shisha club

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    shisha club - Page 11 Empty shisha club

    Pisanie by st. albans Pią Paź 03, 2014 7:29 pm

    First topic message reminder :

    shisha club - Page 11 B13ea48d510a4a7ca46b7a206ef7a4ad
    oscar black

    oscar black

    st. albans
    freakshow
    not quite your kind of guy.
    31

    shisha club - Page 11 Empty Re: shisha club

    Pisanie by oscar black Nie Gru 27, 2015 8:26 pm

    - a ja pracowałem. nie miałem żadnego kontaktu z rodziną, siedziałem trochę u kumpla, wysłałem parę smsów, pokręciłem sie po mieście. nic ciekawego, ot zwykłe kolejne święta u pana blacka - wzruszył ramionami. nie chciało mi się zaglądać w jego kartę, ale jak to zwykle bywa oscar musi mieć jakąś super nudną rodzinę... z tego co kojarzę ojciec i tak go wywalił z domu. mniejsza z tym. - mam dla ciebie prezent. w domu. - puścił jej oczko. - ten nowy obiecany tatuaż. - dodał szybko.
    wendy eyre

    wendy eyre

    afryka/londyn
    medycyna sądowa
    dzikuska
    30

    shisha club - Page 11 Empty Re: shisha club

    Pisanie by wendy eyre Nie Gru 27, 2015 8:33 pm

    specjalnie zajrzałam, że on też pochodzi z rodziny nadętych lekarzy. chyba dlatego się tak dobrze z wendy dogadują. no, jej nie wyrzucili z domu, ale chętnie sama z niego uciekła kiedy kolacja się skończyła.
    - mogłeś zrobić coś ekscytującego, to chociaż by było o czym gadać. - pokazała mu język. - zrobiłeś ten tatuaż na ścianie, że go zostawiłeś w domu? - zaśmiała się.
    oscar black

    oscar black

    st. albans
    freakshow
    not quite your kind of guy.
    31

    shisha club - Page 11 Empty Re: shisha club

    Pisanie by oscar black Nie Gru 27, 2015 8:36 pm

    on się chyba przespał z jakąś tam opiekunką czy znajomą, dlatego go wywalili. sam też chciał zostać teraz psychiatrą, ale przynajmniej będzie bardziej ludzki niż jego rodzice.
    - mam jego projekt w domu, taki jaki chciałaś. nie noszę go wszędzie ze sobą przecież głupku. - pstryknął ją w nos. - ale mam zdjęcie, czekaj. - wyciągnął telefon i dał jej go na chwilę, bo mu drinka zabrakło. pewnie znajdzie jakieś zdjęcia kompromitujące teraz xd
    wendy eyre

    wendy eyre

    afryka/londyn
    medycyna sądowa
    dzikuska
    30

    shisha club - Page 11 Empty Re: shisha club

    Pisanie by wendy eyre Nie Gru 27, 2015 8:41 pm

    - wiedziałeś, że idziesz do mnie, więc mogłeś go przynieść, a nie kazać mi jeszcze do ciebie się fatygować. tak zwabiasz panienki? seeerio? chyba tylko ta przy barze by na to poleciała. - potrząsnęła głową, wprawiając w ruch burzę loków. zajrzała do telefonu i zaraz posłała oscarowi zdegustowane spojrzenie. - komu wysyłasz tyle zdjęć swojego kutasa? pod innym kątem wcale nie staje się milszy dla oka. - oznajmiła rzeczowo.
    oscar black

    oscar black

    st. albans
    freakshow
    not quite your kind of guy.
    31

    shisha club - Page 11 Empty Re: shisha club

    Pisanie by oscar black Nie Gru 27, 2015 8:44 pm

    jak tylko wrócił zabrał jej telefon i wykasował wszystkie zdjęcia swojego kutasa. - ty jakoś nie narzekałaś wendy - poklepał ją po ramieniu pocieszająco. - ciebie raz zwabiłem do domu, wystarczy. to jak ci się podoba ten tatuaż, co? - zignorował pytanie komu go wysyła, bo to nie był jej problem xd
    wendy eyre

    wendy eyre

    afryka/londyn
    medycyna sądowa
    dzikuska
    30

    shisha club - Page 11 Empty Re: shisha club

    Pisanie by wendy eyre Nie Gru 27, 2015 8:54 pm

    - bo było ciemno i nie musiałam go oglądać na ekranie swojego telefonu. - odpowiedziała od razu jak gdyby nigdy nic. - mnie do domu zwabiasz tylko zapachem wódki. - zauważyła. pociągnęła znowu trochę sziszy, podała mu ten kabelek czy jak to tam się nazywa xd, żeby też się poczęstował. - bardziej będzie mi się podobał na mnie. - wzruszyła ramionami, bo nie będzie się zachwycać zdjęciem jakiegoś szkicu samolociku dopóki go nie zobaczy na żywo na swojej skórze.
    oscar black

    oscar black

    st. albans
    freakshow
    not quite your kind of guy.
    31

    shisha club - Page 11 Empty Re: shisha club

    Pisanie by oscar black Nie Gru 27, 2015 8:58 pm

    - w takim razie będziesz się zachwycać już niedługo, bo niedługo planuję cię zaciągnąć na porządną sesję w moim miejscu pracy. - poklepał ją dzielnie po kolanku. pogadali w takim razie, pochlali się i tyle. zacznij kimś next!
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    shisha club - Page 11 Empty Re: shisha club

    Pisanie by elsa ayers Pon Lut 08, 2016 5:16 pm

    nie ma znaczenia, że był poniedziałek.... elsa przyszła się napić. żałowała tylko, że nie mogła się tu porządnie zjarać.... to by dopiero było coś. a tak musiała jej wystarczyć wiśniowa shisha. położyła sie na kanapie i przymknęła oczy, żeby się zrelaksować.
    finn lore

    finn lore

    vancouver
    szuka drogi w życiu
    nie ma nogi
    34

    shisha club - Page 11 Empty Re: shisha club

    Pisanie by finn lore Pon Lut 08, 2016 5:18 pm

    dla finna też nie miało znaczenia, że dziś był poniedziałek. dzień jak każdy inny dobry do imprezy. albo do relaksu! zobaczył, że elsa się tak relaksuje, więc zaszedł ją od tyłu po cichu i zaczął masować. pełen pakiet relaksu.
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    shisha club - Page 11 Empty Re: shisha club

    Pisanie by elsa ayers Pon Lut 08, 2016 5:21 pm

    wątpię, żeby od razu rozpoznała, że to finn ją masował, więc musiała podnieść głowę i się wygiąć, żeby zobaczyć kto to. - mmmm - zamruczała. bo gdyby okazało się, że to jakiś tępy burak to musiałaby na niego nakrzyczeć, a nie rozpływać się, chociaż było jej przyjemnie. - zainstalowałeś sobie aplikację gdzie jest twoje dziecko i teraz mnie sprawdzasz? - zaśmiała się.
    finn lore

    finn lore

    vancouver
    szuka drogi w życiu
    nie ma nogi
    34

    shisha club - Page 11 Empty Re: shisha club

    Pisanie by finn lore Pon Lut 08, 2016 5:25 pm

    uśmiechnął się pod nosem. jemu było przyjemnie, że jej było przyjemnie. albo po prostu liczył na to, że elsa się odwdzięczy. albo chociaż podzieli sziszą!
    - jak możesz mnie o coś takiego osądzać! oczywiście, że nie! - złapał się za serce teatralnie. - wynająłem prywatnego detektywa, żeby dowiedział się, z kim moja żona mnie zdradza. - wyjaśnił zaraz figlarnym tonem.
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    shisha club - Page 11 Empty Re: shisha club

    Pisanie by elsa ayers Pon Lut 08, 2016 5:32 pm

    elsa na pewno się odwdzięczy.... dobra z niej dziewczyna.
    - ah, taak... to rzeczywiście bardziej w twoim stylu. - zaśmiała się - i co planujesz potem zrobić z tymi, którzy ośmielają się mnie dotknąć? - zapytała unosząc brew i usiadła po turecku, ale plecami do niego, żeby mógł ją dalej masować xd
    finn lore

    finn lore

    vancouver
    szuka drogi w życiu
    nie ma nogi
    34

    shisha club - Page 11 Empty Re: shisha club

    Pisanie by finn lore Pon Lut 08, 2016 5:38 pm

    heheheh. bardzo dobra.
    - po pierwsze nie pozwolę nikomu cię dotknąć! - zaprezentował kung fu jak na gifku. dobrze, że mu proteza nie wypadła z nogawki przez to machanie. domagała się dalszego masowania, więc niestety się chłopak wkopał i musiał się wygodnie usadowić za nią i kontynuować. - tu płynie rzeczka, tu przeszła pani na szpileczkach... - zaczął jej mówić tę rymowankę z przedszkola, odpowiednio ją tam zaczepiając na plecach, nie wiem czy też jesteś z tym zaznajomiona xd
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    shisha club - Page 11 Empty Re: shisha club

    Pisanie by elsa ayers Pon Lut 08, 2016 5:42 pm

    - nie? - zdziwiła się. - nie sądziłam, że spisywaliśmy jakąś umowę na wyłączność. - zmarszczyła nosek. - równie dobrze mogłam być zbyt pijana, żeby to ogarnąć - dodała bo w sumie nigdy nic nie wiadomo. cóż. mąż jest od tego, żeby sprawiać żonie przyjemność xd nie ma wyjścia. coś mi świta z tej rymowanki xd - ale chyba nie jesteś zazdrosny, co? to raczej ja powinnam być zazdrosna, to zawsze rola żony.... - zaśmiała się
    finn lore

    finn lore

    vancouver
    szuka drogi w życiu
    nie ma nogi
    34

    shisha club - Page 11 Empty Re: shisha club

    Pisanie by finn lore Pon Lut 08, 2016 5:55 pm

    - a ja sądziłem, że węzeł małżeński jest umową na wyłączność. - otworzył szerzej oczy, bo teraz się okazywało po tych wszystkich miesiącach wierności małżeńskiej i totalnej abstynencji, jego żonka cały czas sobie hasała z kim chciała! hehe żartuję, finn też wcale nie był taki grzeczny. przestał ją masować i usiadł sobie obok niej. - nie wiem czy mogę być nadal twoim mężem. za bardzo mnie zraniłaś. - znowu się złapał za serce. cóż za emocjonalna rozmowa, że już drugi raz łapał się za serce.
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    shisha club - Page 11 Empty Re: shisha club

    Pisanie by elsa ayers Pon Lut 08, 2016 5:59 pm

    - pierwsze słyszę. zawsze mi się wydawało, ze tylko wariaci uważają małżeństwo za umowę na wyłączność. - powiedziała i upiła łyk drinka, którego miała na stoliku. raczej byłabym bardzo zdziwiona gdyby finn sobie nie hasał........ - naprawdę? aż tak bardzo? - zrobiła smutną minę. - wiesz, nigdy nie chciałam cię zranić... - powiedziała poważnie i chwyciła go za rękę.
    finn lore

    finn lore

    vancouver
    szuka drogi w życiu
    nie ma nogi
    34

    shisha club - Page 11 Empty Re: shisha club

    Pisanie by finn lore Pon Lut 08, 2016 6:09 pm

    - czyli nasze małżeństwo nigdy nic dla ciebie nie znaczyło? - rozdziawił buzię. dramaty małżeńskie na środku klubu xd dobrze, że był poniedziałek, mało ludzi i nikt ich nie podsłuchiwał. jeszcze by ich wzięli za wariatów. - nie wiem czy mogę ci znowu zaufać. - chlipał prawie że. to był jego najlepszy występ w karierze. teraz go powinni oglądać i przyjąć w końcu na to aktorstwo!
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    shisha club - Page 11 Empty Re: shisha club

    Pisanie by elsa ayers Pon Lut 08, 2016 6:20 pm

    - nasze małżeństwo znaczy dla mnie wszystko! - oburzyła się, że mógł tak powiedzieć, że przeszło mu to w ogóle przez myśl. - widzisz to? - pokazała mu ten pierścionek, który jej dał. - zawsze go noszę, jak możesz powiedzieć, że to nic dla mnie nie znaczy! - prychnęła. oboje by się świetnie nadawali do jakiejś brazylijskiej telenoweli..... - chcesz mi powiedzieć, że to jest koniec!? - zapytała
    finn lore

    finn lore

    vancouver
    szuka drogi w życiu
    nie ma nogi
    34

    shisha club - Page 11 Empty Re: shisha club

    Pisanie by finn lore Pon Lut 08, 2016 6:30 pm

    - jak możesz mi to robić, elsalito! - rzucił się przed nią na kolana i złapał ją za ręce .finn też wyczuł, że to klimaty brazylijskiej telenoweli. właśnie, skoro chciał być aktorem, to mógł się załapać do takiej telenoweli, tam i tak nie trzeba mieć szczególnych zdolności. chociaz jeszcze by mu dali rolę amanta i musiałby chodzić w garniakach i nie dałby jednak rady.
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    shisha club - Page 11 Empty Re: shisha club

    Pisanie by elsa ayers Pon Lut 08, 2016 6:37 pm

    - ja? jak ja mogę ci to robić?! to wszystko twoja wina! to ty chcesz mnie zostawić, po tylu wspaniałych chwilach w naszym małżeństwie! - wyrwała mu rękę i odwróciła głowę w bok z załamaną miną. byłby najlepszy. dziewczyny padałyby mu do stóp bez zastanowienia. powinien to poważnie przemyśleć xd
    finn lore

    finn lore

    vancouver
    szuka drogi w życiu
    nie ma nogi
    34

    shisha club - Page 11 Empty Re: shisha club

    Pisanie by finn lore Pon Lut 08, 2016 6:41 pm

    pozbierał się szybko z podłogi, zakręcił elsą, zarzucił nią w dół i schylił się, żeby pocałować, tak jak robią w tańcach, wiesz o co chodzi, bo ja nie umiem pisać. obdarował ją namiętnym pocałunkiem, po czym spojrzał jej głęboko w oczy i powiedział niskim, męskim głosem:
    - żegnaj na zawsze. - odstawił ją i odszedł dramatycznym krokiem. za chwilę wrócił do stolika z dwoma piwkami cały uradowany. - co u ciebie słychać? - spytał jak gdyby nigdy nic i sobie klapnął na kanapie xd
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    shisha club - Page 11 Empty Re: shisha club

    Pisanie by elsa ayers Pon Lut 08, 2016 6:48 pm

    chwilę była zdezorientowana i to tak na serio. ale to pewnie dlatego, że tak nią kręcił i zakręciło się jej przy okazji w głowie. kiedy jednak wrócił z piwem zaczęła się śmiać.
    - wpadam chyba w jakąś depresję. to wiosenne przesilenie źle na mnie działa. - powiedziała poważnie i napiła się piwa, skoro już je przyniósł.
    finn lore

    finn lore

    vancouver
    szuka drogi w życiu
    nie ma nogi
    34

    shisha club - Page 11 Empty Re: shisha club

    Pisanie by finn lore Pon Lut 08, 2016 6:56 pm

    nic dziwnego, że była zdezorientowana, każdy by był. nawet ja byłam. i finn xd ale już chyba zdążył się przyzwyczaić, że jest tak spontaniczny, że czasem sam nie wie co robi. zawsze ma niespodziankę xd
    - to niedobrze! trzeba cię jakoś rozruszać! - dźgnął ją palcem w ramię, pewnie po to, żeby się gibała i rozruszała. - nie ma czegoś takiego jak wiosenna depresja. są tylko wiosenne porządki. - pomachał tym palcem.
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    shisha club - Page 11 Empty Re: shisha club

    Pisanie by elsa ayers Pon Lut 08, 2016 6:58 pm

    - w takim razie wiosenne porządki mnie tak przytłaczają, że nie mam ochoty na nic. - powiedziała wzdychając i się napiła. - wiesz.... czasem tak sobie leżę i myślę..... i nic innego nie robię, rozumiesz to? - zapytała. bo nawet ona tego nie ogarniała. nie zdarzało się jej leżeć i myśleć. no chyba, że była mega zjarana...
    finn lore

    finn lore

    vancouver
    szuka drogi w życiu
    nie ma nogi
    34

    shisha club - Page 11 Empty Re: shisha club

    Pisanie by finn lore Pon Lut 08, 2016 7:06 pm

    - przecież wiem, że nie robisz żadnych porządków. - zaśmiał się z niej, a raczej z nią, bo zaraz z nia sobie tak pogadał, że wszystkie smutki jej od razu odeszły.

    Sponsored content

    shisha club - Page 11 Empty Re: shisha club

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pią Kwi 19, 2024 8:59 am