sala #3

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    sala #3 - Page 8 Empty sala #3

    Pisanie by st. albans Pią Paź 03, 2014 7:52 pm

    First topic message reminder :

    sala #3 - Page 8 Tumblr_mdb5lwyEbs1qh3c9yo1_500
    jude hurd

    jude hurd

    paryż
    lotnictwo i kosmonautyka
    niezdara
    28

    sala #3 - Page 8 Empty Re: sala #3

    Pisanie by jude hurd Nie Lis 29, 2015 7:40 pm

    lepiej, żeby uciekała z kraju niż uciekała w narkotyki. coś w tym jest. jude nigdy jej życia nie ułatwiał, ale i ona mu też go nie ułatwiała.
    - i co robiłaś? - patrzył na nią cielęcymi oczami. na pewno bawiła się lepiej niż siedząc u jego boku, gdy ten nawet nie może się poruszyć! wiedział to.
    morgan butler

    morgan butler

    Londyn
    dziennikarstwo
    reckless
    28

    sala #3 - Page 8 Empty Re: sala #3

    Pisanie by morgan butler Nie Lis 29, 2015 7:49 pm

    to na pewno. - no poleciałam do peru - poinformowała go bo nawet jej nie za pytał o to gdzie była. no chyba, że napisała mu, ze tam się wybiera bo już nie pamiętam. - byłam tam przez kilka dni z dziewczyną, którą poznałam przed wylotem. pozwiedzałyśmy trochę i napisałam pracę o tym jak tam żyją - wzruszyła ramionami.
    jude hurd

    jude hurd

    paryż
    lotnictwo i kosmonautyka
    niezdara
    28

    sala #3 - Page 8 Empty Re: sala #3

    Pisanie by jude hurd Nie Lis 29, 2015 8:00 pm

    - tyle wiem. - zaśmiał się lekko, przynajmniej na tyle, na ile mógł, bo zaraz go wszystko rozbolało. wiedział, gdzie poleciala, bo tyle to mu chyba powiedziała? jeśli nie, to jest złą dziewczyną. pewnie frank i tak zabrał jego telefon i się podszywał pod niego, żeby dowiedzieć się szczegółów i ją wytropić. - kilka dni? chyba kilkanaście. na pewno szybko minęło. - zauważył. nadal był przekonany, że nie było jej dłużej.
    morgan butler

    morgan butler

    Londyn
    dziennikarstwo
    reckless
    28

    sala #3 - Page 8 Empty Re: sala #3

    Pisanie by morgan butler Nie Lis 29, 2015 8:05 pm

    nie wiem, może powiedziała, może nie. chociaż skoro frank się pod niego podszywał to zapewne to od niej wyciągnął nawet jeśli nie powiedziała mu od razu. - no właściwie to wrociłam z  tydzień temu - powiedziała trochę ciszej. może miała nadzieje, że nie dosłyszy i zrozumie coś innego. wtedy nie mógłby się czepiać, że mu nie powiedziała.
    jude hurd

    jude hurd

    paryż
    lotnictwo i kosmonautyka
    niezdara
    28

    sala #3 - Page 8 Empty Re: sala #3

    Pisanie by jude hurd Nie Lis 29, 2015 8:10 pm

    miała pecha, bo wszystko doskonale usłyszał. słuch mu się wyostrzył odkąd tutaj leżał. musiał polegać na uszach, kiedy nie mogł obrócić głowy i zorientować się w sytuacji rozgrywającej się poza zasięgiem jego wzroku.
    - potem pojechałaś jeszcze gdzieś? - dopytywał się.
    morgan butler

    morgan butler

    Londyn
    dziennikarstwo
    reckless
    28

    sala #3 - Page 8 Empty Re: sala #3

    Pisanie by morgan butler Nie Lis 29, 2015 8:15 pm

    mogła to powiedzieć w myślach i potem w razie czego na swoją obronę powiedzieć, że myślała, że wypowiedziała to na głos. tak jak ja zapominam dopisywać czegoś w postach bo odpowiedziałam sobie w głowie xd - nie - założyła kosmyk włosów za ucho. - miałam dużo do nadrobienia, więc spędziłam ten czas na uczelni - dodała.
    jude hurd

    jude hurd

    paryż
    lotnictwo i kosmonautyka
    niezdara
    28

    sala #3 - Page 8 Empty Re: sala #3

    Pisanie by jude hurd Nie Lis 29, 2015 8:20 pm

    też czasami sobie odpowiadam w głowie, a potem trzy posty później mi się przypomina, że miałam to powiedzieć i już dziwnie do tego wracać xd
    - szkoda, że nie przyszłaś mnie odwiedzić. - oznajmił trochę ze smutkiem, a trochę z... wyrzutem. tak. jude nauczył się już robić morgan wyrzuty. najwyraźniej nawet jego bezgraniczna miłość miała swoje granice.
    morgan butler

    morgan butler

    Londyn
    dziennikarstwo
    reckless
    28

    sala #3 - Page 8 Empty Re: sala #3

    Pisanie by morgan butler Nie Lis 29, 2015 8:27 pm

    też tak mam xd dlatego już potem nic o tym nie pisze bo by dziwnie wyglądało xd
    nie miała nic przeciwko jego wyrzutom, bo w końcu przynajmniej wiedziała co go męczy i nie musiała się sama wszystkiego domyślać. chociaż całkiem możliwe, że miała trochę większe wyrzuty sumienia i nie mogła sobie wmawiać, że wcale się tym co robiła nie przejął. - chciałam, ale są teraz z tobą rodzice, więc myślałam, że może chciałbyś z nimi spędzić więcej czasu póki jeszcze tu są - wymyśliła. pewnie tak naprawdę się nie przyszła, żeby ich nie spotkać i nie dostać kazania od franka czy merc.
    jude hurd

    jude hurd

    paryż
    lotnictwo i kosmonautyka
    niezdara
    28

    sala #3 - Page 8 Empty Re: sala #3

    Pisanie by jude hurd Nie Lis 29, 2015 8:32 pm

    ja czasami jeszcze piszę, ale to takie z dupy już xd
    - moi rodzice nie mogą siedzieć przy mnie cały czas. a ja chciałbym zobaczyć chociaż przez chwilę moją dziewczynę, żeby od razu mieć lepszy dzień. - westchnął ciężko. - zresztą nieważne. wpadnij kiedyś jak znajdziesz czas, mama chciała się z tobą spotkać. - przeniósł wzrok z powrotem na telewizor.
    morgan butler

    morgan butler

    Londyn
    dziennikarstwo
    reckless
    28

    sala #3 - Page 8 Empty Re: sala #3

    Pisanie by morgan butler Nie Lis 29, 2015 8:42 pm

    auć xd zrobiło jej się głupio jak jej tak dopiekł bo wcale nie chciała, żeby mu było przykro i myślał, że nie ma dla niego czasu albo nie chce się z nim tak często widywać. dopiero jak o takich rzeczach rozmawiali zdawała sobie sprawę, że czasami wcale nie brała pod uwagę tego jak on się czuje i robiła to co lepsze dla niej. westchnęła bo nawet nie wiedziała co ma odpowiedzieć. - dlaczego chce się ze mną spotkać? - pochyliła się do niego i delikatnie przyłożyła policzek do jego zagipsowanej klaty.
    jude hurd

    jude hurd

    paryż
    lotnictwo i kosmonautyka
    niezdara
    28

    sala #3 - Page 8 Empty Re: sala #3

    Pisanie by jude hurd Nie Lis 29, 2015 8:51 pm

    sam sobie nie zdawał sprawy z tego, ze jej dopiekł hehe. uczył się od najlepszych!
    - chciała z tobą porozmawiać. wiesz, ona kiedyś była taka jak ty... - zaczął i ugryzł się w język, bo chciał już powiedzieć, że potem dojrzała, co znowu było pociskiem na morgan. zamiast tego dosłownie ugryzł się w ten język i oczy mu trochę zaszkliły z bólu. wyglądał jakby miał się rozpłakać z powodu ich rozmowy xd
    morgan butler

    morgan butler

    Londyn
    dziennikarstwo
    reckless
    28

    sala #3 - Page 8 Empty Re: sala #3

    Pisanie by morgan butler Nie Lis 29, 2015 9:06 pm

    jakby jej tak pojechał to by się obraziła na niego i przychodziła obrażona tylko dlatego, żeby nie było, że go nie odwiedza. przekręciła głowę, żeby na niego spojrzeć. - czemu płaczesz? - zapytała bo myślała, że znowu coś zrobiła. posiedziała jeszcze z nim, żeby nadrobić, a potem poszła. zacznij kimś innym.
    jude hurd

    jude hurd

    paryż
    lotnictwo i kosmonautyka
    niezdara
    28

    sala #3 - Page 8 Empty Re: sala #3

    Pisanie by jude hurd Nie Lis 29, 2015 9:10 pm

    lepiej, żeby przychodziła obrażona niż żeby nie przychodziła w ogóle! udawał, że przez nią płacze, żeby wziąć ją na litość xdd ale się sztuczek nauczył! pewnie w telewizji obejrzał jak tak tyle tu leżał.

    Sponsored content

    sala #3 - Page 8 Empty Re: sala #3

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Pią Mar 29, 2024 9:33 am