sunset beach

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    sunset beach - Page 2 Empty sunset beach

    Pisanie by st. albans Nie Kwi 05, 2015 7:22 pm

    First topic message reminder :

    sunset beach - Page 2 199417_14043003440019256874_800x600
    peggy lee

    peggy lee

    texas
    -
    królowa śniegu
    30

    sunset beach - Page 2 Empty Re: sunset beach

    Pisanie by peggy lee Pon Kwi 06, 2015 11:20 pm

    tak myślałam pisząc o tej koszulce że pewnie jej nie miał, ale cóż... zaryzykowałam! ja już nie potrafię czytać ze zrozumieniem, sorry!
    - nie oceniam ludzi po wyglądzie tylko po obserwacji - wyprostowała szybko jego słowa. była dobrą obserwatorką, była tak zwanym wallflower he he - cześć finn - nawet pomachała mu przed nosem i uśmiechnęła się - miałeś na sobie garnitur, zrobiłeś o wiele lepsze wrażenie niż mówiąc o tym że jesteś zainteresowany tym kamieniem - wskazała raz jeszcze na kamień w kształcie tyłka i zaśmiała się.
    finn lore

    finn lore

    vancouver
    szuka drogi w życiu
    nie ma nogi
    34

    sunset beach - Page 2 Empty Re: sunset beach

    Pisanie by finn lore Pon Kwi 06, 2015 11:37 pm

    a mnie się czepiasz! (here we go again.)
    - zaobserwowałaś, że jestem facetem, który obiecuje dziewczynom w łóżku, że zadzwoni, ale nigdy tego nie robi? na jakiej podstawie? kamienia w kształcie tyłka? - śmiał się. temat kamienia cały czas powracał, to było nieuniknione. dalej nie pamiętał, gdzie ją poznał. głównie dlatego, że był już pijany, a balu wolał nie pamiętać. i miał słabą pamięć do imion i twarzy. - ee, w teatrze? - strzelił.
    peggy lee

    peggy lee

    texas
    -
    królowa śniegu
    30

    sunset beach - Page 2 Empty Re: sunset beach

    Pisanie by peggy lee Pon Kwi 06, 2015 11:44 pm

    - dużo można wywnioskować po kamieniu w kształcie tyłka - poklepała go po policzku. pewnie można było z niego przewidywać przyszłość. gdybyś nie usunęła pandzi to na pewno czytałaby z niego jak ze szklanej kuli ;x - nie, w teatrze - roześmiała się gorzko, bo to już ją średnio bawiło. to znaczy aż tak pijany finn ją średnio bawił - zagadka na ten tydzień, gdzie moglismy się poznać hm? - uniosła brew, zaraz wypiła whisky do końca - zastanów się nad tym - nawet stanęła na palcach i dała mu buziaka w policzek, a potem poszła włóczyć się swoimi drogami jak kot.
    finn lore

    finn lore

    vancouver
    szuka drogi w życiu
    nie ma nogi
    34

    sunset beach - Page 2 Empty Re: sunset beach

    Pisanie by finn lore Pon Kwi 06, 2015 11:55 pm

    pandzia by się nie dostała do kamienia, bo finn będzie go chronił jak skarbu. finn na pewno myślał całą noc o tym, gdzie mogli się poznać i nie mógł przez to zasnąć, bo tak go męczyło. na szczęście potem sobie przypomniał i zrobiło mu się głupio i wziął to za swój punkt honoru, że odnajdzie peggy i jej powie! aha, zabrał ze sobą do pokoju kamień, co nie.

    Sponsored content

    sunset beach - Page 2 Empty Re: sunset beach

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Czw Mar 28, 2024 11:09 am