hard rock cafe

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    hard rock cafe - Page 9 Empty hard rock cafe

    Pisanie by st. albans Pią Paź 03, 2014 7:28 pm

    First topic message reminder :

    hard rock cafe - Page 9 Tumblr_lv6h8emAXZ1qfy3dlo1_500
    astrid bachmann

    astrid bachmann

    islandia
    matematyka finansowa
    bankrutka
    29

    hard rock cafe - Page 9 Empty Re: hard rock cafe

    Pisanie by astrid bachmann Sob Lis 07, 2015 10:10 pm

    no tak, w tym duecie zdecydowanie ona pierwsza zaczęła odkrywać swoje uczucia i próbować nazywać je po imieniu. wiadomo, że żebraczka prędzej poleciała na księcia niż odwrotnie xd
    - tylko nie spraw, żebym pożałowała tej decyzji. - odpowiedziała pół żartem pół serio. przekrzywiła głowę, żeby móc się mu dokładniej przyjrzeć. po chwili stanęła na paluszkach, żeby dosięgnąć do niego tam u góry i móc go znowu pocałować. już nie pod wpływem emocji tak jak wcześniej. teraz była to bardziej przemyślana decyzja.
    aloise amsberg

    aloise amsberg

    amsterdam
    polityka zagraniczna
    rojals
    31

    hard rock cafe - Page 9 Empty Re: hard rock cafe

    Pisanie by aloise amsberg Sob Lis 07, 2015 10:17 pm

    nie chodziło w sumie o to, że ona była żebraczką a on księciem. on po prostu nie ogarniał w ogóle uczuć. nie wiem czy kiedykolwiek zatrzymał się dłużej przy jakiejkolwiek dziewczynie. mógł mieć z tym problemy.
    - nikt nigdy nie żałuje wybrania mnie. - powiedział uśmiechając się uroczo. pochylił się kiedy go pocałowała, żeby było jej wygodniej odrobinkę. całował ją teraz zdecydowanie delikatniej i czulej ale wkładał w to dużo serca!
    astrid bachmann

    astrid bachmann

    islandia
    matematyka finansowa
    bankrutka
    29

    hard rock cafe - Page 9 Empty Re: hard rock cafe

    Pisanie by astrid bachmann Sob Lis 07, 2015 10:20 pm

    wiem, że nie o to chodziło xd astrid miała doświadczenie w poważnych związkach. szkoda tylko, że była z brooklynem sto lat, a wszystko potem okazało się ściemą, skoro ten porzucił ją od razu gdy straciła kasę i dobre imię. może wcale nie znała się na związkach, skoro nikt nigdy nie kochał jej za to jaka była.
    - będziesz tak gadać i pożałuję. - zaśmiała się krótko. nie chciała w tym momencie słuchać o innych panienkach, które w hurtowych ilościach go wybierały. nie chciała być jedną z nich i bała się, że trochę się to tak skończy, że nią zostanie.
    aloise amsberg

    aloise amsberg

    amsterdam
    polityka zagraniczna
    rojals
    31

    hard rock cafe - Page 9 Empty Re: hard rock cafe

    Pisanie by aloise amsberg Sob Lis 07, 2015 10:28 pm

    cóż, to znaczy tylko, że brooklyn jej nie kochał a nie, że ona jego nie xd skomplikowane to ogólnie dość mocno. jak alojzy ją pokocha to przynajmniej będzie wiedziała, że to nie dlatego, że jest równie mocno znana co on.
    - to już nic nie powiem do końca wieczoru. - powiedział wzdychając ciężko bo wcale nie mówił takich głupich rzeczy przecież! samą prawdę. rzeczywiście miał dużo panienek, które uwielbiały go za wszystko tylko nie za to jaki naprawdę był.
    astrid bachmann

    astrid bachmann

    islandia
    matematyka finansowa
    bankrutka
    29

    hard rock cafe - Page 9 Empty Re: hard rock cafe

    Pisanie by astrid bachmann Sob Lis 07, 2015 10:34 pm

    co nie zmieniało faktu, że prawdopodobnie zakochiwała się zawsze w nieodpowiednich kandydatach. brooklyn ją zranił i nie miała podstaw, by myśleć, że z alojzym będzie inaczej.
    - to co będziemy robić do końca wieczoru? - zdziwiła się, skoro nie chciał nic mówić. nie, żeby nie miała pomysłu, co by mogli robić... i nie, żeby tym pomysłem było zamęczanie go swoim własnym gadaniem o sukienkach i lakierach do paznokci xd
    aloise amsberg

    aloise amsberg

    amsterdam
    polityka zagraniczna
    rojals
    31

    hard rock cafe - Page 9 Empty Re: hard rock cafe

    Pisanie by aloise amsberg Sob Lis 07, 2015 10:41 pm

    to już nie alojzego wina, że wybierała sobie złych facetów. sama sobie fundowała takie trudne sytuacje.
    - eee..... możemy się całować, iść na drinka do mnie........ - co wcale nie oznaczało w sumie drinka. chociaż może jednego. potem nie będą mieli czasu na picie! przynajmniej tak to sobie alojzy wymyślił. i z pewnością nie chciałby słuchać o lakierach i sukienkach całą noc....
    astrid bachmann

    astrid bachmann

    islandia
    matematyka finansowa
    bankrutka
    29

    hard rock cafe - Page 9 Empty Re: hard rock cafe

    Pisanie by astrid bachmann Sob Lis 07, 2015 10:46 pm

    oczywiście, że to wina alojzego! w końcu to on ją oczarował! roześmiała się znowu.
    - to co tu jeszcze robimy? - spojrzała na niego z figlarnym uśmiechem. już kiedyś była na drinku u niego, ale teraz wiedziała, że tym razem to oznacza co innego. nie zdecydowała jeszcze tylko, czy to oznaczało, że wszystko się dobrze czy źle skończy.
    aloise amsberg

    aloise amsberg

    amsterdam
    polityka zagraniczna
    rojals
    31

    hard rock cafe - Page 9 Empty Re: hard rock cafe

    Pisanie by aloise amsberg Sob Lis 07, 2015 10:53 pm

    może pół dobrze pół źle xd nigdy nie wiadomo czego się spodziewać po alojzym!
    - prowadzimy rozmowy na najwyższym poziomie. - powiedział rozbawiony. zaraz ją jednak porwał do siebie i wszystko skończyło się ognistym seksem po którym astrid została u niego na noc. next??
    skylar colins

    skylar colins

    cork
    literatura angielska
    sweety
    28

    hard rock cafe - Page 9 Empty Re: hard rock cafe

    Pisanie by skylar colins Wto Lis 10, 2015 10:37 pm

    poszła do klubu, żeby się napić z powodu swoich olbrzymich problemów, ale gubiła się tu okropnie i w efekcie stała pod ścianą z drinkiem który jej nie smakował i bała się stąd wyjść. przeliczyła się trochę i swoje możliwości.
    quinn anterberry

    quinn anterberry

    tampa
    astronomia
    cheer up, please!
    30

    hard rock cafe - Page 9 Empty Re: hard rock cafe

    Pisanie by quinn anterberry Wto Lis 10, 2015 10:40 pm

    quinn w końcu naprawdę miał chwilę dla siebie i nie musiał już nikomu pomagać. nina poleciała w pizdu, on nie musiał się opiekować blue, tracy utknęła w youtube i w śmiesznych filmikach o kotkach, a cała reszta paczki miała swoje problemy. zanim on zauważył śliczną skye, do której zaraz podszedł, spędził tutaj 20 minut kręcąc się bez celu. podszedł do niej z uśmiechem na ustach. - dlaczego się nie bawisz, hmm? - zapytał opierając się obok niej.
    skylar colins

    skylar colins

    cork
    literatura angielska
    sweety
    28

    hard rock cafe - Page 9 Empty Re: hard rock cafe

    Pisanie by skylar colins Wto Lis 10, 2015 10:42 pm

    spojrzała na niego spłoszona. była w tak złym nastroju, że nawet nie sprawdzała czy nadawałby się na jej męża numer 124576. - eee... bawię się. - mruknęła i chwyciła słomkę z drinka, żeby upić łyk i zaprezentować mu jak świetnie się bawi.
    quinn anterberry

    quinn anterberry

    tampa
    astronomia
    cheer up, please!
    30

    hard rock cafe - Page 9 Empty Re: hard rock cafe

    Pisanie by quinn anterberry Wto Lis 10, 2015 10:45 pm

    - bawisz się pijąc drinka w samotności? to żadna zabawa jest dziewczyno, chodź, zaraz zobaczysz co to tak naprawdę znaczy - zaśmiał się. postawił gdzieś jej drinka, swojego też na stoliku i zaprowadził ją na parkiet. zaczął z nią a raczej nią wywijać do rytmu dobrej muzyki, licząc na to, że się chociaż uśmiechnie. położył łapki na jej biodrach żeby się ruszała fajnie.
    skylar colins

    skylar colins

    cork
    literatura angielska
    sweety
    28

    hard rock cafe - Page 9 Empty Re: hard rock cafe

    Pisanie by skylar colins Wto Lis 10, 2015 10:49 pm

    skye zdecydowanie potrzebuje więcej alkoholu niż do tej pory wypiła, żeby wywijać na parkiecie. z drugiej strony to więcej mogło oznaczać kieliszek wódki, bo przecież rzadko piła i pewnie szybko się upijała. skoro nią wywijał no to pozwalała mu się prowadzić. ale kiedy tylko ją chociaż na sekundę puszczał stała na środku parkietu jak kłoda. - wiesz... to chyba był zły pomysł. - westchnęła i poszła do baru, żeby zamówić sobie kieliszeczek.
    quinn anterberry

    quinn anterberry

    tampa
    astronomia
    cheer up, please!
    30

    hard rock cafe - Page 9 Empty Re: hard rock cafe

    Pisanie by quinn anterberry Wto Lis 10, 2015 10:51 pm

    skoro poszła zamówić kieliszek to on od razu poleciał za nią. - ty mi opowiesz swoje problemy a ja opowiem ci swoje. zgoda? czy zapominamy dzisiaj o wszystkim i pijemy bez wyżalania się? - zapytał, podając jej od razu na jego koszt całą paletę różnokolorowych szotów. - nie ociągaj się, dawaj dawaj. a zapomniałbym, quinn jestem - przedstawił się w przerwie od picia.
    skylar colins

    skylar colins

    cork
    literatura angielska
    sweety
    28

    hard rock cafe - Page 9 Empty Re: hard rock cafe

    Pisanie by skylar colins Wto Lis 10, 2015 10:57 pm

    - nie chcę rozmawiać o swoich problemach.- powiedziała szybko i spojrzała na niego. w końcu miała trochę odwagi, żeby mu się dokładnie przyjrzeć. klub źle na nią działał. w normalnych okolicznościach po pierwszym jego słowie byłaby w nim zakochana po uszy. przyglądała się tej tacce z szotami. najpierw wypiła tego, którego ona zamówiła a potem wzięła jakiegoś z tacki i nie zastanawiając się długo też go pochłonęła krzywiąc się przy tym.
    quinn anterberry

    quinn anterberry

    tampa
    astronomia
    cheer up, please!
    30

    hard rock cafe - Page 9 Empty Re: hard rock cafe

    Pisanie by quinn anterberry Wto Lis 10, 2015 11:01 pm

    uśmiechnął się szeroko do niej. - nie przedstawiłaś się. ale to nie szkodzi. nie będziemy rozmawiać o niczym w takim razie. pij. pij na zdrowie. - wychylił kilka szotów na odwagę. on z resztą nie miał żadnego problemu z poznawaniem nowych ludzi. - to co będziemy dzisiaj robić? - zapytał. oglądam wywiad z abstrachujami i się rozproszyłam.
    skylar colins

    skylar colins

    cork
    literatura angielska
    sweety
    28

    hard rock cafe - Page 9 Empty Re: hard rock cafe

    Pisanie by skylar colins Wto Lis 10, 2015 11:04 pm

    haha spoko. ja zaczęłam oglądać czas honoru, więc rozumiem. pewnie dlatego zapomniałam, że quinn się przedstawił i skye też powinna xd - oh wybacz. - przygryzła zdenerwowana wargę. - skylar. - od razu się poprawiła bo jeszcze jeden szot i mogłaby zapomnieć jak ma na imię. już czuła jak jej w głowie wiruje lekko. - eee... nie wiem. - wzięła głęboki wdech i odwróciła się szybko w jego stronę. za szybko bo poleciała w jego ramiona potykając się o własne nogi.
    quinn anterberry

    quinn anterberry

    tampa
    astronomia
    cheer up, please!
    30

    hard rock cafe - Page 9 Empty Re: hard rock cafe

    Pisanie by quinn anterberry Wto Lis 10, 2015 11:08 pm

    ledwie wypiła szota i już mu wpadła w ramiona, brawo quinn xd - masz bardzo ładne imię. miło mi cię poznać skye - uśmiechnął się do niej szeroko. położył dłonie na jej biodrach, żeby usprawnić akcję i poprawił jej włosy, które zasłaniały jej śliczne oczy. - jesteś taka delikatna i śliczna. - pocałował ją w szyję.
    skylar colins

    skylar colins

    cork
    literatura angielska
    sweety
    28

    hard rock cafe - Page 9 Empty Re: hard rock cafe

    Pisanie by skylar colins Wto Lis 10, 2015 11:14 pm

    hehe musi mieć coś chłopak w sobie xd - eee, dzięki. - przygryzła znów wargę. w sumie mało ludzi prawiło jej komplementy, bo większość miało ją za wariatkę to nie za bardzo wiedziała jak się w tej sytuacji zachować. poczuła się dziwnie nieswojo kiedy położył jej ręce na biodrach ale nie odsunęła się. - to chyba nie jest zaleta teraz. - powiedziała smutno i uniosła lekko kącik ust w górę.
    quinn anterberry

    quinn anterberry

    tampa
    astronomia
    cheer up, please!
    30

    hard rock cafe - Page 9 Empty Re: hard rock cafe

    Pisanie by quinn anterberry Wto Lis 10, 2015 11:18 pm

    tak, ten urok osobisty franty xdddd poprawił dłonie na jej biodrach i spojrzał prosto w jej oczy. - myślę, że ty jesteś jedną wielką chodzącą zaletą skylar. mogę cię porwać stąd do swojego mieszkania? tam będzie ciszej, spokojniej, mam też alkohol. - zaproponował, miziając ją lekko po talii. a potem nachylił się żeby ją pocałować na zachętę.
    skylar colins

    skylar colins

    cork
    literatura angielska
    sweety
    28

    hard rock cafe - Page 9 Empty Re: hard rock cafe

    Pisanie by skylar colins Wto Lis 10, 2015 11:23 pm

    dobrze, że wypiła ze trzy kieliszki i miała w głowie nabuzowane lekko to się nie przestraszyła jak ją pocałował. zarumieniła się kiedy powiedział jej takie miłe słowa. kusiło ją to ciszej, spokojniej no i alkohol, z drugiej strony nigdy nie była w mieszkaniu nowo poznanego chłopaka, więc miała lekkie wątpliwości. zacisnęła usteczka zastanawiając się i wszystko kalkulując. - no.... dobrze. - powiedziała cicho, że pewnie jej nie usłyszał, ale skinęła jeszcze przy tym głową, więc spokojnie mógł ją porywać
    quinn anterberry

    quinn anterberry

    tampa
    astronomia
    cheer up, please!
    30

    hard rock cafe - Page 9 Empty Re: hard rock cafe

    Pisanie by quinn anterberry Wto Lis 10, 2015 11:25 pm

    porwał ją do swojego mieszkania i się oczywiście przespali i nawet pozwolił jej zostać a czy została to nie wiem. bo ja zaraz i tak idę spać xd
    skylar colins

    skylar colins

    cork
    literatura angielska
    sweety
    28

    hard rock cafe - Page 9 Empty Re: hard rock cafe

    Pisanie by skylar colins Wto Lis 10, 2015 11:26 pm

    pewnie została bo była pijana i by nie doszła do mieszkania xd a rano jak się obudziła, pewnie przed nim to uciekła z płaczem, bo to był jej pierwszy raz a nawet go nie pamiętała!
    edie davenport

    edie davenport

    sydney
    jazz i muzyka estradowa
    she fucked up. again.
    30

    hard rock cafe - Page 9 Empty Re: hard rock cafe

    Pisanie by edie davenport Wto Sty 05, 2016 10:30 pm

    wzięła ze sobą vincenta na swój koncert, żeby młody się rozerwał.
    vincent reagan

    vincent reagan

    waszyngton
    medycyna sądowa
    freak
    27

    hard rock cafe - Page 9 Empty Re: hard rock cafe

    Pisanie by vincent reagan Wto Sty 05, 2016 10:47 pm

    no to się chłopak na pewno rozerwał. pewnie był pod wrażeniem, bo raczej nie chodził na koncerty. nie, żeby nie lubił muzyki, ale tak samemu to trochę dziwnie. po koncercie pewnie najgłośniej jej bił brawo. - byłaś wspaniała! - zachwycał się.

    Sponsored content

    hard rock cafe - Page 9 Empty Re: hard rock cafe

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pią Kwi 19, 2024 2:23 pm