lola cunningham

    lola cunningham

    st albans
    historia sztuki
    magnifique
    29

    spa - Page 3 Empty spa

    Pisanie by lola cunningham Sro Wrz 02, 2015 5:07 pm

    First topic message reminder :

    spa - Page 3 22464__safe_rarity_animated_spa_green-isn-quo-t-your-color_massage_quake
    cornelius mahony

    cornelius mahony

    rushden
    marketing
    so gay
    31

    spa - Page 3 Empty Re: spa

    Pisanie by cornelius mahony Nie Lis 29, 2015 9:41 pm

    była szansa duża na to, że ją pokocha. ale jak przyjaciółkę i dołączyłaby jedynie do grona osób, które darzy przyjacielską miłością. na inną nie mogła liczyć. była zarezerwowana dla majka i alexa. - musisz się zrelaksować - poradził jej  zaczął rozsmarowywać sobie błoto na ramionach.
    lena davenport

    lena davenport

    sydney
    architektura wnętrz
    friendzoned
    29

    spa - Page 3 Empty Re: spa

    Pisanie by lena davenport Nie Lis 29, 2015 9:45 pm

    też miała go kochać jak przyjaciela, ale dwa posty temu stwierdziłam, że to będzie zabawniejsze, jeżeli wbrew rozsądkowi nie będzie potrafiła wyzbyć się uczuć do niego. a przynajmniej będzie czuła się bardzo niezręcznie, kiedy na przykład ten smarował sobie przed nią błoto na ramionach. zrobiło jej się gorąco. ta scena wydała jej się zdecydowanie zbyt podniecająca niż powinna być.
    - hmm, tak? - wzięła trochę błotka i też zaczęła w siebie wmasowywać, a raczej wklepywać dość niezdarnie z powodu swojego zawstydzenia.
    cornelius mahony

    cornelius mahony

    rushden
    marketing
    so gay
    31

    spa - Page 3 Empty Re: spa

    Pisanie by cornelius mahony Nie Lis 29, 2015 10:01 pm

    ups. szkoda tylko, że on będzie myślał, że już jest po wszystkim i skoro wie, że nie ma u niego żadnych szans to się odkocha. przyglądał się jej z lekkim rozbawieniem jak tak wklepywała to błoto. - tak też można - zaśmiał się i przeszedł do smarowania klaty, która już i tak była cała w błocie. tak jak zresztą każda jego część ciała.
    lena davenport

    lena davenport

    sydney
    architektura wnętrz
    friendzoned
    29

    spa - Page 3 Empty Re: spa

    Pisanie by lena davenport Nie Lis 29, 2015 10:04 pm

    przygryzła wargę, zagapiając się trochę za długo na jego poczynania. już nawet nie udawała, że zajmuje się wmasowywaniem błota w siebie, wolała skupić się na przypominaniu sobie ich seksu i widzenia oczyma wyobraźni ich kolejnego tu, w tym błocie. gdyby miała penisa, to by jej stanął xd borze, corny lata za majkiem, a lena za corny'm. co się dzieje!
    - mhmhmmm, często tu przychodzisz? - spróbowała go zagadać, zapadając się bardziej pod błoto.
    cornelius mahony

    cornelius mahony

    rushden
    marketing
    so gay
    31

    spa - Page 3 Empty Re: spa

    Pisanie by cornelius mahony Nie Lis 29, 2015 10:08 pm

    nie zwrócił uwagi na to, że się na niego tak intensywnie gapiła bo był za bardzo zajęty smarowaniem się. jakby miała penisa to nawet corniemu by stanął xd i wtedy nie byłoby problemu. dobrze, że majk nie latał za cornym tylko zajmował się swoim związkiem. allie by się załamała. - co dwa tygodnie, przeważnie w niedzielę - uśmiechnął się. miał pewnie grafik i wszystko dokładnie zaplanowane. - a ty?
    lena davenport

    lena davenport

    sydney
    architektura wnętrz
    friendzoned
    29

    spa - Page 3 Empty Re: spa

    Pisanie by lena davenport Nie Lis 29, 2015 10:18 pm

    jaka szkoda, że nie miała penisa! może miała i dlatego tak naciągała sukienkę na awku, żeby nic nie było widać... ja pierdole, co ja już wymyślam.
    - to mój pierwszy raz. - powiedziała znowu i ponownie się zawstydziła do swoich własnych mysli, skoro corny nawet nie wyłapywał tych nieumyślnych aluzji. - ale może zacznę tu przychodzić. - dodała z lekkim uśmiechem, bo już wiedziała gdzie spotka corny'ego za dwa tygodnie o tej porze.
    cornelius mahony

    cornelius mahony

    rushden
    marketing
    so gay
    31

    spa - Page 3 Empty Re: spa

    Pisanie by cornelius mahony Nie Lis 29, 2015 10:24 pm

    może i miała. jakby chciała się przemienić w faceta to corny mógłby jej dać szansę. chociaż może i nie skoro teraz podrywał alexa. - znowu jesteśmy razem - zaśmiał się z tego zbiegu okoliczności. w sumie to nawet nie przemyślał do końca tego co mówił. - może się kiedyś znowu spotkamy - powiedział wesoło.
    lena davenport

    lena davenport

    sydney
    architektura wnętrz
    friendzoned
    29

    spa - Page 3 Empty Re: spa

    Pisanie by lena davenport Nie Lis 29, 2015 10:30 pm

    lena nie była aż tak zdesperowana, żeby specjalnie dla corny'ego przemieniać się w chłopaka. bez przesady, kochała się w mnóstwie innych chłopaków. może u któregoś z nich miała szanse. (a może nie.) dobrze, że alex był jej bff gejem.
    - może się kiedyś nawet umówimy. - podjęła ryzyko xd oczywiście umawiać się można też jak przyjaciele... i oczywiście o to jej chodziło...
    cornelius mahony

    cornelius mahony

    rushden
    marketing
    so gay
    31

    spa - Page 3 Empty Re: spa

    Pisanie by cornelius mahony Nie Lis 29, 2015 10:33 pm

    hehe smiesznie by było jakby zmieniła płeć i jednak się mu nie spodobała. ups.
    - możemy się umówić. zawsze jest raźniej w towarzystwie - zgodził się. jemu chodziło tylko i wyłącznie o umawianie się po przyjacielsku i myślał, że jej też.
    lena davenport

    lena davenport

    sydney
    architektura wnętrz
    friendzoned
    29

    spa - Page 3 Empty Re: spa

    Pisanie by lena davenport Nie Lis 29, 2015 10:45 pm

    to już by było chamstwo!
    - super! - ucieszyła się. jej też chodziło o przyjacielskie spotkania... oczywiście do momentu, w którym corny nie odkryje, że wcale nie jest gejem i chce z nią być. chwilę jeszcze pogadali i zaraz skończył się wykupiony czas leny i musiała iść. nie, nie wykupiła więcej czasu, żeby posiedzieć z corny'm xd nie była tak zdesperowana.
    lea gordon

    lea gordon

    sztokholm
    prawo
    evil queen
    32

    spa - Page 3 Empty Re: spa

    Pisanie by lea gordon Wto Sty 05, 2016 9:43 pm

    zrobiła sobie dzisiaj dzień odpoczynku i cały dzień przesiedziała w spa rozpieszczając się. trochę żałowała, że nie pojechała do londynu, no bo tam na pewno były lepsze, ale cóż. już czasu nie cofnie! a i tak mega odpoczęła. teraz z uśmiechem wychodziła i skierowała się w stronę samochodu, bo ostatnio sobie taki prezent sprawiła.
    max brandt

    max brandt

    luxemburg
    -
    bitch i'm too fab for you
    32

    spa - Page 3 Empty Re: spa

    Pisanie by max brandt Wto Sty 05, 2016 9:46 pm

    max przechodził tutaj całkiem przypadkiem, wracał z jakiejś randki z przypadkowo poznaną dziewczyną, która jedynie potrafiła mówić o swoich paznokciach i o swoim przygłupim psie. wpadł prosto na leę i z wielkim uśmiechem na ustach uściskał ją na przywitanie. - kogóż to moje piękne oczy widzą! lea gordon we własnej osobie. - pstryknął ją w nos.
    lea gordon

    lea gordon

    sztokholm
    prawo
    evil queen
    32

    spa - Page 3 Empty Re: spa

    Pisanie by lea gordon Wto Sty 05, 2016 9:51 pm

    - dzień dobry, czy my się znamy? - zapytała przyglądając mu się uważnie, ale zaraz się zaśmiała. - co tu robisz? - zapytała przystając na chwilę i otulając się bardziej szalikiem bo samochód wcale jej się jakoś błyskawicznie nie nagrzewał mimo tego, że był nowy..
    max brandt

    max brandt

    luxemburg
    -
    bitch i'm too fab for you
    32

    spa - Page 3 Empty Re: spa

    Pisanie by max brandt Wto Sty 05, 2016 9:54 pm

    - wracam właśnie z nieudanej randki z paniusią, która miała puściej w głowie niż pusta butelka po whisky, naprawdę nie wiem co mi strzeliło do głowy, żeby zgadzać się pójść na randkę z siostrą swojego najlepszego kumpla. - zaśmiał się. - a ty co, miałaś dzień dobroci dla zwierząt? - zapytał odpalając papierosa i jednego jej dał.
    lea gordon

    lea gordon

    sztokholm
    prawo
    evil queen
    32

    spa - Page 3 Empty Re: spa

    Pisanie by lea gordon Wto Sty 05, 2016 9:57 pm

    - biedaku! - zaśmiała się i poklepała go po plecach. - zwariowałeś? dopieszczałam dzisiaj siebie. w końcu mi się należy, prawda? - wyszczerzyła się. nawet jakby się jej nie należało to i tak będzie zdania, że jej się należało xd - to jak uciekłeś z tej paskudnej randki co? - zapytała. wzięła od niego papierosa, skoro był tak kochany, że nawet jej odpalił.
    max brandt

    max brandt

    luxemburg
    -
    bitch i'm too fab for you
    32

    spa - Page 3 Empty Re: spa

    Pisanie by max brandt Wto Sty 05, 2016 10:00 pm

    - ja zawsze wpadam w jakieś beznadziejne sytuacje. jak nie ta wariatka, która ubzdurała sobie, że będę idealnym ojcem dla jej dzieci to teraz ta nieszczęsna siostrzyczka kumpla, która zapewne poskarży się braciszkowi i dostanę od niego ochrzan. - machnął ręką. zaciągnął się papierosem i zrobił kilka kółeczek. - eee, powiedziałem, że mam żelazko na gazie. wyobraź sobie, że uwierzyła. - uniósł jedną brew do góry.
    lea gordon

    lea gordon

    sztokholm
    prawo
    evil queen
    32

    spa - Page 3 Empty Re: spa

    Pisanie by lea gordon Wto Sty 05, 2016 10:03 pm

    - masz za dobre serce, skoro to siostra twojego kumpla musiałeś wiedzieć, że nie jest do końca ogarnięta, musiałeś ją już kiedyś poznać, więc skoro wiesz że ktoś jest głupi to po co się zgadzać? - zapytała. ona na pewno nie poszłaby na randkę z jakimś przygłupem. nie miała siły się z takimi męczyć. - powiedz mu, żeby najpierw posłał ją do odpowiedniej szkoły, a dopiero potem swatał. - wywróciła oczami. ona nie przejmowała się takimi bzdurami i miała nadzieję, że max też tego nie robi. jeszcze przedwcześnie - tracę resztki wiary w ludzi. - westchnęła ciężko, bo nie rozumiała jak można w coś takiego uwierzyć. zaciągnęła się papierosem. - kupiłam samochód. - pochwaliła mu się z uroczym uśmiechem.
    max brandt

    max brandt

    luxemburg
    -
    bitch i'm too fab for you
    32

    spa - Page 3 Empty Re: spa

    Pisanie by max brandt Wto Sty 05, 2016 10:06 pm

    spojrzał na samochód, o który się oczywiście opierał. nie przyjrzał mu się wcześniej zbytnio a teraz obszedł go dookoła. - no nieźle nieźle, jak na panią przewodniczącą to bardzo dobrze. bardzo solidny samochód. też powinienem kupić sobie nowy, bo jeszcze ta wariatka będzie stalkować gdzie bywam. a tego bym nie chciał. jestem przeklęty, spotykam tylko wariatki. - westchnął żałośnie i wrócił do opierania się o samochód. - chciałem być miły a wyszło jak zwykle. - rozłożył bezradnie dłonie.
    lea gordon

    lea gordon

    sztokholm
    prawo
    evil queen
    32

    spa - Page 3 Empty Re: spa

    Pisanie by lea gordon Wto Sty 05, 2016 10:08 pm

    pewnie jakiś sportowy. musiała mieć słabość do takich samochodów. dużo dziewczyn ma. chociaż w tym wypadku sportowy nie oznaczał jakiejś szalonej ilości koni pod maską i innych bajerów. wyglądał na szybki, a był w miarę normalny. - fajny, nie? - uśmiechnęła się szeroko. jej się podobał, a wręcz była nim zachwycona. - no nie. nie same wariatki, spotykasz też mnie. a ja jeszcze nie zwariowałam. - powiedziała uśmiechając się uroczo.
    max brandt

    max brandt

    luxemburg
    -
    bitch i'm too fab for you
    32

    spa - Page 3 Empty Re: spa

    Pisanie by max brandt Wto Sty 05, 2016 10:10 pm

    - ty jesteś jedynym kochanym wyjątkiem, takim bardzo kochanym. w końcu jesteś moją przyjaciółką, a przyjaciółki to nie wariatki. - pocałował ją w nos. nie wiem dlaczego moje postacie lubią całować twoje w nos xd to już taka tradycja widocznie. - wracasz już do domu? - zapytał. - bo jeżeli tak, to zabieram się z tobą. - poklepał samochód po dachu.
    lea gordon

    lea gordon

    sztokholm
    prawo
    evil queen
    32

    spa - Page 3 Empty Re: spa

    Pisanie by lea gordon Wto Sty 05, 2016 10:27 pm

    haha, też nie wiem. ale jak widać im to nie przeszkadza. - no ja myślę, że nie masz mnie za wariatkę. w końcu kilka razy uratowałam ci dupę. - zaśmiała się. ktoś go musiał bronić przed tymi wszystkimi wariatkami, a kto jak nie ona! - jesteś pewien, że nie boisz się ze mną jechać? - zapytała dopalając papierosa i wyrzucając resztę na ulicę.
    max brandt

    max brandt

    luxemburg
    -
    bitch i'm too fab for you
    32

    spa - Page 3 Empty Re: spa

    Pisanie by max brandt Wto Sty 05, 2016 10:29 pm

    dopalił również papierosa. - jestem pewien jak niczego innego. dobra, jedziemy! - pojechali. next, zacznę.

    Sponsored content

    spa - Page 3 Empty Re: spa

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Czw Mar 28, 2024 10:08 am