plaża

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    plaża Empty plaża

    Pisanie by st. albans Pon Sie 03, 2015 2:28 pm

    plaża 49688
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    plaża Empty Re: plaża

    Pisanie by casper williams Wto Sie 04, 2015 7:44 pm

    casper z essie łazili po plaży. byli już na kolacji, wypili trochę wina. było bardzo romantycznie i bardzo spokojnie. trzymali się za łapki, awwww.
    essie becket

    essie becket

    sydney
    dziennikarstwo
    .
    32

    plaża Empty Re: plaża

    Pisanie by essie becket Wto Sie 04, 2015 8:06 pm

    słodziaczki. essie strasznie się cieszyła, że w końcu wyjechali. opalała się wczoraj pewnie pół dnia na plaży, świetnie się bawiła zakopując caspra w piasku kiedy sobie przysnął, po za tym mieli spokój ciszę i pewnie zabrała mu telefon, żeby nie mógł gadać z leosiem bo to był ich wypad ;x - dlaczego wakacje nie mogą trwać cały rok? wyobrażasz sobie jakby było fajnie jakbyśmy tylko tak podróżowali? - zapytała i westchnęła.
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    plaża Empty Re: plaża

    Pisanie by casper williams Wto Sie 04, 2015 8:10 pm

    dobrze, że mu ten telefon w końcu zabrała, bo wcale nie miał ochoty z nikim gadać. najważniejsza była dla niego essie i tylko essie. mieli kilka dni dla siebie, potem niestety będą musieli wrócić do beznadziejnej rzeczywistości. on będzie musiał zająć się pracą a ona będzie musiała mu pomóc ;x - nooo, ale niestety jesteśmy dorośli i mamy sporo na głowie. byłoby cudownie nic nie robić i podróżować we dwoje. wyobrażasz sobie ilu nowych ludzi byśmy poznali? kupilibyśmy busika i objechalibyśmy caaaaały świat - rozmarzył sie lekko. przystanął na moment, żeby popatrzyli na morze.
    essie becket

    essie becket

    sydney
    dziennikarstwo
    .
    32

    plaża Empty Re: plaża

    Pisanie by essie becket Wto Sie 04, 2015 8:17 pm

    musiała bo inaczej pewnie leo by się nie odczepił xd uwielbiała go naprawdę, ale czasami był strasznie przeszkadzającym przyjacielem. pewnie wieczorami oddawała mu telefon to od leosia było milion nieodebranych wiadomości i smsów. ona chętnie mu pomoże, to oczywiste, ale z drugiej strony chyba marzeniem większości osób jest nic nie robienie i odpoczynek w pięknych miejscach. muszą tylko wygrać w totolotka ;x - no pewnie, że byłoby cudownie! jeszcze jedne wakacje się nie skończyły a ja już marzę o kolejnych. - westchnęła i oparła głowę na jego ramieniu.
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    plaża Empty Re: plaża

    Pisanie by casper williams Wto Sie 04, 2015 8:21 pm

    oczywiście, że by się nie odczepił bo przecież leo wymagał od niego pełnej uwagi. wtedy też odpisywał do niego potulnie, potem musiał oddawać telefon essie i tak się kończyło jego kontaktowanie się dzień w dzień z leo xd pocałował ją w środek ust - nie ma tak łatwo, najlepiej gdybyśmy mieszkali gdzieś w ciepłych krajach, wtedy byłoby to życie idealne. tam byśmy sobie żyli w ciszy i spokoju, bez żadnych dram codziennych - przytulił się do niej słodko - essie, ledwo przyjechaliśmy a już tu chcę zostać - jęknął.
    john singleton

    john singleton

    tokio
    informatyka
    geek
    30

    plaża Empty Re: plaża

    Pisanie by john singleton Wto Sie 04, 2015 8:24 pm

    / jaka domina z essie i tym telefonem xd ehehehehe, pozdro buziaczki!
    essie becket

    essie becket

    sydney
    dziennikarstwo
    .
    32

    plaża Empty Re: plaża

    Pisanie by essie becket Wto Sie 04, 2015 8:35 pm

    hehe, ktoś musi w związku rządzić xd - no wtedy byłoby fajnie.... mieszkalibyśmy na plaży, codziennie chodzilibyśmy na spacery... - rozmarzyła się bo to chyba rzeczywiście życie idealne. dlaczego jeszcze nie pomyśleli o tym, żeby się gdzieś w cholerę przeprowadzić.... mogą pojechać do niej do australii, tam też jest fajnie xd zaśmiała się. - też bym chciała tutaj zostać. - wszruszyła ramionami. - ale jestem pewna, że gdybyśmy tu trochę pomieszkali też nie byłoby tak kolorowo. - westchnęła.
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    plaża Empty Re: plaża

    Pisanie by casper williams Wto Sie 04, 2015 8:37 pm

    casper ulegle wykonuje jej polecenia, bo to faktycznie miał być romantyczny weekend we dwoje a nie we troje xd czy w czworo. essie też pewnie kochała ninę, ale ona się aż tak bardzo jej nie narzucała. - wiem. przeszkadzaliby nam turyści, zaczęłoby nam się tutaj po prostu nudzić. są też inne, bardziej ciekawsze kraje, które by nam się spodobały, dlatego mówię ci, kupujemy busika i jedziemy w świat! - zażartował. podejrzewam, że w przyszłości tak zrobią. zostawią albans, wyjadą za granicę i założą rodzinę w międzyczasie. tak xd
    essie becket

    essie becket

    sydney
    dziennikarstwo
    .
    32

    plaża Empty Re: plaża

    Pisanie by essie becket Wto Sie 04, 2015 8:54 pm

    hehe kto by nie wykonywal jej poleceń.. pewnie leo, ale to dlatego, że on nic nie ogarnia. biedak. nina w porównaniu do leo była idealna! przynajmniej nie wydzwaniała do niej milion razy dziennie z byle bzdurą. - trzeba by sobie było zrobić taką objazdową wycieczkę dookoła świata.... zjedździć wszystkie państwa, większość miast i wiosek w kraju... na pewno starczyłoby nam miejscówek na całe życie. - zaśmiała się. - no i byśmy się nie nudzili. - dodała. essie zdecydowanie nie myślała o rodzinie w tym momencie.... także może lepiej, żeby jej tych pomysłów z rodziną nie podsuwał xd
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    plaża Empty Re: plaża

    Pisanie by casper williams Wto Sie 04, 2015 9:01 pm

    nina i essie były przyjaciółkami idealnymi wprost. spotykały się jak się za sobą stęskniły, nie wysyłały sobie smsów z głupimi bzdurami, a tak robili casper z leosiem. on sam nie zamierzał jeszcze mieć rodziny! to były plany dalekie, odległe. przecież ona i on byli na to za młodzi, nigdy nie jest się zaś za młodym na podróże. uśmiechnąl się do siebie - przynajmniej spędzilibyśmy więcej czasu tylko ze sobą a nie z całą paczką. czasem jestem zmęczony ich obecnością, no ale. musimy o tym poważnie pomyśleć, bo taka wycieczka brzmi nieźle - puścił jej oczko. powoli szli w kierunku hotelu.
    essie becket

    essie becket

    sydney
    dziennikarstwo
    .
    32

    plaża Empty Re: plaża

    Pisanie by essie becket Wto Sie 04, 2015 9:08 pm

    no właśnie... podejrzewam jednak, że to leo wysyłał więcej bzdurnych wiadomości niż casper xd w końcu chociaż jeden z nich musiał być bardziej ogarnięty. - naprawdę jesteś czasem nimi zmęczony? - zapytała zdziwiona. - znaczy.... no jak długo z nimi przebywam to też nachodzą mnie takie myśli, ale z drugiej strony potem nie widzę ich kilka dni i zaczyna mi być tęskno. - zmarszczyła nosek. trudno by jej było żyć bez tej całej paczki nawet jakby ze sobą skajpajowali czy rozmawiali przez telefon to już nie to samo.
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    plaża Empty Re: plaża

    Pisanie by casper williams Wto Sie 04, 2015 9:13 pm

    wysyłał mu mnóstwo głupich zdjęć pewnie xd cóż, ale od czego byli najlepszymi przyjaciółmi! westchnął cicho - czasami. ale tylko czasami. jestem wdzięczny za to, że ich mam. nigdy nie miałem wcześniej aż tylu przyjaciół, naprawdę. od kiedy jestem w albans jestem szczęśliwszy. no i mam ciebie w końcu - pstryknął ją w nos - zapewne za niedługo i tak będziemy za nimi bardzo tęsknić. jak wrócimy zwołamy całą ekipę i zrobimy wielką kilkudniową imprezkę - zaproponował. nina się ucieszy, nie ma co xd
    essie becket

    essie becket

    sydney
    dziennikarstwo
    .
    32

    plaża Empty Re: plaża

    Pisanie by essie becket Wto Sie 04, 2015 9:19 pm

    - no widzisz... ja na przyklad nie bylabym w stanie ich wszystkich zostawic i wyjechac gdzies w cholere niewazne jak bardzo czasem mam dosc ich glupich pomyslow. - wzruszyla ramionami. kiedy uslyszala o kilkudniowej imprezie zasmiala sie. - na pewno wszyscy sie uciesza - zapewnila go. ona tez chetnie spedzi z nimi troche czasu, napije sie, zapomni. a moze nawet upije i nie bedzie sie pilnowac jak zazwyczaj to pewnie robi.
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    plaża Empty Re: plaża

    Pisanie by casper williams Wto Sie 04, 2015 9:26 pm

    - dzisiaj jednak cieszymy się swoją obecnością i nikt inny nie będzie nam przeszkadzał - pociągnął ją w stronę murka, gdzie usiedli a on ją przygarnął do siebie i przytulił - musimy w końcu się zebrać wszyscy razem, to będzie nieustanne picie i jaranie, maraton gier i zabaw. większość z nas dobrała się teraz w pary, to będziemy przynajmniej miec spokój z tym kto z kim śpi - puścił jej oczko.
    essie becket

    essie becket

    sydney
    dziennikarstwo
    .
    32

    plaża Empty Re: plaża

    Pisanie by essie becket Wto Sie 04, 2015 9:32 pm

    - jeszcze przez kilka dni mam nadzieje nikt nam nie bedzie przeszkadzal a nie tylko dzisiaj. - zasmiala sie i jak usiedli to sie do niego przytulila. casper najwyrazniej byl o wiele bardziej podjarany pomyslem tej imprezy niz ona, ale chyba w ogole bardziej sie z takich rzeczy cieszyl... albo inaczej, bardziej to okazywal o.... to lepsze slowo xd - taaak, ja na pewno wiem z kim ty bedziesz spal. - zasmiala sie. - leo po tym tygodniu cie nie pusci do mnie. - dodala rozbawiona.
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    plaża Empty Re: plaża

    Pisanie by casper williams Wto Sie 04, 2015 9:40 pm

    zaśmiał się również - o matko kochana, faktycznie, on nie da mi przecież uciec. przyjdzie i będziemy musieli spać we trójkę, jak nie we czwórkę. to najwyżej przytulisz się do niny, ona też jest tak samo wygodną poduszką do przytulania jak ja - zaśmiał się ze swoich żartów. casper zawsze cieszył się na każdą imprezę. nigdy wcześniej nie czuł się tak dobrze ze swoimi kumplami jak tutaj. czasem mu przeszkadzali ale dało się to pominąć xd - mam mu przywieźć alkohol z chorwacji - westchnął ciężko.
    essie becket

    essie becket

    sydney
    dziennikarstwo
    .
    32

    plaża Empty Re: plaża

    Pisanie by essie becket Wto Sie 04, 2015 9:46 pm

    rozesmiala sie jak uswiadomila sobie, ze casper w ogole nie ogarnal takiej mozliwosci. - nikt nie jest tak dobra poduszka jak ty, ale coz... przezyje jakos to ze bede musiala sie przytulac do niej a nie do ciebie.. - zasmiala sie. - albo znajde sobie zastepstwo. - wystawila mu jezyk. skoro blizniaki wrocily to sie do ktoregos z nich potulusia ;x - alkohol? - zdziwila sie. - nie mial bardziej zwariowanych propozycji?
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    plaża Empty Re: plaża

    Pisanie by casper williams Wto Sie 04, 2015 9:53 pm

    zapomniał o tym, że leo przecież jest strasznym lepem i jak tylko go zobaczy to rzuci się na niego i nie puści przez dobre kilka dni. podrapał się po policzku - nie możesz się do nikogo innego przytulać! tylko do którejś z dziewczyn, ewentualnie do leosia, bo on ma swoją dziewczynę albo do mnie! - zaznaczył zabawnie - alkohol. bo potem mamy go razem wypić. idziemy do hotelu? - zapytał.
    essie becket

    essie becket

    sydney
    dziennikarstwo
    .
    32

    plaża Empty Re: plaża

    Pisanie by essie becket Wto Sie 04, 2015 9:55 pm

    dwa dni ich nie ma a casper zapomina o najwazniejszych rzeczach.... zasmiala sie na jego oburzenie a potem poszli do hotelu sie seksic.

    Sponsored content

    plaża Empty Re: plaża

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Pią Mar 29, 2024 3:37 am