strange

    victor strange

    victor strange

    nottingham
    -
    dr strange
    40

    strange Empty strange

    Pisanie by victor strange Pon Sie 10, 2015 8:27 pm

    strange Stockholm-apartment

    strange 5+interior+design+-+photo+idha+lindhag+-+dustjacket+attic-610x594
    victor strange

    victor strange

    nottingham
    -
    dr strange
    40

    strange Empty Re: strange

    Pisanie by victor strange Pią Wrz 11, 2015 2:52 pm

    nie dorobiłam pokoju dla wynter bo mi sie nie chce, swoją drogą zastanawiam się dlaczego ona nie ma winter he he.
    victor miał dziś wolne i szlag go trafiał. dlatego wysprzątał całe mieszkanie, zrobił pranie, potem posprzątał drugi raz i teraz robił obiad składający się z przystawek, dwóch dań i deseru. pracoholik!
    wynter strange

    wynter strange

    nottingham
    chemia
    wynter is coming
    29

    strange Empty Re: strange

    Pisanie by wynter strange Pią Wrz 11, 2015 2:56 pm

    wynter chciała się wyspać, a nie mogła! co za dramaty. nie ma winter bo nie. nie umiem tego wytłumaczyć xd heheszki. w każdym bądź razie wylazła z pokoju w jakimś dużym podkoszulku bo fajnie jej się w takich spało. pewnie zabierała od victora.... wyszła do kuchni z pokoju i wskoczyła na blat. - co mi robisz na obiad? - zapytała i wyciągnęła szyję, żeby zobaczyć co tam pichci.
    victor strange

    victor strange

    nottingham
    -
    dr strange
    40

    strange Empty Re: strange

    Pisanie by victor strange Pią Wrz 11, 2015 3:06 pm

    nie mogła bo victor od rana latał z odkurzaczem, pewnie u niej też był i wysprzątał!
    nie wiem czy nosił takie koszulki bo w końcu był porządnym facetem, ale cóż... załóżmy że tak. lepiej że nosi jego niż facetów których notorycznie rucha! - tobie? nic - odgonił ją od kuchenki - nie pomogłaś mi to nic nie dostaniesz - zamachał łyżką którą mieszał sos przed jej oczyskami.
    wynter strange

    wynter strange

    nottingham
    chemia
    wynter is coming
    29

    strange Empty Re: strange

    Pisanie by wynter strange Pią Wrz 11, 2015 3:13 pm

    pewnie się wkurzyła, że victor jej wysprzątał bo to przecież jej pokój i na pewno miała tam wiecznie bałagan.
    jasne, że nosił.... każdy normalny człowiek ma w szafie jakieś zwyczajne podkoszulki. victor nie mógł być inny. tych facetów pewnie koszulki też miała ;x - jak to nic? - zapytała i zrobiła smutną minkę. - victoooor. jestem głodna. - pociągnęła noskiem, żeby pokazać mu, że chce się jej jeść.
    victor strange

    victor strange

    nottingham
    -
    dr strange
    40

    strange Empty Re: strange

    Pisanie by victor strange Pią Wrz 11, 2015 3:27 pm

    on za to nie lubił bałaganu, dlatego wiecznie sprzątał. pewnie nawet jak jej nie było. więc kiedy wracała i miała czysto to myślała, że krasnoludki to zrobiły pewnie!
    on był dżentelmenem! może nie nosił! ;x - no to sama się nakarm - zaśmiał się przygotowując te wszystkie pyszności, których wynter nie dostanie - może ty kiedyś ugotowałabyś coś dla mnie hm? - szczegolnie wtedy kiedy wracał zmęczony po pracy. na pewno by to docenił!
    wynter strange

    wynter strange

    nottingham
    chemia
    wynter is coming
    29

    strange Empty Re: strange

    Pisanie by wynter strange Pią Wrz 11, 2015 3:39 pm

    oni z louisem muszą być najlepszymi ziomeczkami ;x
    może na pewno nosił, chociażby białe podkoszulki pod koszule..... ogarnij skiba. - jak mi dasz to co gotujesz to się sama nakarmię. potrafię trzymać sztućce. - powiedziała uśmiechając się szeroko bo co on myślał, że nie umie! - wodę na herbatę mogę ci ugotować.... - bo tyle potrafiła!
    victor strange

    victor strange

    nottingham
    -
    dr strange
    40

    strange Empty Re: strange

    Pisanie by victor strange Pią Wrz 11, 2015 3:48 pm

    na pewno byli, nawet to w relkach pisałaś. pewnie victor był jego nauczycielem he he.
    może nie nosił białych koszul!!!!!!!! ogarnij ewka! ;x - nie chce herbaty, wole kawę - wzruszył ramionami. spróbował trochę sosu i dalej go mieszał wzdychając - myślałem, że mając trzy siostry nie będe musiał gotować, rzeczywistość okazała się brutalna - zaśmiał sie.
    wynter strange

    wynter strange

    nottingham
    chemia
    wynter is coming
    29

    strange Empty Re: strange

    Pisanie by wynter strange Pią Wrz 11, 2015 4:03 pm

    wiem, że pisałam, że się lubią.... tyle kojarzyłam xd ale są różne etapy lubienia się xd
    na pewno nosił białe koszule! - okej.... to mogę ci zrobić kawę z ekspresu... - zaproponowała. to potrafiła akurat xd zeskoczyła z blatu i podeszła bliżej brata. - ale co zrobisz jak gotujesz najlepiej i w ogóle jesteś najcudowniejszy.... - wymruczała i przytuliła go, żeby jednak jej dał jeść bo była głodna naprawdę, a nie chciało jej się ogarniać i wychodzić na miasto.
    victor strange

    victor strange

    nottingham
    -
    dr strange
    40

    strange Empty Re: strange

    Pisanie by victor strange Pią Wrz 11, 2015 4:06 pm

    pewnie victor był dla niego jak starszy brat czy coś!
    nie mów mi jak chodzą ubrane moje postacie! powinnyśmy mieć lookbooka i ustawiać im kreacje na każdy dzień xd - to zrób - poprosił i zaśmiał się kiedy zaczęła się przymilać - zrobisz wszystko żeby tylko mnie udobruchać i żebym dał ci jeść co? - zaraz nałożył jedzonko i jej i sobie żeby nie marudziła.
    wynter strange

    wynter strange

    nottingham
    chemia
    wynter is coming
    29

    strange Empty Re: strange

    Pisanie by wynter strange Pią Wrz 11, 2015 4:20 pm

    pewnie tak. pewnie lepiej się z nim dogadywał niż ze swoimi.
    jak ty nie wiesz jak chodzą ubrane no to muszę ci mówić.... hahaha ja i tak bym tego nie ogarniała... westchnęła ale skoro mu obiecała to poszła mu zrobić tą kawę. czekając oparła się tyłkiem o blat. zaśmiała się na jego słowa. - może nie wszystko. - uniosła kącik ust. ucieszyła się ogromnie kiedy dostała jedzenie - jesteś najlepszy. - zaraz zabrała się za jedzenie
    victor strange

    victor strange

    nottingham
    -
    dr strange
    40

    strange Empty Re: strange

    Pisanie by victor strange Pią Wrz 11, 2015 4:26 pm

    - tak, tak - usiadł przy stole - jedz i nie marudź że ci nie smakuje bo więcej nie dostaniesz - zastrzegł. pewnie potem dalej sprzątał he he. zacznij kimś innym!
    wynter strange

    wynter strange

    nottingham
    chemia
    wynter is coming
    29

    strange Empty Re: strange

    Pisanie by wynter strange Pią Wrz 11, 2015 4:28 pm

    nie marudziła! bo jej smakowało. nie zaczynam bo zaraz jadę po psa ;x

    Sponsored content

    strange Empty Re: strange

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pią Mar 29, 2024 12:22 am