antykwariat

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    antykwariat - Page 6 Empty antykwariat

    Pisanie by st. albans Pią Paź 03, 2014 7:17 pm

    First topic message reminder :

    antykwariat - Page 6 Daes


    Ostatnio zmieniony przez st. albans dnia Pią Lip 17, 2015 12:06 pm, w całości zmieniany 1 raz
    victor kay

    victor kay

    st. albans
    milioner
    słodziak
    32

    antykwariat - Page 6 Empty Re: antykwariat

    Pisanie by victor kay Wto Lis 17, 2015 8:35 pm

    ja tam nie wiem, co ty za hobby masz... xd
    i vikuś oczywiście dalej próbuje pisać. bo to swoje całe dziennikarstwo porzucił. bo jaki byłby z niego dziennikarz, jak to taki wstydniś jest? dlatego kupił sobie właśnie na jakimś pchlim targu we włoszech starą maszynę do pisania i udaje nie wiadomo jakiego wybitnego artystę. no dobra, może i pisał fajne rzeczy, ale wstydził się je wydać. pewnie liczyl po cichu, że grace wpadnie by samej wysłać to w jego imieniu do jakiegoś wydawcy. szkoda tylko, że nic jej nie pokazywał, co pisze... - nie. ty się lepiej znasz - wzruszył ramionami i objął ją ramieniem. - jesteś wspaniała - mówił jej to na bank milion razy na dobę, aż ją od tego uszy bolały. no i pochasali do restauracji, w której wyjaśnił jej, że odezwą się do jego głupiej siostry i rodziców, jak już będą urządzeni i wtedy zrobią jakiś dobry obiadek dla nich. dawaj kogoś następnego.
    daniel roosevelt

    daniel roosevelt

    st. albans
    prawo
    pracoholik
    32

    antykwariat - Page 6 Empty Re: antykwariat

    Pisanie by daniel roosevelt Czw Lut 04, 2016 5:48 pm

    chciał kupić jakąś lampę, którą mógłby walnąć wariata williama w głowę, żeby w końcu mu się wszystko poprzestawiało.
    harry windsor

    harry windsor

    londyn
    mechanika
    książę
    32

    antykwariat - Page 6 Empty Re: antykwariat

    Pisanie by harry windsor Czw Lut 04, 2016 5:50 pm

    siedział na jakimś starym fotelu i przyglądał się mu pijąc wino prosto z butelki.
    daniel roosevelt

    daniel roosevelt

    st. albans
    prawo
    pracoholik
    32

    antykwariat - Page 6 Empty Re: antykwariat

    Pisanie by daniel roosevelt Czw Lut 04, 2016 5:54 pm

    - mógłbyś tego nie robić? czuję się nieswojo. - mruknął pod nosem, nie spoglądając nawet na harry'ego. nie wiem czy przyszli tu razem czy po prostu harry siedział i gapił się na niego bez powodu, ale danielowi tak czy inaczej się to niezbyt podobało.
    harry windsor

    harry windsor

    londyn
    mechanika
    książę
    32

    antykwariat - Page 6 Empty Re: antykwariat

    Pisanie by harry windsor Czw Lut 04, 2016 6:04 pm

    może harry miał takie hobby i się chował w antykwariacie. - nie robić czego? - dalej się na niego gapił. nie odrywając od niego wroku podniósł butelkę i pociągnął kolejnego łyka. dawno nie robił nikomu na złość.
    daniel roosevelt

    daniel roosevelt

    st. albans
    prawo
    pracoholik
    32

    antykwariat - Page 6 Empty Re: antykwariat

    Pisanie by daniel roosevelt Czw Lut 04, 2016 6:08 pm

    a że dużo czasu spędzał z danielem, to z robieniem komuś na złość padło właśnie na niego. życie. przynajmniej daniel miał więcej powodów do narzekania. to zawsze coś.
    - nie mam czasu na twoje gierki. - rzucił stałą formułką o braku czasu. - mógłbyś umilić mi czas jakąś opowieścią. - wymyślił i chwilę się zastanowił. - co słychać u beatrice? dawno jej nie widziałem. - spojrzał na niego przelotnie i dalej oglądał lampy.
    harry windsor

    harry windsor

    londyn
    mechanika
    książę
    32

    antykwariat - Page 6 Empty Re: antykwariat

    Pisanie by harry windsor Czw Lut 04, 2016 6:18 pm

    na kogoś musiało wypaść. jakby tyle nie narzekał to od razu miałby więcej czsu na inne rzeczy. nawet harry aż tak często nie marudził. - nadal nie wiem o co ci chodzi - wywrócił oczami. - sam ją zapytaj - uśmiechnął się lekko i poprawił na fotelu.
    daniel roosevelt

    daniel roosevelt

    st. albans
    prawo
    pracoholik
    32

    antykwariat - Page 6 Empty Re: antykwariat

    Pisanie by daniel roosevelt Czw Lut 04, 2016 6:20 pm

    jakby tyle nie narzekał, że nie ma czasu, to by miał czas xd to mu pochłaniało zbyt dużo czasu.
    - nieważne. - westchnął ciężko, bo harry i tak będzie udawał niewiniątko, a daniel nie może wyjść na tego, którego wszystko irytuje. - pytam ciebie. częściej z nią rozmawiasz. - zauważył.
    harry windsor

    harry windsor

    londyn
    mechanika
    książę
    32

    antykwariat - Page 6 Empty Re: antykwariat

    Pisanie by harry windsor Czw Lut 04, 2016 6:34 pm

    typowy daniel. - rozmawiałem z nią ostatnio o tobie - wyjął telefon i zaczął coś w nim grzebać. wykręcił numer beatrice, oznajmił jej, że daniel chce z nią gadać i wręczył mu telefon, po czym zwiał.
    daniel roosevelt

    daniel roosevelt

    st. albans
    prawo
    pracoholik
    32

    antykwariat - Page 6 Empty Re: antykwariat

    Pisanie by daniel roosevelt Czw Lut 04, 2016 6:35 pm

    daniel nie dość, że pogadał z beatrice, to jeszcze dostał telefon harry'ego i smsował z elką heheh.

    Sponsored content

    antykwariat - Page 6 Empty Re: antykwariat

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Czw Mar 28, 2024 4:39 pm