the groove

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    the groove - Page 19 Empty the groove

    Pisanie by st. albans Pią Paź 03, 2014 7:32 pm

    First topic message reminder :

    the groove - Page 19 Table-Services


    Ostatnio zmieniony przez st. albans dnia Sro Cze 17, 2015 5:45 pm, w całości zmieniany 1 raz
    cornelius mahony

    cornelius mahony

    rushden
    marketing
    so gay
    31

    the groove - Page 19 Empty Re: the groove

    Pisanie by cornelius mahony Czw Paź 29, 2015 11:32 pm

    - dałem nawet zdjęcie na instagrama, żeby wszyscy się od razu dowiedzieli - zmarszczył czoło. może powinien był nosić cały czas tą bluzę z napisem, że jest gejem w razie jakby jeszcze ktoś nie wiedział. - ja też się cieszę! - odetchnął z ulgą. - żałuje, że tak długo z tym zwlekałem - upił łyka. gdyby się przyznał wcześniej to już dawno temu mogliby się tak publicznie przytulać. a zamiast tego kręcił z dziewczynami.
    alexander volteno

    alexander volteno

    wenecja
    malarstwo
    puci puci
    27

    the groove - Page 19 Empty Re: the groove

    Pisanie by alexander volteno Czw Paź 29, 2015 11:37 pm

    - obraziłem się ostatnio na instagram, to nie ma się co dziwić, że tego nie wiedziałem. - zmarszczył nosek. żałował teraz, że nie śledził co się dzieje w internetach. chyba się odbrazi na niego. - ja też żałuję! - zaczął się śmiać - gdybym wiedział wcześniej to zaraz bym cię zaprosił na jakiś super spacer! - westchnął i napił się.
    cornelius mahony

    cornelius mahony

    rushden
    marketing
    so gay
    31

    the groove - Page 19 Empty Re: the groove

    Pisanie by cornelius mahony Czw Paź 29, 2015 11:46 pm

    - jak mogłeś się obrazić na instagram? - zdziwił się. on żył samym twitterem i insta, więc sobie nie wyobrażał nie sprawdzać co się dzieje milion razy dziennie. co innego fejsbuk. - w takim razie musimy iść na jakiś super spacer! - ucieszył się.
    alexander volteno

    alexander volteno

    wenecja
    malarstwo
    puci puci
    27

    the groove - Page 19 Empty Re: the groove

    Pisanie by alexander volteno Czw Paź 29, 2015 11:52 pm

    - no to chodźmy! - ucieszył się i poszli spacerować, a potem alex odprowadził cornyego do domu i dał mu słodkiego buziaka na koniec, a ja idę bo kot szaleje w kuchni i muszę gnoja jakoś opanować.. ;x
    niall dubhghaill

    niall dubhghaill

    dublin
    lekarski
    rudy irolek
    32

    the groove - Page 19 Empty Re: the groove

    Pisanie by niall dubhghaill Sob Gru 12, 2015 8:11 pm

    niall nie wyobrażał sobie soboty bez imprezy, dlatego już całkiem nieźle się bawił i wywijał teraz swoim tłustym tyłkiem na parkiecie od czasu do czasu obmacując jakąś duperkę i udając, że to tylko taki przypadek!
    kathlyn byrd

    kathlyn byrd

    wenecja
    stomatologia
    lost in life
    31

    the groove - Page 19 Empty Re: the groove

    Pisanie by kathlyn byrd Sob Gru 12, 2015 8:13 pm

    zmacał ją przez przypadek bo bawiła się razem ze swoimi znajomymi w klubie. a może to ona dzisiaj rozlewała alkohol, skoro pracuje jako barmanka?! tak czy inaczej obróciła się w jego kierunku.
    niall dubhghaill

    niall dubhghaill

    dublin
    lekarski
    rudy irolek
    32

    the groove - Page 19 Empty Re: the groove

    Pisanie by niall dubhghaill Sob Gru 12, 2015 8:16 pm

    tak mu się coś właśnie znajomego wydało! ale był po kilku dobrych kolejkach i świat zaczynał mu lekko rozmywać. prawie ją uderzył ręką w ryjek, bo tak akurat jakoś nią zamachał i wtedy też zobaczył swoją byłą. pewnie rozstali się, bo dowiedział się, że ona z nim jest tylko po to, żeby robić za nią koła z anatomii na pierwszym roku! a przynajmniej tak powiedział mu znajomy znajomego znajomej kathy... - joooł, joooł - mrugnął do niej zezowanym okiem.
    kathlyn byrd

    kathlyn byrd

    wenecja
    stomatologia
    lost in life
    31

    the groove - Page 19 Empty Re: the groove

    Pisanie by kathlyn byrd Sob Gru 12, 2015 8:19 pm

    wszystko mu się źle wydawało! a byli taką udaną parą. uśmiechnęła się do niego szeroko jak tylko go zobaczyła i pocałowala go w oba policzki na przywitanie. - siema siema niall, widzę, że potrzebujesz więcej alkoholu! - wcisnęła mu na siłę jakiegoś darmowego drinka. musiała wyglądać nieziemsko w tym swoim firmowym skąpym stroju. poprawiła cycki i podała kolejnego drineczka innej osobie.
    niall dubhghaill

    niall dubhghaill

    dublin
    lekarski
    rudy irolek
    32

    the groove - Page 19 Empty Re: the groove

    Pisanie by niall dubhghaill Sob Gru 12, 2015 8:21 pm

    wiesz jak jest. on rudy, niski i lekko tłustawy, a ona taka dobra dżaga! poza tym całkiem mądra i zabawna. była zbyt idealna, by taki niall mógł sobie z jej zajebistością poradzić. - co ty tu robisz? - zdziwił się, bo skąd u niej te cycki? to po pierwsze. wcześniej ich nie miała. a po drugie nie miał pojęcia, że pracuje! no ale napił się tego drinka i dalej poruszał bioderkami cały uchachany, bo na bank się zjarali przed wyjściem.
    kathlyn byrd

    kathlyn byrd

    wenecja
    stomatologia
    lost in life
    31

    the groove - Page 19 Empty Re: the groove

    Pisanie by kathlyn byrd Sob Gru 12, 2015 8:25 pm

    haha, jak sie rozstali zaczął zauważać z jaką laską był! a kathy bawiła się świetnie, nawet jeżeli nie była w związku. pracowała jako barmanka, podrywała słodkich chłopców takich jak basil, chciała ambitnie zostać panią dentystką, a potem zniknąc z miasta, ale w taki sposób, żeby zostawić po sobie bardzo przyjemne wspomnienia. rozdała wszystkie drinki i wróciła do nialla. - pracuję! dorabiam jako barmanka, kelnerka, jako wszystko na raz - zachichotała.
    niall dubhghaill

    niall dubhghaill

    dublin
    lekarski
    rudy irolek
    32

    the groove - Page 19 Empty Re: the groove

    Pisanie by niall dubhghaill Sob Gru 12, 2015 8:29 pm

    jemu zaraz sie przypomniało, że niby w tym klubie dziewczyny wcale nie są tylko kelnerkami, ale muszą zadowalać klientów też w inny sposób. dlatego też tylko pokiwał głową. - to ekstra. masz tu napiwek - wyjął zaraz swój gruby portfel, wypakowany cały funtami, bo dostał przelew z uczelni za stypendium naukowe i wstawił jej stówę w stanik. - miło było cię widzieć - i uciekł, bo bał się, że się na nią rzuci i będzie błagał, żeby do niego wróciła! pewnie poleciał sobie zwalić do kibla ;x
    kathlyn byrd

    kathlyn byrd

    wenecja
    stomatologia
    lost in life
    31

    the groove - Page 19 Empty Re: the groove

    Pisanie by kathlyn byrd Sob Gru 12, 2015 8:30 pm

    ahhahah wrócila do pracy.
    mia carden

    mia carden

    las vegas
    fizyka
    flawless
    29

    the groove - Page 19 Empty Re: the groove

    Pisanie by mia carden Sob Sty 23, 2016 5:23 pm

    przyszła tu z koleżankami, które szalały teraz na parkiecie a ona jakoś nie miała ochoty.
    rudy berube

    rudy berube

    burton upon trent
    meteorologia
    kapitan drużyny polo
    31

    the groove - Page 19 Empty Re: the groove

    Pisanie by rudy berube Sob Sty 23, 2016 5:27 pm

    też tu przyszedł z kumplami. oni zabrali się za opróżnianie kolejnych kieliszków, a on, jako niepijący, od razu zajął się rozglądaniem za ładnymi panienkami. zamiast tego zobaczył mię xd podszedł do niej zaraz.
    - czemu siedzisz tu tak samotnie? - zagaił całkiem uroczo na dobry początek. - nikt nie chce ci postawić drinka? zrobiłbym to, ale... nie chce mi się. - skończył jak zawsze xd
    mia carden

    mia carden

    las vegas
    fizyka
    flawless
    29

    the groove - Page 19 Empty Re: the groove

    Pisanie by mia carden Sob Sty 23, 2016 5:29 pm

    rudy jak zwykle czarujący! zmierzyła go wzrokiem i cicho westchnęła. ciągle za nim nie przepadała, bo nigdy nie był dla niej miły, więc nie miała za co go darzyć sympatią!
    - istnieje również możliwość, że nie przyjmuję drinków od byle kogo... - odpowiedziała i upiła łyk ze szklaneczki.
    rudy berube

    rudy berube

    burton upon trent
    meteorologia
    kapitan drużyny polo
    31

    the groove - Page 19 Empty Re: the groove

    Pisanie by rudy berube Sob Sty 23, 2016 5:34 pm

    to ona nie była dla niego miła! powinna być dla niego miła odkąd zobaczyła co potrafi wyczyniać w łóżku. swoją drogą nie wiem czy elka kiedykolwiek się o tym dowiedziała xd powinien jeszcze harper zaliczyć, hm.
    - ale nie byle kto wcale nie kupuje ci drinków, więc siedzisz sama. - podsumował, wzruszając ramionami.
    mia carden

    mia carden

    las vegas
    fizyka
    flawless
    29

    the groove - Page 19 Empty Re: the groove

    Pisanie by mia carden Sob Sty 23, 2016 5:38 pm

    zapomniałam, że miała się w nim zakochać na zabój......... hm.
    - wolę to niż zadowalanie się czymkolwiek. - stwierdziła marszcząc nosek. - ty też raczej nie jesteś oblężony przez stado piszczących lasek, więc wydaje mi się, że nie masz prawa głosu w tej sprawie. - dodała.
    rudy berube

    rudy berube

    burton upon trent
    meteorologia
    kapitan drużyny polo
    31

    the groove - Page 19 Empty Re: the groove

    Pisanie by rudy berube Sob Sty 23, 2016 5:41 pm

    naprawdę miała? hehehe jestem za.
    - nie chcę być oblężony przez stado piszczących lasek. to ja mam sobie wybierać, którą chcę, a nie one mają się na mnie nachalnie rzucać. mężczyźni są zdobywcami, wiesz? - rozejrzał się po parkiecie i zawiesił wzrok na jednej z koleżanek mii.
    mia carden

    mia carden

    las vegas
    fizyka
    flawless
    29

    the groove - Page 19 Empty Re: the groove

    Pisanie by mia carden Sob Sty 23, 2016 5:43 pm

    no xd taki był chyba pierwotny plan, że się w nim zakocha jak się prześpią ze sobą, ale jak widać coś nie wypaliło xd
    - no i co z tego? nie wciśniesz mi kitu, że nie kręci cię jak dobrze wyglądająca laska się tobą zainteresuje i puszcza ci sygnały, że byłaby zainteresowana bliższym poznaniem cię... - wywróciła oczami. - nie możesz wtedy nazwać siebie zdobywcą, bo to ona zdobyła ciebie.
    rudy berube

    rudy berube

    burton upon trent
    meteorologia
    kapitan drużyny polo
    31

    the groove - Page 19 Empty Re: the groove

    Pisanie by rudy berube Sob Sty 23, 2016 5:48 pm

    najwyraźniej za pierwszym razem nie zadziałało. może za drugim się uda? albo do trzech razy sztuka. xd
    - nie lubię takich dziewczyn. wolę dominować i sam o wszystkim decydować. - uparł się. w sumie musiało tak być, skoro uwielbiał wygrywać. wszystko dla niego było konkursem, nawet podrywanie. może właśnie dlatego wszystkie laseczki nudziły mu się od razu po tym, jak się z nimi przespał, a na gio, którą ciągle się kłócił, miał wieczną ochotę? wow, psychoanaliza moich postaci tak bardzo przydatna.
    mia carden

    mia carden

    las vegas
    fizyka
    flawless
    29

    the groove - Page 19 Empty Re: the groove

    Pisanie by mia carden Sob Sty 23, 2016 5:54 pm

    - gówno prawda, rudy.. - prychnęła. nie wierzyła, że facet byłby się w stanie oprzeć takiej lasce. szczególnie jeśliby mu się wizualnie spodobała.... może i lubił konkurować i tak dalej, ale to nie zmienia faktu, że faceci to proste stworzenia jednak. to, że się z gio ciągle kłócił i miał na nią ochotę to nic nie wyjaśnia. może lubił chore relacje. napiła się znów. - z jakiegoś niejasnego jednak powodu podszedłeś do mnie... po co? - zapytała. - żeby mi wytknąć, że siedzę sama? chciałeś, żeby mi było przykro? - zaśmiała się
    rudy berube

    rudy berube

    burton upon trent
    meteorologia
    kapitan drużyny polo
    31

    the groove - Page 19 Empty Re: the groove

    Pisanie by rudy berube Sob Sty 23, 2016 5:59 pm

    wywrócił oczami.
    - nie udawaj, że sama nie wolisz kiedy ktoś o ciebie zabiega niż musieć za kimś jeszcze latać jak desperatka. - zaśmiał się. raczej nie wyobrażał sobie jej jako dominantki, która wolała zdobywać niż być zdobywana. oczywiście, że lubił chore relacje, ale to już temat na głębszą psychoanalizę. - może i jest ci przykro, ale przynajmniej nie jesteś sama. - stuknął swoją szklaneczką z colą o jej drinka.
    mia carden

    mia carden

    las vegas
    fizyka
    flawless
    29

    the groove - Page 19 Empty Re: the groove

    Pisanie by mia carden Sob Sty 23, 2016 6:02 pm

    - oczywiście, że lubię być zdobywana.... ale to nie znaczy, że nie posyłam czasem jakiegoś sygnału komuś, kto wpadnie mi w oko. - wzruszyła ramionami. może i dominowała jakoś bardzo, ale z drugiej strony do uległej też jej wiele brakowało. nie pozwoliła sobie wejść na głowę. o tym rudy wiedział chyba najlepiej. - właśnie nie za bardzo jest mi przykro. widzisz.... nie znam takich uczuć. - powiedziała obojętnie i uniosła kącik ust
    rudy berube

    rudy berube

    burton upon trent
    meteorologia
    kapitan drużyny polo
    31

    the groove - Page 19 Empty Re: the groove

    Pisanie by rudy berube Sob Sty 23, 2016 6:09 pm

    - posyłanie sugestywnych sygnałów mieści się w innej kategorii niż "wianuszek piszczących dziewczyn otaczających faceta". - dyskutował z nią nadal. roześmiał się, kiedy powiedziała, że nie zna takich uczuć. to jest największy dowód na to, że ona ma ze słodkim kolorkiem tyle wspólnego co rudy! - w takim razie nie będzie ci przykro jeśli już sobie pójdę i pozwolę ci czekać aż ktoś łaskawie postanowi się tobą zainteresować po wszystkich twoich sugestywnych sygnałach. - puścił jej oczko z nawyku.
    mia carden

    mia carden

    las vegas
    fizyka
    flawless
    29

    the groove - Page 19 Empty Re: the groove

    Pisanie by mia carden Sob Sty 23, 2016 6:15 pm

    - nie każda dziewczyna jest tak subtelna jak ja. - zaśmiała się wzruszając ramionami. oj nie prawda. ja jestem miła, słodka i kochana (chociaż mało osób tak twierdzi), a takie uczucia też mi są obce xd - pewnie powinieneś, jeszcze stracisz okazję na poderwanie najlepszej dziuni w klubie. - wytknęła mu i się napiła.

    Sponsored content

    the groove - Page 19 Empty Re: the groove

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Pią Kwi 19, 2024 10:32 am