neil

    neil fairbrother

    neil fairbrother

    happisburgh
    robotyka
    życiowy nieudacznik
    32

    neil - Page 2 Empty neil

    Pisanie by neil fairbrother Pią Sie 07, 2015 12:52 am

    First topic message reminder :

    neil - Page 2 Architecture-small-home
    neil - Page 2 Design-small-home
    neil - Page 2 Small-home-6
    kylie williams

    kylie williams

    hamsburg
    blogging > jogging
    modnisia
    32

    neil - Page 2 Empty Re: neil

    Pisanie by kylie williams Pon Sie 17, 2015 9:36 pm

    na pewno tak było xd
    postawiła mu warunek, że ma jej obiecać, że nie ucieknie, a jak złamie obietnice to pośle na niego caspra, który z pomocą seby go znajdzie. i się bzykali pewnie jeszcze kilka razy.
    neil fairbrother

    neil fairbrother

    happisburgh
    robotyka
    życiowy nieudacznik
    32

    neil - Page 2 Empty Re: neil

    Pisanie by neil fairbrother Pon Sie 17, 2015 9:40 pm

    a potem uciekła, żeby nie dostać wysypki przez alergię na wszystkie jego koty xd które na szczęście nie leżały z nimi w łóżku, bo nie mogły wspiąć się po drabinie.
    neil fairbrother

    neil fairbrother

    happisburgh
    robotyka
    życiowy nieudacznik
    32

    neil - Page 2 Empty Re: neil

    Pisanie by neil fairbrother Sro Sie 26, 2015 6:43 pm

    na pewno byłby lepszym striptizerem niż jude! kiepsko mu szło zarabianie, skoro wyrzucili go z dilerki i nie dostał pracy w maku. może jeszcze wszystkich zaskoczy. neil na pewno po drodze coś tam jej gadał i był przekonany, że ją przekonał, żeby jednak poszła do niego, a nie się obrażała.
    - co pijesz? - nie czekając na odpowiedź wyciągnął z lodówki dwie butelki piwa. pewnie miał butelkę wypełnioną tylko piwem. zaraz wlazł na drabinę, żeby zawiesić rower. hehe, jego mieszkanie mnie zaskakuje na każdym kroku. jak odwiesił rower, to pewnie wskoczył na hamak do kotów xd
    kylie williams

    kylie williams

    hamsburg
    blogging > jogging
    modnisia
    32

    neil - Page 2 Empty Re: neil

    Pisanie by kylie williams Sro Sie 26, 2015 6:49 pm

    hahaha dopiero teraz ogarnęłam jak on mieszka, bo mi się przedtem nie wyświetlały zdjęcia xddd szkoda, że nie wiedział, że wcale nie był taki przekonujący, bo tak czy siak miała w planach iść do niego i się trochę zrelaksować. nie zdążyła mu odpowiedzieć bo już wręczał jej do ręki piwo. - wiesz, że wolę inny alkohol - wywróciła oczami. zawsze mu powtarzała, że nie powinni pić piwska bo im brzuch urośnie. no ale co zrobić, napiła się go bo pewnie tylko to miał. jednego kota nawet lubiła w miarę bo nie był taki pojebany więc go poklepała po głowie.
    neil fairbrother

    neil fairbrother

    happisburgh
    robotyka
    życiowy nieudacznik
    32

    neil - Page 2 Empty Re: neil

    Pisanie by neil fairbrother Sro Sie 26, 2015 6:55 pm

    mówiłam, że on ma szalone mieszkanie... pralkę w szafie xd w ogóle dopiero teraz zaczęłam rozkminiać jak mu się udało wleźć po drabinie z rowerem pod pachą, ale pewnie miał to wyćwiczone. taki zaradny chłopak!
    - nie przygotowałem się na kolację przy świecach i kieliszki z winem. - wywrócił oczami, bo on najbardziej lubił piwo, więc nie miała wyboru, tylko pić to, co on chce. gdyby poszli do niej, mogliby pić wino! chyba że by się nie podzieliła. jego za to otoczyła trójka pojebanych kotów, więc nawet nie mieli jak się miziać.
    kylie williams

    kylie williams

    hamsburg
    blogging > jogging
    modnisia
    32

    neil - Page 2 Empty Re: neil

    Pisanie by kylie williams Sro Sie 26, 2015 7:04 pm

    pewnie tak ćwiczył jak mu się nie chciało iść na siłownie, bo nie mógł mieć żadnych przyrządów do ćwiczeń. całkiem sprytny też był w sumie, że tak to sobie wymyślił. albo już wynajął dom z rowerem i tak było. - wielka szkoda - mruknęła pod nosem. czego się mogła spodziewać, ech. mógł chociaż od czasu do czasu udawać, że mu zależy bardziej. częściej by mu dobrze robiła. wywróciła oczami na widok neila zajmującego się bardziej kotami. wzięła swojego pod pachę i weszła na jego łóżko, żeby tam sobie mu porobić zdjęcia.
    neil fairbrother

    neil fairbrother

    happisburgh
    robotyka
    życiowy nieudacznik
    32

    neil - Page 2 Empty Re: neil

    Pisanie by neil fairbrother Sro Sie 26, 2015 7:09 pm

    neil ogólnie wszędzie się poruszał na rowerze, ale żeby sobie wymyślić, że może zawiesić rower na półce na ścianie? to już wyższa szkoła jazdy. od razu widać, że on z typu tych, co każdą usterkę naprawią najdziwniejszymi sposobami.
    - nie udawaj kylie, nie nadajemy się do takich rzeczy. - machnął ręką i popił piwko. neil zdecydowanie nie nadawał się do romantyzmów i w ogóle nie potrafiłby nawet zrobić czegoś w tym rodzaju. miała pecha. mogła sobie znaleźć jakiegoś romantyka do randek i mieć neila do seksów na boku. - chcesz zrobić gwiazdę z fitzpatricka? - spytał. jego koty na pewno miały jakieś popieprzone imiona.
    kylie williams

    kylie williams

    hamsburg
    blogging > jogging
    modnisia
    32

    neil - Page 2 Empty Re: neil

    Pisanie by kylie williams Sro Sie 26, 2015 7:15 pm

    przynajmniej choć w jednym był dobry i sobie potrafił takie coś wymyślić. może do końca nie był takim debilem. prawie. tak w ogóle to gdzie on ma łazienkę? xd myje się przy zlewie w kuchni i robi do wiaderka? jakby tak było to kylie na pewno by tu nawet nogi nie postawiła ;x zignorowała go. pójdzie do leo z nadzieją, że ten jest bardziej normalny xd rzeczywiście powinna sobie znaleźć normalnego faceta, ech. - może - wzruszyła ramionami. ona pewnie go nazywała mruczek bo w ogóle się jej te imiona nie podobały i nie była ich w stanie zapamiętać.
    neil fairbrother

    neil fairbrother

    happisburgh
    robotyka
    życiowy nieudacznik
    32

    neil - Page 2 Empty Re: neil

    Pisanie by neil fairbrother Sro Sie 26, 2015 7:21 pm

    w końcu studiował robotykę, więc był inżynierem! trust me, i'm engineer! na drugim zdjęciu widać, że są drzwi obok kuchni xd aż tak źle z nim nie było! kylie niby robi z siebie taką dojrzałą, a potem okazuje się, że leci na wszystkich najgorszych chłopaków, którzy w ogóle nie nadają się do dorosłego życia i pokazywania się z nimi na ulicy.
    - myślałem, że po coś innego tu przyszliśmy. - upomniał się xd
    kylie williams

    kylie williams

    hamsburg
    blogging > jogging
    modnisia
    32

    neil - Page 2 Empty Re: neil

    Pisanie by kylie williams Sro Sie 26, 2015 7:27 pm

    wiem ale wtedy jak wchodzi do domu? przez kibel albo okno xd kylie najwyraźniej miała jednak słabość to takich niedojrzałych głupków. może tak naprawdę też chciała być trochę bardziej dziecinna i zadawanie się z nimi jej czasami na to pozwalało. wiadomo, że wszyscy tu sobie utrudniają życie, więc po co się po prostu zmieniać i nie być taką sztywniarą. - trudno, jednak tu przyszłam dla fitzpatricka, więc zajmij się resztą futrzaków - powiedziała obrażona, drapiąc mruczka za uszkiem.
    neil fairbrother

    neil fairbrother

    happisburgh
    robotyka
    życiowy nieudacznik
    32

    neil - Page 2 Empty Re: neil

    Pisanie by neil fairbrother Sro Sie 26, 2015 7:32 pm

    może z drugiej strony też są drzwi, ale nie widać, bo są zasłonięte przez szafę... czemu ja się tłumaczę w ogóle xd ogólnie ja nigdy nie wstawiam zdjęć łazienek do tematów, bo to bez sensu według mnie xd kylie była wystarczająco odpowiedzialna za nich dwóch, a nawet nich trzech czy w ogóle za całą paczkę. to dlatego mogła się z nimi trzymać. wszystko się wyrównywało. zrzucił jednego ze swoich kotów z kolan.
    - co? obraziłaś się, bo ci dałem piwo? - nie rozumiał kobiet xd
    kylie williams

    kylie williams

    hamsburg
    blogging > jogging
    modnisia
    32

    neil - Page 2 Empty Re: neil

    Pisanie by kylie williams Sro Sie 26, 2015 7:36 pm

    bo cię zapytałam xd  mieszkanie bez łazienki jest niepełne xd miała wyczulony instynkt macierzyński, a że nie miała się kim opiekować, to takich chłopców sobie znajdywała. szkoda tylko, że to jednak nie najlepsza decyzja i tego pewnie pożałuje. - nie - mruknęła. chwilę milczała, ignorując go, ale zaraz się odezwała bo przecież lubiła gadać. - skoro wolisz te koty ode mnie to ja wolę tego od ciebie. z nim też mogę się poprzytulać - tarmosiła go dalej.
    neil fairbrother

    neil fairbrother

    happisburgh
    robotyka
    życiowy nieudacznik
    32

    neil - Page 2 Empty Re: neil

    Pisanie by neil fairbrother Sro Sie 26, 2015 8:04 pm

    nikt nie musi wiedzieć jak wygląda łazienka. to miejsce prywatne. nie była taka mądra na jaką pozowała! westchnął ciężko, ale nie skakał wokół niej, żeby ją ugłaskać, tylko dopił swoje piwko.
    - nie wolę kotów od ciebie. przecież nie poszedłem na rozmowę o pracę, żeby tu móc teraz z tobą siedzieć, a ty się obrażasz. - ups.
    kylie williams

    kylie williams

    hamsburg
    blogging > jogging
    modnisia
    32

    neil - Page 2 Empty Re: neil

    Pisanie by kylie williams Sro Sie 26, 2015 8:14 pm

    ech, jakie problemy. nie była za mądra, ale przynajmniej taką udawała i nie wychodziło jej to najgorzej. a to było najważniejsze skoro udawało jej się wszystkich oszukać. - jaką pracę? - zdziwiła się i wychyliła się aż zza łóżka. - nie mówiłeś, że idziesz na rozmowę o pracę - zmarszczyła brwi.
    neil fairbrother

    neil fairbrother

    happisburgh
    robotyka
    życiowy nieudacznik
    32

    neil - Page 2 Empty Re: neil

    Pisanie by neil fairbrother Sro Sie 26, 2015 8:16 pm

    kumplowała się z samymi idiotami, więc nie było trudno wychodzić na tę najmądrzejszą.
    neil pacnął się w czoło, kiedy uświadomił sobie, że wcale nie poinformował kylie o swoich popołudniowych planach.
    - bo to nieważne, i tak jej nie chciałem. - zamachał ręką, jakby chciał odgonić muchę. wstał. - będziesz to piła? - wskazał na jej butelkę i zaraz z niej pociągnął, czy mu na to pozwalała czy nie.
    kylie williams

    kylie williams

    hamsburg
    blogging > jogging
    modnisia
    32

    neil - Page 2 Empty Re: neil

    Pisanie by kylie williams Sro Sie 26, 2015 8:27 pm

    to prawda, ale przynajmniej mogła potrenować. nie była aż taka głupia też skoro ona przynajmniej potrafiła znaleźć normalną pracę i powoli dążyć do swoich celów. - nie ważne, to twój wybór - już miała mu dawać kazanie, ale się powstrzymała. nie miała zamiaru już się o to denerwować, to jego życie w końcu i skoro chciał być takim nieudacznikiem to proszę bardzo. - długo mam tak czekać? - położyła się na brzuch, przyglądając się mu.
    neil fairbrother

    neil fairbrother

    happisburgh
    robotyka
    życiowy nieudacznik
    32

    neil - Page 2 Empty Re: neil

    Pisanie by neil fairbrother Sro Sie 26, 2015 8:32 pm

    oczywiście, że była mądrzejsza od takiego neila. ale co poradzić.
    - to ty kazałaś mi czekać! - przypomniał jej i zaraz się wybzykali porządnie.
    neil fairbrother

    neil fairbrother

    happisburgh
    robotyka
    życiowy nieudacznik
    32

    neil - Page 2 Empty Re: neil

    Pisanie by neil fairbrother Sro Wrz 02, 2015 7:36 pm

    czilował na hamaku z kotami.
    kylie williams

    kylie williams

    hamsburg
    blogging > jogging
    modnisia
    32

    neil - Page 2 Empty Re: neil

    Pisanie by kylie williams Sro Wrz 02, 2015 7:40 pm

    była wkurwiona przez całą akcję z leo i to, że casper był na nią zły. nie mogła się nawet skupić na blogu, więc przyszła do neila się poruchać. zaczęła walić mu do drzwi i czekać aż jej otworzy.
    neil fairbrother

    neil fairbrother

    happisburgh
    robotyka
    życiowy nieudacznik
    32

    neil - Page 2 Empty Re: neil

    Pisanie by neil fairbrother Sro Wrz 02, 2015 7:50 pm

    dobra, neil w ogóle nie ogarniał czy leo jest w mieszkaniu czy nie. to nic, że miało 2x2 metry.
    - ruchanie przyszło! - powiedział do kotów, przez co leo pewnie się schował. na pewno słyszał o kylie i leo i bardzo się cieszył, że to na leo skupiła się wściekłość caspra, a jednocześnie nie mógł wyjść z podziwu, jak długo udawało mu się utrzymać sekret i nie wpaść przed bratem kylie. czuł się zwycięzcą!
    - cześć. - uśmiechnął się czarująco.
    kylie williams

    kylie williams

    hamsburg
    blogging > jogging
    modnisia
    32

    neil - Page 2 Empty Re: neil

    Pisanie by kylie williams Sro Wrz 02, 2015 7:54 pm

    neil coraz gorszy idiota.. ech. słyszała na pewno jak ją nazwał bo się tak darł. dobrze, że nawzajem się traktowali jak rzecz i tylko się ruchali, bo inaczej by się na niego obraziła. odepchnęła go od siebie i weszła do pokoju. - cześć - mruknęła i zaczęła ściągać buty i kurtkę. nawet nic nie powiedziała więcej tylko chwyciła go za koszulkę i zaczęła całować.
    neil fairbrother

    neil fairbrother

    happisburgh
    robotyka
    życiowy nieudacznik
    32

    neil - Page 2 Empty Re: neil

    Pisanie by neil fairbrother Sro Wrz 02, 2015 7:58 pm

    ok, przystopuję i przestanie być takim idiotą. neil nie był romantykiem, więc cóż, tak właśnie nazywał ich schadzki. oczywiście od razu zaczął odwzajemniać jej pocałunki, bo nie widział potrzeby jakiejkolwiek rozmowy. tym bardziej, że zaraz zaczęłaby się go czepiać nie wiadomo o co. pewnie się cieszył, że przyszła do niego, bo jednak nikt jej tak nie zaspokajał jak on!
    kylie williams

    kylie williams

    hamsburg
    blogging > jogging
    modnisia
    32

    neil - Page 2 Empty Re: neil

    Pisanie by kylie williams Sro Wrz 02, 2015 8:04 pm

    i tak jest debilem, więc to bez różnicy. chociaż przydałoby się, żeby w końcu się choć trochę ogarnął. przyszła do niego, bo nie miała się z kim innym ruchać. teraz w sumie mogłaby się i z leo ruchać skoro nie był z niną, a casper i tak był już na nich wkurwiony, ale to i tak nie był za dobry pomysł. zresztą pewnie i tak wolała neila z jakiegoś niewyjaśnionego powodu. nie potrzebowała żadnych gier wstępnych, więc od razu ściągnęła z niego koszulkę i zaczęła się dobierać do jego spodni.
    neil fairbrother

    neil fairbrother

    happisburgh
    robotyka
    życiowy nieudacznik
    32

    neil - Page 2 Empty Re: neil

    Pisanie by neil fairbrother Sro Wrz 02, 2015 8:11 pm

    może będzie miał kiedyś powody, żeby się ogarnąć xd może kylie wiedziała, że neil się najbardziej stara podczas seksu. to fakt. faceci, którzy mogą mieć każdą, nie starają się tak, jak ci, którzy ruchają rzadko. to dlatego tak ją zaspokajał i był najlepszy. nie chciało mu się nawet wdrapywać na łóżko po drabinie albo zganiać koty z hamaka, więc przyparł kylie do ścianki... tak, szafy. macał ją po cyckach pod koszulką. powinna w ogóle przyjść do niego w samym płaszczu i nic pod nim nie mieć i zrzucić go od razu. to by miało więcej sensu.
    kylie williams

    kylie williams

    hamsburg
    blogging > jogging
    modnisia
    32

    neil - Page 2 Empty Re: neil

    Pisanie by kylie williams Sro Wrz 02, 2015 8:16 pm

    możliwe xd staranie się to jedno, a bycie w tym dobrym to drugie. dobrze, że neil nie był wcale zły i udawało mu się zaspokajać kylie. w dodatku był dostępny w każdej chwili, więc to jej wystarczyło. całkiem możliwe, że wracała z pracy, więc przypał jakby paradowała w samym płaszczu po mieście. nie potrzebowała, żeby neil ją godzinę macał po cyckach, więc ściągnęła z siebie koszulkę i stanik. przylgnęła do niego, całując go dalej.

    Sponsored content

    neil - Page 2 Empty Re: neil

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Czw Mar 28, 2024 11:18 am