opuszczony budynek

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    opuszczony budynek - Page 4 Empty opuszczony budynek

    Pisanie by st. albans Pią Paź 03, 2014 7:47 pm

    First topic message reminder :

    opuszczony budynek - Page 4 Z13831664Q,Opuszczony-budynek-zwirowni-w-Pleszewie
    ralphie davenport

    ralphie davenport

    sydney
    dyplomacja europejska
    wreck it ralph(ie)
    29

    opuszczony budynek - Page 4 Empty Re: opuszczony budynek

    Pisanie by ralphie davenport Czw Lip 16, 2015 8:15 pm

    ralfie i śledzenie? przecież on by się tam zabił, albo w ciągu trzech sekund wendy by go zidentyfikowała i podała na policję jeszcze za to że stalkerem jest xd brawo ralph tym razem nic nie upuścił przed nią z wrażenia. nie miał co he he - skoro się nasłuchałaś to w końcu powinnaś posłuchać mądrzejszych - wzruszył ramionami. hahaha jeszcze się wywyższał, że jest mądrzejszy ;x chojrak dzisiaj z niego. skrzywił się i odskoczył od tego papierosa, zupełnie jakby miał go na odległość zabić - fuj, nie, nigdy!!! - pewnie zakaszlałby się na śmierć!
    wendy eyre

    wendy eyre

    afryka/londyn
    medycyna sądowa
    dzikuska
    30

    opuszczony budynek - Page 4 Empty Re: opuszczony budynek

    Pisanie by wendy eyre Czw Lip 16, 2015 8:21 pm

    sama wymyśliłaś śledzenie, ale chorwackie słońce wypaliło ci mózg i już nic nie pamietasz. felix był stalkerem, pewnie wylądował w więzieniu i dlatego go nie ma xd zawsze mógł upuścić szczękę z wrażenia heheh. oho, chyba wsparcie daniela uderzyło mu do głowy, że teraz się bierze za takiego mądrego!
    - dzięki. studiuję medycynę. pochodzę z rodziny lekarzy. - zaciągnęła się papierosem beztrosko. nie będzie jej żaden fajtłapa życia układał. roześmiała się na jego reakcję. - spokojnie. - chichotała, chowając paczkę. - wchodzisz? - skinęla głową w stronę legendarnego budynku.
    ralphie davenport

    ralphie davenport

    sydney
    dyplomacja europejska
    wreck it ralph(ie)
    29

    opuszczony budynek - Page 4 Empty Re: opuszczony budynek

    Pisanie by ralphie davenport Czw Lip 16, 2015 8:31 pm

    nie pamiętam co pisałam na chorwacji bo byłam na pijana na pewno, także no. sorry! felix stalker, ahahah. mógłby sie przyjaźnić z ralfem, wszysyc mogliby sie z nim przyjaźnić. przyjazny z niego chłopak. tak, na pewno dzięki danielowi się tak zmotywował i był taki pewny siebie, ciekawe kiedy to z niego uleci - i jak możesz tak beztrosko wciągać się w nałóg!? - załamał nad nią ręce bo to co mówiła było okropne - gdzie? - zerknął na budynek - tam? - wskazał na miejsce palcem - po co? - jęknął.
    wendy eyre

    wendy eyre

    afryka/londyn
    medycyna sądowa
    dzikuska
    30

    opuszczony budynek - Page 4 Empty Re: opuszczony budynek

    Pisanie by wendy eyre Czw Lip 16, 2015 9:00 pm

    pisałaś to przed chorwacją! nic nie pamiętasz. pewnie za chwilę to już z niego uleci.
    - bo mnie to odpręża. - odparła jak gdyby nigdy nic. dobrze, że nie wiedział o jej tableteczkach, które pomagały jej przetrwać kolejne dni. papierosy to przy tym nic. - przecież to najlepsze miejsce w st. albans! nie słyszałeś? - złapała go za ramię, żeby pociągnąć go w stronę drzwi. - tu straszy! - zachichotała mu do ucha, bo chciała to wyszeptać, ale była zbyt podekscytowana.
    ralphie davenport

    ralphie davenport

    sydney
    dyplomacja europejska
    wreck it ralph(ie)
    29

    opuszczony budynek - Page 4 Empty Re: opuszczony budynek

    Pisanie by ralphie davenport Czw Lip 16, 2015 9:06 pm

    jak mi wyliczasz kiedy to było xd
    a tabletki na co? przez romana eleganckiego mordercę? ;c gdyby o tym wiedzial to załamałby się. starałby się pewnie ją wyleczyć xd dał się jej zaciągnąć pod same drzwi. aż zesztywniał slysząc jej słowa. ciarki mu przeszły po plecach i nie byl w stanie wydusić ani słowa bo wierzył że te duchy to prawda? - cooo? - odparł drżącym głosem pełnym niedowierzania.
    wendy eyre

    wendy eyre

    afryka/londyn
    medycyna sądowa
    dzikuska
    30

    opuszczony budynek - Page 4 Empty Re: opuszczony budynek

    Pisanie by wendy eyre Czw Lip 16, 2015 9:10 pm

    bo się kłócisz ze mną. kłamstwa! sama mówiłaś, że kłamiesz xd
    tableteczki brała od zawsze, głównie, żeby otwierać swój umysł i dawać sobie radę ze studiami, ale ogólnie wiele mogła spróbować potrafiąc podrobić podpis matki.
    - kiedyś już tu byłam. moja koleżanka widziała wtedy ducha! - opowiadała mu z podekscytowaniem. byli tu na nocy wyzwań, nawet sprawdziłam specjalnie, że aggie zobaczyła wtedy ducha elodie, a wendy nie. - nie mogę być gorsza, też muszę go zobaczyć! - złapała się pod boczki.
    ralphie davenport

    ralphie davenport

    sydney
    dyplomacja europejska
    wreck it ralph(ie)
    29

    opuszczony budynek - Page 4 Empty Re: opuszczony budynek

    Pisanie by ralphie davenport Czw Lip 16, 2015 9:24 pm

    zaraz pewnie zobaczył elodie, w przeciwieństwie do wendy i umarł na zawał. dobra nie umarł, ale przestraszył się i uciekł do domu żeby przytulać się do edie.
    wendy eyre

    wendy eyre

    afryka/londyn
    medycyna sądowa
    dzikuska
    30

    opuszczony budynek - Page 4 Empty Re: opuszczony budynek

    Pisanie by wendy eyre Czw Lip 16, 2015 9:27 pm

    znowu nie pamiętasz o istnieniu leny! a wendy znowu była zawiedziona.
    james byron

    james byron

    st.albans
    grafika komputerowa
    łatafak?!
    34

    opuszczony budynek - Page 4 Empty Re: opuszczony budynek

    Pisanie by james byron Pią Wrz 18, 2015 6:08 pm

    james ruchał tutaj jakąś panienkę w tym właśnie momencie.
    pandora horowitz

    pandora horowitz

    z szafy
    rzeźba
    ćpunka-wariatka
    30

    opuszczony budynek - Page 4 Empty Re: opuszczony budynek

    Pisanie by pandora horowitz Pią Wrz 18, 2015 6:12 pm

    idealny awek dla ducha hehe. pandora pojawiła się znikąd i walnęła go w twarz. jako że zginęła gdy spłonęła na stosie, miała dość zwęglony imidż.
    - zdradzasz mnie?! pod moim własnym dachem?! - wykrzyczała.
    james byron

    james byron

    st.albans
    grafika komputerowa
    łatafak?!
    34

    opuszczony budynek - Page 4 Empty Re: opuszczony budynek

    Pisanie by james byron Pią Wrz 18, 2015 6:14 pm

    james od razu odskoczył od laski bo myślał, że to ona go walnęła a nie był przygotowany na takie zabawy. chciał szybkiego seksu i miał zamiar uciekać do komputera z powrotem. zaraz zobaczył pandzię i myślał, że się przewidział. albo za dużo naćpał. - co do kurwy........ - zdezorientował się.
    pandora horowitz

    pandora horowitz

    z szafy
    rzeźba
    ćpunka-wariatka
    30

    opuszczony budynek - Page 4 Empty Re: opuszczony budynek

    Pisanie by pandora horowitz Pią Wrz 18, 2015 6:21 pm

    złapała dziewczynę i wyrzuciła ją półnagą przez okno, na szczęście byli na parterze. powinni wiedzieć na co się piszą, w końcu o tym budynku krążyły legendy OD POKOLEŃ!
    - myślałam, że przyjdziesz tutaj, żebyśmy już na zawsze mogli być razem... - złapała go za koszulę. zmieniła ton głosu z wściekłego na uwodzicielski. jak zawsze u pandory szybka zmiana nastroju.
    james byron

    james byron

    st.albans
    grafika komputerowa
    łatafak?!
    34

    opuszczony budynek - Page 4 Empty Re: opuszczony budynek

    Pisanie by james byron Pią Wrz 18, 2015 6:24 pm

    nawet po śmierci się nie zmieniła ;x
    - jak niby możemy dalej być razem skoro nie żyjesz! - popukałby ją w czoło ale nie mógł ;x
    pandora horowitz

    pandora horowitz

    z szafy
    rzeźba
    ćpunka-wariatka
    30

    opuszczony budynek - Page 4 Empty Re: opuszczony budynek

    Pisanie by pandora horowitz Pią Wrz 18, 2015 6:27 pm

    pandora jakoś dała radę złapać laskę i wyrzucić ją przez okno, więc może i james dałby radę popukać ją w czoło.
    - ciiii... niczym się nie przejmuj... teraz już będziemy zawsze mogli być razem. - nachyliła się, żeby go pocałować i jednocześnie wbiła mu nóż w plecy. how romantic.
    james byron

    james byron

    st.albans
    grafika komputerowa
    łatafak?!
    34

    opuszczony budynek - Page 4 Empty Re: opuszczony budynek

    Pisanie by james byron Pią Wrz 18, 2015 6:35 pm

    bo pandora miała takie możliwości. jak w uwierz w ducha xd no to james się tam wykrwawił i zawsze już byli razem. nie zaczynamy już nic bo idę zaraz spać ;x
    wynter strange

    wynter strange

    nottingham
    chemia
    wynter is coming
    30

    opuszczony budynek - Page 4 Empty Re: opuszczony budynek

    Pisanie by wynter strange Nie Gru 27, 2015 10:46 pm

    stała przed budynkiem i zastanawiała się, czy rzeczywiście jest taki straszny, jak wszyscy mówią. piła jakieś tanie wino z butelki i rozmyślała.
    jasmine teager

    jasmine teager

    liverpool
    wychowanie fizyczne
    pani kapitan
    30

    opuszczony budynek - Page 4 Empty Re: opuszczony budynek

    Pisanie by jasmine teager Nie Gru 27, 2015 10:53 pm

    przyszła tutaj bo słyszała, że wygląda jak ten duch, który zżera ludzi xd
    wynter strange

    wynter strange

    nottingham
    chemia
    wynter is coming
    30

    opuszczony budynek - Page 4 Empty Re: opuszczony budynek

    Pisanie by wynter strange Nie Gru 27, 2015 10:55 pm

    spojrzała na dziewczynę, która stała obok niej. - przyszłaś tu postraszyć? - zaśmiała się bo miała wybitnie dobry humor. pewnie te ruskie wina mają w sobie jakieś dragi na poprawę humoru xd
    jasmine teager

    jasmine teager

    liverpool
    wychowanie fizyczne
    pani kapitan
    30

    opuszczony budynek - Page 4 Empty Re: opuszczony budynek

    Pisanie by jasmine teager Nie Gru 27, 2015 11:02 pm

    najśmieszniejsze jest to, że jasmine jest starsza od wynter a wygląda odwrotnie xdddd
    spojrzała na nią a potem na to co miała w dłoni. - nie, dlaczego? - zapytała. - ludzie tacy jak ty często tutaj przychodzą, żeby na mnie popatrzeć. - wyszczerzyła zęby.
    wynter strange

    wynter strange

    nottingham
    chemia
    wynter is coming
    30

    opuszczony budynek - Page 4 Empty Re: opuszczony budynek

    Pisanie by wynter strange Nie Gru 27, 2015 11:07 pm

    rok różnicy to nic takiego! ja mam w pracy chłopaczka, który ma 20 lat a wygląda na 25 i takiego, który wygląda na 20 a ma 26 xd wygląd jest mylący! xd wynter czuje się może dorośle i poważnie po prostu xd - tacy ludzie jak ja? - uniosła brew bo nie wiedziała dokąd czarnulka zmierza ze swoimi myślami.
    jasmine teager

    jasmine teager

    liverpool
    wychowanie fizyczne
    pani kapitan
    30

    opuszczony budynek - Page 4 Empty Re: opuszczony budynek

    Pisanie by jasmine teager Nie Gru 27, 2015 11:13 pm

    mnie nie dają 22, podobno też wyglądam na starszą xd nie wiem czy to dobrze, czy to źle...
    zaczęła chodzić dookoła niej i się uśmiechać szeroko, tak jak to widziała na zdjęciach w internecie. - tacy jak ty. ciekawscy. wiedzą, że to moje terytorium a i tak przychodzą na mnie popatrzeć. wiedzą co im grozi ale i tak patrzą. - oblizała usta jak jakaś wariatka xd
    wynter strange

    wynter strange

    nottingham
    chemia
    wynter is coming
    30

    opuszczony budynek - Page 4 Empty Re: opuszczony budynek

    Pisanie by wynter strange Nie Gru 27, 2015 11:17 pm

    w sumie nigdy nie wiadomo co lepsze..... może jak teraz wyglądasz na 24 to jak będziesz miała 30 to też będziesz tak wyglądać xd wtedy to by było opłacalne xd uniosła brew w górę. - ty chyba uciekłaś z psychiatryka, co? - napiła się bo dziewczyna nie wydawała się jej normalna. może w innych okolicznościach zaczęłaby się wycofywać do domu, ale wino dodało jej odwagi.
    jasmine teager

    jasmine teager

    liverpool
    wychowanie fizyczne
    pani kapitan
    30

    opuszczony budynek - Page 4 Empty Re: opuszczony budynek

    Pisanie by jasmine teager Nie Gru 27, 2015 11:18 pm

    przekrzywiła głowę. - nie. ja jestem gorzej niż z psychiatryka, moja droga. powinnaś już uciekać, jeżeli nie chcesz żebym pocięła cię na kawałki i zjadła jak wszystkie swoje poprzednie ofiary - zachichotała diabelnie. wszystko odbywało się we mgle, bo tak mi pasuje xd
    wynter strange

    wynter strange

    nottingham
    chemia
    wynter is coming
    30

    opuszczony budynek - Page 4 Empty Re: opuszczony budynek

    Pisanie by wynter strange Nie Gru 27, 2015 11:27 pm

    boże co do mgły to mieszkam na takim zadupiu, że jak wracaliśmy z wigilii i wjechaliśmy na drogę prowadzącą do naszego osiedla to nic nie było widać, kompletnie nic, nawet krawężnika. straszny powrót ;x - no wariatka. - powiedziała bardziej do siebie niż do niej. - baw się dobrze w swoim świecie fantazji i urojeń. żaden normalny psychopata by nie ostrzegał swoich ofiar. - machnęła zrezygnowana ręką i poszła bo dziewczyna wydawała jej się co najmniej dziwna.... ktoś inny?
    jasmine teager

    jasmine teager

    liverpool
    wychowanie fizyczne
    pani kapitan
    30

    opuszczony budynek - Page 4 Empty Re: opuszczony budynek

    Pisanie by jasmine teager Nie Gru 27, 2015 11:29 pm

    jasmine sobie poszła. tak, zacznę!

    Sponsored content

    opuszczony budynek - Page 4 Empty Re: opuszczony budynek

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Pią Kwi 19, 2024 11:40 am