pokój z kulkami

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    pokój z kulkami Empty pokój z kulkami

    Pisanie by st. albans Sob Sie 29, 2015 10:42 pm

    pokój z kulkami 8694266264_800897bf09_o_d
    kylie williams

    kylie williams

    hamsburg
    blogging > jogging
    modnisia
    32

    pokój z kulkami Empty Re: pokój z kulkami

    Pisanie by kylie williams Nie Sie 30, 2015 5:28 pm

    napiła się trochę, a że nie było jej trzeba dużo to już było jej zabawnie. przybłąkała się tutaj i skoro nikogo nie było to mogła sobie w te kulki wskoczyć.
    matt caplan

    matt caplan

    belfast
    college dropout
    mądry, ale leniwy
    29

    pokój z kulkami Empty Re: pokój z kulkami

    Pisanie by matt caplan Nie Sie 30, 2015 5:35 pm

    neil cały ociekał wodą, na szczęście miał suche ciuszki. z jednego basenu wskoczył w drugi, tym razem z kulkami. to dlatego, że kręcił się po mieszkaniu i zauważył kylie ukrytą w kulkach.
    - cześć. - był pijany i chciał zedrzeć z ust posmak nico xddddd, więc od razu ją pocałował, trochę zbyt namiętnie niż powinien.
    kylie williams

    kylie williams

    hamsburg
    blogging > jogging
    modnisia
    32

    pokój z kulkami Empty Re: pokój z kulkami

    Pisanie by kylie williams Nie Sie 30, 2015 5:39 pm

    czemu piszesz codym xd
    nie spodziewała się takiego przywitania, ale też była pijana i nie miała nic przeciwko. - cześć - zamruczała i bardziej przyciągnęła go do siebie bardziej w te kulki. chciałam pisać za koszulkę, ale on dalej jest nagi? xd
    essie becket

    essie becket

    sydney
    dziennikarstwo
    .
    32

    pokój z kulkami Empty Re: pokój z kulkami

    Pisanie by essie becket Nie Sie 30, 2015 5:41 pm

    ja miałam być po dagnie, eh....no trudno to teraz jestem ja! essie rzeczywiście napiła się z casprem i coś razem zjarali i było jej o wiele lepiej, więc przyszła w kulki ale kiedy tylko weszła to zobaczyła kyle i neila się całujących i zrobiła taaaakie wielkie oczy. spoko, że w taki sposób poznaje siostrę swojego faceta xd chociaż pewnie ją na zdjęciach widziała to wiedziała, ze to ona ;x
    neil fairbrother

    neil fairbrother

    happisburgh
    robotyka
    życiowy nieudacznik
    32

    pokój z kulkami Empty Re: pokój z kulkami

    Pisanie by neil fairbrother Nie Sie 30, 2015 5:56 pm

    bliźniaki dzisiaj ze wszystkimi zamieniali się ciałami. co to za zmiana kolejności, pogubiłam się przez was jeszcze bardziej. karola w ogóle mnie nie czytasz, pisałam w ostatnim poście neila przy basenie, że się ubrał, a tu napisałam, że ma suche ciuchy! nie latał nagi po imprezie, nie był aż takim debilem. essie nie znała kylie? jeszcze większe dramki. okej, po tym wstępie powiem tylko, że jak neil się oderwał od kylie, to akurat zauważył za nią essie, więc położył dłoń na głowie kylie i zaczął ją wciskać w kulki, żeby essie jej nie widziała.
    - fuj! myślałem, że to jakaś fajna laska! zostaw mnie! fuj! - wycierał usta. już wolał, żeby nico go całował publicznie.
    kylie williams

    kylie williams

    hamsburg
    blogging > jogging
    modnisia
    32

    pokój z kulkami Empty Re: pokój z kulkami

    Pisanie by kylie williams Nie Sie 30, 2015 6:02 pm

    myślisz, że przeczytałam tamtego posta zanim napisałam tego.. a ja ci mówiłam, że odpisze ci jeszcze raz i potem ewka ;x
    kylie wcale się nie podobało, że ją zaczął od siebie odpychać. - weź mnie zostaw - zaczęła go lać po tej łapie. szybko nastrój na pieszczoty jej przez niego przeszedł i teraz była tylko poirytowana. wynurzyła się i odwróciła, żeby zobaczyć do kogo on gada. wcale jej się nie podobało to, że ujrzała przed sobą essie. - neil debilu, nie możesz się tak na wszystkich rzucać - odepchnęła go od siebie i sama przetarła usta.
    essie becket

    essie becket

    sydney
    dziennikarstwo
    .
    32

    pokój z kulkami Empty Re: pokój z kulkami

    Pisanie by essie becket Nie Sie 30, 2015 6:06 pm

    zero zgrania, eh.
    - nie wiedziałam, że wy tak... - mruknęła i pokazywała palcem to na kylie to na neila. uniosła wyżej brew i przyglądała się im dalej. tym wycieraniem ust wcale jej nie przekonali, szczególnie, że mówili dziwne rzeczy, które tylko według niej potwierdzały, że chcieli się całować tylko im przeszkodziła. - to bawcie się dalej. - zachichotała.
    neil fairbrother

    neil fairbrother

    happisburgh
    robotyka
    życiowy nieudacznik
    32

    pokój z kulkami Empty Re: pokój z kulkami

    Pisanie by neil fairbrother Nie Sie 30, 2015 6:10 pm

    czemu nie czytasz moich postów przed odpisaniem! xd eheheh, czyli ja nie czytam ze zrozumieniem, ups. sorki.
    - myślałem, że to helga! - stwierdził zaraz. trzeba ją zrobić, bo jest zbyt istotna xd wytknął język z wyrazem obrzydzenia, odwracał się od kylie plecami i tak dalej. niestety to nie podziałało na essie i wcale nie została przekonana. - essie, czekaj! - złapał ją za rękę. - nie możesz nikomu powiedzieć o tym. - spojrzał na nią poważnie. pierwszy raz w życiu był poważny. bał się, że casper mu utnie kutasa!
    kylie williams

    kylie williams

    hamsburg
    blogging > jogging
    modnisia
    32

    pokój z kulkami Empty Re: pokój z kulkami

    Pisanie by kylie williams Nie Sie 30, 2015 6:16 pm

    bo mi się nie chciało specjalnie szukać basenu znowu xd
    uraził ją trochę tą helgą, bo jak mógł nawet udawać, że wolałby ją całować zamiast niej. zostawiła jednak to w spokoju i zaczęła próbę wydostania się z kulek. całe szczęście neil zatrzymał essie w porę. - nikomu - powtórzyła za nim. - a tym bardziej casprowi - również mówiła śmiertelnie poważnie.
    essie becket

    essie becket

    sydney
    dziennikarstwo
    .
    32

    pokój z kulkami Empty Re: pokój z kulkami

    Pisanie by essie becket Nie Sie 30, 2015 6:20 pm

    dlaczego ja nie wiem kto to helga?! ;x
    essie chichotała cały czas nawet kiedy oni mówili tak śmiertelnie poważnie. - a to dlaczego? sądzę, że twój brat - pokazała na kylie - a twój kumpel - wskazała na neila - chętnie się o tym dowie! - zaklaskała radośnie. najwyraźniej alkohol i skręcik jej nie służyły za bardzo. - musicie mnie przekonać. - dodała wzruszając ramionami.
    neil fairbrother

    neil fairbrother

    happisburgh
    robotyka
    życiowy nieudacznik
    32

    pokój z kulkami Empty Re: pokój z kulkami

    Pisanie by neil fairbrother Nie Sie 30, 2015 6:26 pm

    musiałaś przegapić ten moment w życiu forka. ale helga to louise pentland, tyle ci powiem.
    - cooooo! essie, nieeee! - trzymał ją cały czas za ramię, żeby nie uciekła przypadkiem. - przysięgam ci, że to, co zobaczyłaś, to był przypadek i nie miało znaczenia iiiii jesteśmy pijani... - tłumaczył się. - nie wiem jak cię lepiej przekonać poza tym, że nie chcę umierać tylko dlatego, że pierwszą laską, jaka napatoczyła mi się przed twarzą, była kylie. - westchnął.
    kylie williams

    kylie williams

    hamsburg
    blogging > jogging
    modnisia
    32

    pokój z kulkami Empty Re: pokój z kulkami

    Pisanie by kylie williams Nie Sie 30, 2015 6:33 pm

    wkurzyła się tym, że dla essie było to takie zabawne. wyszła z trudem z tego basenu kulkowego i stanęła obok neila. - jesteś bezczelny! - walnęła go dłonią w tył głowy jak jakiegoś dzieciaka. - myślisz, że spośród wszystkich tu obecnych osób wybrałabym akurat tego idiotę? - popukała się w czoło. - rzucił się na mnie, a ty akurat wpadłaś tu w złym momencie. nie ma co z tego robić afery - mruknęła i sobie poszła, bo się wkurwiła. niech neil sam się teraz tym martwi xd
    essie becket

    essie becket

    sydney
    dziennikarstwo
    .
    32

    pokój z kulkami Empty Re: pokój z kulkami

    Pisanie by essie becket Nie Sie 30, 2015 6:37 pm

    aah.... - miłość nie wybiera. - zaśmiała się wzruszając ramionami. zaraz jednak kylie poszła więc essie przyłożyła dłoń do ust. - ups? - mruknęła i zaśmiała się. - chyba się dziewczyna na ciebie obraziła, powinieneś za nia polecieć bo ci nie wybaczy.... - pokiwała głową.
    neil fairbrother

    neil fairbrother

    happisburgh
    robotyka
    życiowy nieudacznik
    32

    pokój z kulkami Empty Re: pokój z kulkami

    Pisanie by neil fairbrother Nie Sie 30, 2015 6:40 pm

    - żadna miłość i żadna moja dziewczyna! - wkurzył się. - halo, przecież to ja neil, który nigdy nie zalicza i jest tak zdesperowany, że mógłby całować się z tą piłką. - podniósł jakąś kulkę i zaczął ją lizać, żeby udowodnić essie swoją rację.
    essie becket

    essie becket

    sydney
    dziennikarstwo
    .
    32

    pokój z kulkami Empty Re: pokój z kulkami

    Pisanie by essie becket Nie Sie 30, 2015 6:45 pm

    - fuuuj neeil.... ktoś by może chciał się jeszcze pobawić w tych kulkach. - skrzywiła się kiedy ten zaczął je lizać. - teraz już nie będę się mogła spokojnie tu bawić. - westchnęła a taką miała ochotę do nich wskoczyć! - jak chcesz to nic mu nie powiem, jezu. - wywróciła oczami bo dziwnie się zachowywał.
    neil fairbrother

    neil fairbrother

    happisburgh
    robotyka
    życiowy nieudacznik
    32

    pokój z kulkami Empty Re: pokój z kulkami

    Pisanie by neil fairbrother Nie Sie 30, 2015 6:48 pm

    - ja się bawię najlepiej. - burknął niezadowolony i odrzucił piłkę z powrotem do innych, nawet jej nie wycierając ;x - każde miejsce jest dobre do zabawy. i żadne nie jest spokojne. - zarechotał i rozłożył się na tych piłkach z głową opartą na dłoniach i rękoma zgiętymi w łokciach. - nie ma potrzeby podnosić rabanu niepotrzebnie, prawda? - był jej wdzięczny do końca życia, ale i tak bał się, że wygada.
    essie becket

    essie becket

    sydney
    dziennikarstwo
    .
    32

    pokój z kulkami Empty Re: pokój z kulkami

    Pisanie by essie becket Nie Sie 30, 2015 6:51 pm

    - ale miałam ochotę wskoczyć w te kulki i już nie mogę bo nie wiem, która ma na sobie twoją ślinę... - skrzywiła się. - rób co chcesz to nie moja sprawa. nic nie widziałam. - uniosła ręce wzruszając ramionami. skoro mu tak zależało.... pewnie i tak zaraz zapomni o tym.
    neil fairbrother

    neil fairbrother

    happisburgh
    robotyka
    życiowy nieudacznik
    32

    pokój z kulkami Empty Re: pokój z kulkami

    Pisanie by neil fairbrother Nie Sie 30, 2015 6:57 pm

    - eee, to była tamta - wskazał w bliżej nieokreślonym kierunku. znowu miał dobry humor. był zjarany i pijany i łatwo uwierzył essie, że stanie po jego stronie. - dziękuję - przytulił ją trochę zbyt przejęty, bo naprawdę się cieszył, że może jeszcze zachować kutasa. wydostał się z tych kulek i poleciał pić dalej.

    Sponsored content

    pokój z kulkami Empty Re: pokój z kulkami

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Pią Mar 29, 2024 12:41 am