plac zabaw

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    plac zabaw - Page 14 Empty plac zabaw

    Pisanie by st. albans Pią Paź 03, 2014 7:39 pm

    First topic message reminder :

    plac zabaw - Page 14 IMG_5869
    aggie holtzman

    aggie holtzman

    berlin
    mechatronika
    grown up now?
    29

    plac zabaw - Page 14 Empty Re: plac zabaw

    Pisanie by aggie holtzman Pią Paź 30, 2015 6:11 pm

    - ja też nie mam nic do powiedzenia - byla na tyle gibka i szybka, że wyskoczyła przez barierkę na żwir i zniknęła niczym ninja w ciemnościach. dobrze się maskowała he he.
    daniel roosevelt

    daniel roosevelt

    st. albans
    prawo
    pracoholik
    32

    plac zabaw - Page 14 Empty Re: plac zabaw

    Pisanie by daniel roosevelt Pią Paź 30, 2015 6:12 pm

    duffy z wrażenia też wyleciał z rąk mary, więc daniel go odzyskał i mógł iść pracować w spokoju.
    cody caplan

    cody caplan

    belast
    animacja
    .
    29

    plac zabaw - Page 14 Empty Re: plac zabaw

    Pisanie by cody caplan Nie Gru 20, 2015 7:36 pm

    było mu smutno, że nadal nie spadł śnieg, więc budował bałwana z piasku.
    bridget kay

    bridget kay

    st. albans
    za głupia na studia
    #girlonline
    26

    plac zabaw - Page 14 Empty Re: plac zabaw

    Pisanie by bridget kay Nie Gru 20, 2015 7:43 pm

    przyszła tu na spacer z kluską i zauważyła jednego z bliźniaków (pewnie nawet nie wiedziała którego).
    - cześć! co robisz? - doskoczyła zaraz do niego, zainteresowana jego zabawą.
    cody caplan

    cody caplan

    belast
    animacja
    .
    29

    plac zabaw - Page 14 Empty Re: plac zabaw

    Pisanie by cody caplan Nie Gru 20, 2015 7:53 pm

    był tak bardzo skupiony, ze z początku nie zwrócił uwagi na bree. poklepał ostatni raz górkę piasku i odwrócił w jej stronę głowę. - część, lepię bałwana - zaczął kopać dziurę, żeby się dokopać do mokrego piasku.
    bridget kay

    bridget kay

    st. albans
    za głupia na studia
    #girlonline
    26

    plac zabaw - Page 14 Empty Re: plac zabaw

    Pisanie by bridget kay Nie Gru 20, 2015 7:56 pm

    roześmiała się od razu i usiadła na ławeczce obok. kluska wkręciła się koło cody'ego i wąchała jego i jego bałwana.
    - nie wiem ile spaliliście, ale jeszcze nie ma śniegu. - zauważyła racjonalnie, chociaż raz w życiu.
    cody caplan

    cody caplan

    belast
    animacja
    .
    29

    plac zabaw - Page 14 Empty Re: plac zabaw

    Pisanie by cody caplan Nie Gru 20, 2015 8:12 pm

    przerwał na chwilę i zmierzył kluskę wzrokiem. - tylko nie popsuj mojego bałwana -pogroził jej palcem i wrócił do budowania. - wiem i właśnie dlatego lepię bałwana z piasku - wywrócił oczami. przecież nie był głupi i wiedział, że nie ma śniegu!
    bridget kay

    bridget kay

    st. albans
    za głupia na studia
    #girlonline
    26

    plac zabaw - Page 14 Empty Re: plac zabaw

    Pisanie by bridget kay Nie Gru 20, 2015 8:17 pm

    - czyli sugerujesz, że kiedy nie ma śniegu, trzeba udawać, że piasek jest śniegiem i cieszyć się z tego, co się ma, skoro nie można mieć tego, czego mieć nie można? - zaczęła filozofować i sama się chyba w tym poplątała. tak, myślała o alfie'm. jak zawsze. - wiesz, rozstałam się z alfonsem. - poinformowała cody'ego o fakcie sprzed stu lat, bo może o tym nie słyszał, skoro nie próbował jej odzyskać heheheh.
    cody caplan

    cody caplan

    belast
    animacja
    .
    29

    plac zabaw - Page 14 Empty Re: plac zabaw

    Pisanie by cody caplan Nie Gru 20, 2015 8:27 pm

    trochę się zgubił i przez to że był zjarany trochę dłużej zajęło mu ogarnięcie o czym mówiła. - no można tak powiedzieć - wzruszył ramionami. - wiem, słyszałem - chwycił kluskę bo mu przeszkadzała. nie próbował jej odzyskać bo nigdy jej nie stracił. poza tym teraz jak już to pewnie prędzej myślał o tracy.
    bridget kay

    bridget kay

    st. albans
    za głupia na studia
    #girlonline
    26

    plac zabaw - Page 14 Empty Re: plac zabaw

    Pisanie by bridget kay Nie Gru 20, 2015 8:29 pm

    - czyli myślisz, że powinnam się pocieszyć po alfie'm i znaleźć innego chłopaka? - spytała, spoglądając na niego. nie ma to jak prosić o rady sercowe byłego chłopaka. który tak naprawdę nigdy nie był jej chłopakiem xd dobrze, że ugryzła się w język zanim dopytała, czy ma udawać, że ten nowy chłopak to alfie, tak jak on udawał, że piasek to śnieg.
    cody caplan

    cody caplan

    belast
    animacja
    .
    29

    plac zabaw - Page 14 Empty Re: plac zabaw

    Pisanie by cody caplan Nie Gru 20, 2015 8:34 pm

    jaka głupia xd ale to nie nowość, więc pewnie nawet cody by się nie zdziwił gdyby go o takie coś zapytała. albo rzeczywiście tak zrobiła. - nie wiem - wzruszył ramionami. nie znał się na związkach, więc nie był odpowiednią osobą do dawania takich rad. - ale tak chyba szybciej o nim zapomnisz jak się skupisz na innym - dodał zaraz i się zamyślił nad tym co powiedział.
    bridget kay

    bridget kay

    st. albans
    za głupia na studia
    #girlonline
    26

    plac zabaw - Page 14 Empty Re: plac zabaw

    Pisanie by bridget kay Nie Gru 20, 2015 8:37 pm

    powinna sobie znaleźć jakiegoś blondaska o imieniu alfred i wtedy na pewno udawałaby, że to alfie.
    - ech, jesteś kochany, cody. wszystko inaczej by się ułożyło, gdybym wtedy to ciebie wybrała. - westchnęła z nutką nostalgii, chociaż w każdym możliwym scenariuszu i tak zawsze wybrałaby alfonsa. poklepała cody'ego po plecach, zabrała kluskę i uciekła do domu, sprawdzić, czy przypadkiem w czasie jej nieobecności alfie nie postanowił jednak pojawić się pod jej drzwiami. zaczynasz next.
    cody caplan

    cody caplan

    belast
    animacja
    .
    29

    plac zabaw - Page 14 Empty Re: plac zabaw

    Pisanie by cody caplan Nie Gru 20, 2015 8:44 pm

    zamiast dokończyć bałwana zaczął się zastanawiać kiedy było 'wtedy' i zupełnie zapomniał co robił więc wrócił jarać do domu.

    Sponsored content

    plac zabaw - Page 14 Empty Re: plac zabaw

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Czw Mar 28, 2024 2:13 pm