stacja kolejowa

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    stacja kolejowa - Page 6 Empty stacja kolejowa

    Pisanie by st. albans Pią Paź 03, 2014 7:42 pm

    First topic message reminder :

    stacja kolejowa - Page 6 800px-StAlbansRailStation-PS01
    lea gordon

    lea gordon

    sztokholm
    prawo
    evil queen
    32

    stacja kolejowa - Page 6 Empty Re: stacja kolejowa

    Pisanie by lea gordon Czw Wrz 03, 2015 3:29 pm

    a może i przemknęło jej przez myśl, że się zmienił.... kto wie.
    - tak? a skąd niby masz te fałszywe informacje? - zapytała unosząc brew. cóż, może i bjorn był miły, ale lea mając tak chujowy dzień do najprzyjemniejszych nie należała.
    björn rangvaldsson

    björn rangvaldsson

    sztokholm
    prince of nothing charming
    royal whore
    32

    stacja kolejowa - Page 6 Empty Re: stacja kolejowa

    Pisanie by björn rangvaldsson Czw Wrz 03, 2015 3:37 pm

    tydzień po wypuszczeniu seks taśmy... taaaak, na pewno się zmienił!
    - stąd, że zaraz zabiorę cię do mojej limuzyny, poczęstuję szampanem i wymasuję stopy i poprawi ci się humor. - odpowiedział od razu, uśmiechając się cały czas czarująco. widział, że miala chujowy humor, ale nie zamierzał ustępować.
    lea gordon

    lea gordon

    sztokholm
    prawo
    evil queen
    32

    stacja kolejowa - Page 6 Empty Re: stacja kolejowa

    Pisanie by lea gordon Czw Wrz 03, 2015 3:40 pm

    no cóż. może go dosięgła nagła strzała amora, różnie bywa! nie tacy ludzie się zmieniają.
    zaśmiała się na jego słowa uroczo. - to brzmi jak naprawdę świetny plan. - powiedziała i pokiwała głową. - w sumie wystarczyłaby nawet sama limuzyna i szampan. - dodała śmiejąc się. - teraz jeszcze pomóż mi z tym butem, muszę jakoś do niej dość. - uniosła nogi, żeby mu uświadomić, że jeden obcas jest złamany, jakby wcześniej tego nie zauważył.
    björn rangvaldsson

    björn rangvaldsson

    sztokholm
    prince of nothing charming
    royal whore
    32

    stacja kolejowa - Page 6 Empty Re: stacja kolejowa

    Pisanie by björn rangvaldsson Czw Wrz 03, 2015 3:45 pm

    nie tacy ludzie się zmieniają... ale nie bjorn!
    - widzisz, tym bardziej przydałby ci się masaż stóp po tym, jak musiałaś się męczyć ze złamanym obcasem. - stwierdził od razu, obracając wszystko na swoją korzyść. uniosła nogi, a tymczasem on podniósł ją na rękach, żeby zanieść ją do limuzyny. oby tylko paparazzi nie kręcili się w okolicy, bo tylko czyhali na każde jego potknięcie. wsadził leę do limuzyny, zaraz już nalewał im szampana. - do mnie czy do ciebie? - spytał od razu. cwaniaczek.
    lea gordon

    lea gordon

    sztokholm
    prawo
    evil queen
    32

    stacja kolejowa - Page 6 Empty Re: stacja kolejowa

    Pisanie by lea gordon Czw Wrz 03, 2015 3:58 pm

    zaśmiała się i pokręciła głową. - skąd w tobie tyle współczucia, bjorn? - zapytała unosząc brew. może i dla niej był miły, ale pewnie rzadko kiedy aż tak. mimo wszystko zrobiło się jej dość miło. kiedy siedzieli już w limuzynie i zadał jej pytanie zaczęła się śmiać. - sprytny jesteś. - poklepała go po kolanku. - prowadź, gdziekolwiek byle dalej stąd. - mruknęła obojętnie.
    björn rangvaldsson

    björn rangvaldsson

    sztokholm
    prince of nothing charming
    royal whore
    32

    stacja kolejowa - Page 6 Empty Re: stacja kolejowa

    Pisanie by björn rangvaldsson Czw Wrz 03, 2015 4:15 pm

    - nie wiem czemu dzisiaj ciągle we mnie wątpisz. - odparł. oczywiście, że był miły, bo zawsze musiał być głupim czarusiem dla pań. nawet jeśli były jego byłymi dziewczynami. zawsze istniała możliwość, że wylądują jeszcze raz w łóżku. - oczywiście, że tak. - stuknęli się kieliszkami i napili. - a co tutaj jest takiego złego? - poklepał szofera, żeby zawiózł ich do niego i zasunął tę ściankę, żeby ich nie podsłuchiwać.
    lea gordon

    lea gordon

    sztokholm
    prawo
    evil queen
    32

    stacja kolejowa - Page 6 Empty Re: stacja kolejowa

    Pisanie by lea gordon Czw Wrz 03, 2015 4:20 pm

    - cóż, najwyraźniej sobie na to zasłużyłeś. - powiedziała wzruszając ramionami a skoro stuknęli się kieliszkami, czego ja sama bardzo nie lubię bo to głupie jak cholera, to się napiła. albo raczej wypiła cały kieliszek na raz. - po prostu mam dość. - wzruszyła ramionami. - mogę mieć? - uniosła brew i podstawiła mu kieliszek, żeby jej dolał, bo teraz to sobie mogła go powoli sączyć.
    björn rangvaldsson

    björn rangvaldsson

    sztokholm
    prince of nothing charming
    royal whore
    32

    stacja kolejowa - Page 6 Empty Re: stacja kolejowa

    Pisanie by björn rangvaldsson Czw Wrz 03, 2015 4:31 pm

    trudno, oni się stuknęli kieliszkami i jeszcze patrzyli sobie w oczy, bo przesądy mówią, że jak nie patrzysz w oczy, to nie będziesz ruchać. bjornowi raczej zależało na tym, żeby nie kusić w losu w takich przypadkach xdd
    - czego masz dość? st. albans? stacji kolejowej st. albans? - zaśmiał się, chociaż bardziej śmiał się z jej szybkiego wychylenia kieliszka niż swojego słabego żarciku. nalał jej znowu, sam sączył powoli. - czy mogę zrobić coś jeszcze, żeby ci poprawić humor? - spytał z troską. w ogóle sorry, że zamulam z odpisami. nagle milion rzeczy naraz robię;x
    lea gordon

    lea gordon

    sztokholm
    prawo
    evil queen
    32

    stacja kolejowa - Page 6 Empty Re: stacja kolejowa

    Pisanie by lea gordon Czw Wrz 03, 2015 4:36 pm

    dziwne przesądy zna ten bjorn. ja wiem, że na bałkanach chyba ogólnie jak się stukasz, albo co najmniej w serbii to musisz patrzeć w oczy komuś bo inaczej to niegrzeczne ;x idiotyczne zwyczaje.
    - wszystkiego. - westchnęła i potarła oczy ale tak, coby się nie rozmazać bo to by był dramat dla niej. żarciki miał na poziomie, zdecydowanie. - nie, raczej nie. - powiedziała osuwając się na siedzeniu i teraz bardziej leżała niż siedziała. spoko ja oglądam po za tym źle się czuję to lepiej dla mnie, że nie mam odpisu za odpisem.
    björn rangvaldsson

    björn rangvaldsson

    sztokholm
    prince of nothing charming
    royal whore
    32

    stacja kolejowa - Page 6 Empty Re: stacja kolejowa

    Pisanie by björn rangvaldsson Czw Wrz 03, 2015 4:39 pm

    nie wiem, takie ja zwyczaje poznałam, ale chyba też od jakiś zagraniczniaków, bo kojarzę, że wszyscy mówili eyes eyes eyes, ale nie wiem z kim i kiedy to było.
    - to niedobrze. może powinnaś się stąd wyrwać na trochę, odpocząć na ciepłych wyspach? - zasugerował. może byłby chętny wybrać się z nią, ale pewnie musiałby zabrać ze sobą swoją kulę u nogi, malin xd - jeśli mogę coś zrobić, to mów. - zapewniał ją o swojej bezinteresowności, ale przy okazji położył jej rękę na udzie, bo czemu nie.
    lea gordon

    lea gordon

    sztokholm
    prawo
    evil queen
    32

    stacja kolejowa - Page 6 Empty Re: stacja kolejowa

    Pisanie by lea gordon Czw Wrz 03, 2015 4:50 pm

    to zdecydowanie dziwne xd
    - hm..... to brzmi jak świetny plan. - rozmarzyła się. leżenie na plaży, słoneczko, drinki z palemką i przystojni kelnerzy, czego można chcieć więcej! ona w sumie niczego innego nie potrzebowała. może oprócz alphonse'a u swojego boku, ale na to to nie liczyła już pewnie. - okej. - wzruszyła ramionami. skoro tak chciał jej pomagać. chociaż w chwili obecnej nie potrzebowała niczego. - a co z twoją księżniczką? - zapytała rozbawiona bo sobie przypomniała, że o tym czytała ostatnio.
    björn rangvaldsson

    björn rangvaldsson

    sztokholm
    prince of nothing charming
    royal whore
    32

    stacja kolejowa - Page 6 Empty Re: stacja kolejowa

    Pisanie by björn rangvaldsson Czw Wrz 03, 2015 4:54 pm

    oj tam. dziwniejsze rzeczy się działy.
    - jakie miejsce ci się marzy? - kontynuował temat. lea wolała nadal marzyć o głupim alfonsie u swojego boku, a mogła przecież mieć najprawdziwszego księcia... chyba zmieniły jej się priorytety, skoro już nie marzyła o księciu. - w tej chwili ty jesteś moją księżniczką. - odparł z czarującym uśmiechem. jaki bajerant xdddddd
    lea gordon

    lea gordon

    sztokholm
    prawo
    evil queen
    32

    stacja kolejowa - Page 6 Empty Re: stacja kolejowa

    Pisanie by lea gordon Czw Wrz 03, 2015 5:02 pm

    chciała mieć księcia, dopóki nie zeszła się z alfiem... a teraz to już w ogóle nie myślała o nikim. - hm.... karaiby, bahamy.... gdziekolwiek. miła, niewielka wysepka, ciepła woda, pięciogwiazdkowy hotel.. - mruczała pod nosem. niewiele było jej do szczęścia potrzebne xd - serio pytam czarusiu. - zaśmiała się. - o co chodzi, co? - bo tak unikał odpowiedzi a ona była ciekawa wszystkiego.
    björn rangvaldsson

    björn rangvaldsson

    sztokholm
    prince of nothing charming
    royal whore
    32

    stacja kolejowa - Page 6 Empty Re: stacja kolejowa

    Pisanie by björn rangvaldsson Czw Wrz 03, 2015 5:07 pm

    alfie był lepszy od wszystkich książąt razem wziętych...
    - to co? mam wybrać miejsce i cię tam zaprosić? - pomiział ją po ramionku. dla niego taka wyprawa to było nic. pstryknięcie palcami i już własny helikopter na zawołanie i zaraz kolacja i spacer po karaibskiej plaży. - jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o nieskazitelną reputację szwedzkiej korony. - zaśmiał się.
    lea gordon

    lea gordon

    sztokholm
    prawo
    evil queen
    32

    stacja kolejowa - Page 6 Empty Re: stacja kolejowa

    Pisanie by lea gordon Czw Wrz 03, 2015 5:16 pm

    tak jest.
    zaśmiała się. - no to tak zrób. - wzruszyła ramionami. jej zdecydowanie by to pasowało. w końcu własny helikopter czy samolot były o wiele lepsze niż pierwsza klasa, co nie. - no tak. a ja głupia myślałam, że się zmieniłeś. - zaśmiała się i przerzuciła przez niego nogi, żeby było jej wygodniej.
    björn rangvaldsson

    björn rangvaldsson

    sztokholm
    prince of nothing charming
    royal whore
    32

    stacja kolejowa - Page 6 Empty Re: stacja kolejowa

    Pisanie by björn rangvaldsson Czw Wrz 03, 2015 5:21 pm

    - w takim razie zaraz powiem stefanowi, żeby zabrał nas na lotnisko, a nie do mieszkania. - zaśmiał się i nawet poinformował o tym szofera zaraz, lea nawet nie mogła nic na ten temat powiedzieć. w ogóle własnie ogarnęłam, że oboje są ze sztokholmu?!?!?! nie ogarniam ostatnio chyba... tym bardziej się dobrze znali, skoro od małego kręcili się w tych samych miejscach. - to dobrze, że myślałaś, że to prawda. o to właśnie chodzi. chociaż z drugiej strony nie wiem, czy chciałbym, żebyś w to wierzyła... - zaczął jej masować stópki zgodnie z zapowiedzią. nie chciał, żeby wszystkie panienki myslały, że jest zajęty!
    lea gordon

    lea gordon

    sztokholm
    prawo
    evil queen
    32

    stacja kolejowa - Page 6 Empty Re: stacja kolejowa

    Pisanie by lea gordon Czw Wrz 03, 2015 5:25 pm

    chciała zaprotestować bo nie miała ze sobą praktycznie nic! jakieś podstawowe kosmetyki, z ubrań to co na sobie.... jak mogli tak o lecieć już, tu się trzeba przygotować! - daj mi się chociaż spakować a nie tak od razu na lotnisko. - jęknęła smutnym głosikiem. ja właśnie też to teraz obczaiłam bo tej szwedzkiej koronie..... to muszą się kumplować od małego i być super przyjaciółmi bez względu na wszystko co ich spotkało ;x może to rodzice ich swatali. - za dobrze cię znam, żeby to łyknąć, bjorn. - wzruszyła ramionami i zaśmiała się.
    björn rangvaldsson

    björn rangvaldsson

    sztokholm
    prince of nothing charming
    royal whore
    32

    stacja kolejowa - Page 6 Empty Re: stacja kolejowa

    Pisanie by björn rangvaldsson Czw Wrz 03, 2015 5:31 pm

    bjorn się tym nie przejmował. jego zdaniem nie potrzebowali nic, w końcu w łóżku niczego nie potrzeba xd myślał tylko o jednym!
    - po co pakować? wszystko, czego potrzebujesz, mogę ci zapewnić na miejscu. - zaśmiał się. nie musiał się przejmować pieniędzmi i dobrami materialnymi. takiemu to dobrze. rodzice bjorna najwyraźniej zawsze lubili go swatać xd na pewno się przyjaźnią od małego, są najlepszymi przyjaciółmi, eksami i kumplami do łóżka w jednym xd - trzeba być idiotą, żeby w to uwierzyć, nie oszukujmy się. ale co tam, specjaliści od pr-u wiedzą lepiej. - zawtórował jej śmiechem.
    lea gordon

    lea gordon

    sztokholm
    prawo
    evil queen
    32

    stacja kolejowa - Page 6 Empty Re: stacja kolejowa

    Pisanie by lea gordon Czw Wrz 03, 2015 5:34 pm

    no tak. to bardzo praktyczne podejście do życia.
    - ale ja nie mam nic! - westchnęła i wskazała na siebie bo miała tylko jakąś niewielką torebeczkę do której z trudem wepchnęła najważniejsze rzeczy, których wbrew pozorom było dość sporo... najwyraźniej to ich życiowy cel. albo po prostu chcieli by ten trafił na odpowiednią kandydatkę, a jak wiadomo lea była idealna xd szkoda tylko, ze stwierdzili, że o wiele lepiej im jako przyjaciołom. - no cóż. jakby na to nie patrzeć to ludzie idiotami są. - przyznała wzruszając ramionami.
    björn rangvaldsson

    björn rangvaldsson

    sztokholm
    prince of nothing charming
    royal whore
    32

    stacja kolejowa - Page 6 Empty Re: stacja kolejowa

    Pisanie by björn rangvaldsson Czw Wrz 03, 2015 5:43 pm

    - a czego potrzebujesz? - spytał z rozbawieniem. on naprawdę był w stanie zapewnić jej wszystko, co tylko chciała. był gotów w tej chwili skręcić na lotnisko, wsiąść do helikoptera i znaleźć się daaaleko, daleko, gdzie nikt ich nie znajdzie. to było tak bardzo w jego stylu. uciec od odpowiedzialności zaledwie cztery dni po tym, kiedy rodzice rozpoczęli kampanię poprawy jego wizerunku. najwyraźniej lea nie była aż tak idealna, skoro teraz wybrali księżniczkę, która była wyższa rangą od niej. bjorn na pewno wolałby udawać parę z nią, bo ją przynajmniej dobrze znał i może dobrze by się bawili w tej maskaradzie. - dlatego to działa. - zaśmiał się. zatrzymali się, spojrzał za okno. - jesteśmy na lotnisku. - oznajmił dumnie. - gotowa? - wyciągnął w jej stronę dłoń.
    lea gordon

    lea gordon

    sztokholm
    prawo
    evil queen
    32

    stacja kolejowa - Page 6 Empty Re: stacja kolejowa

    Pisanie by lea gordon Czw Wrz 03, 2015 5:49 pm

    - ubrań kosmetyków.... - wyliczała pewnie jeszcze chwilę - no i stroju kąpielowego skoro mamy być w ciepłych krajach. - westchnęła. z drugiej strony mogłaby się opalać topless... bjorn na pewno by się nie obraził. to za to nie było zupełnie w stylu lei, która lubiła mieć wszystko poukładane, ale z drugiej strony czasem można zaszaleć. no cóż.... malin była lepsza bo była ksieżniczką i tylko tyle. albo aż tyle. zależy jak na to spojrzeć. - naprawdę? - zdziwiła się i rozejrzała dookoła. chwilę się zastanawiała. - w sumie.... jeśli rzeczywiście mamy lecieć to tak. - zaśmiała się.
    björn rangvaldsson

    björn rangvaldsson

    sztokholm
    prince of nothing charming
    royal whore
    32

    stacja kolejowa - Page 6 Empty Re: stacja kolejowa

    Pisanie by björn rangvaldsson Czw Wrz 03, 2015 5:54 pm

    - może cię to zdziwi, ale można je dostać na całym świecie. - zapewnił ją. jeśli się okaże, że wylądują na bezludnej wyspie pozbawionej sklepów, najwyżej zamówi jakąś paczkę, żeby przyleciała do nich helikopterem. dla bjorna nie było rzeczy niemożliwych. chyba właśnie w tej kampanii chodziło tylko i wyłącznie o tytuł malin. ustatkować to się mógł i u boku top modelki, ale chodziło właśnie o poprawę wizerunku, więc tylko księżniczka mogła pojawić się w takiej kryzysowej sytuacji. - to lecimy! - oznajmił radośnie i wybiegł z limuzyny do podstawionego już helikoptera xd nie wiem jak to załatwił, ale tak jak mówiłam, on mógł wszystko. nie wiem czy gramy nimi dalej na jakiejś wyspie czy odkładamy to na nie wiadomo kiedy ;o
    lea gordon

    lea gordon

    sztokholm
    prawo
    evil queen
    32

    stacja kolejowa - Page 6 Empty Re: stacja kolejowa

    Pisanie by lea gordon Czw Wrz 03, 2015 5:56 pm

    sądzę, że to odkładamy na kiedyś! a lea na pewno się cały czas śmiała, że rzeczywiście polecieli i pewnie wyłączyła telefon, żeby jej nikt nie przeszkadzał odpoczywać a w szczególności natarczywy ojciec przez którego bjorn ją musiał wywieźć z kraju.
    björn rangvaldsson

    björn rangvaldsson

    sztokholm
    prince of nothing charming
    royal whore
    32

    stacja kolejowa - Page 6 Empty Re: stacja kolejowa

    Pisanie by björn rangvaldsson Czw Wrz 03, 2015 5:58 pm

    na pewno zabrał ją gdzieś, gdzie nikt ich nie znalazł, żeby media się nie przypieprzyły, że już zdrada ;o w ogóle mam nadzieję, że ogarniemy tę grę, bo ja będę jutro i baardzo ewentualnie w sobotę wieczorem, a potem mnie nie ma parę dni!
    vincent reagan

    vincent reagan

    waszyngton
    medycyna sądowa
    freak
    27

    stacja kolejowa - Page 6 Empty Re: stacja kolejowa

    Pisanie by vincent reagan Nie Paź 18, 2015 12:27 pm

    latał po mieście i szukał nowych przyjaciół.

    Sponsored content

    stacja kolejowa - Page 6 Empty Re: stacja kolejowa

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pią Kwi 19, 2024 3:38 pm