, że tej ironii nie ogarnął, chociaż zazwyczaj całkiem nieźle mu to szło.
    - też tak sądzę! - ucieszył się. - pewnie będziemy się mijać na korytarzach! będzie fajnie. w ogóle to vincent jestem, miło cię poznać! - wyciągnął do niej łapę cały czas się szczerząc.
    wendy eyre

    wendy eyre

    afryka/londyn
    medycyna sądowa
    dzikuska
    30

    gabinet dziekana - Page 2 Empty Re: gabinet dziekana

    Pisanie by wendy eyre Czw Cze 25, 2015 10:59 am

    był zbyt podekscytowany, żeby móc to ogarnąć! na pewno wyczuwał ironię we wszystkim, ale nie w tym, bo jak się nie cieszyć na studia?!
    - wendy. - uścisnęła mu dłoń, ale zmierzyła go wzrokiem od góry do dołu. dalej trzymała go na dystans. - ale potem nawet nie myśl, żeby za mną latać o notatki albo pytania z egzaminów. - zastrzegła, bo zapoznawanie się z pierwszakami jest pod tym względem niebezpieczne.
    vincent reagan

    vincent reagan

    waszyngton
    medycyna sądowa
    freak
    27

    gabinet dziekana - Page 2 Empty Re: gabinet dziekana

    Pisanie by vincent reagan Czw Cze 25, 2015 11:04 am

    dziwię się, że z tej całej ekscytacji jeszcze nie popuścił...
    - jakie fajne imię! - zacieszał dalej. ja nie wiem co go tak jarało. wczoraj z hanką był przestraszony, dzisiaj z wendy nie mógł przestać się cieszyć... chyba ma jakieś zaburzenia psychiczne xd - oooooojjjjjjjj- zrobił strasznie smutną minkę, jak szczeniaczek, którego się chce za coś ukarać. - a myślałem, że będziemy super przyjaciółmi i będziesz mi pomagać! podpowiadać, który wykładowca jest spoko, który nie, co jest na egzaminach, czy są trudne.... - westchnął patrząc na nią ciągle tymi smutnymi oczkami.
    wendy eyre

    wendy eyre

    afryka/londyn
    medycyna sądowa
    dzikuska
    30

    gabinet dziekana - Page 2 Empty Re: gabinet dziekana

    Pisanie by wendy eyre Czw Cze 25, 2015 11:07 am

    jakby popuścił, to by zdziwaczał jak felix...
    - czy jest coś, z czego się nie cieszysz? - zmrużyła oczy, bo ten chłopak nie przestawał jej zadziwiać! był jej totalnym przeciwieństwem i chyba była w szoku, że kogoś takiego spotkała na swojej drodze. - wszystkie są trudne i żadni wykładowcy nie są spoko. widzisz, podpowiedziałam ci. - poklepała go po plecach jak na przyjaciółkę przystało xd
    vincent reagan

    vincent reagan

    waszyngton
    medycyna sądowa
    freak
    27

    gabinet dziekana - Page 2 Empty Re: gabinet dziekana

    Pisanie by vincent reagan Czw Cze 25, 2015 11:10 am

    felix nigdy nie popuścił! był porządnym facetem!
    - eee.... no na pewno coś takiego jest. - podrapał się po głowie bo na chwilę obecną nie był w stanie nic takiego wymyślić. - o wojna! wojna mnie nie cieszy. - pokiwał z powagą głową. ale to był tylko momencik bo zaraz znów się cieszył. - hej, na pewno są jakieś ciekawostki o których nie powie mi nikt inny jak ktoś kto tu już studiuje... - powiedział lekko obrażonym tonem, bo nie chciała się z nim dzielić tymi wspaniałymi sekretami.
    wendy eyre

    wendy eyre

    afryka/londyn
    medycyna sądowa
    dzikuska
    30

    gabinet dziekana - Page 2 Empty Re: gabinet dziekana

    Pisanie by wendy eyre Czw Cze 25, 2015 11:16 am

    hahahaha a to przepraszam!
    wywróciła oczami. teraz się cieszy, ale jak zacznie studiować, to pozna prawdziwe życie i przestanie. była tego pewna. byle tylko nie przybiegał do niej wtedy z płaczem.
    - zapisz się na forum uczelni, tam na pewno coś ci podpowiedzą. - wymyśliła, chociaż nie była pewna, czy w ogóle coś takiego istnieje. zamyśliła się na chwilę, jak by tu sprawić, żeby vincent zrozumiał jej przekaz i żeby się odczepił. - czyli mówisz, że wojna cię nie cieszy, tak? no cóż, powiem ci... studia są jak wojna. - stwierdziła filozoficznie. sesja jest jak wojna, to na pewno.
    vincent reagan

    vincent reagan

    waszyngton
    medycyna sądowa
    freak
    27

    gabinet dziekana - Page 2 Empty Re: gabinet dziekana

    Pisanie by vincent reagan Czw Cze 25, 2015 11:20 am

    jakby słyszał jej myśli to zaraz by jej powiedział, że się myli i że na pewno studia nie przestaną go cieszyć. aha, zobaczymy. pierwsza sesja a vincent będzie wypłakiwał oczy nad podręcznikami.
    - ale ja nie chcę informacji od byle kogo! ciebie już znam, ty znasz mnie! przecież trzeba pomagać kolegom, co nie? - dalej ją męczył. pewnie sądził, że skoro już sobie porozmawiali o szkole to są najlepszymi przyjaciółmi i wendy będzie mu o wszystkim opowiadać i zaplatać warkoczyki na włosach... przynajmniej mają podobne xd - nieee........ - przestraszył sie. studia nie mogą być jak wojna, przecież studia są super! nie wierzył jej!
    wendy eyre

    wendy eyre

    afryka/londyn
    medycyna sądowa
    dzikuska
    30

    gabinet dziekana - Page 2 Empty Re: gabinet dziekana

    Pisanie by wendy eyre Czw Cze 25, 2015 11:27 am

    biedny vincent, taki nieświadomy tego, co go czeka...
    - też jestem przypadkową osobą, którą spotkałeś. zaczniesz studia i też poznasz mnóstwo innych osób. - próbowała go przekonać, że nie jest najlepszą kandydatką na opowiadanie mu o tych studiach... to wszystko było dla jego własnego dobra! hahahahah, z tymi wlosami to wyjechałaś! wendy nigdy by jego włosów nie dotknęła. chyba że by umarł i leżałby na jej stole do pokrojenia. - przykro mi, że musiałeś się tego dowiedzieć ode mnie. - nawet mu współczuła, że wszystkie jego marzenia runęły.
    vincent reagan

    vincent reagan

    waszyngton
    medycyna sądowa
    freak
    27

    gabinet dziekana - Page 2 Empty Re: gabinet dziekana

    Pisanie by vincent reagan Czw Cze 25, 2015 11:32 am

    - ale już sie znamy! i jest fajnie! - upierał się. innych jeszcze nie znał, ale pewnie w jego marzeniach było poznanie wszystkich osób na uczelni... no co... mogłaby mu zaplatać warkoczyki. ;x ja czasem z nudów goldence babci zaplatam to wendy by sobie nie poradziła z vincentowimi włosami?! po za tym bardzo o nie dbał, zawsze były czyściutkie i pachniały super szamponem i odżywką i nie ma się czego brzydzić xd nie chodził jak mnóstwo facetów z długimi włosami, którzy najwyraźniej zapominają, że od czasu do czasu wypada je umyć.. pociągnął nosem bo wydawało mu się, że się zaraz rozpłacze. - studia miały być super przygodą a nie wojnąąąą - jęknął i przytulił się do wendy czy tego chciała czy nie.
    wendy eyre

    wendy eyre

    afryka/londyn
    medycyna sądowa
    dzikuska
    30

    gabinet dziekana - Page 2 Empty Re: gabinet dziekana

    Pisanie by wendy eyre Czw Cze 25, 2015 11:40 am

    - to przypadek. jakbyś nie zauważył, zaraz może się okazać, że zawaliłam całe studia. - modliła się, żeby baba z dziekanatu już wróciła, bo coś długo wszystko załatwiała i nadal nie wracała. włosy wendy są super do zaplatania, w końcu to mocne afrykańskie włosy. jego włosy są proo i w ogóle wiesz co sobie własnie uświadomiłam... wejdź sobie na jej insta, ona ma zdjęcie z nim wstawione już dawno xdddddddddddddddddddddd klik. zaskoczył ją, jak ją przytulił, ale co miała zrobić. on ją objął, ona trzymała ręce u góry. z obcymi się nie miziała. - spoko, wyglądasz na takiego, co sobie poradzi. - próbowała go pocieszyć, a potem niech sobie radzi sam.
    vincent reagan

    vincent reagan

    waszyngton
    medycyna sądowa
    freak
    27

    gabinet dziekana - Page 2 Empty Re: gabinet dziekana

    Pisanie by vincent reagan Czw Cze 25, 2015 11:45 am

    - nie zawalisz! na pewno nie zawalisz! jesteś super! super ludzie zawsze sobie radzą! - powiedział pocieszająco. OMATKOICÓRKO xddddd to jest znak, że mimo wszystko muszą się zaprzyjaźnić xd chociaż to bardziej on będzie się zaprzyjaźniał z nią niż ona z nim, czy na odwrót... sama nie wiem. - no nie wiem, zmartwiłaś mnie tym wszystkim. - powiedział smutnym głosem i dalej jej nie puszczał, bo ładnie pachniała i w ogóle to się lubił do lasek przytulać xd
    wendy eyre

    wendy eyre

    afryka/londyn
    medycyna sądowa
    dzikuska
    30

    gabinet dziekana - Page 2 Empty Re: gabinet dziekana

    Pisanie by wendy eyre Czw Cze 25, 2015 11:52 am

    roześmiała się aż na jego słowa. może potrzebowała kogoś takiego w swoim życiu, kto by trochę optymizmu wprowadził. sama z siebie spodziewała się przecież najgorszego.
    - dzięki, cokolwiek to znaczy. - odparła, bo nadal nie bardzo ogarniała. to było przeznaczenie! szkoda tylko, że nie zostawiłam tego zdjęcia na potem... muszę poszukać, może mają więcej. - mówiłam, żebyś pogadał z kimś innym. - westchnęła. - może ktoś inny lepiej się bawi na tych studiach niż ja.
    vincent reagan

    vincent reagan

    waszyngton
    medycyna sądowa
    freak
    27

    gabinet dziekana - Page 2 Empty Re: gabinet dziekana

    Pisanie by vincent reagan Czw Cze 25, 2015 11:57 am

    - a może po prostu musisz odnaleźć w sobie coś co sprawi, że sama też będziesz się cieszyć, że studiujesz tak wspaniały kierunek, po którym będziesz pomagać smutnym rodzinom jak doktor g! - którą vinc na pewno namiętnie oglądał... przyszła pani w koncu i coś zaczęła mówić to vinc się nie odzywał już i pewnie zaraz przyszła jego kolej. next?
    wendy eyre

    wendy eyre

    afryka/londyn
    medycyna sądowa
    dzikuska
    30

    gabinet dziekana - Page 2 Empty Re: gabinet dziekana

    Pisanie by wendy eyre Czw Cze 25, 2015 12:02 pm

    znalazłam ich sesję klik, ale nie mają już więcej wspólnych zdjęć.
    - tak, tak, zobaczymy co ty będziesz mówić za trzy lata. - pokiwała głową i rzeczywiście zaraz pani przyszła i wendy załatwiła sobie kolejną poprawkę, więc chociaż coś dobrego z tego dnia wyszło.
    ottó becskei

    ottó becskei

    budapeszt
    chemia
    fuckboy
    30

    gabinet dziekana - Page 2 Empty Re: gabinet dziekana

    Pisanie by ottó becskei Pon Gru 07, 2015 10:14 pm

    zabrakło mu wódki, a był za leniwy, żeby iść do sklepu to próbował się tu włamać. słyszał, że podobno są tu jakieś zapasy to czemu nie sprawdzić. darmowy alkohol jest najlepszy. dłubał wsuwką w zamku, ale nie był mattem czy codym, więc mu tak łatwo to nie szło.
    lena davenport

    lena davenport

    sydney
    architektura wnętrz
    friendzoned
    29

    gabinet dziekana - Page 2 Empty Re: gabinet dziekana

    Pisanie by lena davenport Pon Gru 07, 2015 10:18 pm

    pracowała nad jakimś muralem, ozdabiała kibel czy coś tam, w końcu to takie zamczysko, że chyba nie mogła nic innego pomalować bez zniszczenia kolekcji portretów roya. w każdym razie kręciła się po nocy w szkole i przestraszyła się, kiedy zobaczyła tu kogoś.
    - nie ruszaj się, dzwonię na policję! - zebrały się w niej resztki odwagi.
    ottó becskei

    ottó becskei

    budapeszt
    chemia
    fuckboy
    30

    gabinet dziekana - Page 2 Empty Re: gabinet dziekana

    Pisanie by ottó becskei Pon Gru 07, 2015 10:24 pm

    - i co im powiesz jak mnie tu już nie będzie? - zarzucił sobie kaptur na łeb, żeby go czasem nie poznała w razie jakby się znali. nie odwrócił się nawet do niej tylko dalej grzebał w zamku i próbował go otworzyć.
    lena davenport

    lena davenport

    sydney
    architektura wnętrz
    friendzoned
    29

    gabinet dziekana - Page 2 Empty Re: gabinet dziekana

    Pisanie by lena davenport Pon Gru 07, 2015 10:27 pm

    - zaraz cię złapią i sam będziesz się tłumaczyć! - zrobiła mu zdjęcie, na którym nic nie było widać, bo było ciemno, był odwrócony tyłem i miał na głowie kaptur. szkoda, że nie pokazał jej swojej twarzyczki, bo zaraz by się posikała na jego widok i by mu odpuściła. na pewno go kojarzyła z uczelni i kochała się w nim jak gówniara. zaczęła wybierać numer na policję, ale ręka jej zastygła kiedy uświadomiła sobie, że jej też nie powinno tu być i policja nie może wiedzieć, że maluje po ścianach.
    ottó becskei

    ottó becskei

    budapeszt
    chemia
    fuckboy
    30

    gabinet dziekana - Page 2 Empty Re: gabinet dziekana

    Pisanie by ottó becskei Pon Gru 07, 2015 10:34 pm

    rzucił wsuwkę na ziemie i wstał, po czym się do niej odwrócił. - nigdzie nie będziesz dzwonić - podszedł do niej i szybko zabrał jej telefon, gdy zastygła. spojrzał na najpierw na telefon, a potem na nią bo w sumie była całkiem ładna, a on na ładne dziewczyny bardzo lubił patrzeć.
    lena davenport

    lena davenport

    sydney
    architektura wnętrz
    friendzoned
    29

    gabinet dziekana - Page 2 Empty Re: gabinet dziekana

    Pisanie by lena davenport Pon Gru 07, 2015 10:37 pm

    kiedy zobaczyła jego twarz, oczywiście kopara jej opadła.
    - p-przepraszam... myślałam, że jesteś włamywaczem... - zaczęła się jąkać i nerwowo przestąpywać z nogi na nogę. no tak, jak okazał się przystojniakiem, którego widywała na uczelni, to nagle przestał być podejrzanym o włamywanie się. głupia lena! serce jest ślepe.
    ottó becskei

    ottó becskei

    budapeszt
    chemia
    fuckboy
    30

    gabinet dziekana - Page 2 Empty Re: gabinet dziekana

    Pisanie by ottó becskei Pon Gru 07, 2015 10:42 pm

    uśmiechnął się gdy nagle zmieniła zdanie bo to było na rękę. - nie jestem, więc możesz sobie odpuścić policje - powiedział już łagodniej i wyciągnął rękę w jej stronę, żeby jej oddać telefon. dobrze, że była głupia i się we wszystkich kochała. lepiej dla niego.

    Sponsored content

    gabinet dziekana - Page 2 Empty Re: gabinet dziekana

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Czw Mar 28, 2024 6:05 pm