wendy

    wendy eyre

    wendy eyre

    afryka/londyn
    medycyna sądowa
    dzikuska
    30

    wendy - Page 4 Empty wendy

    Pisanie by wendy eyre Czw Mar 12, 2015 4:18 pm

    First topic message reminder :

    wendy - Page 4 Alvhem-Apartment
    wendy - Page 4 Alvhem-Apartment-5
    wendy - Page 4 Alvhem-Apartment-11
    wendy - Page 4 Alvhem-Apartment-27


    Ostatnio zmieniony przez wendy eyre dnia Wto Mar 24, 2015 8:42 pm, w całości zmieniany 1 raz
    oscar black

    oscar black

    st. albans
    freakshow
    not quite your kind of guy.
    31

    wendy - Page 4 Empty Re: wendy

    Pisanie by oscar black Wto Wrz 15, 2015 10:51 pm

    mamy najlepsze friendzony zawsze ;x
    wypili tyle alkoholu, że jutro jak obudzą się nadzy w swoich objęciach to dopiero sobie przypomną co robili w nocy. przysunął się do niej bliżej, skoro chciała go dotykać - mhm, dokładnie. możesz mnie dotykać gdzie chcesz i ile tylko chcesz - potwierdził jej słowa. on zaczął też się bardziej do niej przymilać, mianowicie nie myśląc wiele, zaczął całować ją po szyi. a potem przeniósł pocałunki na ramię. a potem to już się kompletnie nie krępował i ja po prostu pocałował.
    wendy eyre

    wendy eyre

    afryka/londyn
    medycyna sądowa
    dzikuska
    30

    wendy - Page 4 Empty Re: wendy

    Pisanie by wendy eyre Wto Wrz 15, 2015 10:55 pm

    hehehe wiadomo!
    nie wiem czy obudzą się w swoich objęciach, bo już przy okazji dwóch gier ustaliłam, że wendy strasznie się rozpycha w nocy. tak czy inaczej pobudka na pewno będzie szalenie niezręczna i wendy pierwsza ucieknie z mieszkania, chociaz to jej własne. teraz za to podobały jej się pocałunki oscara. było jej tak przyjemnie, tak błogo. przymknęła oczy, pozwoliła mu się całować, a sama nadal macała go po klacie.
    - i tak nie jesteś przystojny. - zaśmiała się, żeby mu ego nie wzrosło i zaczęła oddawać pocałunki, a rękę przesunęła na jego krocze.
    oscar black

    oscar black

    st. albans
    freakshow
    not quite your kind of guy.
    31

    wendy - Page 4 Empty Re: wendy

    Pisanie by oscar black Wto Wrz 15, 2015 11:03 pm

    i dzieki temu przetrwają, bo wiedzą, że do łóżka już nigdy więcej nie trafią!
    to się nie obudzą, ale oscar obudzi się całkiem nagi i z malinkami na szyi to chyba zorientuje sie co się wydarzyło dnia poprzedniego. - mhm, ty też nie jesteś jakaś super piękna - wziął ją na ręce i przeniósł do sypialni. w końcu byli dorośli i wiedzieli jak to się teraz skończy. ściągnął z niej górę, włącznie ze stanikiem. przez chwilę całował jej piersi, a potem brzuch. wrócił szybko do jej ust, bo wydawały mu się równie ważne.
    wendy eyre

    wendy eyre

    afryka/londyn
    medycyna sądowa
    dzikuska
    30

    wendy - Page 4 Empty Re: wendy

    Pisanie by wendy eyre Wto Wrz 15, 2015 11:08 pm

    zresztą może będą to pamiętać. to by było jeszcze gorsze! pamiętać to całe zdarzenie po poranku. lepiej by był nie pamiętać i udawać, że to nigdy nie miało miejsca.
    - i tak mnie uwielbiasz. - przypomniała mu, bo może zapomniał, chociaz w tej chwili chyba ich wzajemne uwielbienie tylko się wyolbrzymiło. nie protestowała kiedy zaniósł ją do sypialni. oscar na szczęście nie miał na sobie koszulki, więc cały czas mogła wodzić rękoma po jego klacie, która ją teraz zafascynowała. chętnie wsadziła też dłonie w jego spodnie, żeby pomacać go po tyłku i zaraz już rozpinała mu rozporek, żeby dostać się z drugiej strony majtek.
    oscar black

    oscar black

    st. albans
    freakshow
    not quite your kind of guy.
    31

    wendy - Page 4 Empty Re: wendy

    Pisanie by oscar black Wto Wrz 15, 2015 11:14 pm

    może będą tylko pamiętać to, że byli zajebiści w łóżku xd nic więcej xd
    zamknął jej usta kolejnymi pocałunkami. był wielce zafascynowany jej całym ciałem, które obłapiał, dotykał, miział, całował. tak, jakby się nie mógł nią nacieszyć. szybko pozbył się też jej spodni, czy tam czegokolwiek innego, żeby zaraz wsunąć jej dłoń do majtek. nie mógł jednak pozwolić na to, żeby zadowolić ją samymi palcami czy językiem. nie taki był jego cel. pomógł jej w rozpinaniu spodni przy okazji. dobrze, że miał gumki, o tym też pamiętał ;x nie chcemy ich w roli rodziców. nam by się przydało też jakieś dziecko do kolekcji xd
    wendy eyre

    wendy eyre

    afryka/londyn
    medycyna sądowa
    dzikuska
    30

    wendy - Page 4 Empty Re: wendy

    Pisanie by wendy eyre Wto Wrz 15, 2015 11:18 pm

    a może będą pamiętać, że byli beznadziejni xddd przynajmniej o poranku tak będzie się im wydawać, bo w końcu to oni! fu!
    nie wiem jak mogłaś pomyśleć o nich w roli rodziców. poza tym mamy annie, pierwsze dziecko forum! pierwsze i najlepsze hehe. obkręcili się w łóżku i teraz to ona była na górze. zdjęła z niego spodnie, zaraz pozbyła się też jego majtek, bo nie były mu potrzebne. bawiła się jego sprzętem, obsypywała pocałunkami jego klatę.
    oscar black

    oscar black

    st. albans
    freakshow
    not quite your kind of guy.
    31

    wendy - Page 4 Empty Re: wendy

    Pisanie by oscar black Wto Wrz 15, 2015 11:24 pm

    błagam, oni w połączeniu nie może równać się to beznadziejnym seksem xd ona jest śliczna, on przystojny, oboje wiedzą co i jak. wątpię, żeby byli złymi kochankami ;x oni jako rodzice, to przecież byłaby masakra. annie nawet nie jest blejsa, to jaka ona moja jest xd jak juz była na górze, to wiadomo do czego w końcu doszło. przynajmniej pamiętali o zabezpieczeniu. znaczy on pamiętał. był pijany, ale nie chciał skończyć jako tatuś xd po wszystkim jak już doszli, wpadli w swoje ramiona i się całowali.
    wendy eyre

    wendy eyre

    afryka/londyn
    medycyna sądowa
    dzikuska
    30

    wendy - Page 4 Empty Re: wendy

    Pisanie by wendy eyre Wto Wrz 15, 2015 11:29 pm

    na pewno są dobrymi kochankami, ale co z tego, skoro tak naprawdę nie chcieli uprawiać ze sobą seksu? następnego dnia pozostanie tylko niesmak po tym, że wydarzyło się coś, do czego pod żadnym pozorem nie mogło dojść. blaise wychowuje annie, więc prawie jak jego! mi tam wystarczy dzieciaków na razie. całowali się jeszcze trochę, poprzekręcali znowu i ruchali drugi raz jak on był u góry.
    oscar black

    oscar black

    st. albans
    freakshow
    not quite your kind of guy.
    31

    wendy - Page 4 Empty Re: wendy

    Pisanie by oscar black Wto Wrz 15, 2015 11:37 pm

    no dobra, ale to nie wyklucza faktu, że wendy i oscar osobno są pewnie dobrzy w łóżku. oscar był super kochankiem skoro ruchał wszystkie dupy dookoła. nieważne czy starsze czy młodsze, po prostu je ruchał. a teraz ruchał wendy. kogoś, kogo nigdy nie powinien tknąć. zmienili pozycje jeszcze kilka razy, bo byli niezmordowani. prawie robi dużą różnicę xd mnie tam korci, żeby zaciążyć malin xdd dobra, ale wendy z oscarem po wszystkim słodko zasnęli.
    wendy eyre

    wendy eyre

    afryka/londyn
    medycyna sądowa
    dzikuska
    30

    wendy - Page 4 Empty Re: wendy

    Pisanie by wendy eyre Wto Wrz 15, 2015 11:40 pm

    tak. nie zaciążaj malin....................................................... było jak mówisz. rano już nie było tak słodko!
    eleanor carden

    eleanor carden

    las vegas
    architektura
    I thought you were real
    28

    wendy - Page 4 Empty Re: wendy

    Pisanie by eleanor carden Sro Lis 18, 2015 9:19 pm

    przyszła do niej i siedziały teraz razem przy herbacie. elka nie piła, bo zwyczajnie nie mogła jeszcze pić. czuła się dużo dużo lepiej. siedziała na kanapie po turecku i ściskała kubek w dłoniach. - to opowiadaj. - zachęciła ją.
    wendy eyre

    wendy eyre

    afryka/londyn
    medycyna sądowa
    dzikuska
    30

    wendy - Page 4 Empty Re: wendy

    Pisanie by wendy eyre Sro Lis 18, 2015 9:25 pm

    wendy zarzuciła jej na plecy poncho, które zakupiła specjalnie dla niej, gdy przypadkiem wybrała się do peru na parę dni. potrzebowała ucieczki od rzeczywistości, a stan elki na pewno był jednym z powodów jej załamania, nawet jeśli nie dawała sobie tego po sobie poznać i traktowała przyjaciółkę jak zawsze. było jej ciężko, ale ukrywała to. jak zawsze. ze wszystkim.
    - pokazałam ci zdjęcie machu picchu, to wystarczy. - uparła się.
    eleanor carden

    eleanor carden

    las vegas
    architektura
    I thought you were real
    28

    wendy - Page 4 Empty Re: wendy

    Pisanie by eleanor carden Sro Lis 18, 2015 9:30 pm

    zapomniałam już, że ona przecież do peru pojechała xd a blaise z maddie mieli ślub mieć w tamten weekend, ale też nie ogarnęłam totalnie że nikogo nie będzie... nie ogarniam.
    no ale wracając do tematu, opatuliła się tym ponczo, popijała herbatkę z cytryną i było jej bardzo wygodnie i cieplutko. wystawiła język niezadowolona. - nie wystarczy! wcale nie wystarczy. nic mi nie opowiedziałaś prócz tego że pojechałaś tam, byłaś i wróciłaś. no weź. co z ciebie za przyjaciółka. - mruknęła niby obrażona. a elka to lepsza niby jest hehehe.
    wendy eyre

    wendy eyre

    afryka/londyn
    medycyna sądowa
    dzikuska
    30

    wendy - Page 4 Empty Re: wendy

    Pisanie by wendy eyre Sro Lis 18, 2015 9:36 pm

    ja wiedziałam, że nas nie będzie, ale i tak czas na forku płynie inaczej niż w rzeczywistości i nie uznałam tego za konkretny deadline xd też zapomniałam, że wendy wyjechała jak zaczęłam nią grać z ralfim. cóż, szybko wróciła i tyle.
    - nie wiem co jeszcze mam ci opowiadać. położyłam się na środku tych ruin i leżałam tak cały dzień. w peru rzeczywistość nikogo nie dotyczy. - odparła filozoficznie i strzeliła kostkami u palców.
    eleanor carden

    eleanor carden

    las vegas
    architektura
    I thought you were real
    28

    wendy - Page 4 Empty Re: wendy

    Pisanie by eleanor carden Sro Lis 18, 2015 9:42 pm

    ja też wiedziałam od miesiąca, że mnie nie będzie ale kompletnie wypadło mi to z głowy. cóż, ja działam teraz wokół zaplanowanych zdarzeń i jakoś nie mogę się przyzwyczaić do spontanów xd
    wzruszyła tylko ramionami. - wiesz co, taka z ciebie opowiadaczka, zawiodłam się na tobie wendy. jesteś beznadziejna. - walnęła ją poduszką. - ja tu miałam urodziny, a ty mnie tutaj opuściłaś. jedynie john mnie przynajmniej nie opuścił, nawet siostry mi życzeń nie złożyły - w sumie to się nie dziwiła dlaczego, skoro była taka głupia.
    ralphie davenport

    ralphie davenport

    sydney
    dyplomacja europejska
    wreck it ralph(ie)
    29

    wendy - Page 4 Empty Re: wendy

    Pisanie by ralphie davenport Sro Lis 18, 2015 9:46 pm

    ralf oczywiście stalkował okazyjnie wendy. dlatego teraz zostawił jej słodkiego misiaczka owiniętego czerwoną wstążką pod drzwiami i zadzwonił do nich dzwonkiem, a potem schował się w krzakach i obserwował pewnie jej reakcję. albo nie, spanikował i uciekł do domu oddychać w papierową torbę żeby sie uspokoić. a miś był taki słodki:
    wendy - Page 4 Il_fullxfull.541400137_ctcu
    wendy eyre

    wendy eyre

    afryka/londyn
    medycyna sądowa
    dzikuska
    30

    wendy - Page 4 Empty Re: wendy

    Pisanie by wendy eyre Sro Lis 18, 2015 9:49 pm

    spontany najlepsze. i w życiu, i w nołlajfie xd
    - nie wiem czego oczekiwałaś. - zaśmiała się i uniosła zgięte w łokciach ręce w geście poddańczym, żeby obronić się przed poduszkowym atakiem. i tak sukcesem było to, że wendy nie marudziła i nie opowiedziała jej całej historii o tym jak czekała na przystanku autobusowym pięc godzin, bo komunikacja państwowa jeździła jak chciała. - złożyłabym ci życzenia gdybym miała zasięg. nie doceniasz mojego prezentu. - pokazała jej język. pewnie kupiła jej jeszcze coś oprócz poncho, bo to była pamiątka z peru, a urodzinowy podarek załatwiła już wcześniej. nie wiem co to mogło być, sama sobie wymyśl xd lol, ralfi... no dobra, wendy też dostała prezent. przeprosiła na chwilę elkę i zdziwiła się widząc misiaka pod drzwiami. zaraz przydreptała do elki z powrotem. - chcesz jeszcze trzeci prezent? - zaproponowała jej, pokazując przytulankę. wendy nie był on potrzebny. nawet się nie przestraszyła, że to groźba śmierci od jakiegoś stalkera xd
    eleanor carden

    eleanor carden

    las vegas
    architektura
    I thought you were real
    28

    wendy - Page 4 Empty Re: wendy

    Pisanie by eleanor carden Sro Lis 18, 2015 9:54 pm

    sto lat już nie było spontanów w nołlajfie, w prawdziwym życiu nie mam czasu na spontany ;x
    groźba śmierci xd elka obejrzała przytulaska z każdej strony i wytrzeszczyła tylko oczy. - co to niby ma być, od kogo ty to w ogóle dostałaś co? masz jakiegoś stalkera, który cholernie cię nie lubi? - zachichotała, sprawdzając czy nie ma czegoś więcej prócz tego zwierzaczka. - wezmę sobie, dlaczego nie. to będzie rekompensata za to, że do mnie nie zadzwoniłaś. a dostanę chociaż urodzinowego przytulaska? - zapytała wyciągając w jej kierunku ręce.
    wendy eyre

    wendy eyre

    afryka/londyn
    medycyna sądowa
    dzikuska
    30

    wendy - Page 4 Empty Re: wendy

    Pisanie by wendy eyre Sro Lis 18, 2015 10:03 pm

    ja mam cały czas spontany w nołlajfie, tym bardziej, że teraz mało siedzę i muszę grać kombo dramki od razu.
    - nie lubi? chyba właśnie lubi za bardzo. - wywróciła oczami, bo jej się ta przytulanka podobała. stalker musiał ją dobrze znać, skoro trafił prosto w jej gust. oczywiście ona się do tego nigdy nie przyzna i wolała oddać dziwaczny prezent elce. - jesteś bardziej marudna ode mnie! - odparła z dezaprobatą i przytuliła elkę, chociaż przyjaciółka na pewno była łasa na przytulaski i to był już kolejny tego wieczoru.
    eleanor carden

    eleanor carden

    las vegas
    architektura
    I thought you were real
    28

    wendy - Page 4 Empty Re: wendy

    Pisanie by eleanor carden Sro Lis 18, 2015 10:12 pm

    dramki są spoko, przydadzą się na przyszłość.
    pogładziła ją po tych pięknych lokach i zaczęła lekko kołysać w ramionach. - brakowało mi ciebie jak wyjechałaś, wiesz? rodzina mnie nie lubi, john jedynie dał się przekonać. aż tak bardzo byłam głupia i aż tak bardzo was zraniłam? - zapytała bezwiednie, dalej się z nią kołysząc.
    wendy eyre

    wendy eyre

    afryka/londyn
    medycyna sądowa
    dzikuska
    30

    wendy - Page 4 Empty Re: wendy

    Pisanie by wendy eyre Sro Lis 18, 2015 10:15 pm

    dramki zawsze się przydają xd
    - jeszcze się głupio pytasz. oczywiście, że tak! - prychnęła, bo elka gadała głupoty, skoro nawet nie była świadoma tego, co zrobiła. przynajmniej miała wendy, która nie bawiła się w owijanie w bawełnę i od razu mówiła jak jest. - wszyscy cię kochają i się o ciebie martwią i dlatego są źli. bo nie chcą cię stracić. - wyjaśniła jej rzeczowo, dalej się w nią wtulając, bo pierwszy raz jej to powiedziała od czasu tej całej afery.
    eleanor carden

    eleanor carden

    las vegas
    architektura
    I thought you were real
    28

    wendy - Page 4 Empty Re: wendy

    Pisanie by eleanor carden Sro Lis 18, 2015 10:19 pm

    nie ma czasu tylko xd
    - napraaawdę? jejku, ja wiem oczywiście, że wy wszyscy mnie kochacie i że wam na mnie zależy, no ale myślalam, że będę taka fajna i oszczędzę wam tych wszystkich łez. - westchnęła ciężko. skończyła swoją herbatę. - kocham cię, wiesz? - pocałowała ją w czoło. next zaraz?
    wendy eyre

    wendy eyre

    afryka/londyn
    medycyna sądowa
    dzikuska
    30

    wendy - Page 4 Empty Re: wendy

    Pisanie by wendy eyre Sro Lis 18, 2015 10:23 pm

    dlatego jest czas na kombo dramki!
    - zamiast tego wywołałaś ich jeszcze więcej, głuptasie. - popukała ją w czoło. - ja ciebie też, dlatego nie ukrywaj już nic przede mną. - zarządziła. wow, wendy wyznająca miłość to jest coś. musiała naprawdę przejąć się stanem elki xd pogadały jeszcze i może nawet wendy jednak coś jej opowiedziała o peru. zaczynaam.

    Sponsored content

    wendy - Page 4 Empty Re: wendy

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Czw Mar 28, 2024 5:34 pm