biblioteka miejska

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    biblioteka miejska - Page 3 Empty biblioteka miejska

    Pisanie by st. albans Pią Paź 03, 2014 7:23 pm

    First topic message reminder :

    biblioteka miejska - Page 3 Tumblr_m3d3lj3yog1r9x1k6o1_500_large
    rosalie berube

    rosalie berube

    stoke-on-trent
    weterynaria
    słodziak
    29

    biblioteka miejska - Page 3 Empty Re: biblioteka miejska

    Pisanie by rosalie berube Nie Gru 07, 2014 9:15 pm

    nuciła sobie w myślach jakąś piosenkę seleny gomez, kiwając sobie przy tym głową. nagle jednak poczuła ból więc pisnęła i spojrzała na swoje stopy. - ała - kucnęła i zaczęła sobie macać stopę. to nic, że i tak jej to nie pomoże, bo miała ubrane buty, ale zawsze warto spróbować. - nie szkodzi, zdarza się - odpowiedziała w końcu. była za nieśmiała, żeby być na niego zła i go okrzyczeć. to zupełnie nie w jej stylu. za to podała mu tą książkę.
    ben albright

    ben albright

    st. albans
    robi herbate
    zabawny słodziaszek
    29

    biblioteka miejska - Page 3 Empty Re: biblioteka miejska

    Pisanie by ben albright Nie Gru 07, 2014 9:21 pm

    - nie! nie mów tak... jasne, że szkodzi. możesz stać? chodzić? - zaczął ją oglądać z każdej strony, wcale nie dlatego że był taki na nią napalony, albo chciał ją zaraz zjeść. po prostu się martwił, ze zrobił jej krzywdę. - może powinniśmy pojechać do szpitala? - zaczął z tego wszystkiego obgryzać paznokcie.
    rosalie berube

    rosalie berube

    stoke-on-trent
    weterynaria
    słodziak
    29

    biblioteka miejska - Page 3 Empty Re: biblioteka miejska

    Pisanie by rosalie berube Nie Gru 07, 2014 9:26 pm

    wstała i dała z dwa kroki w przód, żeby sprawdzić czy może się poruszać nie odczuwając bólu i udowodnić benkowi, że nic się jej takiego nie stało. - nie, na prawdę wszystko w porządku - zapewniła go. - widzisz? - zaczęła kręcić stopą kółka w powietrzu.
    ben albright

    ben albright

    st. albans
    robi herbate
    zabawny słodziaszek
    29

    biblioteka miejska - Page 3 Empty Re: biblioteka miejska

    Pisanie by ben albright Nie Gru 07, 2014 9:31 pm

    przełknął ślinę i pokiwał z uznaniem głową na to, co tam wyprawiała. - faktycznie. jeszcze raz przepraszam. - dotknął jej rękę. - wiesz, podaj się na bena w tea lounge to dostaniesz darmową herbatę i jakieś ciasto. - uśmiechnął się jeszcze słodko i uciekł. zacznę kimśśśś xd
    louis tomlinson

    louis tomlinson

    doncaster
    filozofia
    flamboyant clown
    32

    biblioteka miejska - Page 3 Empty Re: biblioteka miejska

    Pisanie by louis tomlinson Wto Gru 09, 2014 9:43 pm

    louis podrywał śliczną bibliotekarkę. był w końcu sam, bez kolegów z zespołu którzy ciągle go denerwowali przygłupimi tekstami. a harry to najbardziej, dlatego go unikał. wciskał kity blondynce, łaził za nią bo rozkładała książki na swoje miejsce.
    serena churchill

    serena churchill

    londyn
    liceum
    słodki cukiereczek
    27

    biblioteka miejska - Page 3 Empty Re: biblioteka miejska

    Pisanie by serena churchill Wto Gru 09, 2014 9:53 pm

    a to nie była żadna bibliotekarka, tylko serena, która pracowała tu jako wolontariuszka, żeby rodzice mogli się już chwalić, jaka to ich córka nie jest dobra. chociaż pewnie wcale tak o tym nie myślała, bo lubiła pomagać, zwłaszcza wśród książek, które tak uwielbiała. ostatnio spiła się i dlatego nie mogła z piper pójść do domu łan dajrekszyn, ale dzisiaj gdy louis wpadł do ich biblioteki myślała, że się osika ze szczęścia. to znaczy wewnętrznie, bo umiała nad sobą zapanować i nie wyszła przed nim na idiotkę. co za ulga! - iii zakończenie jest po prostu niewiarygodne! - zachwyciła się, bo właśnie opowiadała mu o jakiejś książce gdzieś w dalekiej alejce w tej bibliotece, gdzie był jakiś nudny dział, na którym to segregowała książki. - a ty co lubisz czytać? - zapytała zaciekawiona i stanęła na palcach by położyć coś wyżej.
    louis tomlinson

    louis tomlinson

    doncaster
    filozofia
    flamboyant clown
    32

    biblioteka miejska - Page 3 Empty Re: biblioteka miejska

    Pisanie by louis tomlinson Wto Gru 09, 2014 9:57 pm

    patrzył na jej tyłek kiedy tak się wyginała, ale pomógł jej żeby nie było że jest niemiły dla dziewczyn. oparł się o jakąś półkę, przyjrzał sie jej niewinnej buźce. najchętniej przyparłby ją do półki, zaczął namiętnie całować a potem hm, jeszcze nie wiedział co by zrobił ale musiał zagwarantować jej dobrą rozrywkę - ja? ja jeżeli w ogóle mam czas to czytam platona. francuskich filozofów, wiersze, hemingwaya uwielbiam... paragraf 22 to moja ulubiona książka - pokiwał głową. przeczesał palcami włosy - do której dzisiaj pracujesz serena? - zapytał oblizując usta.
    serena churchill

    serena churchill

    londyn
    liceum
    słodki cukiereczek
    27

    biblioteka miejska - Page 3 Empty Re: biblioteka miejska

    Pisanie by serena churchill Wto Gru 09, 2014 10:03 pm

    pewnie wtedy serena by umarła, bo w sumie nie wiem, czy się już z kimkolwiek całowała xd a nawet jesli to na pewno nie był to louis tomlinson z one direction. nawet jeśli był najbardziej pedalski z nich wszystkich, miał najbardziej kobiecy głos i wszyscy mówili, że buja się w harrym. ale kto by się w nim nie bujał?! no właśnie. nawet taylor swift go kochała, a ona nie mogła się mylić. uśmiechnęła się zadowolona, że umie wymienić więcej niż jednego autora, nie zwracając nawet uwagi, że te książki właśnie leżały na jej wózeczku i stąd je wziął. co za cwaniak. - to dosyć ambitna, trudna literatura, louis. - przyznała, bo ona pewnie wolała coś bardziej podobnego do zmierzchu albo tej całej akademii wampirów, he he he. no dobra, jeszcze inne rzeczy też czytała ale tylko do szkoły. - nie wiem... a dlaczego pytasz? - zapytała odwracając się do niego przodem. nie miała normowanych godzin pracy, a dla niego mogłaby się zerwać w kazdej chwili. narzucić płaszcz i lecieć, gdzie mu się tylko podoba.
    louis tomlinson

    louis tomlinson

    doncaster
    filozofia
    flamboyant clown
    32

    biblioteka miejska - Page 3 Empty Re: biblioteka miejska

    Pisanie by louis tomlinson Wto Gru 09, 2014 10:08 pm

    - pytam dlatego, że może byśmy poszli teraz na jakąś pizzę czy kolację, co tam tylko byś chciała - zbliżył się do niej, objął ja w talii jedną ręką i przypatrywał się co teraz zrobi. louis jest bi, bo skoro lata za jakimiś laskami to musi tak być. ja tam go lubię najbardziej ze wszystkich xd louis uśmiechnął się do dziewczyny zachęcająco - lubię wyzwania, dlaczego by nie... to jak, idziemy gdzieś się przejść? - zapytał przyjaznym głosem.
    serena churchill

    serena churchill

    londyn
    liceum
    słodki cukiereczek
    27

    biblioteka miejska - Page 3 Empty Re: biblioteka miejska

    Pisanie by serena churchill Wto Gru 09, 2014 10:14 pm

    wszystko w niej się zagotowało, ze szczęścia oczywiście, czuła ciepło w całym ciele nie do ogarnięcia i boję się, czy przypadkowo sama się na niego nie rzuci i nie zgwałci gdzieś pod drzewem. ona też go objęła, bo pewnie w przeciwnym razie by mu wyleciała z tego objęcia i pokiwała głową. - jasne, gdzie tylko chcesz. dziś ci nie ucieknę. - zapewniła go, jakby mu to w ogóle było do czegokolwiek potrzebne. skąd miała wiedzieć, że jest tylko marionetką w jego rękach, że podrywa ją tylko dlatego, bo się nawinęła a chce tym wszystkim zrobić na złość harremu? albo przynajmniej odreagować te wszystkie smutki. no trudno. - pójdę tylko wziąć swoje rzeczy i spotkamy się przed wyjściem. - poleciała po swoje rzeczy, a później gdzieś am poszli. chcesz dalej ich czy kogoś innego? tak czy srak zacznij.
    romeo lore

    romeo lore

    st. albans
    filozofia
    syn betty i tylera
    34

    biblioteka miejska - Page 3 Empty Re: biblioteka miejska

    Pisanie by romeo lore Sro Sty 07, 2015 9:59 pm

    siedział pod biblioteką na ławce, śnieg na niego padał, a on skołowany siedział wgapiając się w jakiś punk przed siebie. miał wrażenie, że przegrał życie.
    tessa alighieri

    tessa alighieri

    werona
    rzeźba
    sinner
    31

    biblioteka miejska - Page 3 Empty Re: biblioteka miejska

    Pisanie by tessa alighieri Sro Sty 07, 2015 10:03 pm

    tessa pewnie rozesłała wszystkim znajomkom jego zdjęcie i nakazała im żeby ją poinformowali jeśli zobaczą tego chujka. a że niedługo potem jakiś kumpel powiedział że romeo siedzi pod biblioteką to tessa w mig się zebrała i przybiegła tutaj na swoich niebotycznych obcasach - jesteś chamem! - na dzień dobry pacnęła mu w ryj.
    romeo lore

    romeo lore

    st. albans
    filozofia
    syn betty i tylera
    34

    biblioteka miejska - Page 3 Empty Re: biblioteka miejska

    Pisanie by romeo lore Sro Sty 07, 2015 10:09 pm

    romeo pewnie nie wiedział, co się dzieje, bo w ułamku sekundy stała przed nim ta laska, z którą wczoraj stracił cnotę i jeszcze się na niego wydzierała. no i dostał w twarz. automatycznie złapał się za policzek i popatrzył na nią smętnie. - ja... ja nie wiem. co się stało? - widać, że wiedział jeszcze mniej od niej. tak naprawdę nawet nie zobaczył tego nagrania, bo cały dzień dzisiaj rzygał.
    tessa alighieri

    tessa alighieri

    werona
    rzeźba
    sinner
    31

    biblioteka miejska - Page 3 Empty Re: biblioteka miejska

    Pisanie by tessa alighieri Sro Sty 07, 2015 10:12 pm

    a ona obejrzała to video parę razy. nie żeby jej nie pochlebiało to, że była tam taka super.... bardzo jej to pochlebiało, tylko nie bardzo jej się podobało że wrzucił to do sieci - och doprawdy? - zaczęła go szarpać za płaszcz - bo mi się wydaje, że doskonale wiesz co się stało skoro umieściłeś nagranie w sieci! - warknęła na niego.
    romeo lore

    romeo lore

    st. albans
    filozofia
    syn betty i tylera
    34

    biblioteka miejska - Page 3 Empty Re: biblioteka miejska

    Pisanie by romeo lore Sro Sty 07, 2015 10:17 pm

    - co?! - poddawał się totalnie tym jej szarpnięciom. najlepiej jakby go jeszcze zamordowała, żeby nie musiał nigdy więcej patrzeć julii w jej piękne oczy i przyznawać się do tego, że zrobił to najprawdopodobniej z własnej woli. chociaż nie pamiętał nic! no, może oprócz tego, jak zbył julię, bo przypał mu robiła przy bieberze, który miał na niego fatalny po prostu wpływ. - nic nigdzie nie umieszczałem! nie wiem, co we mnie wstąpiło! przepraszam! - oczy mu się spociły.
    tessa alighieri

    tessa alighieri

    werona
    rzeźba
    sinner
    31

    biblioteka miejska - Page 3 Empty Re: biblioteka miejska

    Pisanie by tessa alighieri Sro Sty 07, 2015 10:23 pm

    puściła go zaraz słysząc jego słowa. jak mogła się przespać z taką ciotą co to płakała na widok wkurzonej laski! - to niby kto to umieścił? - wycelowała w niego palec wskazujący i popukała w klatę - i to ty mnie naćpałeś!!!!!!! - a potem okładała go pięściami po klacie bo znów wpadła w szał. nie zapominajmy że nie potrafiła panować nad agresją za bardzo, dlatego tyle się ruchała. dla spokoju ducha!
    romeo lore

    romeo lore

    st. albans
    filozofia
    syn betty i tylera
    34

    biblioteka miejska - Page 3 Empty Re: biblioteka miejska

    Pisanie by romeo lore Sro Sty 07, 2015 10:29 pm

    - nie wiem! - schował twarz w swoich dłoniach, trochę broniąc się przed nią. no i miał nadzieję, że jak się schowa, to zniknie, jak to małe dzieci sobie wyobrażają. ale nic takiego się nie stało, a ona dalej go biła. złapał ją w końcu za nadgarstki i wstał. - nikt cię nie naćpał - huknął jej prosto w twarz. - nie chciałem tego, a ty mnie wyruchałaś! zniszczyłaś mi życie, spierdalaj. - odepchnął ją od siebie i zwiał. ;c
    tessa alighieri

    tessa alighieri

    werona
    rzeźba
    sinner
    31

    biblioteka miejska - Page 3 Empty Re: biblioteka miejska

    Pisanie by tessa alighieri Sro Sty 07, 2015 10:32 pm

    teraz to nic nie kumała więc poszła się najebać do baru gdzieś.
    martha moretti

    martha moretti

    alaska
    -
    florystka
    33

    biblioteka miejska - Page 3 Empty Re: biblioteka miejska

    Pisanie by martha moretti Pon Sty 19, 2015 9:07 pm

    martha siedziała tutaj w bibliotece i czytała książkę. miała chwilę dla siebie, po tym jak dzisiaj spędziła miłe popołudnie z ferbem.
    valeria heinen

    valeria heinen

    londyn
    pracuje w galerii sztuki
    kochana laseczka
    39

    biblioteka miejska - Page 3 Empty Re: biblioteka miejska

    Pisanie by valeria heinen Pon Sty 19, 2015 9:12 pm

    to masz valerkę! słodko, ciekawe w jaki sposób spędzali to popołudnie. pewnie urządzali sobie jakieś zawody w pierdzeniu. no, chyba, że był u niej w kwiaciarni i straszył klientów swoim ryjem. mogło tak być! w każdym bądź razie valeria wpadła wypożyczyć dla debbie jakieś ksiażki, bo ją o to prosiła, skoro wieczorem miała wpaść obejrzeć mieszkanko, do którego się wprowadziła. no i zobaczyła tą zakłamaną sukę marthę, która złamała serduszko dexowi jej przyjacielowi. - co ci strzeliło do głowy! - krzyknęła ruszając w jej stronę zapominając chyba, że są w bibliotece i tu trzeba się zachowywać.
    martha moretti

    martha moretti

    alaska
    -
    florystka
    33

    biblioteka miejska - Page 3 Empty Re: biblioteka miejska

    Pisanie by martha moretti Pon Sty 19, 2015 9:15 pm

    uniosła wzrok znad książki, no tak, musiała tutaj przyleźć valerka która teraz będzie ją nienawidzić. miała to w dupie, bo szczerze ale valerka była dla niej żadną przeszkodą. była teraz szczęśliwa z ferbem, którego kochała i uwielbiała do siebie tulić, nie to co dextera - mogłabyś się zachowywać? ciszej, tutaj jest biblioteka, tutaj się czyta - powiedziała spokojnym tonem.
    valeria heinen

    valeria heinen

    londyn
    pracuje w galerii sztuki
    kochana laseczka
    39

    biblioteka miejska - Page 3 Empty Re: biblioteka miejska

    Pisanie by valeria heinen Pon Sty 19, 2015 9:21 pm

    valerce kopara opadła, bo szmata martha faktycznie była szmatą! a ona myślała, że jest inna. że jest słodka! że jest kochana. że są przyjaciółkami! ale jak mogły być, gdy moretti to taka zakłamana żmija? - to ty się zachowuj! jesteś dwulicową dziwką, martho moretti! wstydź się. - rzuciła jej jeszcze pogardliwe spojrzenie i wyszła zapominając tych książek, debbie ją udusi!
    martha moretti

    martha moretti

    alaska
    -
    florystka
    33

    biblioteka miejska - Page 3 Empty Re: biblioteka miejska

    Pisanie by martha moretti Pon Sty 19, 2015 9:24 pm

    wzruszyła ramionami i czytała dalej.
    dean bennett

    dean bennett

    st albans
    prawa ręka
    kierownika internet&tacos
    34

    biblioteka miejska - Page 3 Empty Re: biblioteka miejska

    Pisanie by dean bennett Czw Lut 26, 2015 8:35 pm

    dean potrzebował jakiejś książki, więc żeby zaoszczędzić kasę przyszedł do biblioteki. stał teraz znudzony w kolejce, żeby ją wypożyczyć.
    maggie langdon

    maggie langdon

    winnipeg
    -
    uciekająca panna młoda
    31

    biblioteka miejska - Page 3 Empty Re: biblioteka miejska

    Pisanie by maggie langdon Czw Lut 26, 2015 8:41 pm

    maggie też potrzebowała jakiejś książki, nie mam pojęcia co ona tam czytała, pewnie jakieś okropnie głupie romansidło, ale nie w tylu pision twarzy greja, bo to przypał. bardziej w stylu przeminęło z wiatrem, albo dumy i uprzedzenia! stała w kolejce za deanem i przyglądała się jego tyłeczkowi, nucąc pod nosem piosenkę, którą non stop puszczali w radiu.

    Sponsored content

    biblioteka miejska - Page 3 Empty Re: biblioteka miejska

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pią Kwi 19, 2024 9:51 am