night club

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    night club - Page 9 Empty night club

    Pisanie by st. albans Pią Paź 03, 2014 7:30 pm

    First topic message reminder :

    night club - Page 9 7
    joy lancaster

    joy lancaster

    tutejsza
    socjologia
    mystery
    28

    night club - Page 9 Empty Re: night club

    Pisanie by joy lancaster Sro Sie 19, 2015 8:33 pm

    sorry siostra mnie przez telefon zagadała! pogubiłaś się, ech dagna..... ogarnij się i skup troche xd
    wzięła go za debila jak tak oskarżał kumpli, których pierwszy raz na oczy widziała. zaraz pochyliła się w jego stronę i zamruczała mu do uszka - przykro mi kolego, ale twoi średnio atrakcyjni kumple mnie nie znają, a ja nie znam ich - hahaha, jeszcze obraziła jego ziomków - i szczerze powiedziawszy z takim zachowaniem nie wydaje mi się że potrafisz poderwać nawet głuchoniemą dziewczynę - zderzyła go z brutalną prawda xd
    neil fairbrother

    neil fairbrother

    happisburgh
    robotyka
    życiowy nieudacznik
    32

    night club - Page 9 Empty Re: night club

    Pisanie by neil fairbrother Sro Sie 19, 2015 8:40 pm

    hahaha, przecież ja poszłam i idealnie teraz wróciłam xd
    joy wzięła go za debila, także od razu bez niepotrzebnego mydlenia sobie oczu poznała jego prawdziwą naturę i nie będzie żadnych niedopowiedzeń.
    - mówi to dziewczyna, który tańczy na rurze, chociaż nie pracuje w klubie. - mruknął niezadowolony. popijał swoje piwko, bo musiał się bardziej upić, skoro to była jego najdziwniejsza eskapada do nocnego klubu w życiu.
    joy lancaster

    joy lancaster

    tutejsza
    socjologia
    mystery
    28

    night club - Page 9 Empty Re: night club

    Pisanie by joy lancaster Sro Sie 19, 2015 8:51 pm

    mentalnie się zgadałyśmy xd
    tak od razu rozpoznała co to za jeden, nie musiał więc udawać że jest inny. joy to ma nosa do ludzi! - robię to na co mam ochotę - stwierdziła niczym wyzwolona kobieta którą oczywiście była - ale z pewnością mogę powiedzieć że poderwałam więcej facetów niż ty dziewczyn - pokazała na jego kumpli, którzy patrzyli na nią świecącymi oczyskami. pewnie przez to że dalej w najlepsze siedziała sobie w staniku.
    neil fairbrother

    neil fairbrother

    happisburgh
    robotyka
    życiowy nieudacznik
    32

    night club - Page 9 Empty Re: night club

    Pisanie by neil fairbrother Sro Sie 19, 2015 8:54 pm

    nie, po prostu nie patrzyłaś, że wysłałam informację o zw.
    neil też rozpoznał, że nie jest striptizerką, także wow!
    - gdybym tańczył w samych majtkach przed napalonymi dziewczynami, też na pewno poderwałbym ich mnóstwo. - odparł od razu, całkiem rozbawiony. neil powinien teraz zostać striptizerem hehe! skoro z dilerką mu nie wyszło, a do żadnej innej pracy go nie przyjmą.
    joy lancaster

    joy lancaster

    tutejsza
    socjologia
    mystery
    28

    night club - Page 9 Empty Re: night club

    Pisanie by joy lancaster Sro Sie 19, 2015 8:59 pm

    to może być prawda xd
    nie rozpoznałby gdyby mu nie powiedziała więc jednak nie wow! - jakbyś zaczął tańczyć w gatkach ze spidermanem, a zakładam po twoim zachowaniu że takie nosisz to niestety, ale mój drogi nie poderwałbyś nikogo - uśmiechnęła się zadziornie - bo chłopcy w ciele mężczyzn nie są ani pociągający ani przydatni - dlatego joy leciała na finna hahahahaha bo wcale nie był chłopcem tylko dzikusem xd tak, powinien sie zakumplować z majkiem i zostać striptizerem.
    neil fairbrother

    neil fairbrother

    happisburgh
    robotyka
    życiowy nieudacznik
    32

    night club - Page 9 Empty Re: night club

    Pisanie by neil fairbrother Sro Sie 19, 2015 9:06 pm

    widział, że wygląda inaczej niż reszta. nie miała brokatu na cyckach i w ogóle cycków tak dużych jak pozostałe.
    joy miała z neilem romansować, a tu wychodzi tylko na to, że neil utwierdzi ją w przekonaniu, że powinna lecieć na finna. w sumie też dobrze. neilowi kumpelstwo z majkiem i bycie striptizerem pójdzie tak dobrze jak bratanie się z sebą i dilerka. twoje postacie lubią żyć na krawędzi.
    - więc dlaczego chciałaś na mnie tańczyć? - uniósł brwi do góry. to ona podeszła do niego, nie on do niej. i nawet tu nie pracowała, więc nie musiał jej za to płacić!
    joy lancaster

    joy lancaster

    tutejsza
    socjologia
    mystery
    28

    night club - Page 9 Empty Re: night club

    Pisanie by joy lancaster Sro Sie 19, 2015 9:10 pm

    bo miała naturalne cycki, a nie implanty. i na pewno wyglądała lepiej niż te wszystkie klubowe zdziry. ale neil lubił klubowe zdziry jak widać ;x
    świat jest dziwny tutaj na forku więc kto wie może jeszcze joy wyląduje romansując z rudym zamiast neila czy finna, nie mów nigdy hop! moje postacie po prostu nie lubą neila debilka ;c taka prawda!
    - bo wiedziałam że to będzie jedyny raz w twoim życiu kiedy jakaś kobieta będzie na tobie tańczyć za darmo - mrugnęła do niego - potraktuj to jak przysługę - roześmiała się i zabrała jednemu z chłopaków drinka, którego w najlepsze piła.
    neil fairbrother

    neil fairbrother

    happisburgh
    robotyka
    życiowy nieudacznik
    32

    night club - Page 9 Empty Re: night club

    Pisanie by neil fairbrother Sro Sie 19, 2015 9:17 pm

    neil lubił kobiety! co to za różnica czy klubowe zdziry czy po prostu fajne laski, i tak wszystkie pozostawały poza jego zasięgiem.
    leo bardzo lubi neila i na pewno świetnie się dogadują! i aggie, bo mogą razem budować roboty! w neilu są same zalety i wszystkie twoje postacie powinny go kochać tak mocno jak ty. joy taka szalona, że wyląduje romansując z gigi, mówię ci.
    - więc? - poprawił okulary na nosie i spojrzał na nią wyzywająco. chciała, to niech tańczy. nawet nie będzie się bronił przed jej słownymi atakami.
    joy lancaster

    joy lancaster

    tutejsza
    socjologia
    mystery
    28

    night club - Page 9 Empty Re: night club

    Pisanie by joy lancaster Sro Sie 19, 2015 9:24 pm

    czyli taką kobietę typu klementyna też lubił co? xd
    no dobra to dobrze się dogadywał z leo i aggie, wystarczy moich postaci które go lubią! na sympatię joy może kiedyś zasłuży xd - więc nic - zdjęła mu okulary z nosa, a potem założyła je na siebie i zwiała ;x kradziejka!
    neil fairbrother

    neil fairbrother

    happisburgh
    robotyka
    życiowy nieudacznik
    32

    night club - Page 9 Empty Re: night club

    Pisanie by neil fairbrother Sro Sie 19, 2015 9:31 pm

    ja mówię o takich laskach, na które miło popatrzeć, a nie o klementynie czy heldze...
    jak mogła mu ukraść okulary!!! przecież on teraz nie będzie nic widział.
    michail mikhailov

    michail mikhailov

    ukraina
    budowlaniec
    się nie martw
    35

    night club - Page 9 Empty Re: night club

    Pisanie by michail mikhailov Pon Lis 23, 2015 8:22 pm

    miechaszek jak na niego przystało dobrze rozpoczął tydzień od wizyty w klubie. imprezował tu juz z pół godziny, ale jakiś młodzieniaszek wcisnął mu jakieś gówno i już nie ogarniał. a przecież to ukrainiec i ma głowę z żelaza czy czegoś tam! no i taki biedny wypadł z tego klubu, wlazł w pierwszą lepszą uliczkę i rzygał jak kot!
    frankie ross

    frankie ross

    bangladesz
    pani wykładowca
    maneater
    33

    night club - Page 9 Empty Re: night club

    Pisanie by frankie ross Pon Lis 23, 2015 8:23 pm

    ale fajną miał zabawę. frankie jak tylko go zauważyła, o mało co sama się na niego nie zrzygała. rzuciła w niego paczką chusteczek xd
    michail mikhailov

    michail mikhailov

    ukraina
    budowlaniec
    się nie martw
    35

    night club - Page 9 Empty Re: night club

    Pisanie by michail mikhailov Pon Lis 23, 2015 8:26 pm

    dostał w łeb tymi chusteczkami, ale przecież w chwili obecnej nie miał specjalnie szybkiego refleksu, więc pozwolił im opaść na chodnik. całe szczęście gdzieś obok tej kałuży rzygowin, bo inaczej na nic by mu to było... no i jak w matrixie, w zwolnionym tempie, przetarł usta rękawem i spojrzał w kierunku napastnika. i olśnił go jej blask! - łooot... - mruknął pod nosem i zmrużył oczy. i zobaczył najpiękniejszą osobę w swoim życiu! zatkało kakało!
    frankie ross

    frankie ross

    bangladesz
    pani wykładowca
    maneater
    33

    night club - Page 9 Empty Re: night club

    Pisanie by frankie ross Pon Lis 23, 2015 8:29 pm

    - no co się tak na mnie patrzysz? - zapytała poprawiając kabaretki. poprawiła też przy okazji płaszcz idealnie podkreślający jej figurę. ona za to nie była pod jego wrażeniem, bo wyglądał jak żul spod sklepu a z takimi to ona się nie zadawała. stanęła dalej, wyciągnęła papierosa a potem rozmawiała krótko z kimś przez telefon.
    michail mikhailov

    michail mikhailov

    ukraina
    budowlaniec
    się nie martw
    35

    night club - Page 9 Empty Re: night club

    Pisanie by michail mikhailov Pon Lis 23, 2015 8:32 pm

    bo on jest żulem! no ale bez przesady, przynajmniej jest słodkim misiem z wyglądu. zaraz się ogarnął, oblizał swoje zęby, w razie jakby między nimi pozostały jakieś obrzydliwe resztki i podszedł pewnym, acz nieco chwiejnym krokiem do swojego aniołeczka. postukał ją po ramionku i zamachał tymi chusteczkami, bo chyba po drodze je zgarnął z ziemi. ale skoro gadała to nie chciał jej przeszkadzać. no i zapomniał jęzora w gębie.
    frankie ross

    frankie ross

    bangladesz
    pani wykładowca
    maneater
    33

    night club - Page 9 Empty Re: night club

    Pisanie by frankie ross Pon Lis 23, 2015 8:35 pm

    skrzywiła się tylko. - możesz je sobie wziąć żulu. trzymaj się i uważaj, żebyś nie wpadl pod samochód - poklepała go przez chusteczkę po ramieniu i weszła do klubu, next.
    michail mikhailov

    michail mikhailov

    ukraina
    budowlaniec
    się nie martw
    35

    night club - Page 9 Empty Re: night club

    Pisanie by michail mikhailov Pon Lis 23, 2015 8:37 pm

    złamała serce michaszkowi i nigdy więcej już nie będzie tą samą osobą! pewnie z tego wszystkiego podkulił ogon i wrócił na swoją melinę.
    harry windsor

    harry windsor

    londyn
    mechanika
    książę
    32

    night club - Page 9 Empty Re: night club

    Pisanie by harry windsor Nie Gru 20, 2015 8:46 pm

    dawno nigdzie nie był to wyszedł dzisiaj na imprezę.
    daniel roosevelt

    daniel roosevelt

    st. albans
    prawo
    pracoholik
    32

    night club - Page 9 Empty Re: night club

    Pisanie by daniel roosevelt Nie Gru 20, 2015 8:51 pm

    zabrał ze sobą daniela, który nie był z tego powodu zadowolony, tym bardziej, gdy się okazało, że harry go oszukał.
    - mówiłeś, że idziemy na kolację do królowej! - wyrzucił mu jak tylko weszli do night clubu. królowej tu raczej nie było.
    harry windsor

    harry windsor

    londyn
    mechanika
    książę
    32

    night club - Page 9 Empty Re: night club

    Pisanie by harry windsor Nie Gru 20, 2015 8:56 pm

    wiedział, że daniel będzie marudził, więc musiał go oszukać, żeby tu z nim przyszedł. - żartowałem - podszedł do baru i zamówił sobie szkocką z lodem. - wyluzuj trochę, są święta - poklepał go po plecach.
    daniel roosevelt

    daniel roosevelt

    st. albans
    prawo
    pracoholik
    32

    night club - Page 9 Empty Re: night club

    Pisanie by daniel roosevelt Nie Gru 20, 2015 8:58 pm

    wszyscy o świętach gadają u nas xd świąteczne awki się udzieliły. daniel i tak ma najlepszy awek, rodzinny portret z duffy'm.
    - przed świętami muszę jeszcze dopiąć dwa projekty i przygotować już harmonogram na przyszły rok. - poinformował harry'ego. ten na pewno martwił się o niego, bo dawno nie moczył i chciał, żeby chociaż popatrzył na panienki na rurach.
    harry windsor

    harry windsor

    londyn
    mechanika
    książę
    32

    night club - Page 9 Empty Re: night club

    Pisanie by harry windsor Nie Gru 20, 2015 9:05 pm

    święta są to o świętach gadają. ja sobie podaruje chyba świąteczne awki bo nie mogę żadnych zdjęć nawet znaleźć i nie chce mi się dalej szukać dla wszystkich. - do nowego roku jeszcze dużo czasu, zdążysz to zrobić potem - pokręcił głową. bał się pewnie, że daniel jeszcze bardziej zeświruje. dobrze, że on miał ludzi, którzy wszystko za niego planowali.
    daniel roosevelt

    daniel roosevelt

    st. albans
    prawo
    pracoholik
    32

    night club - Page 9 Empty Re: night club

    Pisanie by daniel roosevelt Nie Gru 20, 2015 9:07 pm

    ja tam nie czuję świąt. ja znalazłam tylko dla niektórych, parę zimowych, a tak to na siłę nie chce mi się czapek mikołajowych doklejać xd
    - ale to nie znaczy, że mogę marnować czas na... na oglądanie tych kobiet. - machnął ręką na jakąś biuściastą panią wywijającą na rurze bez stanika. - nie boisz się, że cię tu ktoś zobaczy? - w końcu był żonatym mężczyzną, a w dodatku księciem.
    harry windsor

    harry windsor

    londyn
    mechanika
    książę
    32

    night club - Page 9 Empty Re: night club

    Pisanie by harry windsor Nie Gru 20, 2015 9:17 pm

    ja czułam święta i zaczęłam nawet dekorować pokój z jakieś dwa dni pod koniec listopada xd ale ostatnio jakoś nie mam humoru i nie czuje się już tak świątecznie. narysuj w paintcie xd
    - to właśnie dokładnie to znaczy - chwycił swoją szklankę i podsunął drugą w stronę daniela. - nawet moja babcia jest mniej sztywna od ciebie - zaczął narzekać mając nadzieję że to pomoże. - no i co z tego, że mnie zobaczą? - upił łyka. nie uważał, że robił coś złego. próbował tylko pomóc danielowi.
    daniel roosevelt

    daniel roosevelt

    st. albans
    prawo
    pracoholik
    32

    night club - Page 9 Empty Re: night club

    Pisanie by daniel roosevelt Nie Gru 20, 2015 9:21 pm

    w ogóle składałam taki piernikowy domek, o jakim mówiłaś w którymś tam roku xd i to tyle z moich świąt. aa, no i codziennie jem czekoladkę z kalendarza adwentowego. to chyba też na początku miesiąca czułam święta bardziej niż teraz.
    - to dlaczego też jej tu nie zaprosiłeś? - od razu spytał. może jakby elka im towarzyszyła, to by tak nie marudził. wyobraziłam sobie jak jakaś striptizerka odstawia lap dance na królowej w koronie. - nie powinieneś oglądać się za striptizerkami. - przypomniał mu, bo najwyraźniej aggie tego nie robiła.

    Sponsored content

    night club - Page 9 Empty Re: night club

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Czw Mar 28, 2024 2:17 pm