schody, gdzie odbywają się wszelkie dramaty i wylewane są łzy

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    schody, gdzie odbywają się wszelkie dramaty i wylewane są łzy Empty schody, gdzie odbywają się wszelkie dramaty i wylewane są łzy

    Pisanie by st. albans Wto Mar 24, 2015 11:38 am

    schody, gdzie odbywają się wszelkie dramaty i wylewane są łzy Emma-watson-birthday-april-15-2014-hermione-granger-gifs-goblet-of-fire-2
    lea gordon

    lea gordon

    sztokholm
    prawo
    evil queen
    32

    schody, gdzie odbywają się wszelkie dramaty i wylewane są łzy Empty Re: schody, gdzie odbywają się wszelkie dramaty i wylewane są łzy

    Pisanie by lea gordon Pią Mar 27, 2015 6:24 pm

    te opisy mnie na tyle zdezorientowały, że nie wiedziałam nawet gdzie zaczynać xd w każdym bądź razie lea i alfie właśnie dotarli na bal. na pewno nie byli jako pierwsi, a raczej jedni z ostatnich, bo przecież zanim gordon się przygotowała.... za to oczywiście wyglądała zjawiskowo! w końcu skoro przygotowywała się do tego od samego rana, to głupio by było jakby nie wyglądała dobrze... ;o kroczyła pewnie teraz dumnie pod rękę z alphonsem z uroczym uśmiechem.
    alphonse berube

    alphonse berube

    stoke-on-trent
    -
    fifty shades of alfons
    32

    schody, gdzie odbywają się wszelkie dramaty i wylewane są łzy Empty Re: schody, gdzie odbywają się wszelkie dramaty i wylewane są łzy

    Pisanie by alphonse berube Pią Mar 27, 2015 6:31 pm

    ejej! opisy były integralną częścią eventu! muszę ją dać w lofki u alfiego zaraz swoją drogą! no tak, alfons zerwał z bridget i pewnie zaraz zaczął paradować z leą za rękę. byli parą numer jeden na uczelni oczywiście i wszystkie oczy zwrócone były ku nim, aww! alphonse dorównywał jej w tym jak wyglądał, bo na tą okazję kupił naprawdę ekstra garnitur, może smoking nawet! uuuu, zaszalał! pewnie spotkali jakiś znajomych na schodach, z którymi rozmawiali i zachwalali wystrój całego wydarzenia. znajomi zaraz jednak gdzieś uciekli, a lea i alfons popijali szampana opierając się o barierki tych spektakularnych schodów - będziesz doskonale wyglądać w koronie - odparł zaraz, bo był przekonany,że wygra... ba, wygrają!
    lea gordon

    lea gordon

    sztokholm
    prawo
    evil queen
    32

    schody, gdzie odbywają się wszelkie dramaty i wylewane są łzy Empty Re: schody, gdzie odbywają się wszelkie dramaty i wylewane są łzy

    Pisanie by lea gordon Pią Mar 27, 2015 6:40 pm

    no tak, tak. chyba tez tak powinnam, ale nie wiem czy komputer to zniesie..... nie ma się dziwić, że byli parą numer jeden skoro oboje byli tak zajebiści.... jakby się nie wystroił, to lea pewnie by się z nim nie pokazała, bo halo... trzeba dbać o reputację. gordon jako, że była w wyśmienitym humorze nawet się cieszyła widząc te wszystkie mordki,i chociaż zazwyczaj raczej się wywyższała, to teraz uśmiechała się przyjaźnie, żartowała i świetnie się bawiła. na słowa alfiego roześmiała się i poprawiła mu krawat czy tam muszkę... - bo jestem urodzona, do noszenia korony. - powiedziała rozbawiona. - z resztą tak jak ty. - dodała.
    alphonse berube

    alphonse berube

    stoke-on-trent
    -
    fifty shades of alfons
    32

    schody, gdzie odbywają się wszelkie dramaty i wylewane są łzy Empty Re: schody, gdzie odbywają się wszelkie dramaty i wylewane są łzy

    Pisanie by alphonse berube Pią Mar 27, 2015 6:50 pm

    ja już zmieniłam, bo mój komputer jest zdecydowanie szybszy jak widać xd oczywiście, że byli zajebiście i haloooo alfie zawsze był wystrojony i piękny, nie musiała się go wstydzić! lea była w wyśmienitym humorze dlatego, że dostała to czego chciała, a mianowicie alfonsa! nic dziwnego, że się cieszyła. kto by się nie cieszył z takiego super faceta! - oczywiście, że tak - pokiwał głową - jesteśmy urodzeni do bycia na szczycie - chyba zrobił się nieco bardziej arogancki przy niej. przy bree był nieco bardziej wesoły. wow, jak się dopasowywał do środowiska. założył jej kosmyki włosów za ucho - zostajesz dziś u mnie na noc prawda? - dopytał, bo chciał być pewien że uda mu się po tym wszystkim zdjąć z niej sukienkę w jego sypialni.
    lea gordon

    lea gordon

    sztokholm
    prawo
    evil queen
    32

    schody, gdzie odbywają się wszelkie dramaty i wylewane są łzy Empty Re: schody, gdzie odbywają się wszelkie dramaty i wylewane są łzy

    Pisanie by lea gordon Pią Mar 27, 2015 6:57 pm

    oczywiście, że dzięki temu był w wyśmienitym humorze. wiadomo, że lea kiedy dostała to czego chciała to w ogóle już była innym człowiekiem. a tak w ogóle to cały czas mi się pisze zamiast alphonse albert i muszę się pilnować ;x albo dopasowywał się do otoczenia, albo po prostu przypomniał sobie, że jest najlepszy xd są dwie opcje. na jego pytanie wzruszyła ramionami. - jeśli będziesz grzeczny... - wymruczała po czym uniosła kącik ust. oczywiście, że jej planem było pójście do niego po tej imprezie, ale nie mogła mu tego powiedzieć wprost. musiała chociaż udawać ciągle twardzielkę, żeby przypadkiem nie przestał się starać ją zadowalać.
    alphonse berube

    alphonse berube

    stoke-on-trent
    -
    fifty shades of alfons
    32

    schody, gdzie odbywają się wszelkie dramaty i wylewane są łzy Empty Re: schody, gdzie odbywają się wszelkie dramaty i wylewane są łzy

    Pisanie by alphonse berube Pią Mar 27, 2015 7:01 pm

    ja też czasem piszę albert zamiast alphonse, ale się pilnuje bardzo ;o ty też musisz! - grzeczny? - uniósł brew i roześmiał się - nie jestem twoim zwierzątkiem, nie wytresujesz mnie - objął ją w pasie i dał jej całuska w policzek - ale postaram się ze wszystkich sił żebyś była zadowolona - obiecał kiwając głową. halo, halo, on nigdy nie przestanie się starać. był ideałem chłopaka! pewnie codziennie przynosił jej ulubione kwiaty lub czekoladki. albo nie, wcale nie przynosił aż tyle czekoladek żeby przypadkiem się nie spasła jak betty na przykład.
    bridget kay

    bridget kay

    st. albans
    za głupia na studia
    #girlonline
    26

    schody, gdzie odbywają się wszelkie dramaty i wylewane są łzy Empty Re: schody, gdzie odbywają się wszelkie dramaty i wylewane są łzy

    Pisanie by bridget kay Pią Mar 27, 2015 7:08 pm

    bridget została namówiona przez swoje koleżanki, żeby tu przyjść, chociaż wcale tego nie chciała. miała tu przyjść z alfonsem, a sama?! zresztą ostatnio nie wychodziła z domu, tylko płakała, słuchała smutnych piosenek, piekła i jadła. a teraz musiała się wystroić i pokazać na takim wielkim wydarzeniu! zostawiła koleżanki, żeby pójść do toalety, a teraz, żeby do nich wrócić, musiała wejść schodami, na których napotkała się na alfonsa obejmującego leę. stanęła jak wryta przed nimi, bo nie wiedziała nawet jak ich wyminąć. oczy jej się zrobiły wielkie jak spodki.
    lea gordon

    lea gordon

    sztokholm
    prawo
    evil queen
    32

    schody, gdzie odbywają się wszelkie dramaty i wylewane są łzy Empty Re: schody, gdzie odbywają się wszelkie dramaty i wylewane są łzy

    Pisanie by lea gordon Pią Mar 27, 2015 7:16 pm

    - wcale nie chcę cię tresować al... po prostu stwierdzam fakty. - zaśmiała się. skoro ją tak rozpieszczał to na pewno była zadowolona. z tym, że pewnie nie okazywała mu swojej wdzięczności w jakiś szalony sposób, bo coś mi się wydaje, że nawet nie potrafiła. - na to właśnie liczę. - uśmiechnęła się, ale zaraz uśmiech zszedł jej z twarzy bo zobaczyła bree i odechciało się jej wszystkiego. wieczór jeszcze się nie zaczął a mała drama queen już wszystko zepsuła swoim przyjściem.
    alphonse berube

    alphonse berube

    stoke-on-trent
    -
    fifty shades of alfons
    32

    schody, gdzie odbywają się wszelkie dramaty i wylewane są łzy Empty Re: schody, gdzie odbywają się wszelkie dramaty i wylewane są łzy

    Pisanie by alphonse berube Pią Mar 27, 2015 7:26 pm

    bree pewnie miała takie wielkie oczy jak na awku xd - znam cię i wiem, że pod tą niewinną powłoką jest dziewczyna, która lubi dominować i dyrygować - stwierdził z uśmiechem na twarzy bo wcale mu nie przeszkadzała władczość lei, w przeciwieństwie do uległej bree to była miła odmiana. ale właśnie zaraz napatoczyła się bree, której się raczej tutaj nie spodziewał. przełknął głośno ślinę gapiac się w jej smutne oczęta i rozluźnił aż muszkę, która nagle zaczęła go uwierać ups. zacisnął tylko mocniej rękę na biodrze lei, gdzie ją obejmował. można było wyczuć stres, bo to była najbardziej krępujaca sytuacja w jakiej się znalazł ostatnio.
    bridget kay

    bridget kay

    st. albans
    za głupia na studia
    #girlonline
    26

    schody, gdzie odbywają się wszelkie dramaty i wylewane są łzy Empty Re: schody, gdzie odbywają się wszelkie dramaty i wylewane są łzy

    Pisanie by bridget kay Pią Mar 27, 2015 7:32 pm

    na pewno miała całą minę jak na awku... niby alfons już nic nie czuł do bridget, a jednak poczuł się niezręcznie, kiedy się napatoczyła. ta oczywiście czuła się najbardziej niezręcznie z nich wszystkich. poczuła się jak intruz! a to ona powinna być tą stojącą w jego ramionach, jeszcze niedawno to była ona...
    - alfie... - wydukała, spuszczając wzrok, ale nie ruszając się ani o centymetr, bo ją wmurowało. do lei się nie zwróciła, bo wolała udawać, że ta nie istnieje. zresztą dzisiaj jak się stroiła, to myślała sobie, że może jak alfons ją taką piękną zobaczy, to od razu będzie chciał ją zdobyć z powrotem.
    lea gordon

    lea gordon

    sztokholm
    prawo
    evil queen
    32

    schody, gdzie odbywają się wszelkie dramaty i wylewane są łzy Empty Re: schody, gdzie odbywają się wszelkie dramaty i wylewane są łzy

    Pisanie by lea gordon Pią Mar 27, 2015 7:37 pm

    - to chyba ci się z kimś pomyliłam. - roześmiała się, bo oczywiście tak było. nie da się ukryć, że była dominatorką i z chęcią używała każdego możliwego sposobu, żeby zdobyć to co chce. ale po co miałaby się do tego przyznawać?
    sam widok bree wyzwolił w niej niechęć i agresję, a co dopiero potem ta niezręczna cisza i zachowanie alfiego! prawie się w niej zagotowało, bo miała raczej słabe nerwy. - myślałam, że to bal dla studentów. - wymamrotała niechętnie i zmierzyła ją krytycznym wzrokiem.
    alphonse berube

    alphonse berube

    stoke-on-trent
    -
    fifty shades of alfons
    32

    schody, gdzie odbywają się wszelkie dramaty i wylewane są łzy Empty Re: schody, gdzie odbywają się wszelkie dramaty i wylewane są łzy

    Pisanie by alphonse berube Pią Mar 27, 2015 7:45 pm

    ładnie wygląda na awku to alfiemu nawet sie podobało. jego też irytowała ta niezręczna cisza pomiędzy cała trójką, ale nie był w stanie wydukać słowa widząc smutny wyraz twarzy bree. musiał się jednak z tym liczyć kiedy z nią zerwał. nie przewidział jednak tego, że spotkają się tak szybko. a słysząc jej smutny głosik coś w nim zadrżało i pewnie miał ochotę ją przytulić, ale nie, halo był tu z leą, chciał leę, tak zdecydował. jednak słysząc jej nieznośny komentarz skarcił ją wzrokiem i nie tylko - nie bądź niemiła - poprosił, a potem zerknął znów na bree - ślicznie wyglądasz - skomplementował jej sukienkę, bo cóż innego miał począć.
    bridget kay

    bridget kay

    st. albans
    za głupia na studia
    #girlonline
    26

    schody, gdzie odbywają się wszelkie dramaty i wylewane są łzy Empty Re: schody, gdzie odbywają się wszelkie dramaty i wylewane są łzy

    Pisanie by bridget kay Pią Mar 27, 2015 7:53 pm

    - jestem tu z koleżankami... - zaczęła, bo poczuła palącą potrzebę wytłumaczenia swojej obecności na balu. borze, przypomniało mi się jak cuksa spotkała benka na balu i też były podobnego typu dramaty. czas usunąć bridget, nikt jej i tak nie chce... spojrzała na leę, ale wyglądała tak olśniewająco, że bree wiedziała, że nie ma z nią szans. nie powinna się dziwić, że alfons wolał ją niż głupią bridget, która połowę ich związku spędziła na opłakiwaniu rozpadu 1d i nauce obsługiwania alfonsowego penisa. - naprawdę tak uważasz? - nieco się rozpromieniła, ale wciąż była niepewna siebie (jak nie ona!) i wyraźnie zbita z tropu. przygładziła sukienkę, znów spuszczając wzrok. sukienkę wybrała już dawno, jednocześnie kupując alfonsowi pasujący krawat, o czym on nie wiedział! ooooooooch, dramat.
    lea gordon

    lea gordon

    sztokholm
    prawo
    evil queen
    32

    schody, gdzie odbywają się wszelkie dramaty i wylewane są łzy Empty Re: schody, gdzie odbywają się wszelkie dramaty i wylewane są łzy

    Pisanie by lea gordon Pią Mar 27, 2015 7:58 pm

    jeśli wcześniej rzeczywiście w lei się zagotowało, to nie mam pojęcia co w tym momencie czuła. oczywiście jej pewnie alfie dzisiaj już z milion razy powiedział, że wygląda olśniewająco, ale to nie zmienia faktu, że według niej nie powinien mówić tego bree. zdecydowanie nie wtedy kiedy ona jest w pobliżu. skrzywiła się i odsunęła od chłopaka. - nie jestem niemiła. - odpowiedziała chłodno. chyba własnie stracił szansę, żeby lea wracała z nim do domu xd - ale jakby na to nie spojrzeć bal nie jest dla licealistów. bo wątpię, żeby tu z kimś przyszła. - dodała.
    alphonse berube

    alphonse berube

    stoke-on-trent
    -
    fifty shades of alfons
    32

    schody, gdzie odbywają się wszelkie dramaty i wylewane są łzy Empty Re: schody, gdzie odbywają się wszelkie dramaty i wylewane są łzy

    Pisanie by alphonse berube Pią Mar 27, 2015 8:05 pm

    alfons powiedział to żeby nie stali w kompletnej ciszy, a lea się denerwowała. ech, widocznie nie było mu dane zdejmowanie z niej dzisiaj sukienki. i faktem było że na pewno powtórzył jej, że wygląda zniewalająco milion razy! widząc uśmieszek bree pewnie sam posłał jej uroczy uśmiech, bo jego dusza się radowała kiedy bree choć na chwilę się rozpromieniła. zaraz jednak wyczuł poirytowany głos lei, dlatego odchrząknął, wyprostował się i spoważniał - daj spokój, my też wcale nie jesteśmy święci i nie raz robiliśmy coś wbrew regulaminowi uczelni - zaśmiał się. próbował jakkolwiek bronić bree, bo nie chciał żeby przypadkiem lea zawiadomiła ochronę i mieliby ją stąd wyprowadzić.
    bridget kay

    bridget kay

    st. albans
    za głupia na studia
    #girlonline
    26

    schody, gdzie odbywają się wszelkie dramaty i wylewane są łzy Empty Re: schody, gdzie odbywają się wszelkie dramaty i wylewane są łzy

    Pisanie by bridget kay Pią Mar 27, 2015 8:17 pm

    - ej! ja tu stoję! - zdenerwowała się i nawet przechyliła trochę główkę, żeby pokazać się lei z innego kąta, żeby ogarnęła, że ta jest tu obok i że nie powinna o niej mówić w trzeciej osobie w jej towarzystwie. robiło jej się ciepło na serduszku, kiedy alfons jej bronił, ale z drugiej strony od razu wyobraziła sobie, co takiego robili przeciw regulaminowi. uprawiali seks w każdym możliwym pomieszczeniu? to pewne! bree od razu wróciła na ziemię i ogarnęła, że nie powinna tu z nimi stać. - erm... to bawcie się dobrze. - zadarła nosek, wyminęła ich i poszła. płakać w łazience!
    lea gordon

    lea gordon

    sztokholm
    prawo
    evil queen
    32

    schody, gdzie odbywają się wszelkie dramaty i wylewane są łzy Empty Re: schody, gdzie odbywają się wszelkie dramaty i wylewane są łzy

    Pisanie by lea gordon Pią Mar 27, 2015 8:25 pm

    próbował bronić bree, co tylko bardziej rozzłaszczało lee. cóż. mimo, że wiedziała, że jest zajebista to najwyraźniej nie radziła sobie z konkurencją. w końcu skoro zostawił bree dla niej to kto wie czy mu się jeszcze nie odmieni i nie postanowi czasem wrócić do licealistki? odprowadziła ją wzrokiem już nic nie mówiąc. sama zaraz ruszyła w kierunku wyjścia, bo po pierwsze musiała sobie zapalić a po drugie trochę się uspokoić, żeby móc się szczerze uśmiechać kiedy już zostanie tą królową balu, bo innej opcji nie widziała.
    alphonse berube

    alphonse berube

    stoke-on-trent
    -
    fifty shades of alfons
    32

    schody, gdzie odbywają się wszelkie dramaty i wylewane są łzy Empty Re: schody, gdzie odbywają się wszelkie dramaty i wylewane są łzy

    Pisanie by alphonse berube Pią Mar 27, 2015 8:29 pm

    odprowadził bree wzorkiem i westchnął. w mgnieniu oka gdzieś przed siebie ruszyła lea, a alfie z dalej wyhaczył papierosy w jej ręce co go tylko poirytowało bo nie znosił palących dziewczyn i na każdym kroku próbował oduczyć tego leę, która jednak czasem na złość i tak paliła. chwycił ją za rekę i zatrzymał - gdzie idziesz? - zmrużył oczyska i patrzył na nią - wiesz, że nie lubię jak to robisz - chodziło mu o palenie - nie rozumiem dlaczego się zdenerwowałaś, przecież zerwałem z nią dla ciebie. dla ciebie - powtórzył.
    lea gordon

    lea gordon

    sztokholm
    prawo
    evil queen
    32

    schody, gdzie odbywają się wszelkie dramaty i wylewane są łzy Empty Re: schody, gdzie odbywają się wszelkie dramaty i wylewane są łzy

    Pisanie by lea gordon Pią Mar 27, 2015 8:40 pm

    cóż, człowiek z nerwów robi różne rzeczy, lea paliła to ją troszkę uspokajało. ale w tej sytuacji pewnie nie pomoglaby jej nawet cała paczka. odwróciła się do niego niechętnie. - och a zastanawiałeś się czego ja nie lubię? nie lubię na przykład jak ślinisz się do licealistki, którą podobno zostawiłeś dla mnie! - warknęła. pewnie chciałaby, żeby alfie w sekundzie zapomniał o tym co ich łączyło i że w ogóle ją znał. najlepiej by było gdyby ignorował bree wtedy dopiero lea byłaby zadowolona.
    alphonse berube

    alphonse berube

    stoke-on-trent
    -
    fifty shades of alfons
    32

    schody, gdzie odbywają się wszelkie dramaty i wylewane są łzy Empty Re: schody, gdzie odbywają się wszelkie dramaty i wylewane są łzy

    Pisanie by alphonse berube Pią Mar 27, 2015 8:43 pm

    westchnął - była miła, co miałem zrobić? odwrócić się do niej plecami i udawać, że jej nie znam? tego chciałaś? - mruknął - wiesz, że to nie w moim stylu - on był miły i dobrze wychowany - zostawiłem ją dla ciebie, bo to ciebie chcę - uśmiechnął się próbując jakoś załagodzić sytuację. pociągnął ją pewniej i przyciągnął do siebie by objąć - lea, daj spokój - pomiział ją nosem po szyi - jesteśmy na balu, mamy się dobrze bawić - mruczał jej do uszka, a potem pocałował ją w policzek.
    lea gordon

    lea gordon

    sztokholm
    prawo
    evil queen
    32

    schody, gdzie odbywają się wszelkie dramaty i wylewane są łzy Empty Re: schody, gdzie odbywają się wszelkie dramaty i wylewane są łzy

    Pisanie by lea gordon Pią Mar 27, 2015 8:49 pm

    - ona zawsze będzie miła. a ja zawsze będę suką... - mruknęła. właśnie się do tego przyznała pewnie po raz pierwszy w życiu, ale te emocje... - i wiesz czego się boję? że w końcu stwierdzisz, że wolisz być z takim miłym dzieckiem niż ze mną, bo ja się nie zmienię. - dodała. boże ile żali wylewa z siebie przez jedno spotkanie... ale najwyraźniej jej zależało, a to już coś. westchnęła i przytuliła się do niego. trochę się uspokoiła i zaraz schowała papierosy z powrotem do torebki.
    alphonse berube

    alphonse berube

    stoke-on-trent
    -
    fifty shades of alfons
    32

    schody, gdzie odbywają się wszelkie dramaty i wylewane są łzy Empty Re: schody, gdzie odbywają się wszelkie dramaty i wylewane są łzy

    Pisanie by alphonse berube Pią Mar 27, 2015 8:56 pm

    - nie jesteś suką - zaprzeczył zaraz - jesteś po prostu inna niż ona, ale to nic, nie przeszkadza mi to - wyjaśnił - przecież gdybym nie chciał z tobą być z powodu tego jaka jesteś to bym nie był prawda? - zerknął na nią - a mimo to jestem tutaj, stoje obok i nie chcę cię opuszczać na krok - zapewnił ją i przytulił żeby się uspokoiła. jego urok jednak działał zbawiennie! ach, ten alfons!
    lea gordon

    lea gordon

    sztokholm
    prawo
    evil queen
    32

    schody, gdzie odbywają się wszelkie dramaty i wylewane są łzy Empty Re: schody, gdzie odbywają się wszelkie dramaty i wylewane są łzy

    Pisanie by lea gordon Pią Mar 27, 2015 9:02 pm

    zdecydowanie jego urok działa.... uśmiechnęła się lekko i musnęła jego usteczka przelotnie. - idziemy pokazać wszystkim jak zajebiści jesteśmy? - zaśmiała się i zaraz pewnie poszli do swojego stolika. kimś innym! zaczynaj
    wilk

    wilk

    ma bardzo ostre kly
    wilczek
    jest bardzo zły
    109

    schody, gdzie odbywają się wszelkie dramaty i wylewane są łzy Empty Re: schody, gdzie odbywają się wszelkie dramaty i wylewane są łzy

    Pisanie by wilk Pią Mar 27, 2015 10:48 pm

    a tutaj zajebał jakąś płaczącą grubą duperkę, która z rozpaczy na schodach objadała się ciastem i wyglądała obrzydliwie.

    Sponsored content

    schody, gdzie odbywają się wszelkie dramaty i wylewane są łzy Empty Re: schody, gdzie odbywają się wszelkie dramaty i wylewane są łzy

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Czw Mar 28, 2024 7:33 pm