panorama miasteczka

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    panorama miasteczka - Page 2 Empty panorama miasteczka

    Pisanie by st. albans Pią Paź 03, 2014 7:37 pm

    First topic message reminder :

    panorama miasteczka - Page 2 800pxChC499ciny_panorama_z_zamku1
    pandora horowitz

    pandora horowitz

    z szafy
    rzeźba
    ćpunka-wariatka
    30

    panorama miasteczka - Page 2 Empty Re: panorama miasteczka

    Pisanie by pandora horowitz Pon Paź 27, 2014 12:42 pm

    przyszła, żeby mu nie było nudno na tym pikniku, jak tak sam siedzi! powinien się cieszyć i to docenić, a nie...
    - sam mnie doprowadzasz do płaczu, a potem chcesz mnie pocieszać! - zauważyła. położyła się posłusznie i potarła zapłakane oczy, rozmazując przy tym makijaż. teraz to w ogóle wyglądała jak ćpunka-wariatka. jego czułe pytanie tylko znowu wytrąciło ją z równowagi. - jeszcze może mi powiesz, że wyrzuciłeś poprzednią!!! - zdenerwowała się i automatycznie podniosła, bo nie będzie obok niego leżeć, jak on nie szanuje jej pracy. ale była dzisiaj rozchwiana!
    sebastian echer

    sebastian echer

    bruksela
    romanistyka
    sexy back!
    32

    panorama miasteczka - Page 2 Empty Re: panorama miasteczka

    Pisanie by sebastian echer Pon Paź 27, 2014 12:46 pm

    przyszła go tutaj gnębić, a nie żeby umilić mu czas. chociaż może w jej mniemaniu to było właśnie umilanie tego czasu hehehehe. - nie doprowadzam cię do płaczu, nie powiedziałem nic takiego co mogłoby doprowadzić jakąkolwiek dziewczynę do płaczu - nie wziął pod uwagę tego, że pandora mogła być na przykład nienormalna xddd - oczywiście że nie wyrzuciłem!!! - podniósł się za nią - po prostu tak doceniam twoją pracę że chciałbym dostać jeszcze jedną - a tak na prawdę to poprzednią rzeźbę rozwalili jego koledzy po pijaku, jednak jakiś kolegów miał.
    pandora horowitz

    pandora horowitz

    z szafy
    rzeźba
    ćpunka-wariatka
    30

    panorama miasteczka - Page 2 Empty Re: panorama miasteczka

    Pisanie by pandora horowitz Pon Paź 27, 2014 1:06 pm

    nie, przyszła z pełnym zamiarem gnębienia go. chciała, żeby zapłacił za to, że zabijał jej przyjaciółki i nie przychodził do niej do szpitala... o, i to jeszcze jego wina, że james dziwnie się zachowywał, na pewno.
    - nie powiedziałes, ale zrobiłeś. - upierała się przy swoim, jak mała dziewczynka. skuliła się do pozycji embrionalnej i tak leżała, ochraniając się przed strasznym światem. - to kiedyś zrobię jak zasłużysz. - powiedziała cichym, zmęczonym tym wszystkim głosem, ale już nie z wyrzutem. może i seba miał kolegów, ale za to jakich niefajnych, skoro rozwalali rzeźby pandory.
    sebastian echer

    sebastian echer

    bruksela
    romanistyka
    sexy back!
    32

    panorama miasteczka - Page 2 Empty Re: panorama miasteczka

    Pisanie by sebastian echer Pon Paź 27, 2014 1:14 pm

    dobrze, że nigdy sie nie dowie o tym, że rozwalili jej rzeźby, bo wtedy dopiero by mu zrobiła awanturę hohohoho! - co niby zrobiłem? - rozłożył bezradnie ręce - no co? ledwo cię tknąłem a ty wpadłaś w jakieś spazmy - burknął. powinna pić jakieś zioła na uspokojenie bo stresowała go swoim nieobliczalnym charakterem w tym momencie - jak zasłużę? a jeszcze nie zasłużyłem? no wiesz co - obraził się i odwrócił do niej plecami, pf.
    pandora horowitz

    pandora horowitz

    z szafy
    rzeźba
    ćpunka-wariatka
    30

    panorama miasteczka - Page 2 Empty Re: panorama miasteczka

    Pisanie by pandora horowitz Pon Paź 27, 2014 1:18 pm

    może się dowie? w końcu to bardzo prawdopodobne, że go odwiedzi, przynosząc nową rzeźbę i będzie chciała ją postawić obok starych, a żadnych nie znajdzie...
    - chodzi mi o to, co zrobiłeś wcześniej. - burknęła niezadowolona, że seba już zdążył zapomnieć, jak to zabił jewell i tak dalej. i kto tu był psychiczny! na pewno nie ona. - nie mam weny, echer. najchętniej bym sobie tylko tak leżała i leżała... - wymamrotała, bardziej do siebie. zaraz się okaże, że będzie taka skulona leżała na tym wzgórzu przez kilka dni jak wtedy w wenecji.
    sebastian echer

    sebastian echer

    bruksela
    romanistyka
    sexy back!
    32

    panorama miasteczka - Page 2 Empty Re: panorama miasteczka

    Pisanie by sebastian echer Pon Paź 27, 2014 1:35 pm

    seba sam ulepi jakąś rzeźbę żeby jej nie zrobić przykrości, patrz jak się stara!
    - że co? że niby zabiłem twoją koleżankę? - mruknął - nie bądź śmieszna, może i jestem skurwielem ale nie zabijam ludzi - wytłumaczył - poza tym jak miałbym ją zabić podczas seksu? nie mam aż tak wielkiego żeby się nim udusiła czy coś - to znaczy miał dużego, ale nie nienormalnie dużego co nie - no to leż, nikt ci przecież nie zabrania - wzruszył ramionami. dalej się nie odwracał w jej stronę bo był przecież obrażony.
    pandora horowitz

    pandora horowitz

    z szafy
    rzeźba
    ćpunka-wariatka
    30

    panorama miasteczka - Page 2 Empty Re: panorama miasteczka

    Pisanie by pandora horowitz Pon Paź 27, 2014 1:50 pm

    - ty nic nie rozumiesz! - pisnęła, celując w niego palcem. ponieważ był niewzruszony (a przynajmniej tak jej się wydawało), to się poryczała jak głupia, a raczej jeszcze głupsza niż wcześniej i pobiegła do domu, nieomal się zabijając po drodze o własne nogi. a skoro był odwrócony tyłem, to jeszcze mu skradła tę butelkę cydru jak nie patrzył, hehe!
    xavier b. johnson

    xavier b. johnson

    dublin
    opierdala się
    łamacz serc
    31

    panorama miasteczka - Page 2 Empty Re: panorama miasteczka

    Pisanie by xavier b. johnson Nie Lis 30, 2014 9:56 pm

    naćpał się czegoś i się zgubił dlatego doszedł tak daleko.
    julia hollywood

    julia hollywood

    st. albans
    fizyka jądrowa
    kujonka
    31

    panorama miasteczka - Page 2 Empty Re: panorama miasteczka

    Pisanie by julia hollywood Nie Lis 30, 2014 10:12 pm

    julia siedziała tutaj, bo było jej smutno, że romeo jest w szpitalu czy gdziekolwiek on tam teraz był, patki nie ma, wcześniej ja nie miałam internetu, no i teraz nie ogarniam, co się działo z romkiem. siedziała tutaj, chociaż było szalenie zimno, ale na szczęście robiła na drutach rękawiczki, to jak będzie wracać do domu, to będzie jej ciepło w ręce....
    xavier b. johnson

    xavier b. johnson

    dublin
    opierdala się
    łamacz serc
    31

    panorama miasteczka - Page 2 Empty Re: panorama miasteczka

    Pisanie by xavier b. johnson Nie Lis 30, 2014 10:23 pm

    no ja ci nie pomogę, bo też nie wiem gdzie się podziewa romeo, bo tylko czasami mi się zdarza czytać co piszecie. zresztą to by było święto, gdybym ogarniała. powinnam mieć taką bluzę, bo to moje motto życiowe
    panorama miasteczka - Page 2 E31a2f779d43de7717ab0af974270b32
    xavier miał nadal niezłą fazę i nie wiedział co się dzieje dookoła niego. dlatego wlazł prosto na julię, depcząc po jej wełnie. cofnął się, ale nic nie powiedział, tylko stał i się na nią gapił. pewnie wyglądała teraz w jego oczach jak jakiś elf czy inny gremlin i rozkminiał o co chodzi.
    julia hollywood

    julia hollywood

    st. albans
    fizyka jądrowa
    kujonka
    31

    panorama miasteczka - Page 2 Empty Re: panorama miasteczka

    Pisanie by julia hollywood Nie Lis 30, 2014 10:29 pm

    hahahah, super bluza! ja zwykle czytam offtopy i też nie bardzo ogarniam co się dzieje, chyba że nie mam co robić i czytam. xd
    kiedy ktoś wlazł jej w wełnę, w pierwszej chwili strasznie się przestraszyła! było ciemno, zimno, a ktoś tu wchodził w jej przestrzeń osobistą i niszczył wszystko dookoła. kiedy zobaczyła xaviera, szybko przyciągnęła włóczkę do siebie i wtuliła w powstające rękawiczki.
    - zostaw mnie! - zawołała.
    xavier b. johnson

    xavier b. johnson

    dublin
    opierdala się
    łamacz serc
    31

    panorama miasteczka - Page 2 Empty Re: panorama miasteczka

    Pisanie by xavier b. johnson Nie Lis 30, 2014 10:37 pm

    idealna dla mnie. no ja też przeważnie offtopy czytam, bo mnie interesują najbardziej. no chyba, ze ogarniam co się dzieje u którejś w waszej postaci i mnie to interesuje, to wtedy wszystko czytam od początku do końca.
    - to ty mnie zostaw! - wydarł się na nią, bo to ona usiadła na jego drodze. jak mogła! o mało co nie upadł prosto na nią, tyle szczęścia miała. już lepiej, żeby deptał po jej rękawiczkach zamiast ją zgniatać. zaraz usiadł sobie obok niej, bo się zmęczył tym całym chodzeniem.
    julia hollywood

    julia hollywood

    st. albans
    fizyka jądrowa
    kujonka
    31

    panorama miasteczka - Page 2 Empty Re: panorama miasteczka

    Pisanie by julia hollywood Nie Lis 30, 2014 10:49 pm

    dokładnie, mam tak samo! albo jak chciałam tylko zerknąć na to, co się działo, bo jakieś fajne postacie, a tam się okazuje, że mnie obgadujecie.... czasami trzeba pilnować xd
    - mam gaz pieprzowy! - zawołała, bo się przestraszyła. nie chodziłaby przecież po ciemku, gdyby nie miała jakiegoś zabezpieczenia. a że chłopak się nad nią chwiał, a potem usiadł obok, to źle to odczytała, wyciągnęła gaz i psiknęła mu prosto w twarz.
    xavier b. johnson

    xavier b. johnson

    dublin
    opierdala się
    łamacz serc
    31

    panorama miasteczka - Page 2 Empty Re: panorama miasteczka

    Pisanie by xavier b. johnson Nie Lis 30, 2014 10:55 pm

    tylko ty masz takie problemy xd powinnaś się cieszyć, że jesteś taka sławna, że wszyscy się obgadują xd
    - spierdalaj -mruknął,kiedy mu oznajmiła, że ma gaz pieprzowy. o dziwo jeszcze nigdy nie dostał takim po oczach, więc nie wiedział jak to boli. ale na jego nieszczęście miał teraz okazję się dowiedzieć. krzyknął, przykładając jedną dłoń do oka, a drugą walnął z pięsci julli w twarz;c
    julia hollywood

    julia hollywood

    st. albans
    fizyka jądrowa
    kujonka
    31

    panorama miasteczka - Page 2 Empty Re: panorama miasteczka

    Pisanie by julia hollywood Nie Lis 30, 2014 11:02 pm

    problemy ważne jak każde ;x hehehe, bardzo się cieszę! że tak mnie kochacie, że jak mnie nie ma, to o mnie rozmawiacie! słodziaki.
    kiedy walnął ją w twarz, oczywiście też krzyknęła i teraz oboje macali się po twarzach, jakby to miało im pomóc ukoić ból.
    - aaaaa! ratunku! morderca! morderca! - wołała, ale niestety, pomimo tego, że znajdowała się w miejscu, z którego widziała całe miasteczko, nikt z miasteczka nie widział ani nie słyszał jej... i nie mogli jej pomóc ;c
    xavier b. johnson

    xavier b. johnson

    dublin
    opierdala się
    łamacz serc
    31

    panorama miasteczka - Page 2 Empty Re: panorama miasteczka

    Pisanie by xavier b. johnson Nie Lis 30, 2014 11:08 pm

    a ty marudzisz ciągle!
    wyrwał jej z dłoni te niedokończone rękawiczki i zaczął nimi wycierać sobie buzię. - zamknij się! - rozkazał jej i zaczął machać ręką w powietrzu, żeby ją popchnąć, ale nigdzie nie mógł jej znaleźć. najlepiej, żeby się teraz z tej górki sturlała i byłoby po problemie. - to ty pierwsza zaczęłaś - przypomniał jej.
    julia hollywood

    julia hollywood

    st. albans
    fizyka jądrowa
    kujonka
    31

    panorama miasteczka - Page 2 Empty Re: panorama miasteczka

    Pisanie by julia hollywood Nie Lis 30, 2014 11:12 pm

    wcale nie ciągle! od kiedy nie miałam internetu. xd
    zamknęła się, bo się przestraszyła, że coś jej jeszcze zrobi. na wszelki wypadek psiknęła go w twarz jeszcze raz. pewnie oślepnie na zawsze. ;x
    - to ty mnie zaatakowałeś! ja działałam w obronie własnej! - wytłumaczyła mu szybko. w końcu nie umiała kłamać, więc nie mogła teraz mówić inaczej... chociaż mówiła swoją wersję historii.
    xavier b. johnson

    xavier b. johnson

    dublin
    opierdala się
    łamacz serc
    31

    panorama miasteczka - Page 2 Empty Re: panorama miasteczka

    Pisanie by xavier b. johnson Nie Lis 30, 2014 11:20 pm

    tak tak xd
    -pojebało cię?! - wrzeszczał na nią dalej. szybko wstał na równe nogi i zaczął podkakiwać z nogi na nogę i krecić się w miejscu. przez to zaplątał się w tą jej wełnę i wywalił prosto na nią. w dobrym momencie chwycił się jej włosów i oboje zaczęli turlać się z po trawie i błocie na dół.
    julia hollywood

    julia hollywood

    st. albans
    fizyka jądrowa
    kujonka
    31

    panorama miasteczka - Page 2 Empty Re: panorama miasteczka

    Pisanie by julia hollywood Nie Lis 30, 2014 11:25 pm

    - aaaaaaaaaaaaa - tylko tyle mogła z siebie wydobyć, kiedy turlali się w dół, w dodatku szarpiąc się nawzajem, nie najprzyjemniejsza scenka, chociaż zależy jak się na to patrzy. sturlali się i zatrzymali na latarni, która skutecznie ich zahamowała. dopiero wtedy padło na nich światło i julia zobaczyła, kto był jej przeciwnikiem przez ten cały czas. i zaczęła się śmiać. - ostatnio oglądałam seks taśmę mojego taty i wyglądasz zupełnie jak on w młodości. - oznajmiła, bo teraz wydawało jej się to ciekawsze niż to, że przed chwilą chcieli się nawzajem pozabijać.
    xavier b. johnson

    xavier b. johnson

    dublin
    opierdala się
    łamacz serc
    31

    panorama miasteczka - Page 2 Empty Re: panorama miasteczka

    Pisanie by xavier b. johnson Nie Lis 30, 2014 11:36 pm

    zepchnął ją z siebie jak już się zatrzymali, po czym usiadł się. potarł po raz setny oczy. udało mu się je trochę otworzyć, ale i tak widział wszystko jak we mgle. dobrze, że w ogóle coś jeszcze widział. jutro pewnie będzie musiał iść przez nia do lekarza. - kto ogląda seks taśmy swoich starych - aż go obrzydzenie wzięło. - czyli jak kto? - bo nie kumał dalej. zresztą nawet dobrze nie widział z kim rozmawia.
    julia hollywood

    julia hollywood

    st. albans
    fizyka jądrowa
    kujonka
    31

    panorama miasteczka - Page 2 Empty Re: panorama miasteczka

    Pisanie by julia hollywood Nie Lis 30, 2014 11:44 pm

    on się chyba jakoś kumplował z romkiem? pewnie ją kojarzył, chociaż nie wiem już nic. może nie wiedział, że ona od hollywoodów. zresztą co go to obchodziło!
    - dyrektor hollywood! - powiedziała dumnie, wypinając pierś do przodu. najwyraźniej czuła się dumnie, że mogła określać swojego ojca takim terminem i nawet w takiej rozmowie musiała o tym napomknąć, chociaż chłopak nie wyglądał, jakby jeszcze chodził do liceum i ogarniał, kim jest dyrektor hollywood. chociaż wszyscy go znali na dzielni i tak, bo kradł dziewczyny młodziakom. ;x
    xavier b. johnson

    xavier b. johnson

    dublin
    opierdala się
    łamacz serc
    31

    panorama miasteczka - Page 2 Empty Re: panorama miasteczka

    Pisanie by xavier b. johnson Pon Gru 01, 2014 12:04 am

    no kumplował się i ja też kojarzył wtedy na pewno. albo w ogóle zapomniał jak ona wygląda,bo co go ona i jej vcała hollywoodzka rodzina obchodziła. - nie znam typa - mruknął i poszedł sobie, bo przynudzała. nie wiem czy chcesz mi kogoś jeszcze dawać. pewnie nie bo już jej po dobranocce i twoja pora się zbliża ;x
    julia hollywood

    julia hollywood

    st. albans
    fizyka jądrowa
    kujonka
    31

    panorama miasteczka - Page 2 Empty Re: panorama miasteczka

    Pisanie by julia hollywood Pon Gru 01, 2014 12:28 am

    też poszła do domu i czuła się bezpiecznie, bo wiedziała, że gaz pieprzowy działa.
    powinnam się obrazić i nie grać już z tobą, ale zaraz zacznę kimś. ;xxxx
    mickey monroe

    mickey monroe

    barcelona
    inżynieria biomedyczna
    świrek wampirek
    31

    panorama miasteczka - Page 2 Empty Re: panorama miasteczka

    Pisanie by mickey monroe Nie Gru 28, 2014 10:52 pm

    mickey zjarany siedział tutaj i rozkminiał sens życia ;x
    edith moretti

    edith moretti

    alaska
    -
    god help the girl
    31

    panorama miasteczka - Page 2 Empty Re: panorama miasteczka

    Pisanie by edith moretti Nie Gru 28, 2014 10:56 pm

    wyszła ze swoim kotem na spacer, ale ten uciekł i zaczął miauczeć na na mickey'a!!!! mickey mouse normalnie! - legolas! - skarciła kota, który był wielki, biały i puchaty, zupełnie jak orlando bloom we władcy pierścieni, jezu mam fazę po hobbicie jeszcze xd

    Sponsored content

    panorama miasteczka - Page 2 Empty Re: panorama miasteczka

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Czw Mar 28, 2024 9:55 am