hard rock cafe

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    hard rock cafe - Page 2 Empty hard rock cafe

    Pisanie by st. albans Pią Paź 03, 2014 7:28 pm

    First topic message reminder :

    hard rock cafe - Page 2 Tumblr_lv6h8emAXZ1qfy3dlo1_500
    angela barlow

    angela barlow

    st albans
    striptizerka
    -
    32

    hard rock cafe - Page 2 Empty Re: hard rock cafe

    Pisanie by angela barlow Pią Lis 28, 2014 10:22 pm

    jeny niee ;x te jego włosy są okropne na tym zdjęciu i ohydnie wygląda ;xxx
    no i to jeszcze jak! szkoda, że nie wychowała się w dobrej rodzinie, gdzie obchodziłaby kogoś jej przyszłość i kto dopilnował by tego, żeby się wyuczyła. była bardzo dobrą tancerką i mogła by osiągnąć jakieś sukcesy w tej branży. a zamiast tego tańczyła dla napalonych, często obleśnych facetów w byle jakich klubach. przykre. - postaram się - upiła łyka. całe szczęście nie musiała oszczędzać kasy na prezenty, bo nie miała rodziny, więc byłoby ją stać na bilet. - dobra, tym razem obiecuję, że wpadnę na następną - dało słowo. nawet ułożyła dłoń na sercu, żeby dodać dramatyzmu. - o ile będę akurat wtedy miała wolne - dodała zaraz.
    cesar ayers

    cesar ayers

    londyn
    muzyk, barman
    chłopak z sąsiedztwa
    32

    hard rock cafe - Page 2 Empty Re: hard rock cafe

    Pisanie by cesar ayers Pią Lis 28, 2014 10:30 pm

    skup się na świni. xd http://41.media.tumblr.com/ac865b74851c3aba89146d2773595751/tumblr_n4nj3nlSIg1sjvv1po3_250.png ten lepszy? xddddd
    szkoda, że cesar był w kapeli rockowej, a nie w boysbandzie, bo w tym drugim wypadku wkręciłby ją do jakiś teledysków i łowca talentów by ją wypatrzył i zrobiłaby karierę jako tancerka! tyle możliwych alternatywnych rzeczywistości dla niej... a jednak trwała w tej, w której była striptizerką. przykre.
    - próby mamy we wszystkie wtorki, czwartki i niedziele, kiedyś musisz mieć wolne. nie wymigasz się. - pogroził jej palcem i roześmiał się.
    angela barlow

    angela barlow

    st albans
    striptizerka
    -
    32

    hard rock cafe - Page 2 Empty Re: hard rock cafe

    Pisanie by angela barlow Pią Lis 28, 2014 10:45 pm

    aha, no skoro o świni mówiłaś, to faktycznie jest urocza xd no i na tamtym trochę lepiej już wyszedł z gęby xd
    no wielka szkoda, że nie był w bojsbandzie. fakt, że mogła po prostu iść na jakiś kasting w londynie i na pewno by ją wzięli do czegoś, gdyby się przyłożyła. no ale nikt jej nie nauczył, że o marzenia trzeba ostro walczyć i nie miała aż takiej wiary w siebie. żyła zawsze w tym śmierdzącym st albans i rzadko kiedy ruszała stąd tyłek. - w niedziele powinnam mieć wolne - zaśmiała się. - to o której mam wpaść? - poprawiła sobie cycki.
    cesar ayers

    cesar ayers

    londyn
    muzyk, barman
    chłopak z sąsiedztwa
    32

    hard rock cafe - Page 2 Empty Re: hard rock cafe

    Pisanie by cesar ayers Pią Lis 28, 2014 10:49 pm

    to nie moja wina, jeżeli on ci się zupełnie z twarzy nie podoba... lepszy by był przerobiony na murzyna? xddd
    ktoś chyba musi ją nauczyć realizować marzenia! finn się akurat do tego najlepiej nadaje, bo ma swoją listę marzeń, którą bez zawahania realizuje, ale jakby nie patrzeć cesar też żyje swoim marzeniem, zamiast pójść na studia, pracuje za barem i czeka na moment, w którym jego kapela stanie się sławna na całym świecie. a przy okazji ciężko na to pracuje!
    - jakoś wieczorem... różnie się schodzimy, czasami zaczynamy jarać trawę i nie wiemy do której tam siedzimy. - roześmiał się. jego wzrok oczywiście powędrował na jej cycki. był facetem! poza tym podobała mu się. tylko ślepemu by się nie podobała!
    angela barlow

    angela barlow

    st albans
    striptizerka
    -
    32

    hard rock cafe - Page 2 Empty Re: hard rock cafe

    Pisanie by angela barlow Sob Lis 29, 2014 3:15 am

    ja już przestałam z tym murzynem, to teraz ty zaczynasz o nim gadać xd
    a angy i cesar jeszcze pośmiali się i w ogóle, a że nadeszła jej kolej to poszła tańczyć.
    dixon scavo

    dixon scavo

    filadelfia
    fizyka atomowa
    doktorant z usa
    33

    hard rock cafe - Page 2 Empty Re: hard rock cafe

    Pisanie by dixon scavo Nie Gru 07, 2014 2:44 pm

    siedział przy jakimś stoliku i nie wiem, co jeszcze.
    astrid bachmann

    astrid bachmann

    islandia
    matematyka finansowa
    bankrutka
    29

    hard rock cafe - Page 2 Empty Re: hard rock cafe

    Pisanie by astrid bachmann Nie Gru 07, 2014 2:52 pm

    siedziała przy sąsiednim. dopiła już swojego drinka i teraz wysypała wszystkie drobniaki z portmonetki i liczyła je po kolei, mając nadzieję, że starczy jej na kolejnego...
    dixon scavo

    dixon scavo

    filadelfia
    fizyka atomowa
    doktorant z usa
    33

    hard rock cafe - Page 2 Empty Re: hard rock cafe

    Pisanie by dixon scavo Nie Gru 07, 2014 3:02 pm

    weź, pewnie mason dalej jej wysyłał kasę. nie wiem, czy astrid powinna wiedzieć, że lester to mason czy nie... hmhm. w każdym bądź razie dixon zerknął w jej kierunku ale przecież nie jest z tych co zaczepiają innych, więc udał, że nie widzi, że grzebie w portfelu bo by jeszcze uznała, ze chce ją okraść i co!
    astrid bachmann

    astrid bachmann

    islandia
    matematyka finansowa
    bankrutka
    29

    hard rock cafe - Page 2 Empty Re: hard rock cafe

    Pisanie by astrid bachmann Nie Gru 07, 2014 3:11 pm

    co z tego, że jej wysyłał kasę, jeżeli wydawała jeszcze więcej niż zwykle? starała się udowodnić wszystkim naokoło i sobie samej, że stać ją na wszystko, więc kupowała wszystko, dosłownie wszystko... pewnie już miała zwierzątko domowe alpakę. xd 
    dalej liczyła pieniążki, ale zabrakło jej do uzbierania na drinka, więc przeklęła siarczyście pod nosem.
    dixon scavo

    dixon scavo

    filadelfia
    fizyka atomowa
    doktorant z usa
    33

    hard rock cafe - Page 2 Empty Re: hard rock cafe

    Pisanie by dixon scavo Nie Gru 07, 2014 3:14 pm

    chciałam dać masonowi jeszcze jak był masonem tygrysa za zwierzątko domowe, ale nie zdążyłam :C
    jej przekleństwo znowu skupiło na jej osobie dixona, ale akurat mu się odechciało wszystkiego, więc po prostu wstał i wyszedł. rób liama.
    astrid bachmann

    astrid bachmann

    islandia
    matematyka finansowa
    bankrutka
    29

    hard rock cafe - Page 2 Empty Re: hard rock cafe

    Pisanie by astrid bachmann Nie Gru 07, 2014 3:17 pm

    w co ja się wpakowałam. xd pewnie jakiś inny frajer postawił jej drinka, hehe.
    eleanor carden

    eleanor carden

    las vegas
    architektura
    I thought you were real
    28

    hard rock cafe - Page 2 Empty Re: hard rock cafe

    Pisanie by eleanor carden Sob Sty 24, 2015 12:40 am

    elka siedziała sobie tutaj i piła jednego drinka przez cały wieczór bo miała depresję przez johna. albo po prostu przerosła ją afera z zaynem i emmą.
    emma carden

    emma carden

    las vegas
    nagrywa filmiki na yt
    ta gorsza siostra
    28

    hard rock cafe - Page 2 Empty Re: hard rock cafe

    Pisanie by emma carden Sob Sty 24, 2015 12:56 am

    nie poznałam jej na avku! po prostu to się umówiła z emmą, która dzisiaj kupiła sobie auto, więc zanim tu przyjechała to musiała pojeździć po całym mieście i się lansować. za hajs z jutuba, oczywiście! - ooooch, moja kruszynko, jak się stęskniłam! - zamruczała witając się z siostrą, jakby to wszystko co im się przytrafiło nigdy nie miało miejsca. pewnie w ich rodzinie tak się właśnie robiło. wszystko zamiatało pod dywan.
    eleanor carden

    eleanor carden

    las vegas
    architektura
    I thought you were real
    28

    hard rock cafe - Page 2 Empty Re: hard rock cafe

    Pisanie by eleanor carden Sob Sty 24, 2015 12:59 am

    no nie? ja jej nie poznałam w ogóle na zdjęciu, ale upewniłam się, że to ona i puff. jest! elka nie miała ochoty wcale się z nią widywać ale skoro już się umówiły to widocznie musiała ignorować ten fakt, że rozwaliła jej związek a jej były ma teraz przez nią deprechę - cześć kochanie, ja też się za tobą stęskniłam - powiedziała sztucznie - czego się napijesz? soku? - zaproponowała. nie będzie przecież po pijaku jeździć.
    emma carden

    emma carden

    las vegas
    nagrywa filmiki na yt
    ta gorsza siostra
    28

    hard rock cafe - Page 2 Empty Re: hard rock cafe

    Pisanie by emma carden Sob Sty 24, 2015 1:08 am

    uśmiechnęła się do niej słodziasznie zupełnie nie widząc tej jej sztuczności. eleanor na bank była świetną aktorką! lepszą niż taka lidka i finn razem wzięci, na pewno. w każdym bądź razie zagadałam się z maćkiem i nie wiem, co chciała napisać. a dobra, w sumie wiem. pokręciła głową. - nieee, nie. wodę. jestem na detoxie. - usiadła w końcu obok i popatrzyła jak siostra zamawia jej tą wodę, którą po chwili dostała pewnie w butelce. - dzisiaj wybiło mi 200 tysięcy subów. - pochwaliła się. - z tej okazji kupiłam sobie audi. - wyszczerzyła się szeroko.
    eleanor carden

    eleanor carden

    las vegas
    architektura
    I thought you were real
    28

    hard rock cafe - Page 2 Empty Re: hard rock cafe

    Pisanie by eleanor carden Sob Sty 24, 2015 1:13 am

    - to gratulacje siostrzyczko, cieszę się razem z tobą. wszyscy cię uwielbiają, to pewnie dlatego, że zayn się z tobą ciągle pokazuje - uśmiechnęła się do niej, wykrzywiając usta niby to naturalnie ale wszystko musiała udawać - słyszałaś, że harry się żeni? będę musiała mu wyprawić jakąś imprezę z tej okazji! a tak w ogóle, zapomniałabym, co tam u tego twojego chłopaka, hm? - zapytała obojętnie. jak na razie to ona wygrywała w rankingu żon skoro sama do niego poleciała i ruchali się całą noc.
    emma carden

    emma carden

    las vegas
    nagrywa filmiki na yt
    ta gorsza siostra
    28

    hard rock cafe - Page 2 Empty Re: hard rock cafe

    Pisanie by emma carden Sob Sty 24, 2015 1:19 am

    - ciągle? wieki go nie widziałam! - zaśmiała się zupełnie obojętnie, bo w sumie zapomniała trochę o zaynie. raczej nie była długodystansowcem i nie przywiązywała się do facetów. seks był spoko, ale nie zamierzała utknąć przy jednym gościu. musiała spróbować nektaru z wielu kwiatów! czy raczej napić się z różnych wodotrysków, bo to chyba bardziej pasuje. - z louisem? - zrobiał duże oczy, ale w sumie nie ogarniała tych ich koneksji, a przeszło jej całe 1d, bo miaał ważniejsze rzeczy do roboty. nie wiem, jakie, ale jakieś na pewno. - jakiego chłopaka? - podrapała się po policzku i odkręciła wodę.
    eleanor carden

    eleanor carden

    las vegas
    architektura
    I thought you were real
    28

    hard rock cafe - Page 2 Empty Re: hard rock cafe

    Pisanie by eleanor carden Sob Sty 24, 2015 1:24 am

    popukała się w czoło - z jakim znowu louisem, z taylor! będą mieli teraz dziecko, muszę koniecznie pomóc im w ślubie. nie ma czasu, nie ma czasu moja droga. będzie epicko, wszyscy z 1d tam będą, cały światek gwiazdeczek, emma nawet sobie nie wyobrażasz ile znajomości będziesz miała dzięki mnie - klaskała w dłonie jak opętana - a bo ja byłam przekonana, że ty z zaynem coś tego, no wiesz - dżgnęła ją palcem w żebro. ona nie miała niczego innego do roboty niż użalanie się nad sobą, chodzenie w bluzie swojego byłego i sprawdzanie czy nie zmienił statusu na w związku. no i teraz będzie organizowała ślub hazzy ale zaszczyt ją kopnął xd
    emma carden

    emma carden

    las vegas
    nagrywa filmiki na yt
    ta gorsza siostra
    28

    hard rock cafe - Page 2 Empty Re: hard rock cafe

    Pisanie by emma carden Sob Sty 24, 2015 1:28 am

    emmie spać się chciało jak się tym wszystkim tak podniecaał, więc tylko kiwała automatycznie główką i jednym uchem słuchała, drugim wypuszczała. pozwalała elce się wygadać i tyle. next.
    aurora kirichenko

    aurora kirichenko

    petersburg
    charakteryzacja sceniczna
    who's that girl
    32

    hard rock cafe - Page 2 Empty Re: hard rock cafe

    Pisanie by aurora kirichenko Czw Lut 19, 2015 10:55 pm

    siedziała tu sobie na drineczku i zastanawiała się, jak wyeliminować connora. ci z mafii wysłali już jej ucho siostry i nie było czasu do stracenia.
    mike whittemore

    mike whittemore

    cardiff
    striptizologia
    medżik majk
    32

    hard rock cafe - Page 2 Empty Re: hard rock cafe

    Pisanie by mike whittemore Czw Lut 19, 2015 11:03 pm

    haha, jej siostra jak van gogh, he he. może będzie sławna. w ogóle ma krzaczaste brwi na awku, fuj xdddddddddddddddddd
    mike bawił się tutaj znakomicie ze swoimi wyposzczonymi kumplami. na szczęście nie musieli tutaj paradować bez koszulek, więc świetnie się prezentował w dopasowanej koszuli. akurat podszedł do baru żeby zamówić podwójną whisky z lodem. stanął obok gigi, wymachując do kelnera funtami. w oczekiwaniu na zamówienie zaczął się na nią patrzeć i stwierdził, że nawet dobra dupa z niej.
    aurora kirichenko

    aurora kirichenko

    petersburg
    charakteryzacja sceniczna
    who's that girl
    32

    hard rock cafe - Page 2 Empty Re: hard rock cafe

    Pisanie by aurora kirichenko Czw Lut 19, 2015 11:12 pm

    na avku jest zła o to, co stało się z mafią. poza tym ona ma takie śmieszne brwi. xd
    dopiła akurat swojego drinka, już kolejnego dzisiejszego wieczoru. siedziała tu sama, zamyślona, zbywając kolejnych przystojniaków i brzydali próbujących postawić jej drinka. w każdy inny dzień bawiłaby się na całego i korzystała z zainteresowania, lecz nie dzisiaj. dzisiaj była w nastroju, żeby zabić. dosłownie. zaszczyciła mike'a przelotnym spojrzeniem i czekała aż barman naleje mu whisky, które szybko podebrała, kiedy chłopak płacił.
    mike whittemore

    mike whittemore

    cardiff
    striptizologia
    medżik majk
    32

    hard rock cafe - Page 2 Empty Re: hard rock cafe

    Pisanie by mike whittemore Czw Lut 19, 2015 11:15 pm

    gigi w jakim bojowym nastroju. majkowi nawet nie przeszłoby przez myśl, że to zabójczyni. wyglądała dla niego jak seksowna laska, po prostu... długie nogi, fajne cycki, na dodatek przyszła tutaj sama. mike wyczuwał, że szukała towarzystwa, skąd miał wiedzieć że tak bardzo się myli! nie zwrócił nawet uwagi jak mu zabrała drinka. zapłacił i zaczął się rozglądać za nim, chciał nawet przywołać barmana że ten go oszukał, ale zerknął w bok i roześmiał się - hej to moje - przeczesał dłonią włosy - podzielisz się chociaż? - bo mógł jej ostatecznie oddać połowę.
    aurora kirichenko

    aurora kirichenko

    petersburg
    charakteryzacja sceniczna
    who's that girl
    32

    hard rock cafe - Page 2 Empty Re: hard rock cafe

    Pisanie by aurora kirichenko Czw Lut 19, 2015 11:19 pm

    tak w ogóle pewnie gigi zabiła sophie hehehe. a alfons powinien mieć mopsika jak zoe ;x
    gigi nie zabierała mu drinka, żeby go poderwać albo zaczynać z nim rozmawiać, więc wywróciła oczami do siebie i spojrzała na chłopaka. sama go sprowokowała, więc nie mogła kazać mu spadać, bo wziąłby ją za psycholkę. którą może była. kto wie.
    - nie widziałam, żeby znajdowało się w twoich dłoniach. - wzruszyła ramionami i bezczelnie popiła whisky. - jesteś ładnym chłopcem, jestem pewna, że zaraz tabun dziewczyn będzie chciało postawić ci drinka. - machnęła dłonią. to miało oznaczać, że nie zamierzała się z nim dzielić za żadne skarby.
    mike whittemore

    mike whittemore

    cardiff
    striptizologia
    medżik majk
    32

    hard rock cafe - Page 2 Empty Re: hard rock cafe

    Pisanie by mike whittemore Czw Lut 19, 2015 11:23 pm

    wow dagna, jakie ogarnięcie. nie spodziewałam się!
    szkoda, że majk nie znał jej ukrytych zamiarów i potraktował to jako zaproszenie do rozmowy. oparł się wygodnie o blat baru i wystawił tyłeczek w stronę tłumu. pewnie laski nie mogły od niego oderwać oczu, ale przywykł do tego. tańcząc w klubie codziennie spoglądały na niego dziesiątki napalonych babeczek, żadna nowość - po co mam szukać dziewczyn, które mogą postawić mi drinka skoro znalazłem taką, która mi je zabiera, unikat - zaśmiał się.

    Sponsored content

    hard rock cafe - Page 2 Empty Re: hard rock cafe

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Czw Mar 28, 2024 7:38 pm