trzepak

    wendy eyre

    wendy eyre

    afryka/londyn
    medycyna sądowa
    dzikuska
    30

    trzepak - Page 4 Empty trzepak

    Pisanie by wendy eyre Nie Sie 30, 2015 7:02 pm

    First topic message reminder :

    trzepak - Page 4 Wolnemedia-net
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    trzepak - Page 4 Empty Re: trzepak

    Pisanie by elsa ayers Sro Paź 28, 2015 7:14 pm

    pewnie ćwiczyła jogę z internetowych filmików ;x - a nie wygląda na to. - zmarszczyła brwi bo jakby wiedziała to by się napiła, żeby ją czoło nie bolało a nie ją przykładała. - tak sądzisz? chyba nie pijesz zbyt często co? - zaśmiała się, bo elsa na pewno by sobie z taką butelka poradziła..
    faye valentine

    faye valentine

    kopenhaga
    fizyka teoretyczna
    i'm not crazy, my mother had me tested
    30

    trzepak - Page 4 Empty Re: trzepak

    Pisanie by faye valentine Sro Paź 28, 2015 7:28 pm

    a ja zaczęłam awków szukać, ech.
    wódka była wielofunkcyjna. mogła równie dobrze służyć jako okład i napój alkoholowy. faye była po prostu myślała w wielofunkcyjny sposób - no nie - podrapała się po czole - chciałam pić, ale nie mam z kim - wzruszyła ramionami. chciała się nauczyć życia i pokazać finnowi że nie jest sztywniarą, ale nie potrafiła zrobić tego sama!
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    trzepak - Page 4 Empty Re: trzepak

    Pisanie by elsa ayers Sro Paź 28, 2015 7:32 pm

    oj smuteczki.
    nie dla elsy... ona znała tylko jedno zastosowanie wódki. - nikt nie chce z tobą pić biedaczku? - zasmuciła się jej losem. - to trzeba było iść do klubu, tam ludzie zawsze chętnie się z tobą napiją. z drugiej strony.... pewnie ochrona nie byłaby zadowolona jakbyś pojawiła się tam ze swoją wódką. - zmarszczyła nosek.
    faye valentine

    faye valentine

    kopenhaga
    fizyka teoretyczna
    i'm not crazy, my mother had me tested
    30

    trzepak - Page 4 Empty Re: trzepak

    Pisanie by faye valentine Sro Paź 28, 2015 7:46 pm

    i nie moge nic znaleźć ech. a ty jak szalona zmieniasz he he
    jej jedno zastosowanie do szczęścia wystarczyło jak widać ;x - żebyś wiedziała, że nikt nie chce! - odparła zmartwiona - chciałam iść do klubu i nauczyć się podrywać chłopaków, ale nie zrobie tego sama - westchnęła. nie ma to jak zwierzanie się nieznajomej. nagle wpadła na genialny pomysł - a może ty się ze mną napijesz? - odruchowo skierowała butelkę w jej stronę.
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    trzepak - Page 4 Empty Re: trzepak

    Pisanie by elsa ayers Sro Paź 28, 2015 7:51 pm

    tamten mi się nie podobał jednak, to zmieniłam xd
    no zdecydowanie. - boże, z kim ty się zadajesz, dziewczyno? - zapytała zdziwiona. jak mogła zadawać się z ludźmi, którzy nie chcieli z nią pić?! jak w ogóle można takich ludzi lubić... - jak to.... nauczyć się podrywać chłopaków? - uniosła brew. pewnie sądziła, że każda kobieta ma to we krwi i nie trzeba się tego uczyć.... - wódki i pacierza nigdy nie odmawiam. - zaśmiała się i wyciągnęła rękę po butelkę, żeby ją odkręcić.
    faye valentine

    faye valentine

    kopenhaga
    fizyka teoretyczna
    i'm not crazy, my mother had me tested
    30

    trzepak - Page 4 Empty Re: trzepak

    Pisanie by faye valentine Sro Paź 28, 2015 8:04 pm

    mi sie udało w końcu na coś zdecydować wow.
    - z ludźmi? - zerknęła na elsę - tak mi się wydaje, że są to ludzie. na kosmitów nie wyglądają - podrapała się po czubku nosa - no wiesz, prowokować ich, zaczepiać, namawiać, manipulować nimi, tak jak w starych filmach - wyjaśniła. na jej twarzy wymalował się uśmiech od ucha do ucha kiedy elsa odkręciła tą butelkę - na prawdę? super! ratujesz mój dzień - przytuliła się do niej bo już uważała ją za najlepszą psiapsie pod słońcem.
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    trzepak - Page 4 Empty Re: trzepak

    Pisanie by elsa ayers Sro Paź 28, 2015 8:08 pm

    brawo! jak na ciebie marudę to dużo ;d
    - jesteś pewna? bo dla mnie osoby, które nie chcą pic, to nie ludzie. człowiek nie wielbłąd napić się musi jak mówi stare dobre przysłowie. - powiedziała uśmiechając się do niej szeroko. - bardziej chodziło mi o to, że jeszcze tego nie potrafisz. ile ty masz lat? 16?- zapytała zdziwiona. zaśmiała się kiedy dziewczyna się ucieszyła. - cała przyjemność po mojej stronie. - powiedziała z rozbawieniem i napiła się łyka wódki po czym wyciągnęła butelkę w jej stronę.
    faye valentine

    faye valentine

    kopenhaga
    fizyka teoretyczna
    i'm not crazy, my mother had me tested
    30

    trzepak - Page 4 Empty Re: trzepak

    Pisanie by faye valentine Sro Paź 28, 2015 8:32 pm

    czepiasz się. a nie, to ja sie czepiam i marudzę.
    - czyli sugerujesz, że abstynenci to nie ludzie? - zerknęła na nią. trochę jeszcze w niej siedziało ze starej, sztywnej faye, aczkolwiek już zdecydowanie lepiej komunikowała się z innymi niż wcześniej kiedy była to bariera nie do pokonania - eeeeeeee - trochę zgubiła sie w pytaniach elsy, bo nie wiedziała co ma wiek do podrywu. jak widać miał. musiała doczytać to w książkach najwyraźniej - dwadzieścia dwa? - mruknęła niepewnie i chwyciła butelkę, z której upiła zdecydowanie mniej niż elsa, a na koniec się skrzywiła.
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    trzepak - Page 4 Empty Re: trzepak

    Pisanie by elsa ayers Sro Paź 28, 2015 8:37 pm

    ja jestem człowiekiem, który nigdy się nie czepia, zapamiętaj to, bo może ci się kiedyś przydać, jak będzie ci się wydawać, że się czepiam xd
    - zdecydowanie.... kto uważa, że można się dobrze bawić bez alkoholu zwariował.... nawet rollercoaster z wódką jest ciekawszy niż bez niej. - wyraziła swoje zdanie na ten temat. czekała aż dziewczyna się wysłowi, bo z jakimś trudem jej to przychodziło jak widać. - i chcesz mi powiedzieć, że nigdy nie podrywałaś chłopaka? - uniosła brew i zaśmiała się. - jakoś nie wierzę.... - pokręciła głową. zaśmiała się na jej krzywienie się po wódce.
    faye valentine

    faye valentine

    kopenhaga
    fizyka teoretyczna
    i'm not crazy, my mother had me tested
    30

    trzepak - Page 4 Empty Re: trzepak

    Pisanie by faye valentine Sro Paź 28, 2015 8:49 pm

    może kiedyś zaczniesz to wykorzystam to przeciwko tobie ;x
    - nie byłam nigdy na rollercoasterze z wódką lub bez więc nie mam porównania - oczywiście teraz wyobrażała sobie elsę jeżdżącą kolejką z wódką w ręce i tak się jej bedzie kojarzyć xd - no nie - odpowiedziała zgodnie z prawdą - nie wiem jak to się robi - wzięła znowu łyka wódy - parę razy całowałam takiego jednego, ale potem próbowałam zmusić do seksu mojego przyjaciela i jednocześnie zniechęciłam siebie i jego - westchnęła - gdyby można było to wykuć z książek to byłabym mistrzynią - oznajmiła pewnie.
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    trzepak - Page 4 Empty Re: trzepak

    Pisanie by elsa ayers Sro Paź 28, 2015 8:56 pm

    nie zacznę, jestem zbyt dobrym człowiekiem, żeby się czepiać.
    uroczy obrazek z pewnością. z drugiej strony trochę lepszy niż jakby sobie miała wyobrażać najebaną elsę śpiącą na chodniku... - każdy wie jak to się robi. - zrobiła wielkie oczy bo nie rozumiała jak mona może coś takiego mówić. - jak to zniechęciłaś i siebie i jego? facetów nie da się zniechęcić... chyba, że są gejami ukrytymi. - zmarszczyła nosek. takie było jej zdanie. z drugiej strony to nie wiedziała w sumie za dużo o normalnych chłopakach skoro tylko jeremy był normalnym chłopakiem, którego znała.... - boże, kujonka? - zaśmiała się i wzięła łyka wódki.
    faye valentine

    faye valentine

    kopenhaga
    fizyka teoretyczna
    i'm not crazy, my mother had me tested
    30

    trzepak - Page 4 Empty Re: trzepak

    Pisanie by faye valentine Sro Paź 28, 2015 9:12 pm

    jakoś w to nie wierzę ;x
    jasne, ze tak. elsa z wódą zawsze jest urocza. tak samo jak seba z cyckiem w ręku na przykład. to powinny być ich atrybuty jak greckich bogów he he. nie wcale nie wyobraziłam sobie teraz seby w starożytnej todze skądże - jak widać nie każdy - wskazała na siebie. jaka była szczera po wódzie - nie wiem w jaki sposób zniechęciłam, nie znam tych mechanizmów, gdybym znała to nie szukałabym odpowiedzi u innych - oburzyła się kiedy usłyszała słowa elsy. wskoczyła na trzepak i wypięła cycki to przodu - nie kujonka, tylko faye - poprawiła ją zaraz.
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    trzepak - Page 4 Empty Re: trzepak

    Pisanie by elsa ayers Sro Paź 28, 2015 9:18 pm

    a powinnaś ;x
    hahah, seba by wyglądał na pewno idealnie. z resztą żadna tajemnica, że to mój ulubiony facet w st albans, więc o czym tu mówić w ogóle ;x nooo.... tyle jej wypiła, że włączył się jej tryb alkoholowej szczerości.... - to naprawdę jest niemożliwe, o ile facet jest normalny. - zapewniła ją. chociaż może to ona trzymała się z mniej normalnymi facetami.... - faye..... - powtórzyła jej imię, chociaż pewnie go nie zapamięta i tak. - elsa - przedstawiła się jej też, bo skoro już razem piją to można się chociaż sobie przedstawić..
    faye valentine

    faye valentine

    kopenhaga
    fizyka teoretyczna
    i'm not crazy, my mother had me tested
    30

    trzepak - Page 4 Empty Re: trzepak

    Pisanie by faye valentine Sro Paź 28, 2015 9:29 pm

    pomyśle nad tym!
    seba jest ulubieńcem wszystkich, nie oszukujmy się. aktualnie i tak był obrażony i zazdrosny o elsę. chyba powinien zlać finna z tej okazji. byłoby uroczo ;x - sugerujesz że spotykałam sie z nienormalnymi facetami? - zastanowiła się nad tym - jest to na pewno w jakimś stopniu możliwe - dumała chwilę, a potem uśmiechnęła się - elsa - powtórzyła - fajnie - pokiwała głową - jeszcze nigdy nie poznałam nikogo pijąc alkohol - wyjaśniła dumnie i wzięła łyk wódy.
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    trzepak - Page 4 Empty Re: trzepak

    Pisanie by elsa ayers Sro Paź 28, 2015 9:32 pm

    nimi też trzeba będzie zagrać, albo elsa do niego kiedyś zadzwoni po prostu ;x powinien to zrobić, zdecydowanie. chociaż elsik mogłaby być mało zadowolona z tego powodu. - dokładnie tak. - pokiwała głową. w końcu skoro nigdy nie podrywała facetów to sama nie mogła być do końca normalna... zaśmiała się. - a piłaś kiedykolwiek w ogóle? - zapytała unosząc brew. bo to było pytanie, które teraz chodziło jej po głowie. dobrze, że chociaż miała 22 lata to elsa nie rozpijała nieletnich....
    faye valentine

    faye valentine

    kopenhaga
    fizyka teoretyczna
    i'm not crazy, my mother had me tested
    30

    trzepak - Page 4 Empty Re: trzepak

    Pisanie by faye valentine Sro Paź 28, 2015 9:42 pm

    tak, tak zagramy. ty masz jeszcze wolne to może i jutro poszalejemy i pogramy. ja bede w domu więc to będzie ekstra rozpusta ;x elsa nie ma być zadowolona tylko ma być drama, halo. faye nie była normalna, to było pewne. ale elsa też do najnormalniejszych nie należała w zasadzie więc nie wiem czego się tak czepiała - tak, piłam i to nie jest mój pierwszy raz - odparła dumnie. już kilka razy się upiła i niesamowicie cieszyła się że przynajmniej w tym nie jest nowicjuszką - choć nigdy nie piłam wódki z dziewczyną - dodała zaraz. bo w zasadzie piła albo z finnem albo z quinnem. ale ich imiona słodko do siebie pasują.
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    trzepak - Page 4 Empty Re: trzepak

    Pisanie by elsa ayers Sro Paź 28, 2015 9:47 pm

    no ja mam wolne do niedzieli wieczór, także jeszcze sporo czasu. i tylko w sobote mnie nie ma, bo idę lepiej poznawać faceta siostry mamy xd czyli idziemy chlać. dramy zawsze przyjmuję z radością. ale były wariatkami w zupełnie różnych kierunkach. po za tym elsa się nie czepiała. po prostu głośno zastanawiała. - uuu, no to zaszalałaś dzisiaj. - zaśmiala się skoro powiedziała, że nigdy nie piła z dziewczyną. - no to opowiedz mi jak zniechęciłaś tego chłopaka do seksu... - zainteresowało ją to wybitnie i chciała dowiedzieć się więcej!
    faye valentine

    faye valentine

    kopenhaga
    fizyka teoretyczna
    i'm not crazy, my mother had me tested
    30

    trzepak - Page 4 Empty Re: trzepak

    Pisanie by faye valentine Sro Paź 28, 2015 9:56 pm

    ja też moge do niedzieli wieczór ogarniać bo w poniedziałek rano jadę do warszawy znów ech. i w sobote wieczorem też mnie chyba nie ma bo moja rodzinka przyjeżdża więc muszę się zintegrować lekko! może i w różnych kierunkach były wariatkami, ale wariatki to wariatki i powinny się razem trzymać! - nie wiem, rzuciłam się na niego i zaczęłam rozbierać mimo, że ten jest moim przyjacielem i tak na prawdę byłam sfrustrowana zachowaniem drugiego chłopaka? to śmieszne - speszyła się xd
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    trzepak - Page 4 Empty Re: trzepak

    Pisanie by elsa ayers Sro Paź 28, 2015 10:01 pm

    no i czad. to może spokojnie sobie pogramy mając do dyspozycji tyle dni. integracja z rodziną ważna rzecz. no tak, wariatki nie powinny się od siebie oddalać. będą trzymać sztamę. zacisnęła usteczka. - może zrobiłaś to za szybko, co? trzeba go było jakoś bardziej nakręcić. oblizać ponętnie usta, wpatrywać się w niego z lekkim uśmiechem... - wytłumaczyła jej. - to faceci lubią zdobywać, niekoniecznie lubią być zdobywani. - dodała, bo faye chyba naprawdę nie wiedziała o co chodzi w podrywaniu to musiała jej podpowiedzieć, skro już się kumplowały i razem piły.
    faye valentine

    faye valentine

    kopenhaga
    fizyka teoretyczna
    i'm not crazy, my mother had me tested
    30

    trzepak - Page 4 Empty Re: trzepak

    Pisanie by faye valentine Sro Paź 28, 2015 10:10 pm

    miejmy nadzieje, że tak będzie i coś nam przypadkiem nie wypadnie xd jasne, tylko wariacie są coś warci więc niech trzymają sztamę ;x spojrzała na nią z lekkim zdziwieniem, będąc jednocześnie pod wielkim wrażeniem - skąd ty wiesz takie rzeczy co? - zapytała. faye była bardzo oczytana, a o takich rzeczach nie wiedziała nic - ja nawet nie wiem czy chce być zdobywana - westchnęła. pewnie raczej nie wiedziała przez kogo chce być zdobywana aniżeli czy w ogóle chce być zdobywana, ech te dylematy.
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    trzepak - Page 4 Empty Re: trzepak

    Pisanie by elsa ayers Sro Paź 28, 2015 10:16 pm

    na to liczę właśnie, chociaż ja się jakiś drastycznych zwrotów akcji nie spodziewam, to prędzej ty polecisz gdzieś na imprezę xd zaśmiała się. - zdradzę ci tą tajemnicę - powiedziała i nachyliła się do jej ucha. - spałam z wieloma facetami i wiem czego chcą. - szepnęła. wcale się nie wstydziła tego, że jest puszczalska. no bo inaczej tego określić nie można. takich rzeczy jak wie elsa nie wyczyta w książkach. książki tak dobrze tego nie oddadzą. - każda chce być zdobywana. - zaśmiała się jakby faye powiedziała najgłupszą rzecz na świecie.
    faye valentine

    faye valentine

    kopenhaga
    fizyka teoretyczna
    i'm not crazy, my mother had me tested
    30

    trzepak - Page 4 Empty Re: trzepak

    Pisanie by faye valentine Sro Paź 28, 2015 10:23 pm

    nie przewiduje wychodzenia na imprezy jak bede w domu, raczej chce odpocząć ;x jak faye usłyszala tą tajemnicę to aż się jej oczyska zaświeciły - spałaś z wieloma facetami? - pisnęła z zachwytu - i jak było? - w tym momencie elsa stała się jej guru od spraw towarzyskich - teeeeeeż bym tak chciała - rozmarzyła się. choć wcale nie chciała być puszczalska, a raczej chciała po prostu poznać smak życia.
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    trzepak - Page 4 Empty Re: trzepak

    Pisanie by elsa ayers Sro Paź 28, 2015 10:26 pm

    zaczęła się śmiać na jej reakcję. aż się musiała napić z tego powodu. - ja nie narzekam. - powiedziała rozbawiona. - mnie to cieszy. - dodała - takie dziwne hobby. - puściła oczko i upiła kolejnego łyka. - chciałabyś? w takim razie musisz się nauczyć podrywać chłopaków najpierw tak, żeby myśleli, że to oni podrywają ciebie, to jest pierwszy krok do sukcesu. - pokiwała głową.
    faye valentine

    faye valentine

    kopenhaga
    fizyka teoretyczna
    i'm not crazy, my mother had me tested
    30

    trzepak - Page 4 Empty Re: trzepak

    Pisanie by faye valentine Sro Paź 28, 2015 10:32 pm

    nie mogła znaleźć notesika więc szybko wynotowała na dłoni mądry cytat elsy pod tytułem "podrywaj chłopaków tak żeby myśleli że to oni podrywają ciebie" i pokazała jej śmiejąc się przy tym uroczo - musze szybko opanować pozostałe kroki - oznajmiła. pewnie wypiły wódę, a potem poszły do klubu gdzie elsa dawała faye kolejne instrukcje, a ta po kilku drinkach obrzygała chodnik przed klubem xd
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    trzepak - Page 4 Empty Re: trzepak

    Pisanie by elsa ayers Sro Paź 28, 2015 10:33 pm

    elsa pewnie zabrała ją do siebie bo nie wiedziała gdzie faye mieszka więc ta obudziła się rano u elsy w domu z kotem na głowie, bo lubił męczyć ludzi z kacem gigantem.

    Sponsored content

    trzepak - Page 4 Empty Re: trzepak

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Czw Mar 28, 2024 7:58 pm