punkt poboru krwi

    ralphie davenport

    ralphie davenport

    sydney
    dyplomacja europejska
    wreck it ralph(ie)
    29

    punkt poboru krwi Empty punkt poboru krwi

    Pisanie by ralphie davenport Sob Paź 17, 2015 11:21 am

    punkt poboru krwi Punkt_pobierania_krwi
    ralphie davenport

    ralphie davenport

    sydney
    dyplomacja europejska
    wreck it ralph(ie)
    29

    punkt poboru krwi Empty Re: punkt poboru krwi

    Pisanie by ralphie davenport Sob Paź 17, 2015 11:22 am

    chciał być czyimś bohaterem i oddać trochę krwi. wyciągnął więc tutaj lenę. jak na razie nie dał się nawet dotknąć igłą bo trząsł się jak galareta.
    lena davenport

    lena davenport

    sydney
    architektura wnętrz
    friendzoned
    29

    punkt poboru krwi Empty Re: punkt poboru krwi

    Pisanie by lena davenport Sob Paź 17, 2015 11:26 am

    lena poczuła się w obowiązku, by również oddać krew, skoro już ralfi ją tu zaciągnął. okazało się jednak, że za mało waży i że nie mogą od niej pobrać krwi, ups. ralfi pewnie miał taką samą sytuację, ale nawet bał się wejść na wagę.
    - już się nastawiłam, że będę mogła komuś uratować życie... musisz to zrobić za nas oboje! - westchnęła. pewnie tak naprawdę była łasa na czekoladę, której nie dostanie, skoro nie oddawała krwi.
    ralphie davenport

    ralphie davenport

    sydney
    dyplomacja europejska
    wreck it ralph(ie)
    29

    punkt poboru krwi Empty Re: punkt poboru krwi

    Pisanie by ralphie davenport Sob Paź 17, 2015 11:37 am

    - c..cc...cccoo? - nogi mu sie telepały jak zmarzniętemu kurczakowi. prawie zemdlał widząc worki wypełnione krwią - to znaczy że wezmą ode mnie dwa razy więcej bo ty nie oddałaś? - spojrzał przerażony na siostrę - jakie z nich pazerne wampiry! - jęknął. szkoda że nie było tutaj wendy, ona też pewnie chętnie pogadałaby o wampirach. nie, ralf wcale o niej cały czas nie myślał.
    lena davenport

    lena davenport

    sydney
    architektura wnętrz
    friendzoned
    29

    punkt poboru krwi Empty Re: punkt poboru krwi

    Pisanie by lena davenport Sob Paź 17, 2015 11:40 am

    pewnie chciał oddać krew tylko po to, żeby ukraść worek ze swoją krwią i zanieść go w ramach prezentu dla wendy. albo odprawić czarną mszę, żeby w końcu go pokochała.
    - nie, głupku. - roześmiała się. - miałam na myśli metaforycznie. - uśmiechała się cały czas. miała świetny humor odkąd w końcu ktoś ją wyruchał xd czuła, że należy teraz do lepszego świata. zlustrowała brata wzrokiem. - jeśli się tak boisz, to czemu chciałeś tu przyjść? - spytała z troską. w końcu to był jego pomysł i to on ją wyciągnął, a nie odwrotnie.
    ralphie davenport

    ralphie davenport

    sydney
    dyplomacja europejska
    wreck it ralph(ie)
    29

    punkt poboru krwi Empty Re: punkt poboru krwi

    Pisanie by ralphie davenport Sob Paź 17, 2015 11:52 am

    dla wendy chciał ukraść ludzkie serce ;x
    KIEDY KTOŚ JĄ WYRUCHAŁ!? DLACZEGO JA NIC NIE WIEM, MATKO BOSKA! ralfa nikt dalej nie wyruchał. choć wendy myślała że to zrobiła, ale nawet ralf o tym nie wiedział. ech, takie skomplikowane życie moich postaci jak widać - bo chciałem komuś zaimponować - mruknął niezadowolony. chciał żeby lena zrobiła mu zdjęcie i wtedy wysłałby je wendy xd
    lena davenport

    lena davenport

    sydney
    architektura wnętrz
    friendzoned
    29

    punkt poboru krwi Empty Re: punkt poboru krwi

    Pisanie by lena davenport Sob Paź 17, 2015 12:01 pm

    wendy czekała na to ludzkie serce już od paru miesięcy! hahaha, nie wierzę, że przegapiłaś tę bardzo ważną chwilę w życiu leny... kiedy corny gej pokazał jej co i jak działa xdddd
    - mi na pewno nie imponujesz kiedy wyglądasz jakbyś przyszedł tu na skazanie. - potarła oko. przekrzywiła główkę, żeby przyjrzeć się ralfiemu. - komu chcesz tak zaimponować? poza tym jest dużo innych rzeczy, którymi możesz imponować innym. na przykład swoją pracą w samorządzie albo grą na gitarze. - zauważyła.
    ralphie davenport

    ralphie davenport

    sydney
    dyplomacja europejska
    wreck it ralph(ie)
    29

    punkt poboru krwi Empty Re: punkt poboru krwi

    Pisanie by ralphie davenport Sob Paź 17, 2015 12:12 pm

    jak mogłam to przegapić! sama siebie za to karcę!
    - tobie nie chce imponować - usiadł na krzesle bo widząc jak pielęgniarka wbija jakiejś dziewczynie igłę w żyłę to aż mu się słabo zrobiło. dlatego usiadł żeby nie zemdleć i nie narobić przypału ;x - nie, nie, nie - pokręcił głową ze smutkiem - takimi rzeczami nie zaimponuje, to musi być związane z medycyną - oznajmił.
    lena davenport

    lena davenport

    sydney
    architektura wnętrz
    friendzoned
    29

    punkt poboru krwi Empty Re: punkt poboru krwi

    Pisanie by lena davenport Sob Paź 17, 2015 12:17 pm

    tak mało się działo, a i tak nie ogarniasz. wstyd.
    - nikogo więcej tu nie ma, żeby móc mu imponować. chyba że chcesz udowodnić, że tu byłeś przez pokazanie pieczątki albo czekolady... - zastanawiała się głośno, skoro ralfi sam nie chciał się przyznać. - poznałeś kogoś chorego? - zgadywala. może nie tylko chciał zaimponować, ale i pomóc!
    ralphie davenport

    ralphie davenport

    sydney
    dyplomacja europejska
    wreck it ralph(ie)
    29

    punkt poboru krwi Empty Re: punkt poboru krwi

    Pisanie by ralphie davenport Sob Paź 17, 2015 12:21 pm

    sorki ;c
    - chciałem zrobić zdjęcie! - wypalił od razu dzieląc się z leną swoim super pomysłem. czekolade by zjadł, a pieczątka by się zmyła to żaden dowód! - nie noooo - jęknął przecierając twarz - nieważne, muszę to zrobić i tyle - wstał i ruszył pewnym krokiem do pani pielęgniarki, ale ta miała wielką igłę z ręce więc pisnął i schował sie za leną.
    lena davenport

    lena davenport

    sydney
    architektura wnętrz
    friendzoned
    29

    punkt poboru krwi Empty Re: punkt poboru krwi

    Pisanie by lena davenport Sob Paź 17, 2015 12:24 pm

    - zdjęcie podczas pobierania krwi? - zrobiło jej się niedobrze, bo też była wrażliwa na takie widoki i na pewno nie chciała robić zdjęcia ralfiemu z wielką strzykawką w żyle. pieczątka w takiej książeczce dawcy krwi by się nie zmyła halo. - przecież nikt cię do tego nie zmusza, prawda? nie musisz tego robić. - zauważyła, bo widziała, że ralfi prędzej padnie niż odda krew. - możemy ci przygotować takie przebranie na halloween, że przykleimy ci zabawkową strzykawkę i będziesz mógł udawać, że naprawdę oddałeś krew. - wymyśliła ucieszona.
    ralphie davenport

    ralphie davenport

    sydney
    dyplomacja europejska
    wreck it ralph(ie)
    29

    punkt poboru krwi Empty Re: punkt poboru krwi

    Pisanie by ralphie davenport Sob Paź 17, 2015 12:34 pm

    - tak - pokiwał glową zajarany. pozdro że tak bardzo nie myśle i pomyślałam o pieczątce na ręce zamiast w ksiażeczce. musze coś zjeść w końcu bo dramat - nie muszę, ale chce - trzymał ją za łapkę bo ta pielęgniarka ze strzykawą dalej krążyła, a on sie wybitnie bał - nie chce stroju na halloween - jęknął - chce na prawdę oddać krew, no chodź - pociągnął ją w strone fotela, sam przecież nie pójdzie.
    lena davenport

    lena davenport

    sydney
    architektura wnętrz
    friendzoned
    29

    punkt poboru krwi Empty Re: punkt poboru krwi

    Pisanie by lena davenport Sob Paź 17, 2015 12:39 pm

    to nie impreza w klubie, żeby dostawać pieczątkę na rękę xd też już mnie zasysa, ale czekam na obiad.
    - nie możesz zrobić czegoś, czego się nie boisz i z czego będziesz miał radochę? po co tak bardzo się męczyć, żeby zaimponować komuś, kogo nie obchodzi kim jesteś naprawdę, skoro oczekuje od ciebie jakiś medycznych zdjęć... - zmarszczyła czoło, ale posłusznie poszła za nim, cały czas trzymając go za łapkę, żeby mieć go pod kontrolą.
    ralphie davenport

    ralphie davenport

    sydney
    dyplomacja europejska
    wreck it ralph(ie)
    29

    punkt poboru krwi Empty Re: punkt poboru krwi

    Pisanie by ralphie davenport Sob Paź 17, 2015 12:47 pm

    ja właśnie ide sobie robić obiadek.
    - czasami trzeba sie poświęcać dla drugiej osoby - ralf chyba nie ogarniał wagi poświęcenia. kiedy pani wbiła mu igłę w żyłę to zemdlał i lena musiała go cucić więc nici z oddawania krwi i imponowania wendy xd next!
    lena davenport

    lena davenport

    sydney
    architektura wnętrz
    friendzoned
    29

    punkt poboru krwi Empty Re: punkt poboru krwi

    Pisanie by lena davenport Sob Paź 17, 2015 12:49 pm

    kiepsko mu szło to poświęcanie się. bohaterem narodowym nie zostanie, ale lenie i tak zaimponował, że nie uciekł przed wbiciem igły xd

    Sponsored content

    punkt poboru krwi Empty Re: punkt poboru krwi

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pią Mar 29, 2024 12:23 am