l4l morgan & astrid

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    l4l morgan & astrid - Page 10 Empty l4l morgan & astrid

    Pisanie by st. albans Sro Paź 15, 2014 1:01 pm

    First topic message reminder :

    l4l morgan & astrid - Page 10 DSC_0155


    Ostatnio zmieniony przez st. albans dnia Nie Lis 09, 2014 8:58 pm, w całości zmieniany 2 razy
    morgan butler

    morgan butler

    Londyn
    dziennikarstwo
    reckless
    28

    l4l morgan & astrid - Page 10 Empty Re: l4l morgan & astrid

    Pisanie by morgan butler Sob Sty 23, 2016 11:04 pm

    zaczęła się śmiać bo teraz tym bardziej nie ogarniała o czym tak naprawdę rozmawiają. nie wiedziała jak inaczej ma się zachować i na to zareagować. - stop, zacznij od początku - odgarnęła włosy z twarzy. - wiesz, że prawdziwa jennifer jest i była gdzieś w usa, a nie w st albans, a superbohaterzy nie istnieją? - musiała się upewnić.
    jude hurd

    jude hurd

    paryż
    lotnictwo i kosmonautyka
    niezdara
    28

    l4l morgan & astrid - Page 10 Empty Re: l4l morgan & astrid

    Pisanie by jude hurd Sob Sty 23, 2016 11:05 pm

    nie wiedział czemu ona się śmieje, skoro przed chwilą była taka wściekła, a on był bliski płaczu! zatkało go totalnie.
    - no tak, ale ja nic nie poradzę na to, co pojawia się w moim śnie. - rozłożył ręce bezradnie. posłał jej swoją firmową minę. ten jego awek taki cudowny... wreszcie oddaje dżuda w całości.
    morgan butler

    morgan butler

    Londyn
    dziennikarstwo
    reckless
    28

    l4l morgan & astrid - Page 10 Empty Re: l4l morgan & astrid

    Pisanie by morgan butler Sob Sty 23, 2016 11:09 pm

    awek jest idealny, lepszego nie znajdziesz.
    westchnęła, po czym za chwilę się znowu zaczęła śmiać. musiała usiąść na łóżku i jeszcze raz przyjrzeć się wszystkim kwiatom. teraz kiedy już miała pewność, że jude nie zdradził jej w prawdziwym życiu to wszystko wydawało się całkiem urocze. - jude.. nie musisz mi opowiadać swoich snów i tłumaczyć się z nich - powiedziała w końcu.
    jude hurd

    jude hurd

    paryż
    lotnictwo i kosmonautyka
    niezdara
    28

    l4l morgan & astrid - Page 10 Empty Re: l4l morgan & astrid

    Pisanie by jude hurd Sob Sty 23, 2016 11:13 pm

    dalej nie rozumiał dlaczego morgan się śmieje i nadal miał ochotę tylko paść przed nią na kolana i kupić jeszcze więcej kwiatów i jeszcze więcej razy przeprosić. może to by podziałało na rozładowanie sytuacji. przejmował się no!
    - to czemu byłaś na początku taka zła? i czemu teraz nie jesteś? - nie rozumiał nic.
    morgan butler

    morgan butler

    Londyn
    dziennikarstwo
    reckless
    28

    l4l morgan & astrid - Page 10 Empty Re: l4l morgan & astrid

    Pisanie by morgan butler Sob Sty 23, 2016 11:18 pm

    w sumie nie miała nic przeciwko kwiatkom, bo nikt nigdy nie zrobił dla niej niczego takiego. czuła się teraz trochę jak bohaterka romantycznego filmu i wcale nie była na to zła. pomimo tego, że nie spodziewała się, że takie coś może na nią zadziałać. - bo myślałam, że naprawdę mnie z kimś zdradziłeś, a nie że to ci się tylko śniło - wyjaśniła mu.
    jude hurd

    jude hurd

    paryż
    lotnictwo i kosmonautyka
    niezdara
    28

    l4l morgan & astrid - Page 10 Empty Re: l4l morgan & astrid

    Pisanie by jude hurd Sob Sty 23, 2016 11:20 pm

    jude był romantykiem! szczegolnie, kiedy wydawało mu się, że coś przeskrobał i musiał zrobić wszystko w swojej mocy, żeby taka cudowna dziewczyna jak morgan nie zostawiła takiego patałacha jak on.
    - jak mogłaś myśleć, że naprawdę cię z kimś zdradziłem?! - był w szoku. zaraz to on się obrazi! myślał, że od początku wiedziała, że chodzi mu tylko o sen. tylko albo aż. - nigdy w życiu bym cię nie zdradził! - rzucił się na kolana, żeby objąć jej nogi i przytulić się do nich policzkiem.
    morgan butler

    morgan butler

    Londyn
    dziennikarstwo
    reckless
    28

    l4l morgan & astrid - Page 10 Empty Re: l4l morgan & astrid

    Pisanie by morgan butler Sob Sty 23, 2016 11:33 pm

    nadrabiał tym, że był uroczy i kochany. pewnie dlatego zwróciła na niego uwagę. i jakby nie patrzeć zmienił ją na lepsze. nie dość, że przestała szaleć to w dodatku była bardziej łagodna i potulna. uroczo. - sam to tak ująłeś, a ja nie umiem czytać w myślach - spojrzała na niego. - nic się nie stało - zsunęła się z łóżka i usiadła na ziemi, żeby nie klęczał u jej stóp.
    jude hurd

    jude hurd

    paryż
    lotnictwo i kosmonautyka
    niezdara
    28

    l4l morgan & astrid - Page 10 Empty Re: l4l morgan & astrid

    Pisanie by jude hurd Sob Sty 23, 2016 11:40 pm

    i w dodatku widok miliona kwiatów w jej pokoju zmiękczał jej serce. tyle osiągnięć! jude chyba nie zdawał sobie z nich sprawy. w jego oczach morgan zawsze była łagodna, potulna i kochana.
    - bo cię zdradziłem i jest mi głupio z tego powodu. - wyjaśnił jej. kiedy usiadła naprzeciw niego, złapał ją za łapki. - obiecuję, że już nigdy nie obejrzę filmu z jennifer lawrence, żebyś nie była zazdrosna. - oznajmił xd
    morgan butler

    morgan butler

    Londyn
    dziennikarstwo
    reckless
    28

    l4l morgan & astrid - Page 10 Empty Re: l4l morgan & astrid

    Pisanie by morgan butler Sob Sty 23, 2016 11:46 pm

    nawet wtedy kiedy się na niego wydarła jak się pierwszy raz spotkali? xd
    wcale nie szło mu aż tak tragicznie. nie licząc sytuacji, w których lądował w szpitalu. ale nawet wtedy zawsze mogło być gorzej. - nie jestem zazdrosna, nie musisz rezygnować z filmów z nią- zaśmiała się. - byłaby szkoda bo jest dobrą aktorką - dodała. - może wolałabym, żebym to ja ci się śniła, ale jeszcze bardziej chciałabym robić takie rzeczy z tobą naprawdę, a nie w śnie - przybliżyła się do niego jeszcze bardziej i pocałowała go.
    jude hurd

    jude hurd

    paryż
    lotnictwo i kosmonautyka
    niezdara
    28

    l4l morgan & astrid - Page 10 Empty Re: l4l morgan & astrid

    Pisanie by jude hurd Sob Sty 23, 2016 11:50 pm

    tamten dzień wyparł z pamięci, bo zwymiotował przed nią i wyrzucili go w pierwszym dniu z pracy xd
    - nie jesteś zła? czy to znaczy, że mam odwołać jutrzejszą rezerwację w il sole? - zmarszczył czoło. nie ma to jak odwoływać romantyczną kolację, bo jednak nie trzeba przepraszać swojej pani xddd - ty też mi się często śnisz. ostatnio śniło mi się, że byliśmy w tesco... - zaczął, ale na szczęście morgan przerwała mu te opowieści, więc zaraz zapomniał, że cokolwiek mówił i odwzajemnił pocałunek.
    morgan butler

    morgan butler

    Londyn
    dziennikarstwo
    reckless
    28

    l4l morgan & astrid - Page 10 Empty Re: l4l morgan & astrid

    Pisanie by morgan butler Sob Sty 23, 2016 11:56 pm

    nie dziwię mu się xd
    - nie musisz nic odwoływać - pokręciła rozbawiona głową. skoro już tak się namęczył z przeprosinami to mogli przy okazji obydwoje wykorzystać to. dobrze, że przestał gadać, bo nie chciałoby się jej słuchać o ich przygodach w tesco. pogłębiła pocałunek i od razu wsadziła mu dłonie pod koszulkę.
    jude hurd

    jude hurd

    paryż
    lotnictwo i kosmonautyka
    niezdara
    28

    l4l morgan & astrid - Page 10 Empty Re: l4l morgan & astrid

    Pisanie by jude hurd Sob Sty 23, 2016 11:59 pm

    szczęście w nieszczęściu.
    - w takim razie zapraszam cię jutro na obiad do il sole. - zapowiedział, na pewno się tego nie spodziewała xd też się cieszył, bo w sumie już się nastawił na romantyczny i przepyszny obiadek, nawet jeśli miał to być obiad przeprosinowy. na pewno jej się nie upiekło i kiedyś mu się przypomni i dokończy swoją historię o tesco. jeszcze by się zdziwiła, jakby się dowiedziała, że tesco się przemieniło w latający budynek xd nie każ mi opisywać seksów znowu xd objął ją, a że już się nauczył paru trików i stał się lepszym kochankiem, to też miział ją teraz po pleckach i całował namiętnie.
    morgan butler

    morgan butler

    Londyn
    dziennikarstwo
    reckless
    28

    l4l morgan & astrid - Page 10 Empty Re: l4l morgan & astrid

    Pisanie by morgan butler Nie Sty 24, 2016 12:08 am

    ona teraz nie mogła się szykować na imprezy to przynajmniej będzie miała szansę się wystroić na kolację z nim. co jej jak najbardziej się podobało bo przynajmniej będą robić coś innego niż siedzenie u niego w pokoju i oglądanie bajek. ja nawet dobrze nie pamiętam co pisałam wczoraj bo się nie mogłam skupić i alkoholowe mieszanki zaczęły na mnie działać xd oderwała się od niego i spojrzała mu w oczy. - kocham cię wiesz? - zamruczała.
    jude hurd

    jude hurd

    paryż
    lotnictwo i kosmonautyka
    niezdara
    28

    l4l morgan & astrid - Page 10 Empty Re: l4l morgan & astrid

    Pisanie by jude hurd Nie Sty 24, 2016 12:21 am

    zawsze mogła się dla niego stroić! on to zawsze doceni! widzisz, ty się wczoraj upijałaś, a ja wypiłam swoją herbatkę z rumem w pustym pokoju i musiałam sobie radzić xd
    - dobrze się upewnić. - odparł od razu, bo myślał, że naprawdę oczekiwała odpowiedzi na to pytanie. - ja ciebie też kocham. tak bardzo, bardzo, bardzo. - przestał ją obejmować, bo musiał rozszerzyć ramiona, żeby pokazać jej jak bardzo, bardzo, bardzo. ale zaraz dał jej buziaczka.
    morgan butler

    morgan butler

    Londyn
    dziennikarstwo
    reckless
    28

    l4l morgan & astrid - Page 10 Empty Re: l4l morgan & astrid

    Pisanie by morgan butler Nie Sty 24, 2016 12:25 am

    ja tam lubię siedzieć sama, więc taka herbatka w samotności nie byłaby złą xd na pewno się dla niego stroiła, ale jak miała jakiś powód to było jeszcze fajniej. zaśmiała się a potem się ruchali na podłodze pośród kwiatów.

    Sponsored content

    l4l morgan & astrid - Page 10 Empty Re: l4l morgan & astrid

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pią Mar 29, 2024 1:31 am