stół z wódą

    marylin larsen

    marylin larsen

    st albans
    weterynaria
    crazy!
    29

    stół z wódą Empty stół z wódą

    Pisanie by marylin larsen Nie Lis 08, 2015 10:33 am

    stół z wódą 2519419712
    aubrey norton

    aubrey norton

    los angeles
    kryminologia
    miłał
    32

    stół z wódą Empty Re: stół z wódą

    Pisanie by aubrey norton Nie Lis 08, 2015 2:21 pm

    aubrey sobie robiła super drinka!
    nicodem way

    nicodem way

    hamilton
    nawigacja
    pan milioner
    31

    stół z wódą Empty Re: stół z wódą

    Pisanie by nicodem way Nie Lis 08, 2015 2:24 pm

    nico już był po jaraniu. zgubił gdzieś aubrey i szukał jej od godziny, chociaż tak naprawdę nie szukał bo przecież jarał. przyszedł zrobić drinka. złapał dziewczynę od tyłu i pocałował ją w szyję - witam moją drogą ukochaną - mruknął do jej ucha zadowolony.
    aubrey norton

    aubrey norton

    los angeles
    kryminologia
    miłał
    32

    stół z wódą Empty Re: stół z wódą

    Pisanie by aubrey norton Nie Lis 08, 2015 2:30 pm

    aubrey za to wcale go nie szukała bo posiedziała sobie z dziewczynami, poplotkowała, potańczyła. całkiem nieźle się bawiła niezależnie od tego czy nico był obok niej czy nie. zaśmiała się, kiedy ją tak zaskoczył. - a my się znamy? - zapytała obracając się do niego i upijając łyk z kubeczka.
    nicodem way

    nicodem way

    hamilton
    nawigacja
    pan milioner
    31

    stół z wódą Empty Re: stół z wódą

    Pisanie by nicodem way Nie Lis 08, 2015 2:33 pm

    on tez się dobrze bawił, przynajmniej jarał z kumplami, pogadali o dziewczynach, pochrzanili głupoty, wymienili się ciekawostkami z życia codziennego. mieli swoje własne plotki. mówiło się dużo o obecnych romansach, wiadomo. uśmiechnął się szeroko do niej i pocałował ją w nos. - jeżeli się nawet nie znamy to możemy się zaraz poznać. - zauważył rozbawiony.
    aubrey norton

    aubrey norton

    los angeles
    kryminologia
    miłał
    32

    stół z wódą Empty Re: stół z wódą

    Pisanie by aubrey norton Nie Lis 08, 2015 2:44 pm

    ona przynajmniej zachowywała się normalnie, nie to co essie xd - możemy się poznać? powinieneś raczej powiedzieć, ze musimy się poznać, bo zwaliłam cię z nóg i jestem tutaj najbardziej interesującą osobą, nic się nie znasz. - westchnęła udając załamaną, że ma takiego chłopaka.
    nicodem way

    nicodem way

    hamilton
    nawigacja
    pan milioner
    31

    stół z wódą Empty Re: stół z wódą

    Pisanie by nicodem way Nie Lis 08, 2015 2:47 pm

    essie pewnie teraz łaziła krok w krok za casprem i pilnowała go, żeby przypadkiem jej gdzieś nie uciekł z chłopakami. czyli z nico, benem, neilem i leo na przykład. pokazał jej język, skoro nie była zadowolona z jego podrywu. - hmm, co do tego czy jesteś najbardziej interesującą osobą w tym pokoju to się jeszcze nie przekonałem, ale może mnie do siebie przekonasz kochanie. - pstryknął ją w policzek. - dobra, nie obrażaj się na mnie, cooo? - położył dłonie na jej biodrach i się przymilał.
    aubrey norton

    aubrey norton

    los angeles
    kryminologia
    miłał
    32

    stół z wódą Empty Re: stół z wódą

    Pisanie by aubrey norton Nie Lis 08, 2015 2:52 pm

    na pewno nie spuszczała z niego wzroku. o tym mogę cię zapewnić xd - masz co do tego jakieś wątpliwości?! - zapytała zdziwiona robiąc wielkie oczy i głupawą minę. - pf, pf, pf. - prychnęła - teraz to ty się staraj, żeby mnie przekonać, że chcesz być moim facetem. - tak się z nim droczyła bo oczywistym było, że wcale nie chciała się pozbywać idealnego chłopaka! ale nie byłaby sobą jakby się na niego udawanie nie poobrażała i tak dalej.
    nicodem way

    nicodem way

    hamilton
    nawigacja
    pan milioner
    31

    stół z wódą Empty Re: stół z wódą

    Pisanie by nicodem way Nie Lis 08, 2015 2:57 pm

    nawet jak szedł do łazienki to ona razem z nim xd stalking pełną parą. essie powinna właśnie zwariować do tego stopnia, żeby faktycznie zacząć kontrolować co robi. powinna zaglądać mu w telefon i w ogóle... oparł się o stół, zamykając ją bardziej w swoim uścisku. - ja mam się teraz postarać o to, żebym został twoim facetem? okej, nie ma problemu. - powiedział z tajemniczym uśmiechem na ustach i bez żadnego ostrzeżenia pocałował ją namiętnie. myślał, że to ją przekona xd
    aubrey norton

    aubrey norton

    los angeles
    kryminologia
    miłał
    32

    stół z wódą Empty Re: stół z wódą

    Pisanie by aubrey norton Nie Lis 08, 2015 3:04 pm

    w sumie mnie by wcale nie zdziwiło jakby już to robiła.... z tym, że na razie bardziej dyskretnie xd kiedyś się wypapla xd - oczywiście, że masz się postarać. inaczej się pożegnamy. - pokiwała głową. coś jej chyba nie doceniał skoro uważał, że pocałunek wystarczy, zeby ją przekonać! - liczyłam na jakiś dziki koci taniec, albo striptiz, a ty mi tu z całusami wyjeżdżasz... - roześmiała się, bo jej się znudziło już obrażanie się.
    nicodem way

    nicodem way

    hamilton
    nawigacja
    pan milioner
    31

    stół z wódą Empty Re: stół z wódą

    Pisanie by nicodem way Nie Lis 08, 2015 3:09 pm

    albo casper sam kiedyś powinien ją przyłapać na tym, że sprawdza jego maile, koszule i smsy. wścieknie się niesamowicie, skoro mu nie ufa. kolejna drama na pokładzie, ups. pociągnął ją za rękę na środek pokoju i zaczął ją obracać w te i we wte, skoro chciała tańczyć. - proszę bardzo, zawsze do usług moja najdroższa przyszła dziewczyno aubrey - zażartował, gibając sie razem z nią w rytm dyskotekowej muzyczki. starał się teraz jeszcze bardziej.
    aubrey norton

    aubrey norton

    los angeles
    kryminologia
    miłał
    32

    stół z wódą Empty Re: stół z wódą

    Pisanie by aubrey norton Nie Lis 08, 2015 3:24 pm

    o tak. to dobry plan. będzie czytała jego smsy a on to zobaczy. u nich to same dramy są. ale najpierw proponuję dramę pod tytułem "kylie zostawia essie leilę, bo nie wie, że caspra nie ma w domu". hehe. nie wiem czy tam była akurat dyskotekowa muzyczka bo matt mary i tedi urządzali sobie karaoke i śpiewali lady marmalade, także chcąc nie chcąc do tego nico musiał tańczyć xd - oj nico... to miał być twój dziki taniec a nie nasz wspólny, jak ty nic nie rozumiesz. - powiedziała śmiejąc się ale z nim tańczyła bo co innego jej zostało. tańca nigdy nie odmawiała. pomimo słabego wykonania piosenki świetnie się bawiła.
    nicodem way

    nicodem way

    hamilton
    nawigacja
    pan milioner
    31

    stół z wódą Empty Re: stół z wódą

    Pisanie by nicodem way Nie Lis 08, 2015 3:27 pm

    ahahah, tak ta drama jest stanowczo jeszcze lepsza niż ta ze stalkingiem. essie robi to z dziwnej miłości, a casper będzie przerażony, że własna dziewczyna go szpieguje. a co do drugiej dramy to biedna essie xd żadne nie będzie chciało mieć dziecka. - coś ty taka dzisiaj wybredna, co? - złapał ją sobie w talii i przerzucił przez ramię, bo tak mu się teraz podobało. nie chciał jej postawić na ziemi. jezu nie mogę pisać bo leo się położył mi na ramieniu....
    aubrey norton

    aubrey norton

    los angeles
    kryminologia
    miłał
    32

    stół z wódą Empty Re: stół z wódą

    Pisanie by aubrey norton Nie Lis 08, 2015 3:30 pm

    bo essie dziwnie kocha. jest dziwnie zaborcza i apodyktyczna. pewnie się boi, że ktoś jej go zabierze xd essie nie chce mieć dzieci i bez takiej dramy, a jak zostanie z małą pewnie cały dzień jak kylie pójdzie imprezować to już w ogóle jej się odechce na wieki wieków tych małych potworów. - a nie wiem. - zaśmiała się. pewnie była przed okresem to marudziła, ale na swój własny, bardzo uroczy sposób. powinnaś się cieszyć, że twój kot jest na tyle kochany, że się do ciebie przytula. mój położy się w nogach jak pies i to na tyle jego miłości. a mruczy tylko jak mnie budzi z głodu i jak tylko wstanę to od razu pada na podłogę, że niby nie może się podnieść bo taki biedny jest xd
    nicodem way

    nicodem way

    hamilton
    nawigacja
    pan milioner
    31

    stół z wódą Empty Re: stół z wódą

    Pisanie by nicodem way Nie Lis 08, 2015 3:34 pm

    nie mogę z tego w jaki sposób mnie zaczepia, żeby się do mnie przytulić xd nawet łapką próbuje. to nie jest nawet mój kot ahaha xd ale głośno mruczy, czyli mu w końcu jest dobrze. nie jest samotny ;x casper też nie chce mieć dzieci, znając życie to oni po prostu dziecko będą mieli z wpadki, które już będą musieli wychować. oj ta kylie niedobra. dobrego tego kota masz xd - nie wiem? to zaraz zobaczymy co ci się dzieje i przestaniesz marudzić. - zaczął wybijać rytm na jej tyłku.
    aubrey norton

    aubrey norton

    los angeles
    kryminologia
    miłał
    32

    stół z wódą Empty Re: stół z wódą

    Pisanie by aubrey norton Nie Lis 08, 2015 3:51 pm

    ja bym chciała, żeby mój kot mnie zaczepiał z miłości, bo chce się poprzytulać, a nie po żarcie. ogólnie to leonia jest mistrzem jak żebra o kotleta na przykład bo wkłada ci taką ogromną łapę do talerza i próbuje zsunąć sobie kotleta na łóżko, że niby samo zemdlało z talerza i może to już zjeść, albo podaje łapę temu kto je xd jak to mówią, zadowolony kot to mruczący kot xd pewnie tak. chociaż kto wie do jakich wniosków essie dojdzie po tym dniu z małą. może sobie podwiąże jajniki czy jak to się mówi xd - jak niby chcesz to zobaczyć? - zapytała rozbawiona - no puść mnie już, już będę grzeczna. - obiecała, bo trochę jej niewygodnie było. pewnie jej cycki ze stanika wypadały, to dlatego xd
    nicodem way

    nicodem way

    hamilton
    nawigacja
    pan milioner
    31

    stół z wódą Empty Re: stół z wódą

    Pisanie by nicodem way Nie Lis 08, 2015 3:55 pm

    ja bym tam zrobiła ich dziecko, taką szaloną córkę, bo to w końcu aż żal nie mieć dziecka caspra na trzeciej generacji xd lubię takie głupie plany huehue. dziecko będzie z wpadki i już. z resztą do tego jeszcze daleko i nikt nie ma czasu o tym myśleć po prostu. każda z nas ma jakieś zajęcia. a od czasu do czasu udaje się nam ogarnąć towarzysko. - nie wiem. ale jakoś mi się uda! - wziął ją gdzieś do pokoju i sie ruchali, a ja zw a jak wrócę to chcę grać!

    Sponsored content

    stół z wódą Empty Re: stół z wódą

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pią Mar 29, 2024 1:56 am