matt - leo

    matt caplan

    matt caplan

    belfast
    college dropout
    mądry, ale leniwy
    29

    matt - leo Empty matt - leo

    Pisanie by matt caplan Pią Lip 17, 2015 3:24 pm

    dzwoni xd
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    matt - leo Empty Re: matt - leo

    Pisanie by leonard mayhew Pią Lip 17, 2015 3:28 pm

    to odebrał! - eeee, halo - pewnie nie miał tego numeru!
    matt caplan

    matt caplan

    belfast
    college dropout
    mądry, ale leniwy
    29

    matt - leo Empty Re: matt - leo

    Pisanie by matt caplan Pią Lip 17, 2015 3:31 pm

    - leeeeeoooś, to ja. - zamruczał mu do telefonu xd zjarał się pierwszy raz od miesiąca i uciekł gdzieś na drugi koniec belfastu od problemów. - pamiętasz mnie jeszcze? - zarechotał mu do słuchawki.
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    matt - leo Empty Re: matt - leo

    Pisanie by leonard mayhew Pią Lip 17, 2015 3:33 pm

    pewnie przez chwilę nie odpowiadał bo nie ogarnął głosu matta, który był zmutowany pod wpływem telefonu - eeeeeeeeeeeeeeeeee - jęczał tak przez chwilę - w sensie kto? - dopiero słysząc rechot zczaił, że to caplan - jezusieprzenajświętszyimaryjo matt! - pisnął - jesteś głupi, przyjedź tu! - warknął od razu.
    matt caplan

    matt caplan

    belfast
    college dropout
    mądry, ale leniwy
    29

    matt - leo Empty Re: matt - leo

    Pisanie by matt caplan Pią Lip 17, 2015 3:35 pm

    czekał dłuższą chwilę aż leo ogarnie, że matt to matt. po rechocie pewnie łatwiej odróżniał bliźniaków niż po wyglądzie.
    - to ja! - zawołał mu. - sam tu przyjedź! - zaproponował, chociaż raczej nie spodziewał się takich gestów ze strony leo, tym bardziej, że w belfaście panowały aktualnie raczej depresyjne klimaty.
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    matt - leo Empty Re: matt - leo

    Pisanie by leonard mayhew Pią Lip 17, 2015 3:38 pm

    na pewno odróżniał ich po śmiechu i tyłkach he he xd
    - ja? po co? to za daleko - jęknął - zostawiłeś mnie z babami! - dalej mu narzekał! pewnie musiał słuchać płaczów edie, marylin i niny i w ogóle. essie pewnie też słuchał! biedny leo otoczony przez same baby!
    matt caplan

    matt caplan

    belfast
    college dropout
    mądry, ale leniwy
    29

    matt - leo Empty Re: matt - leo

    Pisanie by matt caplan Pią Lip 17, 2015 3:40 pm

    trzeba mieć swoje sposoby...
    nie zapominaj o bridget i piper! chociaż one nie płakały. no ale wiadomo, że otoczony przez same baby.
    - słyszałem, że mieszka z tobą nina i że na dobre ci to wyszło. - zaśmiał się zaraz, bo leo mu tu narzekał, a nina była całkiem zadowolona.
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    matt - leo Empty Re: matt - leo

    Pisanie by leonard mayhew Pią Lip 17, 2015 3:43 pm

    powinien harem założyć xd to dobry plan!
    - wolałbym gdybyśmy wszyscy razem mieszkali, ja, ty, cody i nina! - jęknął. poza tym dalej pewnie nie ogarniał że nina to jego dziewczyna, ech biedaczek - wróóóóóóćcieeee - marudził.
    matt caplan

    matt caplan

    belfast
    college dropout
    mądry, ale leniwy
    29

    matt - leo Empty Re: matt - leo

    Pisanie by matt caplan Pią Lip 17, 2015 3:47 pm

    wtedy na pewno byłby szczęśliwy! i lepiej by mu to wyszło niż mattowi xd
    - wiesz, że też byśmy tego chcieli. - westchnął, bo mu się przypomniało, że wcale nie może być radosny, bo ma przerąbane w życiu. - wariuję już w tym belfaście i nawet trawa nie smakuje tu jak w st. albans. - stwierdził, kręcąc jointem między palcami.
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    matt - leo Empty Re: matt - leo

    Pisanie by leonard mayhew Pią Lip 17, 2015 3:51 pm

    no oczywiście, leo na czele haremu!
    - zabierzcie swoją mamę tutaj, wszyscy będziemy się nią opiekować - pewnie jak przyjeżdżała do nich w odwiedziny to wszyscy wpadali do mieszkania i celebrowali to razem z bliźniakami! pewnie była matką dla całej paczki! - w st. albans nic nie jest takie same bez was - pociągnął nosem, boże zaraz się rozryczy.
    matt caplan

    matt caplan

    belfast
    college dropout
    mądry, ale leniwy
    29

    matt - leo Empty Re: matt - leo

    Pisanie by matt caplan Pią Lip 17, 2015 3:55 pm

    - nie pomyślałem o tym nawet... musiałbym skontaktować się ze szpitalem i tak dalej... - zmarszczył czoło i zaczął się nad tym głęboko zastanawiac. kto by pomyślał, że leo okaze się najmądrzejszy i wpadnie na najlepszy pomysł xd - a w belfaście jest chujowo i nawet nie ma punktu zaczepnego. - przyznał. w st. albans było wszystko, czego potrzebował.
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    matt - leo Empty Re: matt - leo

    Pisanie by leonard mayhew Pią Lip 17, 2015 4:33 pm

    leo to jednak geniusz! wtedy wszyscy byliby szczęśliwi - jeśli trzeba będzie załatwić jakieś formalności w szpitalu to ja i nina możemy się tym zająć - zaproponował. od kiedy był taki poważny? to pewnie mieszkanie z niną tak go zmieniło ;x - dlatego musicie wrócić - wyjaśnił śmiejąc się przy tym uroczo do słuchawki, aww.
    matt caplan

    matt caplan

    belfast
    college dropout
    mądry, ale leniwy
    29

    matt - leo Empty Re: matt - leo

    Pisanie by matt caplan Pią Lip 17, 2015 4:36 pm

    wrócą i rozbiją mu harem i już nie będzie taki szczęśliwy.
    - najpierw musiałbym porozmawiać ze szpitalem tutaj, z mamą... nie wiem czy będzie miała siłę na podróż. - też próbował myśleć racjonalnie, bo jednak czasami było to potrzebne w życiu. spodobał mu się pomysł leo i bardzo chętnie go zrealizuje, o ile będą ku temu możliwości. - ech, leo, bez ciebie jak bez ręki. - westchnął z tęsknoty.
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    matt - leo Empty Re: matt - leo

    Pisanie by leonard mayhew Pią Lip 17, 2015 4:43 pm

    leo nie chciał haremu, macał ninę po cyckach kiedy chciał to po co mu harem ;x
    - no to powinieneś skonsultować to z codym, szpitalem, mamą i w ogóle powinieneś to zrobić jak najszybciej - nakręcał go jeszcze bardziej. dziś powie ninie żeby też do niego zadzwoniła i go namawiała. ciekawe co na to edie i marylin hehe - oczywiście, że tak. jestem niezastąpiony - śmiał się dalej.
    matt caplan

    matt caplan

    belfast
    college dropout
    mądry, ale leniwy
    29

    matt - leo Empty Re: matt - leo

    Pisanie by matt caplan Pią Lip 17, 2015 4:50 pm

    no tak, to potrzebował, żeby matt przyjechał i się haremem zaopiekował.
    - dobra. dzisiaj to zrobię. albo jutro. teraz jestem gdzieś na końcu miasta. zjarany jak dzikus. - rozchichotał się. uciekl dzisiaj ze szpitala, a tu takie dobre plany! edie i marylin raczej się nie ucieszą. - nie to co ja, skoro już nas sobie zastąpiłeś niną. - śmiał się też. pierwszy raz od dawna miał dobry humor. pewnie dlatego, że się zjarał.
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    matt - leo Empty Re: matt - leo

    Pisanie by leonard mayhew Pią Lip 17, 2015 4:54 pm

    matt najlepszy w prowadzeniu haremu ;x
    - zjarałeś się!? - jęknął - i mnie nie zaprosiłeś! - dalej jeczał - marny z ciebie kumpel - westchnął ale zaraz się roześmiał - nina ma cycki, a wy mieliście tylko playstation do zaoferowania, ona wygrywa - śmiał się dalej, bo wiadomo że żartował i ich kochał!
    matt caplan

    matt caplan

    belfast
    college dropout
    mądry, ale leniwy
    29

    matt - leo Empty Re: matt - leo

    Pisanie by matt caplan Pią Lip 17, 2015 5:02 pm

    też mu kiepsko to wyszło.
    - przecież cię zapraszałem, nie chciałeś przyjechać, bo daaaleko. - przedrzeźniał go. śmiał się teraz, chociaż sam nie wiedział z czego. ale to dobrze. lepiej było się tak głupawo śmiać niż znowu siedzieć i się dąsać na cały świat. - z cyckami nigdy nie wygramy. - przyznał mu rację. - a jak tam, no wiesz, pozostali? - podrapał się pod okiem. wiadomo, że miał konkretne osoby na myśli.
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    matt - leo Empty Re: matt - leo

    Pisanie by leonard mayhew Pią Lip 17, 2015 5:09 pm

    smuteczki.
    - jakbyś mnie wcześniej zaprosił to może dałbym się namówić - zachichotał. dobrze, że leo był w stanie go rozśmieszyć - cycki zawsze są górą - zawył wesolutko - pozostali? - zastanowił się chwilę o co może chodzić i dopiero po jakimś czasie zczaił że chodzi o dziewczyny - nooooo, edie już trochę lepiej - wyjaśnił - a marylin nie wiem, wyjechała gdzieś na wakacje - nie wiedział, że szalała z aggie w hiszpanii!
    matt caplan

    matt caplan

    belfast
    college dropout
    mądry, ale leniwy
    29

    matt - leo Empty Re: matt - leo

    Pisanie by matt caplan Pią Lip 17, 2015 5:19 pm

    - najwyraźniej używałem nieodpowiednich argumentów. - zauważył i dalej się śmiał. - prawda. dlatego nawet nie jestem zły. - stwierdził wesoło. zaciągnął się znowu, bo joint miał na niego dobry wpływ. chyba że to leoś miał taki dobry wpływ, aww. - mhmm. - wymruczał tylko, bo nie spodziewał się, ze leo będzie taki sprytny i mu dokładnie opowie o edie i marylin. chociaż nie wiem skąd wszyscy wiedzą, że go stan mary interesuje.
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    matt - leo Empty Re: matt - leo

    Pisanie by leonard mayhew Pią Lip 17, 2015 5:24 pm

    - nie potrafisz przekonywać ludzie - śmiał się dalej. leo miał na niego najlepszy wpływ! wszyscy wiedzieli, że coś było na rzeczy z marysią, która nigdy nie miała depresji, a potem nagle ją miała ;x świetnie, to pogadali, leo mu jeszcze poopowiadał o edie, marylin i cyckach niny, a potem poszedł piec dla niej babeczki. next!

    Sponsored content

    matt - leo Empty Re: matt - leo

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Czw Mar 28, 2024 5:35 pm