food truck

  Share
  avatar


  st. albans
  god save the queen
  we love our queen
  103

  food truck

  Pisanie by st. albans on Pią Paź 03, 2014 7:12 pm

  avatar


  paryż
  rzuciła studia
  tancerka erotyczna
  25

  Re: food truck

  Pisanie by charlotte debuchy on Sro Lis 26, 2014 10:26 pm

  szarlota zgłodniała po tym jak wypiła ze trzy drinki na mieście. zamawiała sobie jakieś dobre jedzonko, czekała na realizację zamówienia.
  avatar


  amsterdam
  mikrobiologia
  innocent
  24

  Re: food truck

  Pisanie by sophie hemingway on Sro Lis 26, 2014 10:31 pm

  sophie widziała się pewnie z mamą connora, która była w beznadziejnym stanie. nie widziała się jednak z konorem bo dalej było jej przykro. sama też była w nie najlepszej formie i zgłodniała więc postanowiła też sobie coś tutaj zamówić i wpadła na szarlot - o - mruknęła.
  avatar


  paryż
  rzuciła studia
  tancerka erotyczna
  25

  Re: food truck

  Pisanie by charlotte debuchy on Sro Lis 26, 2014 10:36 pm

  a co do seby, tak, masz rację on się wszędzie przewija xd nawet amandzie się trafiło ;p
  szarlot dostała swoje zamówienie, zaczęła się od razu zajadać tym smakołykiem. była na rauszu bo jak wszyscy wiemy ona ma bardzo słabą głowę i nie umie tego kontrolować. kiedy zobaczyła sophie, podrapała się po czubku nosa - o - wzruszyła ramionami. przestąpiła z nogi na nogę, miała bardzo wysokie szpilki to nie wiem jakim cudem się w ogóle trzymała na nogach. nie uśmiechnęła się, bo nie ;x - to ja już pójdę - próbowała ją wyminąć, ale był za duży tłok.
  avatar


  amsterdam
  mikrobiologia
  innocent
  24

  Re: food truck

  Pisanie by sophie hemingway on Sro Lis 26, 2014 10:42 pm

  seba taki popularny ;x
  dziś nie miała siły znów się kłócić, szczególnie że z victorem wstępnie było spoko! przewróciła więc oczami i chciała się wytłumaczyć, może nawet pogadać kiedy szarlot po prostu chciała od niej zwiać - ej! - próbowała ją chwycić za ramię ale nie udało się - jeśli wściekasz się o plotki na woof to musisz wiedzieć, że to kłamstwo! - wrzasnęła tak że wszyscy słyszeli xd
  avatar


  paryż
  rzuciła studia
  tancerka erotyczna
  25

  Re: food truck

  Pisanie by charlotte debuchy on Sro Lis 26, 2014 10:46 pm

  słeg i yolo w końcu xd w ogóle chcę kogoś od ciebie dla amandy, to chyba oczywiste ;x
  wszyscy nagle stanęli, bo sophie była na tyle głupia żeby wydrzeć się na całą ulicę. szarlot odwróciła się do niej, poparzyła na dziewczynę i zamrugała kilka razy - kłamstwo? och... rozumiem, przynajmniej mi powiedziałaś prawdę jako jedyna. dzięki sophie - zachwiała się lekko. spaliła buraka, bo zrozumiała że była idiotką ;c
  avatar


  amsterdam
  mikrobiologia
  innocent
  24

  Re: food truck

  Pisanie by sophie hemingway on Sro Lis 26, 2014 10:54 pm

  to oczywista oczywistość xd
  - victor z tobą nie rozmawiał? - zdziwiła się bo miał przecież wytłumaczyć szarlot, że znów jest między nimi spoko, same słodkości, ochy i achy. ale z niego chujek, na zewnątrz słodki, a w środku chujek ;x - zamów sobie taksówkę, nie powinnaś w tym stanie wracać sama do domu - wymamrotała, ale z niej matka teresa.
  avatar


  paryż
  rzuciła studia
  tancerka erotyczna
  25

  Re: food truck

  Pisanie by charlotte debuchy on Sro Lis 26, 2014 11:00 pm

  to już wiesz kogo mi oddasz? ;x amanda będzie zawsze twoja, zapamiętaj to sobie xd
  - nie mieliśmy okazji porozmawiać, może trochę z mojej winy bo też go trochę zignorowałam. byłam zła na ciebie i na victora, nie wiem dlaczego sobie pomyślałam od razu taką głupotę. jesteś w porządku sophie - poklepała ją po ramieniu delikatnie. szybko zjadła swój smakołyk, jakiegoś kebaba czy cholera wie co to było - zamówię zamówię. dam radę dojechać do domu - powiedziała z uśmiechem, wytarła się chusteczką - przepraszam za ostatnie. nie wiem co mnie napadło - westchnęła. zadzwoniła po taksę.
  avatar


  amsterdam
  mikrobiologia
  innocent
  24

  Re: food truck

  Pisanie by sophie hemingway on Sro Lis 26, 2014 11:06 pm

  amanda zawsze była i będzie moja, oczywiście że wiem już dawno zaplanowałam kto to będzie xd
  sophie też już coś pałaszowała - musisz z nim porozmawiać - pokiwała głową - nie przejmuj się tym teraz tylko jedź do domu - zaczekała z nią na taksę a potem sama też poszła. chcesz kogoś jeszcze? ;x
  avatar


  paryż
  prawo
  przeżywa drugą młodość
  34

  Re: food truck

  Pisanie by dexter debuchy on Nie Gru 07, 2014 9:06 pm

  nie wiem na jakim etapie była ich znajomość, więc po prostu umówili się tutaj, że josie przekaże dexterowi swoje notatki z zeszłych lat, bo u niego z przygotowywaniem ich albo w ogóle obecnością na wykładach bywało czasem kiepsko. w ramach rekompensaty zamierzał kupić jej burgera. romantyk XXI wieku!
  avatar


  barcelona
  prawo
  świrek wampirek
  27

  Re: food truck

  Pisanie by josephine güell on Nie Gru 07, 2014 9:11 pm

  jego awatar jest hipnotajzing. pewnie cały dex taki był, skoro josie chciało się przyjść pod foodtrack w niedzielę o tej porze, szczególnie że nie było zbyt ciepło. opatulona szalikiem właściwie po same uszy ledwo widziała gdzie szła i mało brakowało, a weszłaby na dextera - ojej, hej - przywitała się więc dość nieporadnie, robiąc krok w tył. posłała mu lekki uśmiech - długo czekasz? - zapytała jeszcze, bo zapomniała telefonu z domu i kompletnie straciła rachubę czasu. była jedną z nielicznych osób, które nie były zrośnięte ze swoimi smartfonami.
  avatar


  paryż
  prawo
  przeżywa drugą młodość
  34

  Re: food truck

  Pisanie by dexter debuchy on Nie Gru 07, 2014 9:15 pm

  haha, wiem, piękny! każda by się od razu na niego rzucała.
  kiedy tak w niego weszła, rozpostarł ramiona, bo myślał, że dziewczyna chce się przytulić na przywitanie, ale wcale tak nie było, więc szybko wsadził ręce do kieszeni i zaśmiał się jakoś głupawo na powitanie, żeby udawać, że wcale nie zachował się lub poczuł niezręcznie.
  - nie wiem, chwilę, jeszcze nie zamieniłem się w słup lodu. - zarechotał znowu i poprawił szaliczek. mógł ją zaprosić na herbatę, a nie burgera z food trucka... chyba nie bardzo ogarniał kontakty damsko-męskie.
  avatar


  barcelona
  prawo
  świrek wampirek
  27

  Re: food truck

  Pisanie by josephine güell on Nie Gru 07, 2014 9:21 pm

  uśmiechnęła się pociesznie na jego stwierdzenie - to dobrze, bo miałabym cię na sumieniu - a wolałaby tego uniknąć, szczególnie że w planach miała zostanie jessica pearson a nie pacjentką w szpitalu psychiatrycznym z traumą po nieumyślnym spowodowaniu śmierci. również wsunęła ręce do kieszeni kurtki i zakołysała się w przód i w tył. nawet nie zauważyła drobnego faux pas ze strony dextera, więc spoko - zamawiamy? - zapytała jeszcze, zerkając na menu wypisane kredą. trafił na dziewczynę, która lubiła foodtrackowe jedzonko bardziej niż herbatę, więc miał szczęście.
  avatar


  paryż
  prawo
  przeżywa drugą młodość
  34

  Re: food truck

  Pisanie by dexter debuchy on Nie Gru 07, 2014 9:31 pm

  - ty też nie zamieniaj się w słup lodu, bo to ja cię tu zaprosiłem. - pogroził jej palcem. suits <3 w tym miasteczku akurat o wylądowanie w szpitalu psychiatrycznym albo o nieumyślne spowodowanie śmierci bardzo łatwo, moje postacie zrobiły obie te rzeczy... - hola, hola! nie taka była umowa! oboje jesteśmy prawnikami, dobrze wiemy, na czym polega umowa wymiany! - zauważył z rozbawieniem, oczywiście drocząc się z nią, bo notatki nie były jednak kwestią życia i śmierci. oho, czyli jednak dexterowi się udało, skoro wolała burgera od herbaty! - to co byś chciała? - spytał, również zerkając na menu, chociaż już zdążył wybrać coś dla siebie, kiedy na nią czekał.
  avatar


  barcelona
  prawo
  świrek wampirek
  27

  Re: food truck

  Pisanie by josephine güell on Nie Gru 07, 2014 10:23 pm

  -obiecuję, że się postaram - odpowiedziała, posyłając mu kolejny uśmiech. ale jest dzisiaj rozrzutna w tej kwestii. następnie poszperała w swojej torbie, z której wyciągnęła plik kartek, będących wspomnianymi notatkami - oczywiście wiem na czym polega i zamierzam jej dotrzymać - podała mu notatki i skrzyżowała ręce na piersi, przyglądając się intensywnie burgerom do wyboru - sama nie wiem, jest ich za dużo. wybierz za mnie - mruknęła w końcu w akcie desperacji zdając się na zdanie dexa. miała nadzieję, że nie wybierze czegoś co nie będzie jej smakowało, a będzie musiała to zjeść przez grzeczność.
  avatar


  paryż
  prawo
  przeżywa drugą młodość
  34

  Re: food truck

  Pisanie by dexter debuchy on Nie Gru 07, 2014 10:33 pm

  - dziękuję. - pokłonił się po rycersku, co było kolejnym głupim zagraniem z jego strony, ale najwyraźniej posiadał tylko takie. przejął notatki i szybko je przekartkował, tak naprawdę nawet nie zwracając uwagi na to, co się na nich znajdowało. wsadził je szybko do torby. - na pewno się przydadzą. - dodał z uśmiechem. spojrzał jeszcze raz na tablicę, żeby wybrać coś dla niej, ale nie miał pojęcia, co mogłoby jej zasmakować. jego zdaniem wszystko wyglądało ciekawie. - nie wiem, ja biorę to - postukał palcem w tablicę, bo nie chce mi się wymyślać, co to mogło być. - chcesz też? - spytał po prostu.
  avatar


  barcelona
  prawo
  świrek wampirek
  27

  Re: food truck

  Pisanie by josephine güell on Nie Gru 07, 2014 10:42 pm

  a ja odświeżam i odświeżam.. i nie zauważyłam drugiej strony xd - chcę - odpowiedziała więc - z frytkami - dodała po chwili namysłu i rozejrzała się dookoła - zajmę nam jakieś miejsce - zaproponowała, bo zaczynało się zbierać sporo ludzi. pewnie wyszli z kościoła. oddaliła się i przysiadła przy jednym ze stolików, ukradkiem obserwując dextera czekającego w kolejce. miło się na niego patrzyło. nawet jeśli był starym prykiem.
  avatar


  paryż
  prawo
  przeżywa drugą młodość
  34

  Re: food truck

  Pisanie by dexter debuchy on Nie Gru 07, 2014 10:50 pm

  haha, druga strona taka zwodnicza!
  - dobry wybór. - puścił jej oczko. - okej. - pokiwał głową i jeszcze odprowadził ją wzrokiem, nie po to, żeby obczaić jej tyłek, tylko zapamiętać, w którym miejscu siada. tyłek to był tylko miły dodatek... szybko zamówił dla nich burgery z frytkami i colą i jeszcze szybciej je dostał. zaraz już zajmował miejsce naprzeciwko josie, stawiając na stoliku tacę. - smacznego. - wsadził sobie pierwszą frytkę do ust. - jak ci minął dzień? - zagadał banalnie.
  avatar


  barcelona
  prawo
  świrek wampirek
  27

  Re: food truck

  Pisanie by josephine güell on Nie Gru 07, 2014 10:55 pm

  odgarnęła włosy za ucho, kiedy postawił przed nią parującego burgerka. sięgnęła po frytkę i oblizała usta z soli - mm, bardzo leniwie. jak prawie każda niedziela. dobrze, że nie mam jutro żadnych zajęć, bo odkąd przyszła jesień mam straszne problemy z motywacją. a jak minął tobie? - odbiła piłeczkę, spoglądając z zainteresowaniem na dextera. po sięgnięciu po kolejną fryteczkę zmarszczyła nos - idę po majonez. też chcesz? - zapytała, wstając. jako że nie przepadała za ketchupem, jadła fryty tylko po belgijsku.
  avatar


  paryż
  prawo
  przeżywa drugą młodość
  34

  Re: food truck

  Pisanie by dexter debuchy on Nie Gru 07, 2014 11:01 pm

  - leniwie? chcesz zrobić zawody, komu bardziej? wstałem o czternastej. bum! wygrałem? - zaśmiał się. on zawsze miał problemy z motywacją. pewnie dlatego nie poszedł za pierwszym razem na studia, tylko od razu obrał drogę na skróty i podrobił dyplom. odbiło się to na nim, więc chyba powinien się wreszcie choć troszeczkę zmotywować do pracy. - mogę chcieć. - usmiechnął się, bo jedzeniem nigdy nie pogardzi!
  avatar


  barcelona
  prawo
  świrek wampirek
  27

  Re: food truck

  Pisanie by josephine güell on Nie Gru 07, 2014 11:21 pm

  udała, że zastanawia się nad tym kto jest większym leniuszkiem - no dobra, wygrałeś - odpowiedziała rozbawiona, marszcząc brwi i patrząc na dextera - jak mogłeś spać do czternastej? ja bym chyba zwariowała w łóżku do tej godziny - dodała po chwili namysłu. lubiła sobie pospać, ale bez przesady Mad - w takim razie zaraz wracam - rzuciła, odchodząc na moment do standu z dodatkami do burgerów. przy okazji nabrała serwetek, bo jeszcze nigdy nie udało jej się zjeść burgera bez jakichś strat na ubraniu :p. miała za małą buzię! - mam nadzieję, że ogarniesz moje notatki. w razie czego mogę cię pouczyć - zaoferowała swoje skromne usługi, nieznacznie wzruszając ramionami.
  avatar


  paryż
  prawo
  przeżywa drugą młodość
  34

  Re: food truck

  Pisanie by dexter debuchy on Nie Gru 07, 2014 11:30 pm

  - kurczę, chciałem dać ci wygrać, ale chyba mi się nie udało. - zaśmiał się. - ano, to bardzo wykonalne. wystarczy obejrzeć cały sezon caste w nocy. - wyjaśnił jej. - będę tu czekać, nigdzie się nie ruszam! -zapewnił ją. - dzięęęki. jesteś naprawdę niezastąpiona. - posłał jej szeroki uśmiech. - szczególnie, że dużo tej nauki wydaje mi się bez sensu... niektóre rzeczy są inne w teorii i praktyce. - stwierdził. miał kilkuletnie prawnicze doświadczenie, a i tak zawalał kolokwia bardziej od młodych studentów. podrapał się po czole. miał trochę ketchupu na palcach, więc go rozmazał. na szczęście szybko się zorientował i wziął serwetkę, żeby czoło wytrzeć. jak dobrze, że josie przyniosla serwetki!
  avatar


  barcelona
  prawo
  świrek wampirek
  27

  Re: food truck

  Pisanie by josephine güell on Nie Gru 07, 2014 11:37 pm

  -chyba nie - spojrzała na niego z rozbawieniem i wzruszyła ramionami - może to lepiej - dodała po chwili i wgryzła się w swojego burgera, na szczęście nie tryskając sosem na kurtkę i szalik. dzisiaj miała jakiś szczęśliwy dzień. na wszelki wypadek otarła usta serwetką - no tak, cały czas zapominam, że miałeś doświadczenie w branży - josie wie o tym, że go wyjebali za brak papierów? zaśmiała się, kiedy umazał się ketchupem jak małe dziecko, ale zanim zdążyła zareagować sam przeprowadził skuteczną akcję czyszczącą - nie mogę się doczekać kiedy sama trafię do jakiejś kancelarii - pewnie była fanką suitsów i strasznie się jarała prawniczym światkiem.
  avatar


  paryż
  prawo
  przeżywa drugą młodość
  34

  Re: food truck

  Pisanie by dexter debuchy on Nie Gru 07, 2014 11:48 pm

  pewnie wie, pewnie wszyscy wiedzą, w końcu w tym miasteczku nie da się zachować najmniejszej tajemnicy... a jak trzydziestolatek trafia na pierwszy rok studiów, na pewno przykuwa uwagę innych.
  - ja też już zaczynam zapominać. - zaśmiał się. właściwie na studiach przeżywał drugą młodość i na swój pokręcony sposób cieszył się, że tu wylądował. to nic, że wywróciło to mu całe życie do góry nogami... najwidoczniej tak miało być. i całkiem nieźle się bawił. pomijając te momenty, w których musiał się uczyć. - chcesz zostać w okolicy czy upatrzyłaś sobie jakieś inne miejsce? - zainteresował się. sam przyjechał tu z paryża.
  avatar


  barcelona
  prawo
  świrek wampirek
  27

  Re: food truck

  Pisanie by josephine güell on Nie Gru 07, 2014 11:57 pm

  -jeszcze nie wiem. na początku chciałam wrócić do barcelony,ale teraz już nie jestem tego taka pewna -zwierzyła mu się ze swojej życiowej rozterki. zjedli burgery i odprowadził ją albo sama poszła. dobranoc!

  Sponsored content

  Re: food truck

  Pisanie by Sponsored content


   Obecny czas to Wto Gru 11, 2018 10:14 pm