wendy

    wendy eyre

    wendy eyre

    afryka/londyn
    medycyna sądowa
    dzikuska
    30

    wendy Empty wendy

    Pisanie by wendy eyre Czw Mar 12, 2015 4:18 pm

    wendy Alvhem-Apartment
    wendy Alvhem-Apartment-5
    wendy Alvhem-Apartment-11
    wendy Alvhem-Apartment-27


    Ostatnio zmieniony przez wendy eyre dnia Wto Mar 24, 2015 8:42 pm, w całości zmieniany 1 raz
    eleanor carden

    eleanor carden

    las vegas
    architektura
    I thought you were real
    28

    wendy Empty Re: wendy

    Pisanie by eleanor carden Wto Mar 24, 2015 8:01 pm

    nie wiem czy moja postać nie ma takiego mieszkania ;ooooo elka siedziała u wendy, piły wino, gadały o głupotach i jadły sobie pizzę.
    wendy eyre

    wendy eyre

    afryka/londyn
    medycyna sądowa
    dzikuska
    30

    wendy Empty Re: wendy

    Pisanie by wendy eyre Wto Mar 24, 2015 8:05 pm

    teraz przez ciebie muszę szukać i sprawdzać, czy ktoś takiego nie ma, a potem szukać i wstawiać nowe, pfpfpf. to mieszkanie idealnie pasowało do wendy, we wszystkich odcieniach szarości.
    - nie chce mi się iść na bal bez ciebieee. - zaczęła marudzić. - odkąd jesteś z johnem, wszystko podporządkowujesz jemu. a co z naszymi tradycjami? - wycelowała w nią palcem. bo pewnie chodziły co roku na bal i robiły ranking najgorszych sukienek czy coś takiego.
    eleanor carden

    eleanor carden

    las vegas
    architektura
    I thought you were real
    28

    wendy Empty Re: wendy

    Pisanie by eleanor carden Wto Mar 24, 2015 8:10 pm

    cóż, edie ma takowe ;x musisz sprawdzać czy ktoś takiego nie ma wcześniej ;x gdyby nie john elka popędziła by na bal sama, w pięknie przygotowanej sukience ale teraz musi nie tylko myśleć o sobie, ale też o swoim facecie który mało wychodzi na imprezy. raczej wolą razem oglądać śmieszne filmy i lądować w łóżku niż włóczyć się po klubach, elka taka domatorka - ale co ja na to poradzę, john definitywnie powiedział nie, no i koniec, nigdzie nie pójdę! wiem, że to nasza tradycja - rozłożyła ręce - wyrwiesz jaką dobrą duperę i będziesz świetnie się bawić - napiła się wina - a może namówię johnaaa - westchnęła.
    wendy eyre

    wendy eyre

    afryka/londyn
    medycyna sądowa
    dzikuska
    30

    wendy Empty Re: wendy

    Pisanie by wendy eyre Wto Mar 24, 2015 8:14 pm

    zawsze jak wstawiam mieszkanie, zastanawiam się, czy ktoś takiego nie ma, ale nie chce mi się przedzierać przez milion tematów, żeby to sprawdzić. edie i wendy pewnie wzięły identyczne zestawy jak z katalogu ikei.
    - od kiedy on jest dominujący w waszym związku i słuchasz go, kiedy mówi nie. - roześmiała się aż, bo john taka ciapa, że nikogo by nie mógł swoimi odmowami przekonać! elka taka uległa... - przecież widzę, że chcesz iść. dlaczego ma być tak, jak on chce! dlaczego nie może zrobić dla ciebie czegoś miłego i pójść? - zmarszczyła nosek. jej zdaniem to zadanie faceta, żeby się poświęcać, a nie dziewczyny!
    eleanor carden

    eleanor carden

    las vegas
    architektura
    I thought you were real
    28

    wendy Empty Re: wendy

    Pisanie by eleanor carden Wto Mar 24, 2015 8:19 pm

    wiem, że to trudne, ale ja też nigdy nie patrzę a potem się boję, że ktoś już takie same ma ;x staram się wybierać oryginalne, których nikt nie weźmie po prostu xd biedna, tyle pracy przed tobą xd
    - przecież wiesz, że jak się jest w związku to liczy się zdanie obojga a nie jednej osoby, czyli mnie. to nic, że ja tutaj dominuję, nawet nie jest to ważne, że to głównie ja muszę ogarniać jego i swoje życie, że pracuję normalnie za dwie osoby i czasami bywam taką jego mamusią, to nic, ale muszę liczyć się z jego zdaniem. on nie czuje sie komfortowo w takich warunkach i musze to uszanować wendy - mruknęła pod nosem, wymieniając się z johnem smskami - bardzoooo chcę iść, chcę znowu pooceniać ludzi razem z tobą - wtuliła się w ramię przyjaciółki - wendyyyyy jak ja mam go przekonać - jęknęła niezadowolona.
    wendy eyre

    wendy eyre

    afryka/londyn
    medycyna sądowa
    dzikuska
    30

    wendy Empty Re: wendy

    Pisanie by wendy eyre Wto Mar 24, 2015 8:24 pm

    jak wszyscy z tej samej strony biorą, to czasem ciężko o oryginalne. w ogóle edie ma inne zdjęcia i nikt by nie zauważył, gdybyś nie powiedziała. nie fair! tak, przejrzałam wszystkie mieszkania.
    - sama mówisz sprzeczne rzeczy. z jednej strony chcesz uszanować jego zdanie, ale z drugiej strony chcesz iść. - westchnęła ciężko, bo okazało się, że to trudniejsza decyzja niż myślały. - możesz pójść bez niego. nie musicie być nierozłączni. skoro on nie czuje się dobrze w takich warunkach, to nie będzie ci miał tego za złe, a ty pójdziesz ze mną, wystroimy się, pośmiejemy z ludzi i będziemy się pilnować. - wymyśliła, popijając winko.
    eleanor carden

    eleanor carden

    las vegas
    architektura
    I thought you were real
    28

    wendy Empty Re: wendy

    Pisanie by eleanor carden Wto Mar 24, 2015 8:32 pm

    przykro, ale to jest jej mieszkanie jak byk, sorry xd musisz się bardziej postarać teraz albo wziąć inną stronę!
    dostała smska od johna, który łaskawie zgodził się na pójdzie z nią na imprezę, ona od razu zaczęła skakać po kanapie z radości - aaaaaa, wendy, wszystko wskazuje na to, że mogę szykować swoją nową piękną turkusową kieckę z brylancikami, wiesz którą, pokazywałam ci! jednak tradycji stanie się zadość, aaaa wendy! - uściskała przyjaciółkę, wypiła kieliszek wina na poprawę humoru i oparła się o kanapę - w końcu się wyżyjemy... a widziałaś tego nowego profesorka? szkoda tylko, że się do mnie przystawia - westchnęła.
    wendy eyre

    wendy eyre

    afryka/londyn
    medycyna sądowa
    dzikuska
    30

    wendy Empty Re: wendy

    Pisanie by wendy eyre Wto Mar 24, 2015 8:36 pm

    dobra, chyba już znalazłam. nie jest takie fajne jak to, ale nie chce mi się szukać dalej.
    - wiem którą! będziemy miały dwie najpiękniejsze sukienki i będziemy mogły się śmiać ze wszystkich innych! - zachwycała się też. - pójdziesz z johnem na bal, profesorek cię zobaczy i się odczepi. tylko niech john się nie chowa po kątach. - śmiała się. gadały jeszcze i upiły się winem.
    eleanor carden

    eleanor carden

    las vegas
    architektura
    I thought you were real
    28

    wendy Empty Re: wendy

    Pisanie by eleanor carden Nie Cze 14, 2015 11:35 pm

    siedziała u wendy, piły wino i oczywiście gadały o piper. o tym, jak bardzo teraz john jej pilnuje, że boi się o to, żeby przypadkiem jej też nie porwali, słodko.
    wendy eyre

    wendy eyre

    afryka/londyn
    medycyna sądowa
    dzikuska
    30

    wendy Empty Re: wendy

    Pisanie by wendy eyre Nie Cze 14, 2015 11:40 pm

    i o tym, jak to mieszka z bratem wendy, który też jej pilnuje. słodko.
    - nigdy nie poznałam tej całej piper, a odbiera nam wszystkich mężczyzn z naszego życia! - pokręciła głową, niezadowolona jak zawsze. - będę musiała spytać mike'a i oscara, czy też jej nie znają przypadkiem i czy nie chcą się nią zaopiekować. - zmarszczyła nosek.
    eleanor carden

    eleanor carden

    las vegas
    architektura
    I thought you were real
    28

    wendy Empty Re: wendy

    Pisanie by eleanor carden Nie Cze 14, 2015 11:46 pm

    - daj spokój, ona teraz przeżyła sporą traumę. ona nie jest taka zła, rozumiem doskonale johna dlaczego jest taki niespokojny jeżeli chodzi o swoją własną siostrę. porwanie nie jest przyjemną sprawą - skrzywiła się niezadowolona - z resztą, nie sypia przecież z twoim bratem, to kogo ona ci niby zabiera? wendy, siostrzyczko moja kochana, wyluzuj - pokiwała głową - oscar jeszcze by ją skrzywdził - mruknęła - booże wendy, muszę jeszcze do domu dzisiaj wrócić, bo john umrze jak nie wrócę - jęknęła.
    wendy eyre

    wendy eyre

    afryka/londyn
    medycyna sądowa
    dzikuska
    30

    wendy Empty Re: wendy

    Pisanie by wendy eyre Nie Cze 14, 2015 11:50 pm

    - czy ja mówię, że jej nie współczuję? jasne, że jej współczuję. po prostu... nie wiem kim ona jest, a nagle jest wszędzie wokół. rozumiem, gdybym czytała o niej w gazecie, ale tak?... - wzruszyła ramionami. wiadomo, że to, co przydarzyło się piper, było straszne, ale wendy dopiero co poradziła sobie z traumą z balu. poza tym znowu była na jakiś magicznych tableteczkach, dlatego była taka uspokojona. - ja tam nie wiem co oni robią, niech robią co chcą. - machnęła ręką. - mike też. - zauważyła. to sobie dobrała kolegów. - ooooch, daj spokój! na pewno przyzna mi rację, że będziesz bezpieczniejsza, jeśli zostaniesz tutaj na noc niż jak będziesz wracać po ciemku. - dolała jej wina, żeby została.
    eleanor carden

    eleanor carden

    las vegas
    architektura
    I thought you were real
    28

    wendy Empty Re: wendy

    Pisanie by eleanor carden Nie Cze 14, 2015 11:57 pm

    wypiła trochę więcej niż wcześniej i postukała, żeby jej dolała tą końcówkę z ostatniej butelki. poprawiła się na kanapie, żeby było jej wygodniej - to do niego zadzwoń, wytłumacz mu to. on się boi, że jak ja nie wrócę do domu dzisiaj, to znaczy że albo już w ogóle nie wrócę albo że już dawno umarłam gdzieś w rowie. powiem ci w sekrecie, że przez tą traumę z piper nie umie zasnąć jak się do mnie nie przytuli. kocham go, ale uważam, że przesadza - powiedziała kiwając głową - masz telefon, tłumacz mu - podała jej swój telefon.
    wendy eyre

    wendy eyre

    afryka/londyn
    medycyna sądowa
    dzikuska
    30

    wendy Empty Re: wendy

    Pisanie by wendy eyre Nie Cze 14, 2015 11:59 pm

    - tak naprawdę to sam się boi, że jego zaatakują i nie będzie umiał się obronić. powinnaś wysłać go na jakiś kurs samoobrony. może wtedy zmądrzeje. i zmężnieje. - zmarszczyła czoło. wendy uwielbiała oceniać i obgadywać ludzi. zdecydowanie. wzięła od niej ten telefon i spojrzała na eleanor. - nie chcę cię zatrzymywać, jeżeli chcesz wracać. może też nie umiesz już zasnąć bez jego przytulenia. nie wiem czy będę potrafiła go zastąpić. - zaśmiała się nawet.
    eleanor carden

    eleanor carden

    las vegas
    architektura
    I thought you were real
    28

    wendy Empty Re: wendy

    Pisanie by eleanor carden Pon Cze 15, 2015 12:04 am

    wendy oczywiście zadzwoniła do johna, wytłumaczyła mu co i jak i elka mogła zostać. spiły się w trzy dupy, zasnęły wtulone w siebie na kanapie.
    oscar black

    oscar black

    st. albans
    freakshow
    not quite your kind of guy.
    31

    wendy Empty Re: wendy

    Pisanie by oscar black Sro Lip 08, 2015 12:15 am

    chlali z wendy na umór, bo chcieli sprawdzić które więcej wypije ;x
    wendy eyre

    wendy eyre

    afryka/londyn
    medycyna sądowa
    dzikuska
    30

    wendy Empty Re: wendy

    Pisanie by wendy eyre Sro Lip 08, 2015 12:21 am

    póki co szli łeb w łeb, z tą różnicą, że wendy chodziła już z pustą miską po chipsach na głowie i kazała się nazywać generałem melanżu. znalazła właśnie jakiś pisak i malowała oscarowi po pustym miejscu na ramieniu, tworząc unikalny tatuaż.
    oscar black

    oscar black

    st. albans
    freakshow
    not quite your kind of guy.
    31

    wendy Empty Re: wendy

    Pisanie by oscar black Sro Lip 08, 2015 12:23 am

    oscarowi to wcale nie przeszkadzało dopóki był pijany. jutro będzie musiał to jakimś cudem zmyć, trudno się mówi. wychylił sporego łyka z butelki piwa, bo przecież wódki nie pili xd spoglądał na nią uważnie - co ty tam malujesz? bylebyś mi imienia swojego nowego kolesia nie wytatuowała - zaśmiał się perfidnie.
    wendy eyre

    wendy eyre

    afryka/londyn
    medycyna sądowa
    dzikuska
    30

    wendy Empty Re: wendy

    Pisanie by wendy eyre Sro Lip 08, 2015 12:29 am

    może nawet nie zauważy, że mu coś namalowała. co prawda pod względem artystycznym nie będzie to dorównywało pozostałym malunkom na jego ramionach, ale tyle tego ma, że łatwo przeoczyć! ee, jak pili piwo zamiast wódki, to wcale tak bardzo nie chlali na umór. pewnie porobili się szampanem!
    - nieee, piszę tylko, że jesteś własnością wendy eyre. - pokazała mu język. tak naprawdę malowała układ pokarmowy jak na przykładną studentkę medycyny przystało. ostatnio pisałam, że oscar i majk widzieli ralfiego, nie wiem czy czytałaś i nawiązujesz teraz do tego ;x
    oscar black

    oscar black

    st. albans
    freakshow
    not quite your kind of guy.
    31

    wendy Empty Re: wendy

    Pisanie by oscar black Sro Lip 08, 2015 12:32 am

    nie, nie czytałam bo nie jestem aż takim szpiegiem ;x skoro widzieli, to akurat się złożyło że o tym wspomniał, telepatia czy co... mniejsza z tym, ralphie wyglądał mu na totalną pierdołę, dlatego się martwił o wendy, która raczej nie należała do opiekunek ciap i pierdół. wolała takich facetów jak oscar czy mike, dlatego się z nimi dogadywała. zabrał jej tego mazaka - dobra, starczy na dzisiaj, to ja tutaj jestem artystą - wystawił język również - umówiłaś się z nim czy nie? - zafalował śmiesznie brwiami.
    wendy eyre

    wendy eyre

    afryka/londyn
    medycyna sądowa
    dzikuska
    30

    wendy Empty Re: wendy

    Pisanie by wendy eyre Sro Lip 08, 2015 12:38 am

    haha, serio myślałam, że czytałaś, bo wendy tam im powiedziała, że "to ten koleś, który mnie zaprosił na randkę i uciekł" i ralfi zaraz upuścił całe naręcze szklanek z piwem. wendy oczywiście nie była zainteresowana ralfim, tym bardziej, że widziała jakie ciężkie życie prowadzi elka z johnem i dla siebie go nie chciała. wiadomo, że wolała męskich facetów, inna sprawa, że wrzucała ich do friendzone'u xd
    - jak taki z ciebie artysta, to sam mi zrób tatuaż - podwinęła szybko rękaw bluzki i wystawiła ramię na łaskę oscara. - głupi jesteś. - prychnęła obruszona, że chłopak ma takie niskie mniemanie o niej.
    oscar black

    oscar black

    st. albans
    freakshow
    not quite your kind of guy.
    31

    wendy Empty Re: wendy

    Pisanie by oscar black Sro Lip 08, 2015 12:42 am

    nie, jakoś wyjątkowo nie interesuje mnie ralfi i jego wątek z wendy xd zrobiłam się wyjątkowo leniwa jeżeli chodzi o czytanie gier ;x borze, co z niego za pierdoła. jak dobrze, że miał siostrę, która go ogarniała życiowo. oscar podrapał się zmęczony pod okiem - sama jesteś głupia - zaśmiał się z niej - dobrze, proszę bardzo. tylko nie mazakiem. chcę, żebyś miała tatuaż, ale taki prawdziwy. podejmujesz wyzwanie? - zaproponował. wypił może kieliszek wódki xd
    wendy eyre

    wendy eyre

    afryka/londyn
    medycyna sądowa
    dzikuska
    30

    wendy Empty Re: wendy

    Pisanie by wendy eyre Sro Lip 08, 2015 12:45 am

    ja też ostatnio mało co czytałam, ale ta gra wendy ralfi była dosłownie parę dni temu, dlatego myślałam, że chociaż dwa słowa ci się rzuciły w oczy. xd
    - jak prawdziwy, to nie tutaj! - zaczęła się macać po karku, żeby sprawdzić, czy to dobre miejsce na tatuaż, chociaż nie mogła tego stwierdzić w ten sposób. pociągnęła jeszcze trochę swojego trunku. - dawaj, pan artysta! - klepnęła go po udach. jak oscar jest pijany, to pewnie tak krzywo mu wyjdzie, że jutro będą musieli poprawiać jak tego pikachu sławnego. klik
    oscar black

    oscar black

    st. albans
    freakshow
    not quite your kind of guy.
    31

    wendy Empty Re: wendy

    Pisanie by oscar black Sro Lip 08, 2015 12:48 am

    no nie bardzo xd ale fajny tatuaaż, przynajmniej ktoś był z pomysłem, a nie. poklepał ją po ramieniu - pewnie, że nie tutaj. jutro, jak wytrzeźwiejemy, bo to okropnie nieodpowiedzialne by było gdybym teraz chciał to zrobić. tylko powiedz mi jaki wzór, ja jutro przygotuję i będziesz miała piękną pamiątkę - zachęcił ją do działania.

    Sponsored content

    wendy Empty Re: wendy

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Czw Mar 28, 2024 9:20 pm