radiostacja st. albans

    harry styles

    harry styles

    redditch
    prawo
    gwiazdeczka
    30

    radiostacja st. albans - Page 5 Empty radiostacja st. albans

    Pisanie by harry styles Nie Sty 11, 2015 8:05 pm

    First topic message reminder :

    radiostacja st. albans - Page 5 Radio-tuning-1094
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    radiostacja st. albans - Page 5 Empty Re: radiostacja st. albans

    Pisanie by elsa ayers Wto Paź 20, 2015 5:02 pm

    też to miałam proponować, także dobrze. ;d elsa na pewno się podjarała no bo karmiła te lwy! jej się nikt nigdy nie spodziewa, pojawia się znikąd. a co więcej! dzisiaj była trzeźwa. nic nie wypiła. była na zajęciach.... jak porządna dziewczyna. - no cześć. - powiedziała uśmiechając się szeroko. - przyniosłam ci kawę. - wyciągnęła kubeczek przed siebie i mu wręczyła. - tak ciężko pracujesz, że na pewno ci się przyda. - dodała.
    jeremy hurd

    jeremy hurd

    paryż
    reżyseria dźwięku
    romantyk
    30

    radiostacja st. albans - Page 5 Empty Re: radiostacja st. albans

    Pisanie by jeremy hurd Wto Paź 20, 2015 5:08 pm

    wow, elsa taka grzeczna. był z niej na pewno dumny gdy podejmowała dobre decyzje, bo jednak pomimo tego, że nie chciał się wtrącać w jej życie, to uważał, że jest na tyle zdolna, żeby coś ze sobą zrobić. a nie wiecznie bez sensu imprezować. - dziękuję. nie zaprzeczę, że tego właśnie teraz potrzebuję - zaśmiał się i wziął od niej kawę. - co słychać? - upił powoli łyka.
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    radiostacja st. albans - Page 5 Empty Re: radiostacja st. albans

    Pisanie by elsa ayers Wto Paź 20, 2015 5:12 pm

    no cóż. nawet elsa raz na jakiś czas daje odpocząć swojej wątrobie. tak sobie myślę, że pewnie ma w portfelu to takie upoważnienie na przeszczep jej organów w razie śmierci ale co z tego, jak wątroba przepita, płuca przepalone, serce z kamienia... raczej nikt nie skorzysta. - wiedziałam, ma się ten szósty zmysł. - zaśmiała się i poprawiła włosy. na jego pytanie wzruszyła ramionami. - jak widzisz. chociaż ciągle nie mogę przetrawić tego safari i ciągle mnie to strasznie nakręca. - powiedziała rozbawiona. - i chyba pojadę tam jeszcze raz. - dodała. pewnie teraz będzie jeździć po anglii i zwiedzać takie rzeczy...
    jeremy hurd

    jeremy hurd

    paryż
    reżyseria dźwięku
    romantyk
    30

    radiostacja st. albans - Page 5 Empty Re: radiostacja st. albans

    Pisanie by jeremy hurd Wto Paź 20, 2015 5:20 pm

    kto by pomyślał. ta karta raczej jej jest w takim razie nie potrzebna. dobrze będzie jak jej organy wytrzymają i ona nie będzie potrzebowała żadnego przeszczepu. - zdecydowanie - roześmiał się. pewnie nie miał jeszcze przerwy, więc zdecydował się zrobić ją sobie teraz. wyciągnął jakieś ciasteczka, żeby sobie pojeść i ją poczęstował. - wiedziałem, że ci się spodoba - powiedział rozbawiony.
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    radiostacja st. albans - Page 5 Empty Re: radiostacja st. albans

    Pisanie by elsa ayers Wto Paź 20, 2015 5:24 pm

    z drugiej strony zawsze lepsze przepalone płuca niż niedziałające.... jakby na to nie patrzeć. ona pewnie wierzyła, że jest nieśmiertelna to sie nie martwiła takimi problemami jak to czy jej organy wytrzymają ten szalony tryb życia, który im zaplanowała. podziękowała za ciasteczko, ale musiała dbać o linię, więc sobie odpuściła. wystarczało, że alkohol dostarczał jej nadmiaru kalorii. - i to jak! jeszcze nigdy chyba nie byłam na fajniejszej wycieczce, a trochę już zwiedziłam. - zaśmiała się. - chyba dość szybko poznajesz się na ludziach. - uśmiechnęła się, bo w sumie wcale aż tak długo się nie znają, albo przynajmniej nie spędzali ze sobą wcześniej tyle czasu...
    jeremy hurd

    jeremy hurd

    paryż
    reżyseria dźwięku
    romantyk
    30

    radiostacja st. albans - Page 5 Empty Re: radiostacja st. albans

    Pisanie by jeremy hurd Wto Paź 20, 2015 5:31 pm

    to na pewno. z przepalonymi płucami mogła jeszcze jakoś funkcjonować w miarę normalnie, a z niedziałającymi to byłoby nie możliwe. wzruszył ramionami jak pogardziła jego ciastkami i sam się zaczął zajadać nimi, bo w przeciwieństwie do niej nie czuł potrzeby ograniczania się z kaloriami. - cieszę się, że ci się aż tak podobało - on też się dobrze bawił, ale elsa się chyba bardziej z tej wycieczki cieszyła niż on. on był też zadowolony z tego, że udało mu się trafić w to co lubi. - to mój ukryty talent - wyznał jej z rozbawieniem.
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    radiostacja st. albans - Page 5 Empty Re: radiostacja st. albans

    Pisanie by elsa ayers Wto Paź 20, 2015 5:39 pm

    zastanawiam się czy jakby sobie zrobiła takie testy ile jej ciało ma lat to czy wyszłoby jej coś po 40 xd faceci nigdy nie muszą się przejmować kaloriami, więc to nic dziwnego, że jeremy też jakoś za bardzo na to nie patrzył. - skoro ty się cieszysz to pomyśl sobie co ja przeżywam. - zaśmiała się i napiła kawy bo oczywiście dla siebie też jedną miała. - ukryty talent powiadasz? może powinieneś się podzielić z innymi jak to robić? ja w sumie sama chętnie bym się nauczyła. - uniosła kącik ust.
    jeremy hurd

    jeremy hurd

    paryż
    reżyseria dźwięku
    romantyk
    30

    radiostacja st. albans - Page 5 Empty Re: radiostacja st. albans

    Pisanie by jeremy hurd Wto Paź 20, 2015 5:56 pm

    całkiem możliwe xd może powinien ją na następną wyprawę zabrać do miejsca, które oferuje takie coś i to by pomogło jej. zapisze ją do jakiegoś programu na tlc xd - wyobrażam to sobie - wcisnął kolejne ciastko do buzi i popił je kawą. - z chęcią bym się podzielił z tobą takimi informacjami, ale niestety sam jeszcze nie doszedłem do tego dlaczego udaje mi się tak trafnie zgadywać co kto lubi - zastanowił się nad tym.
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    radiostacja st. albans - Page 5 Empty Re: radiostacja st. albans

    Pisanie by elsa ayers Wto Paź 20, 2015 6:01 pm

    haha, else buntowniczkę trzeba by było wysłać na taki odwyk dla gwiazd. też na którymś programie leciał taki program. co prawda ani jednej "gwiazdy" nie znałam, ale najwyraźniej jednak gdzieś znani byli skoro zrobili o nich program xd - nie możesz sobie tego wyobrażać, bo ja sobie nawet takiej radości nie umiałam wyobrazić. - zaśmiała się, bo nigdy jej się w głowie nie mieściło, że z tak błahego powodu można się tak bardzo cieszyc, a jednak! - serio? szkoda..... - westchnęła. - wtedy na pewno byłoby mi łatwiej w życiu. - zaśmiała się.
    jeremy hurd

    jeremy hurd

    paryż
    reżyseria dźwięku
    romantyk
    30

    radiostacja st. albans - Page 5 Empty Re: radiostacja st. albans

    Pisanie by jeremy hurd Wto Paź 20, 2015 6:09 pm

    elsa była gwiazdą w st albans bo pewnie każdy ją znał przez te imprezy to się nadawała do takiego programu xd - skoro tak mówisz to ci wierzę - zaśmiał się. był zadowolony z siebie, że tak się cieszyła z tej ich wycieczki. pewnie myślał już nad następną, ale na razie nic bardziej ekscytującego od safarii nie wpadło mu do głowy. - jak już się dowiem to dam ci znać - obiecał jej.
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    radiostacja st. albans - Page 5 Empty Re: radiostacja st. albans

    Pisanie by elsa ayers Wto Paź 20, 2015 6:13 pm

    haha na pewno. i wszyscy by ją oglądali! ludzie, którzy jej nienawidzą, żeby się cieszyć z tego jak ciężki ma los, i ludzie którzy ją lubią, żeby ją wspierać xd - gadamy tylko o tym jak ja się cieszę, a lepiej powiedz, co słychać u ciebie. - zachęciła go i wzięła kolejny łyk kawy. jak się spotykali to ona zazwyczaj gadała. nic dziwnego, że jeremy znał ją lepiej niż ona jego ;x - mam nadzieję, takie tajniki wiedzy są na wagę złota. - zaśmiała się.
    jeremy hurd

    jeremy hurd

    paryż
    reżyseria dźwięku
    romantyk
    30

    radiostacja st. albans - Page 5 Empty Re: radiostacja st. albans

    Pisanie by jeremy hurd Wto Paź 20, 2015 6:21 pm

    i byłaby jeszcze bardziej sławna. może powinna lepiej do big brothera iść. tam by nie musiała rezygnować z zabawy i by przynajmniej kasę zarobiła. coś by miała z takiego stylu życia oprócz zniszczonej wątroby. - nie mam tak szalonego życia jak ty, więc jedynie mogę gadać o pracy albo zajęciach - zaśmiał się. - na pewno są - pokiwał głową.
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    radiostacja st. albans - Page 5 Empty Re: radiostacja st. albans

    Pisanie by elsa ayers Wto Paź 20, 2015 6:27 pm

    ja myślę, że dla niej idealna by była ekipa z st.albans... to byłby program dla niej, a nie jakieś big brothery czy coś takiego. - no to opowiadaj, nie będę przeciez tylko ja gadać. - zaśmiała się. - o czym dzisiaj prowadzisz audycję? - zapytała, bo na przykład takie rzeczy były istotne, a że ja w sumie musze się szykować do roboty to na pewno z nim gadała dopóki nie skończył przerwy, ucałowała go w policzek na pożegnanie i poszła rozrabiać skoro cały dzień była grzeczna.

    Sponsored content

    radiostacja st. albans - Page 5 Empty Re: radiostacja st. albans

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pią Mar 29, 2024 6:45 am