przed wejściem

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    przed wejściem Empty przed wejściem

    Pisanie by st. albans Sob Maj 02, 2015 9:55 pm

    przed wejściem Enhanced-buzz-7210-1377021615-18
    holly coleman

    holly coleman

    baltimore
    lotnictwo i kosmonautyka
    satan in a v-neck
    31

    przed wejściem Empty Re: przed wejściem

    Pisanie by holly coleman Nie Maj 03, 2015 10:57 pm

    proszę bardzo, zrób julie!!! nie musi być koniecznie przecież w ciąży brać ślubu, każde rodzeństwo się przyda. holly nie lubiła się przebierać w cukierkowe stroje, to wyglądała jak książę z bajki a nie jak księżniczka. robiła wszystkim na przekór, a co jej tam. paliła papierosa przed wejściem.
    astrid bachmann

    astrid bachmann

    islandia
    matematyka finansowa
    bankrutka
    29

    przed wejściem Empty Re: przed wejściem

    Pisanie by astrid bachmann Nie Maj 03, 2015 11:15 pm

    imię też bym jej zmieniła, już miałam jedną julkę tutaj i źle się skończyła jej historia. xd ale to też na przyszłość. po prostu ogarnęłam ostatnio, że nie mam żadnego rodzeństwa z tobą i ze skibą, a w ten sposób zaliczyłabym obie, hehe. astrid nie miała za co się przebrać, to pewnie ubrała zakrwawioną sukienkę z balu i koronę z poprzedniego, to dopiero jest zły disney... przyszła tu, bo potrzebowała się upić za darmo, a na imprezy elit nikt jej nie zapraszał. tu mogła się wprosić bez pytania, zresztą holly ją namówiła. paliła z nią, ale coraz bardziej wątpiła, czy to jest dobry pomysł. nie była na dużej imprezie od czasu balu!
    - może wracajmy do domu. - zadecydowała.
    holly coleman

    holly coleman

    baltimore
    lotnictwo i kosmonautyka
    satan in a v-neck
    31

    przed wejściem Empty Re: przed wejściem

    Pisanie by holly coleman Nie Maj 03, 2015 11:22 pm

    proszę bardzo, może mieć też i inne imię. zapraszamy do rodzeństwa davenportów ;x w takim razie siostrzyczka i tak cudownie dogadywała się z edie, pamiętaj też, że jest siostrą bliźniaczką ralfiego! tego już nie jesteś w stanie zmienić xd grałybyśmy we trzy, aww. spojrzała się na niezdecydowaną astrid - chyba sobie żartujesz. ledwie przyszłyśmy a już chcesz stąd uciec? astrid, błagam cię. nie zamierzam odpuścić tej imprezy. a ty też nie pójdziesz, jesteśmy razem i już. bree to moja przyjaciółka, nie zamierzam jej zostawić - wzruszyła ramionami. holly należała do paczki, no cóż xd
    astrid bachmann

    astrid bachmann

    islandia
    matematyka finansowa
    bankrutka
    29

    przed wejściem Empty Re: przed wejściem

    Pisanie by astrid bachmann Nie Maj 03, 2015 11:35 pm

    spoko, na razie tylko planuję postacie i ogarniam się z licencjatem. pamiętam wszystko, dokładnie wszystko wyczytałam! może wreszcie by się udało jakieś normalne rodzeństwo zrobić, hmhm. 
    - ja też jestem twoją przyjaciółką, ale pozwalam ci mnie zostawić. tylko daj mi pieniądze na taksówkę, bo nie mam, a na piechotę wracać nie będę. - zmarszczyła nosek. dalej miała milion lęków i budziła się w nocy z krzykiem. morgan imprezowała i nawet nie mogła jej uspokajać. jako jedyna nadal miała traumę. warto wiedzieć, niedługo wszyscy będą należeć do paczki xd
    holly coleman

    holly coleman

    baltimore
    lotnictwo i kosmonautyka
    satan in a v-neck
    31

    przed wejściem Empty Re: przed wejściem

    Pisanie by holly coleman Nie Maj 03, 2015 11:39 pm

    które byś w końcu zostawiła na dłuższy czas a nie skasowała od razu xd licencjat tak bardzo pro ;x ja jak sobie pomyślę, że będę musiała niedługo zacząć kolejne studia i pisać magistra aż mi się odechciewa. holly zmierzyła ją ponownie wzrokiem, wsunęła jedną z łapek do kieszeni - nie zostawię cię, dlaczego miałabym to zrobić, astrid. oczywiście, że jesteś moją przyjaciółką, ale mogłabyś chociaż się trochę pobawić. trochę zabawi ci nie zaszkodzi - pokiwała głową. jedynym problemem była essie, która jej nie lubiła. reszta ją lubiła, bo mogli pograć z nią na konsoli, mogli pojeździć na desce, dlatego tak dobrze dogadywała się z mattem na przykład!
    astrid bachmann

    astrid bachmann

    islandia
    matematyka finansowa
    bankrutka
    29

    przed wejściem Empty Re: przed wejściem

    Pisanie by astrid bachmann Nie Maj 03, 2015 11:43 pm

    nie wszystkie kasuję od razu... dlatego muszę teraz w dobrym momencie je stworzyć, żeby nie wyszło znowu, że nie będę ogarniać. mi też się kolejnych studiów odechciewa, ale co poradzić. 
    - masz rację, przyszłam tu się pobawić. i upić za darmo. przecież nic mi nie będzie. upiję się. za darmo. nic mi nie będzie. - powtarzała neurotycznie, odpalając kolejnego papierosa. no tak, z chłopakami holly na pewno się dogadywała! borze, holly to tak bardzo minnie... ostatnio mówiłam, że mi minnie brakuje i że powinnam kogoś takiego zrobić ;x mówiłam, że mi kradniesz wszystko, ech. więcej ci nigdy nie pomogę!
    holly coleman

    holly coleman

    baltimore
    lotnictwo i kosmonautyka
    satan in a v-neck
    31

    przed wejściem Empty Re: przed wejściem

    Pisanie by holly coleman Nie Maj 03, 2015 11:47 pm

    jak mi się nie chce iść do tego gdańska od października, mówię ci.... magisterium jest jeszcze bardziej porypane, tym bardziej w tym cholernym języku w którym będę musiała napisać tą pracę.
    holly uśmiechnęła się pod nosem do astrid - dobra, w takim razie zrobimy tak. ja ukradnę ze dwie butelki wódki stąd, ty tutaj na mnie czekaj i razem wrócimy do ciebie do domu, może być? - zaproponowała. jezu, skąd mam wiedzieć że to minnie, holly to holly a że się składa jak się składa to trudno xd widocznie takie przeznaczenie.
    astrid bachmann

    astrid bachmann

    islandia
    matematyka finansowa
    bankrutka
    29

    przed wejściem Empty Re: przed wejściem

    Pisanie by astrid bachmann Nie Maj 03, 2015 11:58 pm

    zapraszam do gdańska bardzo serdecznie. ;x ty pisałaś licencjat po szwedzku?
    - dobra, jasne, może być. - pokiwała głową. holly zaraz poleciała do środka i zostawiła astrid samą, co było błędem, bo ta, spalając papierosa, zaczęła sobie spacerować i okazało się, że niedaleko wejścia była fontanna. brzmi znajomo? dla astrid owszem. muzyka dudniąca niedaleko, fontanna, ciemność, sukienka, to wszystko sprawiło, że znowu zobaczyła przed oczami oprawcę i skuliła się w kłębek przestraszona i zapłakana.
    holly coleman

    holly coleman

    baltimore
    lotnictwo i kosmonautyka
    satan in a v-neck
    31

    przed wejściem Empty Re: przed wejściem

    Pisanie by holly coleman Pon Maj 04, 2015 12:01 am

    niestety pisałam, jezu masakra xd taaa. możliwe, że w gdańsku mnie zobaczysz w tym roku.
    jak holly wróciła z tymi wódkami dla nich, podśpiewywała sobie coś pod nosem. nie wiem co, ale to było stanowczo coś fajnego. nie mogła znaleźć astrid, ale jak już ją znalazła, postawiła butelki na betonie i podleciała do niej żeby ją przytulić mocno do siebie. gładziła ją powoli po głowie - już, już, ciii, nie płacz astrid, jestem tu przy tobie, nie bój się, nikt cię nie skrzywdzi - mówiła powolnym i cichym głosem. moje postaci dzisiaj pocieszają, pro xd
    astrid bachmann

    astrid bachmann

    islandia
    matematyka finansowa
    bankrutka
    29

    przed wejściem Empty Re: przed wejściem

    Pisanie by astrid bachmann Pon Maj 04, 2015 12:07 am

    być może nawet będziemy się mijać na korytarzach wydziału xd taką pracę po szwedzku trzeba długą napisać? jak to wygląda? ;x
    postacie skiby nie ruchają, moje wkręcają sobie wyimaginowane związki, twoje pocieszają... każdy ma swoją rolę. xd holly pewnie nuciła 1d, skoro cały czas leciało na urodzinach bree. 
    - holly, nie udało mi się... - powiedziała przez łzy i wtuliła się mocno w przyjaciółkę, bo inaczej nie czułaby się bezpiecznie.
    holly coleman

    holly coleman

    baltimore
    lotnictwo i kosmonautyka
    satan in a v-neck
    31

    przed wejściem Empty Re: przed wejściem

    Pisanie by holly coleman Pon Maj 04, 2015 12:11 am

    po szwedzku ponad 20 stron żeby było samej pracy a sam egzamin zdajesz w dwóch językach, w polskim i w szwedzkim ;x ja napisałam na ponad 30 stron eh. o to pozdrawiam xd
    jak ja to mówię, skiba też pozdrawiam serdecznie, mnie to mianują opiekunką nouisa, ciap i dziewic, taka już moja życiowa rola. plus pocieszacza. powinnam chyba się cieszyć? tak, holly stanowczo nuciła 1d, może jedną z moich ulubionych piosenek czyli stockholm syndrome ;x mniejsza z tym. złapała ją mocno, podniosła do góry - już, wracamy do domu, tylko zadzwonię po taksówkę, okej? trzymaj się mnie, nic ci się nie stanie, wypijesz trochę wódki z lekami na uspokojenie i będziesz spać jak małe dziecko - westchnęła.
    astrid bachmann

    astrid bachmann

    islandia
    matematyka finansowa
    bankrutka
    29

    przed wejściem Empty Re: przed wejściem

    Pisanie by astrid bachmann Pon Maj 04, 2015 12:19 am

    borze, ja chyba za trzy lata będę po chińsku pisać, zobaczymy jak moje życie się potoczy... może nam tylko 10 stron pozwolą napisać, bo znaczki zajmują mniej miejsca niż słowa hahahaha.
    chodziło mi o to, co dzisiaj nasze postacie wyrabiają, ale niech ci będzie, że już opowiadasz o wszystkich swoich rolach. ja nie wiem, wszystkie moje postacie latają za księciem harry'm i alfonsem i to chyba moja rola. 
    - przepraszam... - chlipała. czuła się winna, że zepsuła holly wieczór. jeszcze przed chwilą miały wchodzić do środka, ba, holly nawet tam była, a teraz astrid miała atak paniki z powodu czegoś, o czym cała reszta już zapomniała. ech.
    holly coleman

    holly coleman

    baltimore
    lotnictwo i kosmonautyka
    satan in a v-neck
    31

    przed wejściem Empty Re: przed wejściem

    Pisanie by holly coleman Pon Maj 04, 2015 12:23 am

    przestałam ogarniać jak wypiłam pierwszy łyk piwa, tak to się kończy. powodzenia w napisaniu pracy po chińsku, ja ledwo dałam radę po szwedzku. i tak planuję iść na kryminologię, od zawsze to było moim marzeniem. holly starała się wspierać swoją przyjaciółkę za wszelką cenę, wiedziała co jej się przytrafiło w końcu. jej tam może i nie było, ale miała świadomość, że astrid to przeżywa jak cholera - nie musisz mnie przepraszać. jedziemy do mnie do domu, wypijesz, pójdziesz spać, będę cię pilnować, obiecuję - zamówiła taksę do domu.
    astrid bachmann

    astrid bachmann

    islandia
    matematyka finansowa
    bankrutka
    29

    przed wejściem Empty Re: przed wejściem

    Pisanie by astrid bachmann Pon Maj 04, 2015 12:26 am

    kryminologia też jest w gdańsku. a moje marzenia się nie spełniły, dlatego będę się męczyć z pisaniem po chińsku. życie! astrid rzeczywiście bardzo to przeżywała. reszta studentów jakoś się pozbierała, a astrid nie miała dostępu do drogich terapeutów i leków i silnych ramion dających poczucie bezpieczeństwa, więc dalej miała traumę. na szczęście holly się nią zaopiekowała i była bezpieczna chociaż tę jedną noc. zaczynać następną?
    holly coleman

    holly coleman

    baltimore
    lotnictwo i kosmonautyka
    satan in a v-neck
    31

    przed wejściem Empty Re: przed wejściem

    Pisanie by holly coleman Pon Maj 04, 2015 12:28 am

    wiem, dlatego też skończę tą cholerną magisterkę i pójdę na kryminologię xd zacznij kimś

    Sponsored content

    przed wejściem Empty Re: przed wejściem

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Czw Mar 28, 2024 8:13 pm