plac zabaw

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    plac zabaw Empty plac zabaw

    Pisanie by st. albans Pią Paź 03, 2014 7:39 pm

    plac zabaw IMG_5869
    charlotte debuchy

    charlotte debuchy

    paryż
    rzuciła studia
    tancerka erotyczna
    30

    plac zabaw Empty Re: plac zabaw

    Pisanie by charlotte debuchy Pon Paź 13, 2014 7:18 pm

    szarlota siedziała na jednej z huśtawek i machała nogami. miała wrócić do domu, ale zawędrowała aż tutaj. nie bała się ciemności, chociaż łatwo się w niej można zgubić. paliła jednego papierosa za drugim. miała tylko nadzieję, że żaden policjant jej za to nie zgarnie.
    sebastian echer

    sebastian echer

    bruksela
    romanistyka
    sexy back!
    32

    plac zabaw Empty Re: plac zabaw

    Pisanie by sebastian echer Pon Paź 13, 2014 7:24 pm

    z ciemności wyłonił się jednak seba. miał na sobie pelerynę i przepaskę na oczy. ogólnie udawał zorro, albo jakiegoś superbohatera. był na przebieranej imprezie, ale spotkał tam jakąś laskę, którą przeleciał i ta zaczęła się do niego kleić więc zwiał - mwahahahaha, kogo ja tu widzę!? - zagaił zachodząc ją od tyłu. na pewno był lekko upalony.
    charlotte debuchy

    charlotte debuchy

    paryż
    rzuciła studia
    tancerka erotyczna
    30

    plac zabaw Empty Re: plac zabaw

    Pisanie by charlotte debuchy Pon Paź 13, 2014 7:27 pm

    szarlota się przestraszyła na poważnie aż krzyknęła, zrywając się z huśtawki. papieros upadł jej na piasek, to było smutne. będzie musiała kupić nową paczkę papierosów jak tak dalej będzie ją straszył, albo zrobi sobie zapas na najbliższy rok - jejku kochany co jest? sebastian, to ty? z choinki się urwałeś, czy może z przyjęcia na wczesne halloween? - zapytała lekko wystraszona. poznała go po głosie - borze tucholski, przestraszyłeś mnie - zauważyła cicho, drżącym głosem.
    sebastian echer

    sebastian echer

    bruksela
    romanistyka
    sexy back!
    32

    plac zabaw Empty Re: plac zabaw

    Pisanie by sebastian echer Pon Paź 13, 2014 7:35 pm

    skąd miał wiedzieć że aż tak się przerazi! zaraz zrobił smutną minkę i spokorniał - nie chciałem cię przestraszyć, spokojnie! - próbował ją uspokoić. nawet podszedł, przygładził jej rozwichrzone włosy, wyjął z paczki papierosa którego wsadził jej do buzi i odpalił - wdech i wydech, spokojnie - uśmiechnął się cwaniacko - ej to nie strój na halloween! - mruknął - ale fajny no nie? bajerancko wyglądam - podjarał się tym strasznie więc zrobił obrót żeby się zaprezentować.
    charlotte debuchy

    charlotte debuchy

    paryż
    rzuciła studia
    tancerka erotyczna
    30

    plac zabaw Empty Re: plac zabaw

    Pisanie by charlotte debuchy Pon Paź 13, 2014 7:40 pm

    - no nawet powiem ci, że wyglądasz całkiem całkiem - zaśmiała się - dzięki za papierosa - zaciągnęła się nim kilka razy, smakował jej jak zwykle. trochę było zimno, więc opatuliła się szalikiem porządnie. poprawiła płaszczyk - skoro już się spotykamy, to może wpadniemy do mnie i od razu strzelimy ci ten szkic? bo nie ma na co czekać, a ja już od kilku dni o tym myślę, bo to będzie ekstra doświadczenie! - klasnęła w dłonie niczym małe dziecko.
    sebastian echer

    sebastian echer

    bruksela
    romanistyka
    sexy back!
    32

    plac zabaw Empty Re: plac zabaw

    Pisanie by sebastian echer Pon Paź 13, 2014 7:46 pm

    sam też zaraz odpalił sobie papierosa i zaciągnął się mocno - to mówisz, że chcesz mnie naszkicować? - zaśmiał się - bosko, ale będę mógł zostać w pelerynce? czuję, że to mój ulubiony ciuch ever! - dalej się śmiał, potem jeszcze szczelniej opatulił ją szaliczkiem, bo nie chciał żeby się przeziębiła. ni huhuhu! - zimno ci?- dopytał zaraz. mógł oddać jej wszystko czapkę, kurtkę, ale nie pelerynkę!
    charlotte debuchy

    charlotte debuchy

    paryż
    rzuciła studia
    tancerka erotyczna
    30

    plac zabaw Empty Re: plac zabaw

    Pisanie by charlotte debuchy Pon Paź 13, 2014 7:50 pm

    - chcę cię naszkicować, jak chcesz możesz zostać w tej pelerynce, mój ty bohaterze - zachichotała słodko - trochę zmarzłam, ale dam jakoś radę, tak sądzę. siedziałam tutaj dobrą godzinę, paląc papierosa za papierosem i rozmyślałam na temat życia. no i trochę też o technice rysunku, ale to pewnie cię nie interesuje. to co, idziemy do mnie i działamy? dam ci trochę wina na rozgrzewkę, czy coś - zaproponowała.
    sebastian echer

    sebastian echer

    bruksela
    romanistyka
    sexy back!
    32

    plac zabaw Empty Re: plac zabaw

    Pisanie by sebastian echer Pon Paź 13, 2014 7:58 pm

    wzruszył ramionami - ale mi nie jest zimna, nie potrzebuję wina - wskazał na nią - to tobie jest zimno, chodź - objął ją i poszli do niej gdzie zacznę co nie.
    madeline cruz

    madeline cruz

    boston
    wychowuje annie
    a sama jest niedojrzała
    28

    plac zabaw Empty Re: plac zabaw

    Pisanie by madeline cruz Sob Lis 08, 2014 3:30 pm

    madeline po obiedzie wyszła z annie na spacerek. było już dość chłodno, ale i tak posadziła ją na huśtawce, żeby trochę ją pobujać. ostatnio mała zrobiła się marudna i maddie kończyły się pomysły na zabawy w domu, więc postanowiła, że posiedzą trochę tutaj. póki co wyglądało na to, że annie bawi się wybornie.
    lilianne cruz

    lilianne cruz

    vancouver
    muzykologia
    simply the best
    49

    plac zabaw Empty Re: plac zabaw

    Pisanie by lilianne cruz Sob Lis 08, 2014 3:33 pm

    lilka ostatnio chodziła poddenerwowana i po prostu musiała wyjść z domu... a pewnie maddie była z annie u nich na obiedzie, który pewnie był zamawiany w jakiejś restauracji, bo przecież nikt tam w domu gotować nie potrafił... w kazdym bądź razie kiedy madeline postanowiła wyjść na spacer lilka szybko zaoferowała się, że pójdzie razem z nią. - czasem chciałabym sama móc znów pobujać się beztrosko na takiej huśtawce. - powiedziała spoglądając tęsknie na huśtawkę i najwyraźniej świetnie bawiącą się i uśmiechniętą annie.
    madeline cruz

    madeline cruz

    boston
    wychowuje annie
    a sama jest niedojrzała
    28

    plac zabaw Empty Re: plac zabaw

    Pisanie by madeline cruz Sob Lis 08, 2014 3:35 pm

    co ty gadasz, przecież ona z nimi mieszka... to raczej, że była u nich na obiedzie! sama pewnie nawet nie umiała podstawowych rzeczy ugotować.
    - ty mi to mówisz? to ja powinnam siedzieć na tej huśtawce, a ty powinnaś mnie bujać. - zauważyła z lekkim rozbawieniem, ale i sentymentem. lilka była starsza, więc bardziej tęskniła za czasami beztroski, ale i madeline wydawało się, że te jej minęły już dawno i bezpowrotnie.
    lilianne cruz

    lilianne cruz

    vancouver
    muzykologia
    simply the best
    49

    plac zabaw Empty Re: plac zabaw

    Pisanie by lilianne cruz Sob Lis 08, 2014 3:43 pm

    no przecież właśnie to chciałam powiedzieć przez to.............. jak ty nie ogarniasz...
    - najpierw sama chętnie bym się pohuśtała, zanim zaczęłabym bujać ciebie. - roześmiała się smutno, ale taka prawda. wszyscy wiedzą, że lilka to raczej nigdy do tych najdoroślejszych nie należała i wiecznie jej była w głowie zabawa. teraz to się pewnie nie zmieniło jakoś bardzo, chociaż trochę dojrzała i umiała się powstrzymywać, ale wychodziło na to, że nie robiła nic szalonego od dłuższego czasu i z tego powodu było jej jeszcze bardziej smutno, bo trochę straciła siebie przez to wszystko. może to to ją tak strasznie irytowało...
    madeline cruz

    madeline cruz

    boston
    wychowuje annie
    a sama jest niedojrzała
    28

    plac zabaw Empty Re: plac zabaw

    Pisanie by madeline cruz Sob Lis 08, 2014 3:51 pm

    no tak, najłatwiej powiedzieć, że ja nie ogarniam. xd
    - o boże, dorosłość jest do duuuupy. - zawyła, po czym spojrzała na annie i poklepała ją po główce. - mam nadzieję, że jej pierwszym słowem nie będzie "dupa". - stwierdziła. taaak, najlepiej powtarzać to słowo milion razy przy małej, jeśli się nie chce, żeby ta się go nauczyła... ale cóż poradzić, madeline najlepszą matką też nie była. a lilkę pewnie irytowało to, że minnie właśnie kręciła swój program gdzieś pośrodku azji i nie było z nią kontaktu!
    lilianne cruz

    lilianne cruz

    vancouver
    muzykologia
    simply the best
    49

    plac zabaw Empty Re: plac zabaw

    Pisanie by lilianne cruz Sob Lis 08, 2014 3:58 pm

    plac zabaw 3712517270
    roześmiała się na jej stwierdzenie. - a jesteś dopiero na samym początku. - zauważyła. ona to już trochę przeżyła, to też inaczej na to patrzyła. chociaż w sumie nigdy nie była w sytuacji w której znalazła się maddie bo na pewno nie odważyłaby się zatrzymać dziecka jakby wpadła.... - ja też mam taką nadzieję. - uniosła kącik ust. chociaż wolałaby, żeby pierwszym słowem annie była dupa niż gdyby to miało być słowo babcia........ i to jeszcze nie daj boże skierowane w jej stronę. albo, że minnie poradziła sobie lepiej z dorastaniem tak naprawdę za bardzo nie dorastając...
    madeline cruz

    madeline cruz

    boston
    wychowuje annie
    a sama jest niedojrzała
    28

    plac zabaw Empty Re: plac zabaw

    Pisanie by madeline cruz Sob Lis 08, 2014 4:06 pm

    - powiedz mi, dalej jest łatwiej? - spytała z westchnięciem. dorosłość była dla niej aktualnie jakimś koszmarem. dobrze, że jeszcze mieszkała z tatkiem i macochą, to przynajmniej oni załatwiali obiady i płacili rachunki. gdyby miała sobie sama z tym wszystkim radzić... to dopiero byłaby tragedia! pewnie właśnie przez to, że wiedziała, że tatuś jej ze wszystkim pomoże, zostawiła dziecko. nie wiedziała wtedy jeszcze, że dylan okaże się tak mało skory do współpracy. - myślisz, że coś jest nie tak, że jeszcze nie mówi? - spytała, bo nie wiedziała za bardzo, w którym momencie powinna powiedzieć pierwsze słowo. słyszała już o takich jej równolatkach, którzy mieli to za sobą i nie wiedziała, czy nie okaże się, że z annie jest coś nie tak.... madeline wolałaby też, żeby jej pierwszym słowem była "dupa" niż "tata"! jakie ładne stwierdzenie o minnie <3
    lilianne cruz

    lilianne cruz

    vancouver
    muzykologia
    simply the best
    49

    plac zabaw Empty Re: plac zabaw

    Pisanie by lilianne cruz Sob Lis 08, 2014 4:10 pm

    - łatwiej? - zdziwiła się jej pytaniem. - nie.... raczej po prostu się do tego przyzwyczajasz. - wzruszyła ramionami. i zaczynasz żyć z dnia na dzień, codziennie robiąc to samo, dodała sobie w myślach ale nie powiedziała jej tego, bo nie chciała jej przestraszyć za bardzo. jeszcze postanowiłaby jakoś uciec od dorosłości i zostawiłaby im annie pod opieką a lilka by sobie z tym na pewno nie poradziła. - nie znam się za bardzo na dzieciach maddie. - powiedziała zgodnie z prawdą. - ale wątpię, żeby było z nią coś nie tak. najwyraźniej chce nas zaskoczyć. - dodała uśmiechając się pocieszająco mając nadzieję, że to jej coś pomoże. no bo to przecież cała minnie... i lilka jej pewnie zazdrościła tego cholernie!
    madeline cruz

    madeline cruz

    boston
    wychowuje annie
    a sama jest niedojrzała
    28

    plac zabaw Empty Re: plac zabaw

    Pisanie by madeline cruz Sob Lis 08, 2014 4:16 pm

    - do dupy. - powtórzyła z przekąsem, już się nawet nie przejmując tym, czy nauczy córeczkę złych nawyków. annie i tak pewnie będzie miała jakieś problemy ze sobą, nieważne jak bardzo wszyscy nie próbowaliby jej rozpieszczać. - pewnie masz rację. - pokiwała głową. ucałowała córeczkę w czubek głowy i bujała ją dalej. lilka była dla niej autorytetem, nawet jeśli nie znała się na dzieciach. w końcu madeline ubzdurało się, że to ona jest jej matką! musiała mieć rację ze wszystkim. minnie na pewno chciała, żeby lilka tak podróżowała z nią, ale skoro wybrała stateczne małżeńskie życie i wykładanie na uczelni, to już minnie nie mogła nic poradzić.
    lilianne cruz

    lilianne cruz

    vancouver
    muzykologia
    simply the best
    49

    plac zabaw Empty Re: plac zabaw

    Pisanie by lilianne cruz Sob Lis 08, 2014 4:27 pm

    - nikt nie obiecywał, że w życiu będzie łatwo. - westchnęła, chociaż kiedyś sama wierzyła w to, że będzie się wiecznie bawić i wiecznie imprezować bez żadnych zobowiązań. dobrze, że chociaż nie wyglądała na swój wiek, to przynajmniej tyle dobrego miała z życia i nie martwiła się, że ma twarz całą w zmarszczkach... - po za tym coś mi się wydaje, że jak zacznie mówić to tak się rozgada, że będziesz marzyła o chwili, w której nic nie mówiła. - dodała zaraz, bo zazwyczaj z dziećmi to tak bywało. nie, żeby się znała.... ale pewnie tak jej opowiadały koleżanki, które już dawno miały swoje maluchy. nie wiem co jej się wtedy upieprzyło, żeby wyjść za mąż i uczyć jakiś młodych idiotów, ale najwyraźniej wtedy uważała to za genialny pomysł...
    madeline cruz

    madeline cruz

    boston
    wychowuje annie
    a sama jest niedojrzała
    28

    plac zabaw Empty Re: plac zabaw

    Pisanie by madeline cruz Sob Lis 08, 2014 4:35 pm

    - mi tata obiecywał. - zauważyła, marszcząc nosek. ale tata jednocześnie pieprzył się wtedy z lilką na boku, co doprowadziło do rozpadu jej rodziny, w późniejszym czasie bulimii madeline i ciąży. taak, nikt nie obiecywał, że będzie łatwo. też wolałaby imprezować i plotkować o chłopakach z koleżankami, a nie siedzieć w domu i zmieniać pieluchy. ale cóż mogła poradzić! kochała annie, choć tęskniła za czasami, kiedy jej jeszcze nie było. ach, smutne. albo prawdziwe. - czy ja wiem. chętnie bym już sobie z nią pogadała. ciekawe, co siedzi w tej jej małej rozczochranej główce. - roześmiała się wesoło.
    lilianne cruz

    lilianne cruz

    vancouver
    muzykologia
    simply the best
    49

    plac zabaw Empty Re: plac zabaw

    Pisanie by lilianne cruz Sob Lis 08, 2014 4:52 pm

    uśmiechnęła się delikatnie. jej pewnie ojciec też obiecywał, że całe życie będzie bezproblemowe i w ogóle zajebiste. najzajebistsze na świecie. znaczy w sumie nie było najgorzej, bo miała dobre życie, ale pewnie bardziej by jej się podobała wieczna beztroska... nie ma się co dziwić, że tak by wolała. - na pewno nic dobrego. - zaśmiała się. coś jej się wydawało, że dzieci to takie małe diabły i o niczym dobrym nie myślą!
    madeline cruz

    madeline cruz

    boston
    wychowuje annie
    a sama jest niedojrzała
    28

    plac zabaw Empty Re: plac zabaw

    Pisanie by madeline cruz Sob Lis 08, 2014 4:59 pm

    jeszcze trochę pogadały, a potem rzeczywiście zrobiło się zimno, a annie bardziej marudna, więc wróciły do domu!
    tessa alighieri

    tessa alighieri

    werona
    rzeźba
    sinner
    31

    plac zabaw Empty Re: plac zabaw

    Pisanie by tessa alighieri Nie Lis 23, 2014 3:02 pm

    gdziekolwiek nie chciałam zacząć to wszędzie są posty twoich postaci nołlajfie.
    miała kaca, na dodatek debbie całą no jęczała, albo chrapała i się nie wyspała. była więc lekko, może nawet bardziej niż lekko poirytowana życiem. siedziała więc w tym zameczku, przy jednej z wieżyczek i paliła uporczywie szluga. w sumie to było jej strasznie niedobrze, ale co tam, szlug jest najważniejszy. i bylo jej zimno w łapki go nie zabrała rękawiczek, ups.
    abel willoughby

    abel willoughby

    glasgow
    prace spoleczne
    samotnik
    32

    plac zabaw Empty Re: plac zabaw

    Pisanie by abel willoughby Nie Lis 23, 2014 3:24 pm

    zazdrościsz ;x
    abel był dzisiaj na pracach społecznych, coś mi się kojarzy, że zawsze jak piszę, że jest na pracach społecznych, to jest niedziela... ale chciał mieć jak najszybciej wszystkie z głowy, szczególnie, że doszło mu teraz więcej godzin, więc i w niedzielę pracował. bo niby co lepszego miał robić... no i malował ten zameczek, bo jakieś wandale się na nim podpisywały, a musiał być ładny piękny, w końcu tyle ludzi wychowywanych w zamkach i pałacach w st. albans mieszka...
    tessa alighieri

    tessa alighieri

    werona
    rzeźba
    sinner
    31

    plac zabaw Empty Re: plac zabaw

    Pisanie by tessa alighieri Nie Lis 23, 2014 3:33 pm

    ej co nie? same rodziny królewskie w tym st albans: harry, gilbert, blanca teraz, margo rip [*]........... albo same dzieci kenniego xd
    po kolejnym buszku ścisnęło ją w żołądku więc zgasiła szybko papierosa i wywaliła go pewnie wprost na abla, którego nie widziała sorry. miałam pisać, że się na niego zrzygała, ale to zbyt hardcorowe. wrzuciła do buzi dwie miętowe drażetki i masowała się po brzusiu.

    Sponsored content

    plac zabaw Empty Re: plac zabaw

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Czw Mar 28, 2024 1:41 pm