miejski ośrodek kultury

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    miejski ośrodek kultury - Page 13 Empty miejski ośrodek kultury

    Pisanie by st. albans Pią Paź 03, 2014 7:23 pm

    First topic message reminder :

    miejski ośrodek kultury - Page 13 Mok
    edie davenport

    edie davenport

    sydney
    jazz i muzyka estradowa
    she fucked up. again.
    30

    miejski ośrodek kultury - Page 13 Empty Re: miejski ośrodek kultury

    Pisanie by edie davenport Sob Lis 07, 2015 4:50 pm

    edie przyjechała po siostrę, bo nie mogła się z nią w ogóle skontaktować a coś tam rodzice potrzebowali. wtargnęła na zajęcia taka rozczochrana i od razu podeszła do siostrzyczki. - lena, musimy iść. rodzice nas potrzebują. - powiedziała szybko.
    lena davenport

    lena davenport

    sydney
    architektura wnętrz
    friendzoned
    29

    miejski ośrodek kultury - Page 13 Empty Re: miejski ośrodek kultury

    Pisanie by lena davenport Sob Lis 07, 2015 4:54 pm

    - coś się stało? - przestraszyła się, że mieli wypadek, a ona w tym czasie w najlepsze sobie przyozdabiała słoiki i nuciła pod nosem i cieszyła życiem. najgorzej! jak mogła być taką złą córką!
    edie davenport

    edie davenport

    sydney
    jazz i muzyka estradowa
    she fucked up. again.
    30

    miejski ośrodek kultury - Page 13 Empty Re: miejski ośrodek kultury

    Pisanie by edie davenport Sob Lis 07, 2015 4:57 pm

    - nie ma czasu na wyjaśnienia, musimy iść. ale to już. zabieraj te swoje słoiki czy coś tam - pociągnęła ją za rekę, bo się niecierpliwiła. niech będzie już ten wypadek, skoro tak, bo ja i tak zaraz muszę lecieć.
    lena davenport

    lena davenport

    sydney
    architektura wnętrz
    friendzoned
    29

    miejski ośrodek kultury - Page 13 Empty Re: miejski ośrodek kultury

    Pisanie by lena davenport Sob Lis 07, 2015 4:59 pm

    najgorzej xd czemu chciałaś jeszcze grać, teraz lena się załamie xd
    - powiedz mi co się dzieje! - zaczęła zbierać słoiki i już jej się ręce trzęsły, bo wyczuwała, że stało się coś bardzo niedobrego.
    edie davenport

    edie davenport

    sydney
    jazz i muzyka estradowa
    she fucked up. again.
    30

    miejski ośrodek kultury - Page 13 Empty Re: miejski ośrodek kultury

    Pisanie by edie davenport Sob Lis 07, 2015 5:01 pm

    myślałam, że krócej zajmie mi to zw xd niech się załamie, drama!!!
    - rodzice mieli wypadek, mama się tylko połamała a tata ma się dużo gorzej. chyba przeżyje. - mruknęła niezadowolona. - chodź no. - mruknęła znów. i poszły bo ja faktycznie się zbieram xd
    lena davenport

    lena davenport

    sydney
    architektura wnętrz
    friendzoned
    29

    miejski ośrodek kultury - Page 13 Empty Re: miejski ośrodek kultury

    Pisanie by lena davenport Sob Lis 07, 2015 5:03 pm

    ledwo lena doszła po siebie po własnym wypadku, a tu już kolejny. nikt nie ma chwili wytchnienia w tym st. albans!
    - ojezu! - rozpłakała się po drodze i poleciały do szpitala. bawcie się ładnie!
    john potter

    john potter

    st. albans
    mechatronika
    kotełek
    33

    miejski ośrodek kultury - Page 13 Empty Re: miejski ośrodek kultury

    Pisanie by john potter Pią Gru 11, 2015 9:45 pm

    był na jakimś nudnym przedstawieniu, bo spektaklem tego nie było można nazwać i co chwilę się krzywił z jakiegoś smętnego tekstu. dlatego też podczas przerwy wyszedł na fajkę, a jak nie pali, bo w sumie nie wiem, to się tylko przewietrzał xd
    edie davenport

    edie davenport

    sydney
    jazz i muzyka estradowa
    she fucked up. again.
    30

    miejski ośrodek kultury - Page 13 Empty Re: miejski ośrodek kultury

    Pisanie by edie davenport Pią Gru 11, 2015 9:48 pm

    edie sobie szła tędy na koncert swojego zespołu, to niosła ze sobą swój saksofon. z rodzicami przynajmniej było już w porządku, to mogła wrócić do normalnego życia. zabiegana jakimś cudem wpadła na niego xd
    john potter

    john potter

    st. albans
    mechatronika
    kotełek
    33

    miejski ośrodek kultury - Page 13 Empty Re: miejski ośrodek kultury

    Pisanie by john potter Pią Gru 11, 2015 9:52 pm

    on złapał ją w swoje ramiona i zaraz zaczął przepraszać, jak na wychowanego, szarmanckiego młodego człowieka (ale znowu nie aż tak młodego) przystało. - wybacz - mamrotał raz dwa odsuwając się od niej i przepuszczając w drzwiach, bo na bank zaszedł jej drogę. no ale, że ona nie patrzyła tylko z pamięci szła do drzwi to już jej wina! całe szczęście i tak john by jej nie obarczal winą i nie kazał samego siebie całować po stopach. zupełnie wyleciało mu z pamięci, że się znają. wstyd!
    edie davenport

    edie davenport

    sydney
    jazz i muzyka estradowa
    she fucked up. again.
    30

    miejski ośrodek kultury - Page 13 Empty Re: miejski ośrodek kultury

    Pisanie by edie davenport Pią Gru 11, 2015 9:57 pm

    - nie nie, to ja na ciebie wpadłam to ja przepraszam. - powiedziała szybko ogarniając siebie i swój wygląd, bo przez to całe zamieszanie włosy jej wpadły prosto w oczy. spojrzała na niego. - o cześć. to ty masz tego śmiesznego psa, nie pamiętam jak się nazywa... ale ty masz na imię john! - posłała mu przyjazny uśmiech na dodatek.
    john potter

    john potter

    st. albans
    mechatronika
    kotełek
    33

    miejski ośrodek kultury - Page 13 Empty Re: miejski ośrodek kultury

    Pisanie by john potter Pią Gru 11, 2015 10:04 pm

    uniósł brew, bo w sumie nie wiedział o co jej chodzi, jakiego psa... ale zaraz mu się przypomniało, że faktycznie ma na imię john i owszem, posiada pierdzącego jak prosika psa! zaśmiał sie krótko - error - aż sprawdziłam, jak ten jego pies się nazywa... - miło mi cię znowu widzieć - chociaż on nie pamiętał, jak ona ma na imię to wolał nie mówić, bo by się jeszcze obraziła. poza tym stwierdzil, ze to przecież bez większego znaczenia, skoro to po prostu kolejne jakieś przypadkowe spotkanie.
    edie davenport

    edie davenport

    sydney
    jazz i muzyka estradowa
    she fucked up. again.
    30

    miejski ośrodek kultury - Page 13 Empty Re: miejski ośrodek kultury

    Pisanie by edie davenport Pią Gru 11, 2015 10:07 pm

    - wchodzisz do środka, czy nie? bo ja mam tutaj za chwilę koncert i jakby nie było muszę... - przestąpiła z nogi na nogę zniecierpliwiona. - tak, error, dokładnie. to ja już sobie pójdę. miło było cię znów zobaczyć john - miała już dwóch znajomych o tym imieniu. lol xd
    john potter

    john potter

    st. albans
    mechatronika
    kotełek
    33

    miejski ośrodek kultury - Page 13 Empty Re: miejski ośrodek kultury

    Pisanie by john potter Pią Gru 11, 2015 10:16 pm

    - zaraz wejdę. powodzenia - otworzył jej nawet drzwi i czekał, aż wejdzie do środka i zniknie mu z oczu, żeby znowu mógl rozluźnić buzię i przestać się uśmiechać, jak głupi do sera.
    edie davenport

    edie davenport

    sydney
    jazz i muzyka estradowa
    she fucked up. again.
    30

    miejski ośrodek kultury - Page 13 Empty Re: miejski ośrodek kultury

    Pisanie by edie davenport Pią Gru 11, 2015 10:17 pm

    poszła grać xd
    cara mahony

    cara mahony

    rushden
    nie studiuję, bo
    mam słomiany zapał
    28

    miejski ośrodek kultury - Page 13 Empty Re: miejski ośrodek kultury

    Pisanie by cara mahony Nie Sty 03, 2016 10:01 pm

    zapisała się na warsztaty lepienia garnków i zaciągnęła na nie bogu ducha winnego corny'ego. siedziała zajarana i kręciła garnek.
    cornelius mahony

    cornelius mahony

    rushden
    marketing
    so gay
    31

    miejski ośrodek kultury - Page 13 Empty Re: miejski ośrodek kultury

    Pisanie by cornelius mahony Nie Sty 03, 2016 10:04 pm

    całe szczęście corny jarał się nowymi rzeczami i nie miał nic przeciwko pójściu z nią. nie szło mu jednak za dobrze, bo zaraz mu się wszystko rozwaliło i musiał lepić od nowa.
    cara mahony

    cara mahony

    rushden
    nie studiuję, bo
    mam słomiany zapał
    28

    miejski ośrodek kultury - Page 13 Empty Re: miejski ośrodek kultury

    Pisanie by cara mahony Nie Sty 03, 2016 10:09 pm

    mieli takie same geny, więc łączyło ich jaranie się nowymi rzeczami. szkoda tylko, że cara wykupiła cały kurs, a potem skończy się jak zawsze i porzuci naukę po paru lekcjach, bo już jej się znudzi.
    - masz do tego prawdziwy talent. - roześmiała się jak zobaczyła co on tam wyprawia. jej też nie szło najlepiej, ale tak jej się podobało, że myślała, że jej wychodzi.
    cornelius mahony

    cornelius mahony

    rushden
    marketing
    so gay
    31

    miejski ośrodek kultury - Page 13 Empty Re: miejski ośrodek kultury

    Pisanie by cornelius mahony Nie Sty 03, 2016 10:14 pm

    dobrze, że przynajmniej on nie marnował pieniędzy na coś czego i tak nie dokończy. zamiast tego wolał korzystać z okazji jeśli takie się nadarzały. - wiem, znalazłem kolejną rzecz, w której jestem najlepszy - zaśmiał się i podrapał po czole przez co się ubrudził.
    cara mahony

    cara mahony

    rushden
    nie studiuję, bo
    mam słomiany zapał
    28

    miejski ośrodek kultury - Page 13 Empty Re: miejski ośrodek kultury

    Pisanie by cara mahony Nie Sty 03, 2016 10:18 pm

    będzie mogła mu oddać swoje miejsce na kursie jeżeli mu się spodoba. może dlatego zawsze próbowała zarażać innych nowym zainteresowaniem. żeby w razie czego potem komuś przekazać swoje miejsce na kursie albo swoją lornetkę do obserwowania ptaków.
    - totalnie. - pokiwała głową i roześmiała się jeszcze bardziej kiedy zobaczyła co ma na czole. - zrobiłabym ci zdjęcie, ale nie mam jak. - zamachała brudnymi jazzowymi rączkami.
    cornelius mahony

    cornelius mahony

    rushden
    marketing
    so gay
    31

    miejski ośrodek kultury - Page 13 Empty Re: miejski ośrodek kultury

    Pisanie by cornelius mahony Nie Sty 03, 2016 10:27 pm

    też dobrze, przynajmniej się nie zmarnuje. a całkiem możliwe, że jemu przyda się nowe hobby. będzie sprzedawał na targu swoje garnki i szaliki, które zrobił. - jaka szkoda - westchnął teatralnie. udało mu się ulepić coś krzywego i się zupełnie nie rozpadło więc był z siebie dumny.
    cara mahony

    cara mahony

    rushden
    nie studiuję, bo
    mam słomiany zapał
    28

    miejski ośrodek kultury - Page 13 Empty Re: miejski ośrodek kultury

    Pisanie by cara mahony Nie Sty 03, 2016 10:29 pm

    jej nie wyszło i stwierdziła, że jednak nie chce lepić garnków, więc więcej się tu nie pojawiła.
    aurora kirichenko

    aurora kirichenko

    petersburg
    charakteryzacja sceniczna
    who's that girl
    32

    miejski ośrodek kultury - Page 13 Empty Re: miejski ośrodek kultury

    Pisanie by aurora kirichenko Wto Mar 08, 2016 6:04 pm

    odkąd dowiedziała się, że williamowa gigi nie żyje, zaczęła go traktować trochę łagodniej. nawet się dzisiaj z nim specjalnie umówiła! wmówiła mu, że idą się spotkać z jej znajomymi, bo on i tak nie był przy zdrowych zmysłach i nie ogarniał co się dzieje, więc wprowadziła go prosto na terapię grupową. były ciasteczka, wszyscy siedzieli w kole i rozmawiali o życiu, przecież to normalne spotkanie ze znajomymi.
    william roosevelt

    william roosevelt

    st.albans
    historia sztuki
    fuck off
    40

    miejski ośrodek kultury - Page 13 Empty Re: miejski ośrodek kultury

    Pisanie by william roosevelt Wto Mar 08, 2016 6:11 pm

    miała rację. william kompletnie nic nie ogarniał i cieszył się, że w końcu pozna jakiś przyjaciół swojej ukochanej! w końcu chyba nikogo nie znał.... oczywiście o przyjaciół gigi mi chodzi. siedział sobie więc na krzesełku i rozglądał się dookoła. słuchał jednym uchem tego o czym opowiadają.
    aurora kirichenko

    aurora kirichenko

    petersburg
    charakteryzacja sceniczna
    who's that girl
    32

    miejski ośrodek kultury - Page 13 Empty Re: miejski ośrodek kultury

    Pisanie by aurora kirichenko Wto Mar 08, 2016 6:14 pm

    nawet nie wiem czy gigi miała jakiś przyjaciół. przynajmniej oprócz rosalie, z którą tworzyły najdziwniejszy duet ever. aurora miała więcej przyjaciół i w ogóle była bardziej urocza, ale najwyraźniej jeszcze bardziej przebiegła, skoro zabierała williama na takie wypady. to było dla jego dobra! dlatego razem ze wszystkimi zebranymi wlepiła w niego wzrok kiedy pani psycholog poprosiła, by opowiedział coś o sobie o tym, co go tutaj dzisiaj sprowadza.
    william roosevelt

    william roosevelt

    st.albans
    historia sztuki
    fuck off
    40

    miejski ośrodek kultury - Page 13 Empty Re: miejski ośrodek kultury

    Pisanie by william roosevelt Wto Mar 08, 2016 6:18 pm

    kiedy usłyszał swoje imię zdezorientował się i rozejrzał po ludziach czy ktoś inny czasem nie będzie gadał. podrapał się po głowie. - eee.... gigi. - wskazał na aurorę i uśmiechnął się. - chciała, żebym poznał jej przyjaciół. - powiedział radośnie. - miło was poznać. - pomachał.

    Sponsored content

    miejski ośrodek kultury - Page 13 Empty Re: miejski ośrodek kultury

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pią Kwi 19, 2024 7:12 am