lola cunningham

    lola cunningham

    st albans
    historia sztuki
    magnifique
    29

    spa Empty spa

    Pisanie by lola cunningham Sro Wrz 02, 2015 5:07 pm

    spa 22464__safe_rarity_animated_spa_green-isn-quo-t-your-color_massage_quake
    lola cunningham

    lola cunningham

    st albans
    historia sztuki
    magnifique
    29

    spa Empty Re: spa

    Pisanie by lola cunningham Sro Wrz 02, 2015 5:08 pm

    zrobiły sobie z gio dzień pielęgnacji i od późnego ranka (bo lola oczywiście późno wstała) rozkoszowały się różnymi zabiegami. teraz dwóch przystojnych, latynoskich masażystów masowało je - myślisz, że powinnam pójść na maseczkę z glinki? - zapytała gio.
    giovanna reeves

    giovanna reeves

    portland
    taniec
    przyszła mistrzyni
    30

    spa Empty Re: spa

    Pisanie by giovanna reeves Sro Wrz 02, 2015 5:13 pm

    gio z początku nie widziały się żadne spa ani nic w tym rodzaju, bo miała do udoskonalenia jakiś układ taneczny, ale w końcu zgodziła się. była trochę przemęczona, więc może taki masaż i plotki z lolą ją rozluźnią. - skoro już tu jesteśmy czemu nie skorzystać - zamknęła oczy, żeby się wczuć.
    lola cunningham

    lola cunningham

    st albans
    historia sztuki
    magnifique
    29

    spa Empty Re: spa

    Pisanie by lola cunningham Sro Wrz 02, 2015 5:18 pm

    nie była taka próżna jak lola! ale za to lola miała swoje metody perswazji dzięki którym przekonała gio do takiego spędzenia czasu - tak myślisz? - dotknęła swoich policzków - może to i dobry pomysł - westchnęła - wieczorem mam zamiar iść na imprezę i nie chce wracać z niej sama - zaśmiała się - przyda mi się dodatkowe upiększenie w postaci maseczki - choć i tak sama w sobie była piękna też, halo.
    giovanna reeves

    giovanna reeves

    portland
    taniec
    przyszła mistrzyni
    30

    spa Empty Re: spa

    Pisanie by giovanna reeves Sro Wrz 02, 2015 5:27 pm

    najwyraźniej jak widać nie była. lubiła takie rzeczy, ale bardziej wolała się skupiać nad swoją karierą niż nad godzinami spędzonymi w spa, bo przecież niczego jej nie brakowało i był ładna i bez tego. - tym bardziej - zaśmiała się krótko. - sama też chyba skorzystam skoro skoro tak sobie wszyscy to polecają - westchnęła.
    lola cunningham

    lola cunningham

    st albans
    historia sztuki
    magnifique
    29

    spa Empty Re: spa

    Pisanie by lola cunningham Sro Wrz 02, 2015 5:30 pm

    lola też była ładna, ale chciała być jeszcze ładniejsza żeby przewyższyć urodą regan i podrywać milion facetów. nie ma to jak priorytety! - wiesz co jeszcze powinnaś zrobić? - zerknęła na nią biorąc truskawkę z talerza pełnego owoców, który leżał przed nimi i wepchnęła ją sobie do ust - powinnaś wyluzować i pójść ze mną na imprezę - uśmiechnęła się próbując ją przekonać.
    giovanna reeves

    giovanna reeves

    portland
    taniec
    przyszła mistrzyni
    30

    spa Empty Re: spa

    Pisanie by giovanna reeves Sro Wrz 02, 2015 5:34 pm

    całe szczęście giovanna była jedynaczką, więc nie musiała się martwić o takie rzeczy i mogła się zająć samą sobą. - co? - odwróciła głowę w jej stronę i otworzyła jedno oko, żeby na nią spojrzeć. - jestem wyluzowana - mruknęła. wcale to nie było prawdą i wiedziała o tym nawet ona, ale nie potrafiła się nie przejmować niczym i siedzieć bezczynnie. - ostatnim razem jak wyszłam to się to bardzo źle skończyło - przypomniała jej. nawet loli nie powiedziała, że akurat z rudym się przespała bo się wstydziła ;x
    lola cunningham

    lola cunningham

    st albans
    historia sztuki
    magnifique
    29

    spa Empty Re: spa

    Pisanie by lola cunningham Sro Wrz 02, 2015 5:42 pm

    dla loli nie było to nic wstydliwego, to znaczy seks ze swoim wrogiem. ona pewnie tak często robiła, a potem szantażowała innych. gdyby zamiast siostry, która była jej wrogiem miałaby przyrodniego brata to z nim pewnie też by się przespała. ech, patologia! - nie jesteś - zaśmiała się - nawet podczas masażu jesteś spięta jakbyś przystępowała do egzaminu - zauważyła - no nie daj się prosić, wypijemy kilka drinków, potańczymy, możemy poznamy kogoś wartego uwagi - puściła jej oczko.
    giovanna reeves

    giovanna reeves

    portland
    taniec
    przyszła mistrzyni
    30

    spa Empty Re: spa

    Pisanie by giovanna reeves Sro Wrz 02, 2015 5:47 pm

    gio różniła się tym więc od loli bo żałowała tego seksu z rudym. co z tego, że potem sama się na niego rzuciła i przespali się na trzeźwo. jego nie miała o co szantażować i on mógłby zresztą zrobić to samo, więc nie miała tak fajnie. - nie prawda - zaprzeczyła i zaraz jęknęła, bo jej coś przestawili. - no nie wiem czy w st albans jest ktoś warty uwagi - chwyciła truskawkę. ze swoim szczęściem znów wpadłaby na rudyego. chociaż może robią postępy skoro ostatnio się nie kłócili i zostawił ją w spokoju.
    lola cunningham

    lola cunningham

    st albans
    historia sztuki
    magnifique
    29

    spa Empty Re: spa

    Pisanie by lola cunningham Sro Wrz 02, 2015 5:55 pm

    lola wychodziła z założenia że zawsze jest o co szantażować. haha, powinna zaprzyjaźnić się z astrid, szantażowałyby ludzi i miał z tego zyski ;x zerkneła na nią z niedowierzaniem i pokręciła głową - a kto powiedział, że będziemy bawić się w st. albans wśród tych wieśniaków - zaśmiała się - to oczywiste, że jedziemy do londynu - wzruszyła ramionami. że też gio tego nie ogarneła!
    giovanna reeves

    giovanna reeves

    portland
    taniec
    przyszła mistrzyni
    30

    spa Empty Re: spa

    Pisanie by giovanna reeves Sro Wrz 02, 2015 5:59 pm

    może powinna jej dać lekcje z szantażu to też by znalazła coś i by miała przynajmniej z tego korzyść. nie żeby seks z rudym się jej nie podobał... - no chyba, że tak - ożywiła się od razu trochę. - słucham, jaki masz plan? - zmierzyła ją wzrokiem. musiała jej przedstawić dobre argumenty, żeby zrezygnowała ze swoich zajęć na rzecz wycieczki do londynu.
    lola cunningham

    lola cunningham

    st albans
    historia sztuki
    magnifique
    29

    spa Empty Re: spa

    Pisanie by lola cunningham Sro Wrz 02, 2015 6:10 pm

    mogła podczas seksu wydobyć z niego jakieś ważne i wstydliwe czy poufne informacje i je wykorzystać. lola pewnie tak robiła! - hm - przyłożyła palec do ust w geście myślenia - pomyślmy.... - główkowała chwilę - proponuje wysokie szpilki, obcisłe sukienki, limuzynę z szampanem która zawiezie nas do londynu i imprezę w klubie, gdzie wpuszczają ludzi, którzy nie noszą ciuchów z sieciówek - zaproponowała.
    giovanna reeves

    giovanna reeves

    portland
    taniec
    przyszła mistrzyni
    30

    spa Empty Re: spa

    Pisanie by giovanna reeves Sro Wrz 02, 2015 6:15 pm

    że też o tym nie pomyślała. ale chyba jednak wolała po prostu się bzykać i z nim nie rozmawiać, bo ją za bardzo irytował. przyglądała się jej uważnie, rozważając jej propozycję. westchnęła i ułożyła policzek na dłoni. - niech będzie, ale jeżeli mi się nie będzie podobać to wracam do domu - zastrzegła jej. może rzeczywiście przyda jej się trochę rozrywki.
    lola cunningham

    lola cunningham

    st albans
    historia sztuki
    magnifique
    29

    spa Empty Re: spa

    Pisanie by lola cunningham Sro Wrz 02, 2015 6:26 pm

    giovanna nie potrafiła do odpowiednich rzeczy używać seksu. tylko popęd jej w głowie, a przecież można było tyle innych rzeczy ogarnąć podczas ruchania. lola to jednak miała głowę! - jeśli ci się nie będzie podobać to możesz nawet wziąć limuzynę i nią wrócić do st. albans - obiecała jej śmiejąc się. pewnie wymasowały się tam jeszcze i poszły zbierać na imprezę. zacznij kimś innym! ;xx
    blaise joyce

    blaise joyce

    miami
    szef wszystkich szefów
    dad, husband and whatever.
    33

    spa Empty Re: spa

    Pisanie by blaise joyce Nie Wrz 20, 2015 5:19 pm

    zaciągnął maddie do spa, gdzie czilowali teraz przy basenie.
    madeline cruz

    madeline cruz

    boston
    wychowuje annie
    a sama jest niedojrzała
    28

    spa Empty Re: spa

    Pisanie by madeline cruz Nie Wrz 20, 2015 5:26 pm

    raczej siedzieli w jacuzzi! chociaż jak zobaczyłam temacik, to spodziewałam się, że na przykład brali jakieś kąpiele w błocie czy coś takiego. madeline na pewno była fanką takich rzeczy!
    - jesteś pewien, że twoja mama wszystko pamięta? że annie jest uczulona na miód? powiedzieliśmy to jej? - zamiast się relaksować, stresowała się, bo mama blejsa pierwszy raz wzięła annie na noc!
    blaise joyce

    blaise joyce

    miami
    szef wszystkich szefów
    dad, husband and whatever.
    33

    spa Empty Re: spa

    Pisanie by blaise joyce Nie Wrz 20, 2015 5:29 pm

    przygarnął ją bliżej siebie i pocałował w szyję - strasznie panikujesz. moja mama jest dorosłą kobietą, wychowała dwoje dzieci, to myślisz, że z kolejnym sobie nie poradzi? przecież zostawiliśmy jej numer do spa, wie gdzie nas szukać. nie jestesmy na marsie - miał ochotę ją palnąć w tą głowę. chciał mieć chwilę dla nich a ona jak zwykle przesadzała.
    madeline cruz

    madeline cruz

    boston
    wychowuje annie
    a sama jest niedojrzała
    28

    spa Empty Re: spa

    Pisanie by madeline cruz Nie Wrz 20, 2015 5:39 pm

    westchnęła, przymykając oczy.
    - przepraszam. ostatnio cały czas annie przechodzi z rąk do rąk i chyba trochę mnie to przeraża. - potarła się po oku. annie może i przechodziła z rąk do rąk, ale przynajmniej madeline i blaise mieli trochę czasu dla siebie. powinna to docenić! i na pewno doceniała, ale martwiła się, że jej dwuletnia córka już wylatuje z gniazda xd
    blaise joyce

    blaise joyce

    miami
    szef wszystkich szefów
    dad, husband and whatever.
    33

    spa Empty Re: spa

    Pisanie by blaise joyce Nie Wrz 20, 2015 5:42 pm

    dobrze, że jeszcze była pod ich opieką, to nic się jej nie działo xd a bycie u babci jej nie zaszkodzi, jak mamusia i jej narzeczony chcą mieć też chwile sam na sam. - spróbuj się wyluzować. annie jest w dobrych rękach, babcia wie co ma robić. poza tym, moja siostra na pewno chętnie się z nią pobawi, nawet powiem ci, że mogą razem spać w jednym łóżku - dźgnąl ja w brzuch. - to jak, uśmiech na usta i luzik? - pocałował ją w ramię.
    madeline cruz

    madeline cruz

    boston
    wychowuje annie
    a sama jest niedojrzała
    28

    spa Empty Re: spa

    Pisanie by madeline cruz Nie Wrz 20, 2015 5:52 pm

    tym bardziej, że mama blaise'a była jedyną babcią w okolicy, która pozostała annie, skoro effie umarła, lilka uciekła, a mercedes mieszkała w paryżu i pewnie nigdy nie widziała małej, skoro dylan wcześniej nie kwapił się do ojcostwa. a przecież babcia to podstawa w dorastaniu!
    - jak twoja mama albo siostra zepsują mi dziecko, to odwołuję ślub! - zastrzegła z rozbawieniem i dała mu buziaczka w ucho, bo było najbliżej.
    blaise joyce

    blaise joyce

    miami
    szef wszystkich szefów
    dad, husband and whatever.
    33

    spa Empty Re: spa

    Pisanie by blaise joyce Nie Wrz 20, 2015 5:55 pm

    także powinna naprawdę się cieszyć, że mają prócz opiekunek i ojca małej kogoś do przejęcia opieki, chociaż na chwilkę ;x popukał ją w głowę rozbawiony - tylko spróbuj odwołać ślub - pogroził jej śmiesznie palcem za to co powiedziała. prędzej to on to zrobi niż ona, jak tylko się dowie, że nie chce z nim mieć dzieci. - jakim cudem jedenastolatka miałaby zepsuć annie, co? - zauważył rozbawiony.
    madeline cruz

    madeline cruz

    boston
    wychowuje annie
    a sama jest niedojrzała
    28

    spa Empty Re: spa

    Pisanie by madeline cruz Nie Wrz 20, 2015 6:00 pm

    doceniała to bardzo! co nie zmieniało faktu, że obsesyjnie zamartwiała się o swoją królewnę.
    - tylko spróbuj popsuć annie. - odwdzięczyła się, ale zaraz się roześmiała. ech, blejs chciał madeline tylko po to, żeby mu dzieci rodziła. - może złamać jej rękę... albo obciąć włosy... albo podać miód. - wymieniała na palcach wszystkie zagrożenia.
    blaise joyce

    blaise joyce

    miami
    szef wszystkich szefów
    dad, husband and whatever.
    33

    spa Empty Re: spa

    Pisanie by blaise joyce Nie Wrz 20, 2015 6:03 pm

    wypiął dumnie klatę - ja właśnie zamierzam ją zepsuć do szpiku kości, jeszcze o tym nie wiesz jak bardzo będzie zepsuta ale oznajmiam ci, że annie będzie rozpieszczona jak dziadowski bicz - potarł dłonie. zapewne planował już to od kiedy tylko byli parą ;x - zrobimy jej rodzeństwo, to ona potem je zepsuje i będziemy kwita - zaśmiał się. - jesteś beznadziejna - dodał szybko i udawał, że wychodzi z jacuzzi i że się na nią obraził.
    madeline cruz

    madeline cruz

    boston
    wychowuje annie
    a sama jest niedojrzała
    28

    spa Empty Re: spa

    Pisanie by madeline cruz Nie Wrz 20, 2015 6:25 pm

    - w taki sposób może być zepsuta! a nawet musi! annie jest najwspanialszą królewną na świecie i trzeba ją rozpieszczać. - oznajmiła. sama też była rozpieszczona, ale chyba tylko dlatego, że vincentowi coś nie wyszło albo po prostu po rozstaniu z matką próbował jakoś wynagrodzić to madeline i są tego efekty. - nie chcę, żeby annie psuła nam dzieci i łamała im ręce, oczywiście o ile kiedykolwiek jeszcze jakieś będziemy mieli. - odpowiedziała od razu. ona dobrze wiedziała, że nie będą mieli żadnych dzieci, bo tak sobie zaplanowała i tak musi być. - i tak mnie kochaaasz. - zauważyła słodkim głosem i złapała go za nogę, żeby nie uciekał.
    blaise joyce

    blaise joyce

    miami
    szef wszystkich szefów
    dad, husband and whatever.
    33

    spa Empty Re: spa

    Pisanie by blaise joyce Nie Wrz 20, 2015 6:32 pm

    - będziemy mieć dzieci, bo annie musi mieć rodzeństwo! posiadanie rodzeństwa to najwspanialsza rzecz na świecie - powiedział jej zadowolony - będziemy mieć i chłopca i dziewczynkę, tak dla wyrównania - pokiwał głową. on był wprost przekonany, że skoro już są narzeczonymi to jakieś swoje dzieci też powinni mieć. a tu psikus. - no nie wiem, nie wiem - usiadł sobie na brzegu i skrzyżował ręce na klacie. jakby sie nad czymś zastanawiał.

    Sponsored content

    spa Empty Re: spa

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pią Kwi 19, 2024 4:59 pm