mcdonald

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    mcdonald - Page 15 Empty mcdonald

    Pisanie by st. albans Pią Paź 03, 2014 7:12 pm

    First topic message reminder :

    mcdonald - Page 15 Tumblr_lyw0zfAEky1r4xzs6o1_500_large
    daniel roosevelt

    daniel roosevelt

    st. albans
    prawo
    pracoholik
    32

    mcdonald - Page 15 Empty Re: mcdonald

    Pisanie by daniel roosevelt Nie Sty 24, 2016 12:14 am

    nie chcę nikogo na siłę robić. najpierw chciałaś idiotę dextera, a teraz chcesz power couple xd wszyscy byli ze sobą długo i wszyscy byli power couple. ale wszędzie to nie było to. u power couple najwyraźniej tak musi być. razem na szczycie, ale potem wszystko się rozpada. może za dużo ambicji. może za dużo presji. może to wszystko tylko szopka przed wszystkimi.
    - oczywiście, że nie. - zaśmiał się znowu. tak, daniel zdecydowanie robi się samoświadomy i potrafi sam z siebie się śmiać. w końcu się nauczył po tych wszystkich latach. - kalendarz to podstawa, ja mam swój zawsze przy sobie. - poklepał się po klatce piersiowej, bo w wewnętrznej stronie kurtki trzymał swój kalendarz, najważniejszą rzecz na świecie. też bym poszła, ale karola mi kaze siedzieć.
    malin van hoven

    malin van hoven

    antwerpia
    -
    princess of drama
    32

    mcdonald - Page 15 Empty Re: mcdonald

    Pisanie by malin van hoven Nie Sty 24, 2016 12:20 am

    i tak chcę kogoś, kogoś kto powróci albo kto był na tyle zajebisty, żeby stworzyć power couple xd wychodzi na to, że nowości nam potrzeba, bo granie naszym małżeństwem jest na ten moment monotonne xddd huehue, to siedź za karę xddd
    - wyobraź sobie, że mnie trzymania się wszystkich terminów nauczył najbardziej nieodpowiedzialny i posiadający najwięcej skandali na świecie książę szwedzki, czego nigdy bym się nie spodziewała - zachichotała. patrzyła na to jedzenie, popijała szejkiem czekoladowym i miała jeszcze do tego lody, to się nimi zajadała. - muszę zaraz iść, paparazzi czekają. - jęknęła cicho.
    daniel roosevelt

    daniel roosevelt

    st. albans
    prawo
    pracoholik
    32

    mcdonald - Page 15 Empty Re: mcdonald

    Pisanie by daniel roosevelt Nie Sty 24, 2016 12:24 am

    dla mnie nie jest monotonne, jak będziesz tak do tego podchodzić, to skończą tak przeraźliwie nudni jak daniel i debbie. teraz i tak rzadko gramy, to nie ma jak się znudzić czymkolwiek.
    - skoro nawet on wie, że kalendarz jest istotny, to musisz przyznać, że coś w tym jest. - jej słowa tylko potwierdziły jego opinię na temat tego magicznego wynalazku. dopił swoją kawę, a na zawartość jej tacy nie był w stanie patrzeć. - chcesz mój szalik i czapkę? tak się nimi owiniesz, że nikt cię nie pozna. - zaoferował się.
    malin van hoven

    malin van hoven

    antwerpia
    -
    princess of drama
    32

    mcdonald - Page 15 Empty Re: mcdonald

    Pisanie by malin van hoven Nie Sty 24, 2016 12:27 am

    ups. mogą tak faktycznie skończyć. no cóż xd muszę odetchnąć od blejsa i pograć kimś innym. powycierała się porządnie. - no daj, może to coś da - zaśmiała się. owinęła się tym szalikiem, pogadali jeszcze i się rozstali. dobranoc.
    daniel roosevelt

    daniel roosevelt

    st. albans
    prawo
    pracoholik
    32

    mcdonald - Page 15 Empty Re: mcdonald

    Pisanie by daniel roosevelt Nie Sty 24, 2016 12:28 am

    raczej powinnaś zrobić odwrotnie i pograć nim coś oprócz tylko z madeline, żeby coś więcej się u niego zadziało. zamówił drugą kawę, bo zapomniał, że wypił pierwszą i też poszedł. dobranoc.
    harry windsor

    harry windsor

    londyn
    mechanika
    książę
    32

    mcdonald - Page 15 Empty Re: mcdonald

    Pisanie by harry windsor Pon Paź 10, 2016 10:07 pm

    zjarał się i dopadł go mały głód więc wpadł do maca po żarcie.
    aggie holtzman

    aggie holtzman

    berlin
    mechatronika
    grown up now?
    29

    mcdonald - Page 15 Empty Re: mcdonald

    Pisanie by aggie holtzman Pon Paź 10, 2016 10:15 pm

    świetnie, dawno nimi nie grałyśmy.
    aggie wracała z laboratorium gdzie tworzyła jakieś fajne włókna dla swoich robotów. nie miała nic w lodówce więc optymalnym wyjściem był mcdonald. stała w kolejce za harrym i patrzyła na jego tyłek xd
    harry windsor

    harry windsor

    londyn
    mechanika
    książę
    32

    mcdonald - Page 15 Empty Re: mcdonald

    Pisanie by harry windsor Pon Paź 10, 2016 10:19 pm

    bardzo dawno.
    on za to obczajał jakąś fajną laskę, która również gapiła się na na niego. nie zauważył nawet, że taraz była jego kolej na ruszenie tyłka i zamówienie. on miał czas więc wszyscy inni też mogli poczekać.
    aggie holtzman

    aggie holtzman

    berlin
    mechatronika
    grown up now?
    29

    mcdonald - Page 15 Empty Re: mcdonald

    Pisanie by aggie holtzman Pon Paź 10, 2016 10:27 pm

    prawda ci to.
    nie wiem jakie mieli stosunki po rozstaniu. w sumie wymyślałam historyjkę na temat tego dlaczego się rozstali ale nie chce mi się tego szukać na forku (jestem zbyt nieogarnięta lub zbyt podpita he he). aggie nie mogła czekać! miała w wielkim poważaniu jego królewskość dlatego bezceremonialnie popukała go w ramię i powiedziała - twoja kolej - dość swobodnie się zachowywała w jego towarzystwie i nie wariowała. może faktycznie dojrzała?
    harry windsor

    harry windsor

    londyn
    mechanika
    książę
    32

    mcdonald - Page 15 Empty Re: mcdonald

    Pisanie by harry windsor Pon Paź 10, 2016 10:33 pm

    a powinnaś bo ja nie wiem. a skoro ty wymyśliłaś to wiesz gdzie szukać.
    typowa aggie. nic sobie nie robiła z tego jaki jest ważny. dobrze, że chociaż ona dojrzała, bo harry najwyraźniej nie za bardzo. jak już to prędzej cofnął się w rozwoju przez te wszystkie narkotyki. ale przynajmniej teraz miał daniela, który bawił się razem z nim he he
    - zaraz - machnął ręką, nie zwracając nawet na nią uwagi.
    aggie holtzman

    aggie holtzman

    berlin
    mechatronika
    grown up now?
    29

    mcdonald - Page 15 Empty Re: mcdonald

    Pisanie by aggie holtzman Pon Paź 10, 2016 10:42 pm

    skłamałam to nie do końca historyjka o rozstaniu, ale masz: '. a co u naszej ukochanej wariatki? UWAGA: jak się już dowiedziałam to rozwiodła się z rudym księciem. a co było powodem? w sumie nie wiem, ale wiem że aggie dostała propozycję stażu w teheranie gdzie wyjechała bo pojebało jej się po tym jak olała ją cała rodzina. i tam budowała roboty i robociki, nieco dorosła i ogarnęła się, a przede wszystkim odrzuciła ogrodniczki na rzecz spódniczek i wysokich zakolanówek'
    no to skoro już co nieco wiesz to dalej. aggie na serio miała w dupie jego ważność. może już go nie biła po kroczu, ale i tak ciągle miała to w dupie kim jest. dlatego skoro on postanowił opóźniać kolejkę to ona wślizgnęła się przed niego i słodko uśmiechnęła - kto pierwszy ten lepszy - wzruszyła ramionami. teraz to ona była bliżej upragnionego big maca.
    harry windsor

    harry windsor

    londyn
    mechanika
    książę
    32

    mcdonald - Page 15 Empty Re: mcdonald

    Pisanie by harry windsor Pon Paź 10, 2016 10:47 pm

    aggie wariatka. księcia zostawiła, żeby głupie roboty budować ;x
    dopiero jak go wyminęła ogarnął, że to aggie. wcale nie miał zamiaru jej przepuszczać, bo przypomniało mu się jaki to był jeszcze przed chwilą głodny. - nie ładnie się tak przepychać. byłem pierwszy - chwycił ją za nadgarstek, żeby ją zatrzymać i szybko wskoczył przed nią, żeby zaraz zacząć zamawiać.
    aggie holtzman

    aggie holtzman

    berlin
    mechatronika
    grown up now?
    29

    mcdonald - Page 15 Empty Re: mcdonald

    Pisanie by aggie holtzman Pon Paź 10, 2016 11:02 pm

    co za głupia aktualizacja.....
    aggie była wariatka zawsze, nie wiem czego się spodziewalas! że zostawi go z jakiegoś sensownego powodu? he he...
    aggie wcale nie zamierzała odpuszczać. skoro się ociągał to nie dostanie pierwszy jedzenia i tyle! - przyzwyczajaj się, nie zawsze możesz być pierwszy - zakpila z niego i zaraz szturchnela go tyleczkiem żeby przemknac pod lade i zacząć składać zamówienie. byli jak dwaj koledzy przepychajacy się pod lada sklepu żeby kupić cukierki bo kto pierwszy ten lepszy o.

    harry windsor

    harry windsor

    londyn
    mechanika
    książę
    32

    mcdonald - Page 15 Empty Re: mcdonald

    Pisanie by harry windsor Pon Paź 10, 2016 11:07 pm

    ja musiałam pół godziny czekać, żeby z dagną grać jak mi się aktualizowało ;x
    no tak, nie wiem na co liczyłam. może jednak aż tak wiele się nie zmieniło skoro nadal obydwoje zachowywali się jak dzieciaki. - nia mam zamiaru się do tego przyzwyczajać. zawsze miałem perwszeństwo i tak pozostanie - oznajmił jej, uśmiechając się głupio. zakrył jej dłonią usta jak zaczęła gadać i dokończył swoje zamówienie.
    aggie holtzman

    aggie holtzman

    berlin
    mechatronika
    grown up now?
    29

    mcdonald - Page 15 Empty Re: mcdonald

    Pisanie by aggie holtzman Pon Paź 10, 2016 11:17 pm

    dobrze że mam telefon.
    ja nie wiem czego ty się po nich spodziewalas he he. nawet ja się niczego normalnego od spodziewałam - ale tylko w twoim świecie tak pozostanie - zafalowala nonszalancko brwiami. zbyt dobrze się czuli w swoim towarzystwie chyba. polizala go po dloni jak zaslonil jej buzie. też chciała złożyć zamówienie!
    harry windsor

    harry windsor

    londyn
    mechanika
    książę
    32

    mcdonald - Page 15 Empty Re: mcdonald

    Pisanie by harry windsor Pon Paź 10, 2016 11:24 pm

    harry był obrażalski, więc na pewno miał do niej uraz przez dość długi czas, ale teraz najwyraźniej mu już przeszło. może też trochę dlatego, że był za bardzo zjarany, żeby pamiętać, że miał być na nią zły. chociaż zresztą musiało już sporo czasu minąć, więc pogodził się z losem. - na pewno nie - był tego pewny. zignorował to, że go lizała i puścił ją dopiero jak skończył ze swoim zamówieniem. - fuj - wytarł dłoń w jej ramię.
    aggie holtzman

    aggie holtzman

    berlin
    mechatronika
    grown up now?
    29

    mcdonald - Page 15 Empty Re: mcdonald

    Pisanie by aggie holtzman Pon Paź 10, 2016 11:30 pm

    miał do niej uraz? ona też miała uraz do niego. oboje byli więc urazeni....
    olala to że dokończył zamówienie i dostał jedzonko. sama zaraz zamówiła two4u czy coś i tylko odburknela - przypominam ci tylko że tym językiem - tu wystawiła język - lizalam też inne części twojego ciała - powiedziała bez ogródek słysząc jego 'fuj'. chodziło jej pewnie o całowanie albo robienie loda xd zabrała swoje zamówienie i uciekła z nim do domu o!
    harry windsor

    harry windsor

    londyn
    mechanika
    książę
    32

    mcdonald - Page 15 Empty Re: mcdonald

    Pisanie by harry windsor Pon Paź 10, 2016 11:34 pm

    zaśmiał się jak mu przypomniała o tym. dobre czasy!
    zabrał swoje żarcie i poszedł dalej podrywać tamtą laskę.
    hazel malone

    hazel malone

    alabama
    insta influencerka
    vsco girl
    23

    mcdonald - Page 15 Empty Re: mcdonald

    Pisanie by hazel malone Czw Wrz 05, 2019 10:22 pm

    zjarala sie troche za bardzo i teraz miala ochote na burgera, wiec przyszla tutaj bo maja najlepsze frytki.
    sierra hollingsworth

    sierra hollingsworth

    londyn
    marketing dzieł sztuki
    i'm so fancy
    24

    mcdonald - Page 15 Empty Re: mcdonald

    Pisanie by sierra hollingsworth Czw Wrz 05, 2019 10:27 pm

    sierra nie jadała w takich miejscach! na szczęście było tu też mccafe i właśnie brała kawę na wynos i miała już wychodzić niezauważona z tego przybytku, kiedy natknęła się na hazel.
    - jesteś pewna, że powinnaś jadać w takich miejscach? - zmierzyła ją wzrokiem. jednocześnie strzelała słodkie minki jakby tak naprawde chciała być dla hazel miła.
    hazel malone

    hazel malone

    alabama
    insta influencerka
    vsco girl
    23

    mcdonald - Page 15 Empty Re: mcdonald

    Pisanie by hazel malone Czw Wrz 05, 2019 10:37 pm

    chwile jej zajelo ogarniecie, ze ktos do niej mowi. zaraz jednak odwrocila sie w strone sierry i usmiechnela sie przy tym nie przejmujac sie jej komentarzem. - zycie jest za krotkie, zeby przejmowac sie kaloriami - wlozyla karte do swojego nowego portfela gucci. nawet jak troche przytuje to nie ma nic czego nie zalatwia operacje plastyczne.
    sierra hollingsworth

    sierra hollingsworth

    londyn
    marketing dzieł sztuki
    i'm so fancy
    24

    mcdonald - Page 15 Empty Re: mcdonald

    Pisanie by sierra hollingsworth Czw Wrz 05, 2019 10:40 pm

    nawinęła sobie włosy na palec i tak sobie okręcała. zawsze tak robiła, kiedy z kimkolwiek rozmawiała. kurde mogłam jej wpisać do nałogów w karcie. nieważne.
    - och, jasne. masz rację. - machnęła ręką, ciągle uśmiechając się do niej słodko. - przecież jak się obrabia zdjęcia w photoshopie, to potem i tak nic nie widać.
    hazel malone

    hazel malone

    alabama
    insta influencerka
    vsco girl
    23

    mcdonald - Page 15 Empty Re: mcdonald

    Pisanie by hazel malone Czw Wrz 05, 2019 10:47 pm

    zasmiala sie slyszac jej slowa. niekoniecznie byly one tak zabawne, ale po grubym bluntcie wszystko ja cieszylo. - mogla bys sprobowac to moze w koncu by ci dali cos wiecej niz cukierki - dalej sie smiala. chodzilo jej pewnie o sugarbearhair bo dawali je byle komu.
    sierra hollingsworth

    sierra hollingsworth

    londyn
    marketing dzieł sztuki
    i'm so fancy
    24

    mcdonald - Page 15 Empty Re: mcdonald

    Pisanie by sierra hollingsworth Czw Wrz 05, 2019 10:57 pm

    weź, musiałam wygooglować co to jest, bo jestem do tyłu z najnowszymi trendami ;x sierrze oko zaczęło drgać, bo nie skumała o co chodzi hazel i próbowała się namyślić i połączyć wątki. niestety nie była po bluncie, więc ciężej niż hazel jej się wchodziło na wyżyny umysłowe.
    - nikt mi nic nie musi dawać, bo ja sama mogę sobie wszystko wziąć. - stwierdziła beztrosko. miała hajsu jak lodu, więc nie musiała wstawiać zdjęć na instagrama, żeby zarabiać.
    hazel malone

    hazel malone

    alabama
    insta influencerka
    vsco girl
    23

    mcdonald - Page 15 Empty Re: mcdonald

    Pisanie by hazel malone Czw Wrz 05, 2019 11:10 pm

    hehe musisz instagrama aerobic to bedziesz na czasie xd
    hazel zmeczyla sie juz staniem to sobie usiadla na krzeselku obok niej i wyciagnela nogi przed siebie. na szczescie ubrala sie w dres wiec nie musiala sie przejmowac czy przypadkiem nie bedzie widac czegos za duzo. - jesli mowiac 'wziac' masz na mysli 'kupi mi to tatus' to rzeczywiscie - wyciagnela blyszczyk i zaczela malowac swoje sztuczne usta.

    Sponsored content

    mcdonald - Page 15 Empty Re: mcdonald

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Czw Mar 28, 2024 6:28 pm