|2| tracy &

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    |2| tracy & Empty |2| tracy &

    Pisanie by st. albans Pon Lip 20, 2015 9:54 am

    |2| tracy & DSC_0155


    Ostatnio zmieniony przez st. albans dnia Nie Paź 02, 2016 9:25 pm, w całości zmieniany 1 raz
    teddy carlson

    teddy carlson

    manchester
    -
    three, two, one, let's jam!
    29

    |2| tracy & Empty Re: |2| tracy &

    Pisanie by teddy carlson Sob Paź 17, 2015 1:43 pm

    przyszedł do trejsi z koszem ciasteczek, które upiekła jego mamusia.
    tracy o'hara

    tracy o'hara

    manchester
    położnictwo
    cieszę się życiem
    27

    |2| tracy & Empty Re: |2| tracy &

    Pisanie by tracy o'hara Sob Paź 17, 2015 1:50 pm

    wróciła niedawno z pracy i właśnie szamała zupkę chińską, których zapas kupiła w sklepie na rogu.
    - czeeeść, dawno cię nie widziałam. - zaprosiła go do środka. - jesteś głodny? - spytała od razu, bo mogła mu też zrobić zupkę. ale on na pewno zjadł pożywny obiad ugotowany przez mamusię!
    teddy carlson

    teddy carlson

    manchester
    -
    three, two, one, let's jam!
    29

    |2| tracy & Empty Re: |2| tracy &

    Pisanie by teddy carlson Sob Paź 17, 2015 1:55 pm

    oczywiście, że tak było. jadł rosołek, a potem mięsko na drugie danie! ale deserem postanowił się podzielić z trejsi - nie dzięki - zasmiał się i wyciągnął zza pleców koszyk z ciastkami - ale może ty masz ochote na deser? - zafalował brewkami.
    tracy o'hara

    tracy o'hara

    manchester
    położnictwo
    cieszę się życiem
    27

    |2| tracy & Empty Re: |2| tracy &

    Pisanie by tracy o'hara Sob Paź 17, 2015 1:58 pm

    - ojeeeej, nie musiałeś! - oczka jej zaświeciły. myślała, że teddy sam je upiekł albo poświęcił się na tyle, że poszedł do sklepu je kupić. tak czy inaczej był to szalenie miły gest!
    teddy carlson

    teddy carlson

    manchester
    -
    three, two, one, let's jam!
    29

    |2| tracy & Empty Re: |2| tracy &

    Pisanie by teddy carlson Sob Paź 17, 2015 2:05 pm

    - nie musiałem - wręczył jej koszyk - ale chciałem - oznajmił i wprosił się do pokoju sam skoro do tej pory trejsi tego nie zrobiła. skrzywił się na widok zupki chińskiej, bo wcale takich obrzydlistw nie lubił - mogłaś wpaść do mnie na obiad - popukał ją po czole.
    tracy o'hara

    tracy o'hara

    manchester
    położnictwo
    cieszę się życiem
    27

    |2| tracy & Empty Re: |2| tracy &

    Pisanie by tracy o'hara Sob Paź 17, 2015 2:07 pm

    - dzięki, jesteś kochany. - przyznała od razu, chyba pierwszy raz nazywając swojego braciszka kochanym. metoda małych kroczków, ale zdążyła już swojego starszego brata pokochać na nowo! - nie wiem czemu ostatnio wszyscy zapraszają mnie na obiad. - zaśmiała się od razu.
    teddy carlson

    teddy carlson

    manchester
    -
    three, two, one, let's jam!
    29

    |2| tracy & Empty Re: |2| tracy &

    Pisanie by teddy carlson Sob Paź 17, 2015 2:15 pm

    uśmiechnął się od ucha do ucha bo poczuł się doceniony kiedy pierwszy raz nazwała go "kochanym" - bo wszyscy pewnie widzą jak beznadziejnie się odżywasz - pstryknął ja w nos i zaraz wskoczył na jej łóżko na którym się rozłożył zupełnie jakby był u siebie.
    tracy o'hara

    tracy o'hara

    manchester
    położnictwo
    cieszę się życiem
    27

    |2| tracy & Empty Re: |2| tracy &

    Pisanie by tracy o'hara Sob Paź 17, 2015 2:20 pm

    odwzajemniła jego uśmiech, bo był zaraźliwy.
    - mi smakuje. - zauważyła od razu. zupki chińskie i mcdonald były lepsze od jedzenia, które serwowały zakonnice! poza tym tracy doceniała każdą małą rzecz, więc nawet zupkami chińskimi się jarała. wgryzła się w ciastko. - mmm. jakie dobre! sam robiłeś? - usiadła bardziej zachowawczo na krzesełku. jakby byli u niego, a nie u niej.
    teddy carlson

    teddy carlson

    manchester
    -
    three, two, one, let's jam!
    29

    |2| tracy & Empty Re: |2| tracy &

    Pisanie by teddy carlson Sob Paź 17, 2015 2:25 pm

    tedi zarażał wszystkich swoim wyśmienitym humorem ;x - a nie powinno - zaśmiał się i podłożył sobie tylko więcej poduszek pod głowę żeby lepiej mu się leżało - nie no co ty - zaprzeczył zaraz - jestem nogą z gotowania i pieczenia - oznajmił. nowy fakt na temat tediego! - moja mama to robiła - wyjaśnił.
    tracy o'hara

    tracy o'hara

    manchester
    położnictwo
    cieszę się życiem
    27

    |2| tracy & Empty Re: |2| tracy &

    Pisanie by tracy o'hara Sob Paź 17, 2015 2:28 pm

    oprócz brooklyna hehe. tracy nie było wiele potrzeba do dobrego humoru, więc w tym jednym na pewno byli do siebie podobni. poduszki pewnie pokradł też z łóżka alice.
    - ooooch - spojrzała od razu na ciastko z poczuciem winy, że w ogóle je ugryzła. - twoja mama wie, że je zabrałeś? - spytała, bo przyniósł ich całkiem sporo. - nie chciałeś się nauczyć gotować i piec? - zainteresowała się przy okazji.
    teddy carlson

    teddy carlson

    manchester
    -
    three, two, one, let's jam!
    29

    |2| tracy & Empty Re: |2| tracy &

    Pisanie by teddy carlson Sob Paź 17, 2015 2:36 pm

    brooklyn to taki ponurak! ciastka od mamy tediego były pieczone z miłością, a trejsi czuła tylko poczucie winy ech. teddy patrzył na nią chwile nie mowiąc nic - głupia jesteś - zaśmiał sie krótko - oczywiście, że wiedziała że zabieram te ciastka, możesz zjeść wszystkie - oznajmił - próbowałem, ale raz musieli przeze mnie wzywać straż pożarną - chyba faktycznie był ciamajdą w kuchni.
    tracy o'hara

    tracy o'hara

    manchester
    położnictwo
    cieszę się życiem
    27

    |2| tracy & Empty Re: |2| tracy &

    Pisanie by tracy o'hara Sob Paź 17, 2015 2:39 pm

    - ale nie powiedziałeś dla kogo je zabierasz, prawda? - spojrzała na niego, bo teddy nadal nie przyznał się przed nikim, że są rodzeństwem. no dobra, mary i quinn wiedzieli, ale co komu po ich wiedzy, skoro rodzina teddy'ego nie wiedziała, że ten zadaje się ze swoją biologiczną siostrą. - poczęstuj się też. - wskazała na ciastka, bo nie będzie jadła wszystkich. i tak z alice opychały się wszystkimi możliwymi słodyczami. - jak to? - rozdziawiła usteczka.
    teddy carlson

    teddy carlson

    manchester
    -
    three, two, one, let's jam!
    29

    |2| tracy & Empty Re: |2| tracy &

    Pisanie by teddy carlson Sob Paź 17, 2015 2:57 pm

    - a jakbym powiedział to co? - zerknął na siostrę. i tak miał w planie wszystko powiedzieć rodzince, ale niezbyt wiedział jak się do tego wszystkiego zabrać! może trochę się bał ich reakcji? i tego czy polubią się wzajemnie? tak, to było zdecydowanie to! - może potem. moja mama zrobiła ich na prawdę dużo więc jeszcze w domu będe się nimi opychał - jak tak dalej pójdzie to alice i trejsi będą grubaskami xd - tak to, że zapomniałem o tym że gotowałem - roześmiał się.
    tracy o'hara

    tracy o'hara

    manchester
    położnictwo
    cieszę się życiem
    27

    |2| tracy & Empty Re: |2| tracy &

    Pisanie by tracy o'hara Sob Paź 17, 2015 3:02 pm

    - to byś mnie o tym poinformował, prawda? - spojrzała na niego dość niepewnie. lepiej, żeby jego rodzice wiedzieli kim jest tracy niż żeby uważali, że jest jedną z jego dziewczyn, skoro już kiedyś u niego wylądowała i takie mieli o niej pojęcie. zmienię tracy ryjek na helgę i będzie mogła pełnoprawnie należeć do paczki xd - są bardzo dobre. możesz jej to przekazać. - pokiwała głową i dojadła ciastko do końca, ale jakoś nie miała teraz ochoty na więcej. - może jakbyś pamiętał, to wyszłoby ci coś dobrego. - jak zawsze szukała pozytywnych rozwiązań.
    teddy carlson

    teddy carlson

    manchester
    -
    three, two, one, let's jam!
    29

    |2| tracy & Empty Re: |2| tracy &

    Pisanie by teddy carlson Sob Paź 17, 2015 3:07 pm

    - oczywiście, że tak - pokiwał głową - ale wcale nie mam zamiaru im tego oznajmiać bez twojego udziału - wyjaśnił zaraz. pewnie wszyscy myśleli, że z tediego niezły casanova skoro obracał dwie panienki na raz. szkoda tylko że jedna z nich to jego siostra! - sama jej to będziesz mogła powiedzieć - uśmiechnął się. pewnie już planował w głowie jak to wszystko wyjaśnić rodzince - ale nie pamiętałem i dobrze, że już nie próbuje gotować - jeszcze całe miasto puściłby z dymem.
    tracy o'hara

    tracy o'hara

    manchester
    położnictwo
    cieszę się życiem
    27

    |2| tracy & Empty Re: |2| tracy &

    Pisanie by tracy o'hara Sob Paź 17, 2015 3:10 pm

    - och nie, nie, nie. - wyprostowała się od razu w odruchu obronnym, żeby trochę odsunąć się od teddy'ego, w którego kierunku do tej pory się nachylała. - to sprawa między tobą a twoją rodziną i ja nie muszę uczestniczyć w waszej poważnej rozmowie. co najwyżej mogę przyjść kiedy indziej... jeśli mnie zaakceptują. - powiedziała niepewnie, bo nawet nie wiedziała czy przypadkiem rodzice teddy'ego nie zabronią mu spotykać się z siostrą. - kiedyś mógłbyś spróbować jeszcze raz. nie zaszkodzi spróbować. - zauważyła. sama też dopiero uczyła się gotować i różnie jej to wychodzilo. pewnie dlatego jadła zupki chińskie.
    teddy carlson

    teddy carlson

    manchester
    -
    three, two, one, let's jam!
    29

    |2| tracy & Empty Re: |2| tracy &

    Pisanie by teddy carlson Sob Paź 17, 2015 3:16 pm

    - nie ma mowy - odpowiedział zaraz - nie wyobrażam sobie żeby mieli ciebie nie zaakceptować, to tak jakby nie pozwalali mi być tym kim na prawdę jestem, a jestem twoim bratem i muszą się z tym pogodzić - wzruszył ramionami. ciekawe tylko dlaczego nie wzięli wtedy i jego i jej, to trejsi i tedi powinni im mieć za złe ;x - może jak się zakocham i moja dziewczyna będzie chciała żebym jej gotował to wtedy znów podejmę się próby - wzruszył ramionami. marysia na szczęście go o to nie prosiła xd
    tracy o'hara

    tracy o'hara

    manchester
    położnictwo
    cieszę się życiem
    27

    |2| tracy & Empty Re: |2| tracy &

    Pisanie by tracy o'hara Sob Paź 17, 2015 3:31 pm

    - ale... masz swoje siostry, z którymi się wychowywałeś. i to oni uważają się za twoich prawdziwych rodziców, którzy zawsze byli przy tobie. a ja... jestem obcą osobą. - przypomniała mu, bo może teddy już zdążył zapomnieć jak to między nimi wyglądało. strasznie przejmowała się tą rodzinką teddy'ego. - a dla siostry to nie chcesz spróbować gotować! - obraziła się, bo nawet victor chciał dla niej gotować, a przecież nie była jego dziewczyną ani siostrą xd
    teddy carlson

    teddy carlson

    manchester
    -
    three, two, one, let's jam!
    29

    |2| tracy & Empty Re: |2| tracy &

    Pisanie by teddy carlson Sob Paź 17, 2015 3:38 pm

    - dla mnie nie jesteś obcą osobą - wzruszył ramionami. troche mu było przykro że tak od tego stroniła, ale nie dał tego po sobie poznać. po prostu chciał żeby ta cała historia skonczyła się dla każdej z tej stron dobrze. szukał kompromisów! - nie chce cię otruć serio - zaśmiał się - ale mogę zabrać cię na obiad jeśli tak ci zależy na wspólnym posiłku - zaproponował w zamian.
    tracy o'hara

    tracy o'hara

    manchester
    położnictwo
    cieszę się życiem
    27

    |2| tracy & Empty Re: |2| tracy &

    Pisanie by tracy o'hara Sob Paź 17, 2015 3:45 pm

    - ty dla mnie też nie. - westchnęła i posłała mu delikatny, ale szczery uśmiech. też chciał, żeby ta historia skończyła się dobrze, ale nadal czuła się niezręcznie myśląc w ogóle o rodzinie teddy'ego. a co dopiero o tym, że miałaby ich bliżej poznać. skoro sama mogła do niej należeć, a wcale tak się nie stało... - możemy wspólnie coś przyrządzić, skoro oboje nie umiemy gotować. wspólnie się czegoś nauczymy, a co dwie głowy, to nie jedna. - wymyśliła wesoło. w takim wypadku na pewno wyjdzie im coś dobrego xd
    teddy carlson

    teddy carlson

    manchester
    -
    three, two, one, let's jam!
    29

    |2| tracy & Empty Re: |2| tracy &

    Pisanie by teddy carlson Sob Paź 17, 2015 3:51 pm

    - okej, ugotujemy coś razem, ale pod warunkiem że zrobimy to u mnie w domu, dla mojej rodziny, a potem powiemy wszystkim że jesteś moja siostrą - postawił twarde warunki. aż chwycil ciastko i je zjadł w nagrodę za to że wpadł na taki fantastyczny plan. był dumny z siebie i swojego mózgu. dobrze, że tak nie zaczął tańczyć:
    |2| tracy & Tumblr_nad0ebxs4P1sp0cpeo4_250
    tracy o'hara

    tracy o'hara

    manchester
    położnictwo
    cieszę się życiem
    27

    |2| tracy & Empty Re: |2| tracy &

    Pisanie by tracy o'hara Sob Paź 17, 2015 3:56 pm

    też przed chwilą wstawiałam odpowiedni gifek do sytuacji u dżuda xd kochu.
    - nieeeeeee. ty w ogóle nic nie rozumiesz. - zawyła i przeskoczyła na łóżko, żeby ukraść jedną z poduszek i zakryć sobie nią twarz, bo teddy i jego pomysły poważnej rozmowy z rodzinką ją stresowały.
    teddy carlson

    teddy carlson

    manchester
    -
    three, two, one, let's jam!
    29

    |2| tracy & Empty Re: |2| tracy &

    Pisanie by teddy carlson Sob Paź 17, 2015 3:59 pm

    uwielbiam gifki wstawiać!
    - dlaczego nie rozumiem? - zaraz zabrał jej poduszkę żeby się przed nim nie kryła. a kiedy zobaczył jej zawstydzoną i zakłopotaną twarz to roześmiał się - nie wiem dlaczego poznanie mojej rodziny tak cię stresuje - dla niego to nie był aż taki problem.
    tracy o'hara

    tracy o'hara

    manchester
    położnictwo
    cieszę się życiem
    27

    |2| tracy & Empty Re: |2| tracy &

    Pisanie by tracy o'hara Sob Paź 17, 2015 4:06 pm

    ja też xd szczególnie jak idealnie pasują.
    - booo... to jest twoja rodzina. tak jak mówisz. - zaczęła przeciągle. spojrzała na swoje stopy i zaczęła skubać swoją dziurawą skarpetkę. - mogła być też moja. - wybąkała ledwo zrozumiale i teraz już na pewno nie zamierzała z tego zawstydzenia na niego spojrzeć.

    Sponsored content

    |2| tracy & Empty Re: |2| tracy &

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Czw Mar 28, 2024 9:40 am