kino

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    kino - Page 16 Empty kino

    Pisanie by st. albans Pią Paź 03, 2014 7:24 pm

    First topic message reminder :

    kino - Page 16 Tumblr_kw8u1ptZmY1qzx0x7o1_500_large
    beatrice windsor

    beatrice windsor

    londyn
    HR
    sweet child
    28

    kino - Page 16 Empty Re: kino

    Pisanie by beatrice windsor Pon Gru 28, 2015 3:30 am

    no pewnie, że nie. nie, żeby daniel był wybitnie złą partią, ale bea raczej wyobrażała sobie życie u boku innego księcia. bo tak wypada. no ale nie będzie narzekać. xd
    - o nie! - pokręciła głową. - jak chcesz mieć w ustach słodko-słoną rozkosz jak kupimy popcorn karmelowy.... - pokręciła głową.- musi być solony. - powiedziała stanowczo. dziwne smaki dziwnymi smakami, może i bea chętnie by karmelowego spróbowała gdyby nie ochota na orzeszki.... albo william zdążył porcję gigi wyrzucić udając, że ją zjadła. niech nie będzie taki pewny. xd
    daniel roosevelt

    daniel roosevelt

    st. albans
    prawo
    pracoholik
    32

    kino - Page 16 Empty Re: kino

    Pisanie by daniel roosevelt Pon Gru 28, 2015 3:36 am

    zawsze jeszcze mogli się nią zainteresować szwedzcy pr-owcy i swatać ją w mediach z nieokiełznanym bjornem. w takim układzie już chyba lepiej zgodzić się na dziecinne zabawy harry'ego.
    - nie wiedziałem, że chodzi o słodko-słoną rozkosz... - zmarszczył czoło i podrapał się po policzku, bo już się bał, że popełnił jakieś faux pas przy księżniczce. jednak się pilnował przy niej trochę! nie byli jeszcze takimi ziomkami jak z harry'm, żeby czuł się całkowicie swobodnie. - szczerze mówiąc nie lubię takiego łączenia smaków... albo stawiam na słodkie albo na słone. - tłumaczył jej swoje proste zasady, bo to prosty chłopak jest. william pewnie wyrzucił porcję gigi, bo się wkurzył, że on się napracował, a ona tego nie tknęła xd
    beatrice windsor

    beatrice windsor

    londyn
    HR
    sweet child
    28

    kino - Page 16 Empty Re: kino

    Pisanie by beatrice windsor Pon Gru 28, 2015 3:40 am

    to zdecydowanie lepsze były zabawy harrego. nie wiem czy bea by wytrzymała z takim bjornem.... jest zbyt kochana! już lepszy zapracowany daniel...
    - najwyraźniej nie łączyłeś nigdy popcornu z orzeszkami w czekoladzie! - zaśmiała się, bo uważała, że temu nikt nie jest w stanie się oprzeć, nawet daniel, który takich rzeczy ze sobą nie łączy. przecież to tak idealne połączenie jak paluszki z nutellą.... może tak było.... a może się rozpłakał, że gigi nie chce jeść a on się tak napracował... teraz to nie wiadomo!
    daniel roosevelt

    daniel roosevelt

    st. albans
    prawo
    pracoholik
    32

    kino - Page 16 Empty Re: kino

    Pisanie by daniel roosevelt Pon Gru 28, 2015 3:47 am

    bjorn też kochany, ale tylko jedno mu w głowie. danielowi też, ale przynajmniej w jego przypadku to praca.
    - zgaduję, że dzisiaj będę miał tę przyjemność. - zaśmiał się nawet, chociaż w duchu bał się próbowania takich nowych, niespodziewanych rzeczy. będzie musiał przy beatrice przygotować się na podejmowanie kolejnych wielkich wyzwań. kto wie, może któreś mu się spodobają i wywrócą jego światopogląd do góry nogami. nigdy się nie dowiemy jak potoczyła się randka williama xd
    beatrice windsor

    beatrice windsor

    londyn
    HR
    sweet child
    28

    kino - Page 16 Empty Re: kino

    Pisanie by beatrice windsor Pon Gru 28, 2015 3:50 am

    no nie dowiemy się bo william nie będzie się danielowi zwierzać, a że nie ma przyjaciół, to tym bardziej się nie dowiemy xd no to daniel rzeczywiście nie miał wyjścia i musiał spróbować tego cudownego połączenia, ale jak mu nie smakowało to w niego więcej nie wmuszała xd pogadali, obejrzeli film, pośmiali się, miło spędzili na pewno czas.
    jeremy hurd

    jeremy hurd

    paryż
    reżyseria dźwięku
    romantyk
    30

    kino - Page 16 Empty Re: kino

    Pisanie by jeremy hurd Wto Sty 05, 2016 9:15 pm

    był na jakimś fajnym filmie, z którego właśnie wychodził.
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    kino - Page 16 Empty Re: kino

    Pisanie by elsa ayers Wto Sty 05, 2016 9:21 pm

    elsa wracała do domu, w dodatku wcale nie była pijana. ani zjarana. chyba zrobiła sobie dzień przerwy. oddech dla organizmu. że też jej jeszcze wszystko nie wysiadło. rozmawiała przez telefon i była tak na tym skupiona, że nikogo nie zauważała, a wiadomo, że w takich sytuacjach nietrudno, żeby na kogoś wpaść. i takim ktosiem był jeremy. przy okazji bidulka robiła sobie telefon. - kurwa. - spojrzała na pękniętą szybkę. oglądała go ze wszystkich stron, próbowała włączyć, wyłączyć, ale ekranik pozostawał czarny.
    jeremy hurd

    jeremy hurd

    paryż
    reżyseria dźwięku
    romantyk
    30

    kino - Page 16 Empty Re: kino

    Pisanie by jeremy hurd Wto Sty 05, 2016 9:30 pm

    wow, elsa nie będąca pod wpływem środków odurzających to naprawdę bardzo rzadki widok. jeremy akurat wyrzucał pudełko po popcornie i piciu, więc nie zauważył nikogo zmierzającego w jego kierunku. odwrócił się szybko gdy poczuł, że ktoś w niego wszedł. - wszystko w porządku? - zapytał i podszedł do niej, żeby spojrzeć na jej telefon.
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    kino - Page 16 Empty Re: kino

    Pisanie by elsa ayers Wto Sty 05, 2016 9:33 pm

    tak. niech się napatrzy póki może, bo to nie potrwa długo na pewno. - no właśnie nie! spierdolił się na amen! - westchnęła. nie będzie przecież krzyczeć na jeremyego. gdyby to był ktoś inny to rozpętała by tu piekło, ale za bardzo go chyba lubiła. westchnęła i zacisnęła usta. - trudno. - przetarła oczy lekko, żeby się nie rozmazać i schowała telefon do torebki. - dawno cię nie widziałam. - stwierdziła dość chłodno bo cały czas była zdenerwowana
    jeremy hurd

    jeremy hurd

    paryż
    reżyseria dźwięku
    romantyk
    30

    kino - Page 16 Empty Re: kino

    Pisanie by jeremy hurd Wto Sty 05, 2016 10:07 pm

    - przepraszam, nie wiedziałem, że idziesz w moją stronę - to nie była jego wina, ale i tak przeprosił. taki z niego dobry chłopak. poza tym szkoda była telefonu. sam nie chciałby żeby jego się rozbił. - to prawda. co słychać? - uśmiechnął się do niej miło. może miał nadzieje, że tak się przynajmniej nie będzie aż tak denerwować bo był uroczy.
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    kino - Page 16 Empty Re: kino

    Pisanie by elsa ayers Wto Sty 05, 2016 10:18 pm

    - trudno. przynajmniej mam wymówkę, żeby kupić nowy. - machnęła ręką. tyle dobrego, ze może sobie wziąć co jej się podoba, a nie to na co ją stać. w sumie w ogóle nie powinna się więc denerwować, ale to pewnie silniejsze od niej. - jakoś tam leci. ale zawsze mogłoby być lepiej. - wzruszyła ramionami - a co u ciebie? - założyła kosmyk włosów za ucho.
    jeremy hurd

    jeremy hurd

    paryż
    reżyseria dźwięku
    romantyk
    30

    kino - Page 16 Empty Re: kino

    Pisanie by jeremy hurd Wto Sty 05, 2016 10:26 pm

    - tyle dobrze - spojrzał jeszcze raz na jej potłuczony telefon. dobrze, że przynajmniej miała na nowy pieniądze i nie musiała chodzić z jakąś cegłą, która nawet nie robi zdjęć. - zawsze też mogłoby być gorzej - zauważył. był raczej bardziej fanem pozytywnego myślenia. - nic nowego - wzruszył ramionami.
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    kino - Page 16 Empty Re: kino

    Pisanie by elsa ayers Wto Sty 05, 2016 10:36 pm

    wtedy nie pomogłoby mu nawet to, że go lubi. - lepiej też by mogło być. - wzruszyła ramionami, święta wykończyły ją psychicznie, więc nie miala ochoty na pozytywne myślenie. - nie jesteś wybitnie rozmowny. - zauważyła. - chyba nic się nie stało, co? - zapytała.
    jeremy hurd

    jeremy hurd

    paryż
    reżyseria dźwięku
    romantyk
    30

    kino - Page 16 Empty Re: kino

    Pisanie by jeremy hurd Wto Sty 05, 2016 10:48 pm

    ups. elsa taka przepełniona negatywną energią. - nie, wszystko jest w jak najlepszym porządku - zapewnił ją. pogadali i odprowadził ją do domu. też idę, papa.
    wendy eyre

    wendy eyre

    afryka/londyn
    medycyna sądowa
    dzikuska
    30

    kino - Page 16 Empty Re: kino

    Pisanie by wendy eyre Sob Lut 13, 2016 11:34 pm

    przyszła tu na noc horrorów! jakąś antywalentynkową akcję czy coś takiego, bo właśnie mi się przypomniało, że jutro walentynki hehe.
    oscar black

    oscar black

    st. albans
    freakshow
    not quite your kind of guy.
    31

    kino - Page 16 Empty Re: kino

    Pisanie by oscar black Sob Lut 13, 2016 11:37 pm

    meh walentynki. zaciągnęła na nią oscara, bo on też nie świętował walentynek jakoś szczególnie. za to jutro w robocie będzie miał wysyp klientek i klientów na tatuaże z imieniem ukochanego. wyglądali trochę jak para ale cóz na to poradzić. stali w kolejce po popcorn a on gapił się bez przerwy na tyłek jednej z dziewczyn.
    wendy eyre

    wendy eyre

    afryka/londyn
    medycyna sądowa
    dzikuska
    30

    kino - Page 16 Empty Re: kino

    Pisanie by wendy eyre Sob Lut 13, 2016 11:39 pm

    - mówiłam ci, że masz stanąć za mną, żeby nikt nie myślał, że jesteśmy parą i obchodzimy walentynki. - rzygać jej się chciało na samo to słowo. w ogóle w kinie zamiast klimatów horrorowych i tak wszędzie były serduszka, a w kolejce stały same zakochane pary i była tym faktem wiele zawiedziona. też mi antywalentynki!
    oscar black

    oscar black

    st. albans
    freakshow
    not quite your kind of guy.
    31

    kino - Page 16 Empty Re: kino

    Pisanie by oscar black Sob Lut 13, 2016 11:43 pm

    - sorry. zagapiłem się na tyłek tamtej dziewczyny i tak jakoś wyszło. - nawet tego nie próbował ukrywać, że był zainteresowany inną laską. z wendy umówili się przecież, że już nigdy więcej jej nie tknie i zamierzał dotrzymać słowa. zaraz usunął się za nią, żeby przypadkiem znów na niego nie nakrzyczała. - ja pierdolę, sami zakochani... super. - wywrócił niezadowolony oczami a zakochane pary chciały go teraz zabić wzrokiem.
    wendy eyre

    wendy eyre

    afryka/londyn
    medycyna sądowa
    dzikuska
    30

    kino - Page 16 Empty Re: kino

    Pisanie by wendy eyre Sob Lut 13, 2016 11:48 pm

    - powiedz to głośniej, to wtedy na pewno nikt nas nie weźmie za parę. - zaśmiała się nawet na ten tekst o tyłku innej dziewczyny. nie byli na etapie frankie i finna, którzy byli dla siebie skrzydłowymi, ale i tak zawsze mogła posłuchać o tyłkach, które podobały się oscarowi. wendy rozejrzała się uważnie naokoło, bo to było szalenie podejrzane, że wokół były same zakochane pary. nagle złapała oscara za ramię z przerażeniem. - o cholera! musimy uciekać! - prawie że krzyknęła. - popatrz! - wycelowała palcem w stronę plakatów reklamujących noc horrorów, która była w przyszłym tygodniu i noc komedii romantycznych, która była dzisiaj. pomylili terminy!
    oscar black

    oscar black

    st. albans
    freakshow
    not quite your kind of guy.
    31

    kino - Page 16 Empty Re: kino

    Pisanie by oscar black Sob Lut 13, 2016 11:55 pm

    zanim się obejrzał, wendy ciągnęła go już do wyjścia. - cholera, to dlatego tutaj same zajęte. nikogo wolnego, prócz nas... dobra, spadamy. - wcisnął dłonie do kieszeni swojej kurtki. szykował się już do wyjścia, ale pech chciał, że trafił się ten facet od dziewczyny z ładnym tyłkiem ups i oscar dostał za swoje niewybredne komentarze fangę w nos xd znowu xd
    wendy eyre

    wendy eyre

    afryka/londyn
    medycyna sądowa
    dzikuska
    30

    kino - Page 16 Empty Re: kino

    Pisanie by wendy eyre Nie Lut 14, 2016 12:01 am

    - chciałam noc horrorów, a nie horror w rzeczywistości! - przeżywała przerażona, bo zakochane pary i komedie romantyczne przerażały ją bardziej niż najstraszniejsze filmy. wszystko działo się tak szybko, że ledwie się obróciła, a oscar już był poszkodowany. - żyjesz? widzisz, mówiłam! tu jest niebezpiecznie! - przebierała nóżkami jakby zakochane pary miały ją zaraz zaatakować niczym zombie.
    oscar black

    oscar black

    st. albans
    freakshow
    not quite your kind of guy.
    31

    kino - Page 16 Empty Re: kino

    Pisanie by oscar black Nie Lut 14, 2016 12:05 am

    facet sobie poszedł, oscar ledwo się zebrał. trzymał się teraz za twarz. - ja pierdolę, dopiero początek roku a ja już drugi raz mam złamany nos. chodź, pójdziemy na pogotowie, musi mnie ktoś ogarnąć. - mruknął niezadowolony. z nosa ciekła mu krew, więc nie był to zbyt piękny widok. - jak ja kurwa nienawidzę walentynek. pierdolcie się! - zaczął wygrażać parom xd
    wendy eyre

    wendy eyre

    afryka/londyn
    medycyna sądowa
    dzikuska
    30

    kino - Page 16 Empty Re: kino

    Pisanie by wendy eyre Nie Lut 14, 2016 12:08 am

    - chodź, bo jeszcze nam mózgi zjedzą. - złapała go i uciekli przed kino, a właściwie parę kroków obok kina, żeby nikt nie pomyślał, że idą tam na ten paskudny maraton. pewnie ralfi śledził wendy i widział, że tam poszła z oscarem xd ups. nic dziwnego, że dawno nie miała z nim kontaktu! - nie idziemy na żadne pogotowie, nie trzeba być po medycynie, żeby opatrzyć nos. a masz szczęście, bo ja jestem na medycynie. - roześmiała się z własnego żartu, bo już była doprowadzona przez te walentynki do takiego stanu ostateczności, że nawet głupkowato żartowała. - a potem poleje się wódka i sami sobie obejrzymy maraton horrorów. - zapowiedziała i tak też zrobili. zacznij next.
    joy lancaster

    joy lancaster

    tutejsza
    socjologia
    mystery
    28

    kino - Page 16 Empty Re: kino

    Pisanie by joy lancaster Pon Paź 03, 2016 8:16 pm

    boże skąd mam wiedzieć kogo ci dać, tyle nie grałam.
    joy była na jakimś przeglądzie krótkich włoskich filmów niemych. to było tak hipsterskie i tak dziwne że po seansie w holu można było napić się wina, dlatego je piła!
    gabe carpenter

    gabe carpenter

    rpa, pretoria
    chemia
    hazardzista
    31

    kino - Page 16 Empty Re: kino

    Pisanie by gabe carpenter Pon Paź 03, 2016 8:20 pm

    #niemamzniąrelekxd #tozatrudne. edit: lolże. są byłymi xdddd
    gabe przyszedł tutaj na zaproszenie, bo ta impreza takowe posiadała. zrobił się mega ważniakiem i myślał, że wszystkimi tutaj rządzi, ale przypał. chociaż, dziewczyny dalej traktował jak księżniczki cnie. obserwował pijącą joy z daleka.

    Sponsored content

    kino - Page 16 Empty Re: kino

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Czw Mar 28, 2024 3:37 pm