food truck

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    food truck - Page 7 Empty food truck

    Pisanie by st. albans Pią Paź 03, 2014 7:12 pm

    First topic message reminder :

    food truck - Page 7 Kabobmenu
    benjamin moore

    benjamin moore

    st. albans
    grafika
    he makes comic books. yup.
    29

    food truck - Page 7 Empty Re: food truck

    Pisanie by benjamin moore Sob Sty 23, 2016 9:28 pm

    - ona nie jest twoją fanką na instagramie. szczerze, to ona nie ma pojęcia co to jest ten cały instagram bree. poznałem ją akurat jak kończyłem pierwszy komiks. zakochała się w twoich dużych oczach, no i też tych nieszczęsnych piernikach. chce cię poznać. a i chciałbym tylko dodać, to nie jest moja dziewczyna. - zaczął się zajadać powoli jakimś kebsem, aż sama mam ochotę na takie pychotki. - muszę zaraz lecieć. idziesz do domu? - zapytał.
    bridget kay

    bridget kay

    st. albans
    za głupia na studia
    #girlonline
    26

    food truck - Page 7 Empty Re: food truck

    Pisanie by bridget kay Sob Sty 23, 2016 9:33 pm

    - tym bardziej muszę ją poznać i pokazać jej co to instagram! - zapowietrzyła się, bo jak można nie wiedzieć co to jest instagram! to było dla niej niepojęte. piernikach meh xd - nieszczęsnych, bo ciągle nie wiem czemu w komiksie zmieniłeś babeczki na pierniki. i tak wszyscy wiedzą, że to ja. - śmiała się dalej wesoło. zamówiła swoje frytki, oczywiście krzywiąc się na mięso zamówione przez benka. - dostanę frytki i lecę do domu. muszę obejrzeć powtórkę rojalsów. - wyjaśniła mu, bo tak przeżywała co się wydarzyło w finale, że już oglądała ten odcinek dwa razy.
    benjamin moore

    benjamin moore

    st. albans
    grafika
    he makes comic books. yup.
    29

    food truck - Page 7 Empty Re: food truck

    Pisanie by benjamin moore Sob Sty 23, 2016 9:37 pm

    - tak, cokolwiek będziesz oglądać, mam nadzieję, że sprawi ci to przyjemność. - pocałował ją w czoło tak słodko. - nie pokazuj jej co to instagram, z nią trzeba łagodniej. poza tym wolałbym, żebyś nie aż tak bardzo ekscytowała się spotkaniem z alice, ok? nadal z nią o niczym nie rozmawiałem, a powinienem był. cóż, nieważne. idę do domu. trzymaj się. - wzruszył ramionami i poszedł. zacznij next!
    scotty watson

    scotty watson

    St Albans
    pracuje gdzies tam
    wannabe actor
    29

    food truck - Page 7 Empty Re: food truck

    Pisanie by scotty watson Pią Paź 18, 2019 7:05 pm

    stal przy tablicy i zastanawial sie czy ma ochote na hotdoga czy burgera.
    peggy polk

    peggy polk

    szkocja
    mikrobiologia
    do it now, regret it later
    23

    food truck - Page 7 Empty Re: food truck

    Pisanie by peggy polk Pią Paź 18, 2019 7:14 pm

    peggy dobrze wiedziała na co ma ochotę i przyszła tu z premedytacją, bo cały dzień chodził za nią wielki burger z krążkami cebulowymi. zachcianka jej nie przeszła, więc przywędrowała tutaj. tyle że stanęła za scottem i kiedy zorientowała się, że to on, to zrobiło jej się strasznie głupio, bo kiedyś po pijaku się z nim całowała, czego pewnie nie pamietał za dobrze ani on, ani ona, w każdym razie stwierdziła, że to przypał na maksa i zamiast zamawiać jedzenie, to wyciągnęła telefon i udawała, że coś w nim klika.
    scotty watson

    scotty watson

    St Albans
    pracuje gdzies tam
    wannabe actor
    29

    food truck - Page 7 Empty Re: food truck

    Pisanie by scotty watson Pią Paź 18, 2019 7:24 pm

    wybieranie nie zajelo mu dlugo i jednak zdecydowal sie na hotdoga, ktorego zaraz sobie zamowil. dzisiaj czul sie troche samotny, wiec nie marnowal czasu i zaczal sie rozgladac w poszukiwaniu jakiejs ladnej dziewczyny. po chwili peggy przykula jego uwage. - hej - usmiechnal sie do niej czarujaco. raczej jej nie pamietal bo pewnie odchaczal sobie laski ze swojej listy dopiero jak sie z nimi przespal.
    peggy polk

    peggy polk

    szkocja
    mikrobiologia
    do it now, regret it later
    23

    food truck - Page 7 Empty Re: food truck

    Pisanie by peggy polk Pią Paź 18, 2019 7:34 pm

    kiedy ją zagadał, byla tak zaskoczona, że prawie podskoczyła.
    - hej - odpowiedziała i spojrzała z powrotem na telefon, udając, że musi dokończyć wiadomość. poklikała coś na ekranie i schowała telefon do kieszeni. - umm, to chyba moja kolej - machnęła ręką w stronę food trucka (bo chyba tylko dlatego scott ją zaczepiał?) i podeszła te dwa kroki bliżej, żeby złożyć zamówienie (choć trochę spanikowała, że scott ją zagaduje i że będzie musiała przy nim wgryzać się w wielkiego burgera, więc zamówiła mniejszego, bez krążków cebulowych, którego można zjeść z nieco większą godnością).
    scotty watson

    scotty watson

    St Albans
    pracuje gdzies tam
    wannabe actor
    29

    food truck - Page 7 Empty Re: food truck

    Pisanie by scotty watson Pią Paź 18, 2019 7:42 pm

    zupelnie nie o to mu chodzilo. scotty wybral ja jako swoj kolejny cel, wiec chyba nawat lepiej, ze pierwsze o czym pomyslala to odsuniecie sie od niego. niestety jednak jego zarcie nadal nie bylo gotowe i nie mial zamiaru sie tak szybko poddawac. - dobry wybor - dalej sie do niej usmiechal.
    peggy polk

    peggy polk

    szkocja
    mikrobiologia
    do it now, regret it later
    23

    food truck - Page 7 Empty Re: food truck

    Pisanie by peggy polk Pią Paź 18, 2019 7:47 pm

    no cóż, peggy myślała, że on ją kojarzy i chociaż się ze sobą nie przespali, to i tak czuła ciarki wstydu, że na pewno po pijaku zrobiła coś głupiego w stylu podchodzenia do niego gdy rozmawiał z kolegami i całowania go bez słowa. zdarzały jej się takie momenty. halo, studia, trzeba się wyszaleć! inna sprawa, że scotty był w st. albans znacznie dłużej niż ona, więc przeżył już znacznie więcej i niekoniecznie musiał kojarzyć takie głupie pierwszoklasistki jak ona.
    - dzieki. - odpowiedziała mechanicznie, choć właściwie za co dziękowała? za to, że wybrała dobrego burgera? hm. - to najzwyklejszy burger. kawał mięsa w bułce. tu nie może nic pójść nie tak. - w przeciwieństwie do burgera z gruszkami na przykład.
    scotty watson

    scotty watson

    St Albans
    pracuje gdzies tam
    wannabe actor
    29

    food truck - Page 7 Empty Re: food truck

    Pisanie by scotty watson Pią Paź 18, 2019 8:26 pm

    zapomnialam ze gramy sory xdd
    jezeli rzeczywiscie calowala go bez slowa to na pewno mu tym zaimponowala w danym momencie. lubil wyzwania i podrywanie lasek, ktore od razu na niego nie lecialy, ale jednak najlepsze byly te, ktore byly bardziej bezposrednie. - to prawda - przyznal jej racje. jego jednie bylo juz gotowe wiec odwrocil sie od niej na chwile i oblal hotdoga ketchupem. - jakies plany na wieczor? - powrocil do niej. jego znajomi nie robili dzisiaj nic specjalnego to mial nadzieje, ze znajdzie kogos kto jest ciekawszy.
    peggy polk

    peggy polk

    szkocja
    mikrobiologia
    do it now, regret it later
    23

    food truck - Page 7 Empty Re: food truck

    Pisanie by peggy polk Pią Paź 18, 2019 8:48 pm

    jak mogłaś!!!
    chyba jednak nie zrobiła tak w jego przypadku, skoro jej nie zapamiętał xd peggy była bezpośrednia po pijaku, ale na trzeźwo to już inna sprawa. na trzeźwo zazwyczaj wstydziła się tego co robiła pijana peggy (nawet jeśli pijana peggy była odważna i robiła wszystko to, czego nie zrobiłaby trzeźwa peggy).
    - nic specjalnego - odpowiedziała szybko, bo miała w planach pożeranie burgera i binge watching jakiegoś durnego serialu na netflixie. - płynę z prądem, zobaczę gdzie mnie wieczór poniesie. - dodała, udając, że jest taka cool. skoro scott znał pijaną / luzacką peggy, to udawała, że nadal nią jest. nawet jeśli tak naprawdę on nie miał pojęcia kim ona jest. - a twoje? - spytała, licząc po cichu na to, że mu się podobała i zaprosi ją na prawdziwą randkę. wtedy nie wstydziłaby się tego, że go obłapiała po pijaku!
    scotty watson

    scotty watson

    St Albans
    pracuje gdzies tam
    wannabe actor
    29

    food truck - Page 7 Empty Re: food truck

    Pisanie by scotty watson Pią Paź 18, 2019 8:58 pm

    za dlugo nie gralysmy i sie odzwyczailam!
    moze zrobila. to ze by mu zaimponowala w momencie gdy to sie dzialo nie znaczylo ze bedzie ja pamietac dzien pozniej xd scotty pewnie bardziej by sie dogadal z pijana peggy, ale jak nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma xd - podobno w rodeo club ma byc dzisiaj ciekawnie - zamyslil sie. dla niego zawsze tam bylo ciekawie skoro przpywaly tam takie laski jak na gifie. nie do konca mial zamiar peggy zabierac na randke, ale nie pogardzilby popatrzeniem jak radzi sobie na mechanicznym byku.
    peggy polk

    peggy polk

    szkocja
    mikrobiologia
    do it now, regret it later
    23

    food truck - Page 7 Empty Re: food truck

    Pisanie by peggy polk Pią Paź 18, 2019 9:03 pm

    dlatego powinnaś się jarać i pamiętać, że gramy xd
    zdecydowanie bardziej dogadaliby się po pijaku. szkoda, że następnego dnia żadne z nich by tego nie pamiętało. IDEALNE LOVE STORY. tak, zadecydowałam. po pijaku będą romansować, a na trzeźwo nie będą o tym wiedzieć xd
    - tak? coś się tam dzieje? jakaś impreza? - dopytała. to nic, że w rodeo clubie codziennie były dzikie imprezy. aż tak szalona nie była, żeby o tym wiedzieć.
    scotty watson

    scotty watson

    St Albans
    pracuje gdzies tam
    wannabe actor
    29

    food truck - Page 7 Empty Re: food truck

    Pisanie by scotty watson Pią Paź 18, 2019 9:12 pm

    youtube mnie rozproszyl xd
    spoko xd beda jak 50 pirwszych randek tyle, ze obydwoje z pijackim problemem, a nie zanikiem pamieci. - tak slyszalem. imprezy tam sa najlepsze - potwierdzil. peggy pewnie zaraz dostala swoje jedzenie, wiec scotty zaczal zajadac sie swoim. co za dzentelmen! oszczedzil jej patrzenia jak sie sam opycha. - to jak, idziemy? - obliza palec z ketchupu.
    peggy polk

    peggy polk

    szkocja
    mikrobiologia
    do it now, regret it later
    23

    food truck - Page 7 Empty Re: food truck

    Pisanie by peggy polk Pią Paź 18, 2019 9:35 pm

    co tam ciekawego na youtube aktualnie?
    pijacki problem i urwany film to też jak chorobliwy zanik pamięci xd
    - no jasne. imprezuję tam cały czas. - próbowała mu zaimponować, a tak naprawdę jeszcze ani razu tam nie była. słyszała tylko dzikie historie na temat tego miejsca. odebrala swojego burgera i bardzo się starała, żeby wyglądać jak najbardziej przyzwoicie podczas jedzenia go. co chwilę musiała przecierać usta chusteczką, pilnując, żeby nie mieć sosu na połowie twarzy. - och! masz na myśli teraz! - była trochę za bardzo zaskoczona jak na luzaczkę, na którą próbowała pozować. - taaaak, może potem rzeczywiście tam trafię. umówiłam się już z koleżankami na before, więc może później się tam spotkamy. - wymyśliła na szybko, bo chociaż wizja imprezy ze scottem wydała jej się interesująca, to chyba jednak przerosło ją to, żeby pójść z nim do rodeo clubu na trzeźwo, więc teraz, wbrew sobie, to znaczy wbrew pijanej peggy, która byłaby pierwsza na mechanicznym byku, próbowała się z tego wykręcić.
    scotty watson

    scotty watson

    St Albans
    pracuje gdzies tam
    wannabe actor
    29

    food truck - Page 7 Empty Re: food truck

    Pisanie by scotty watson Pią Paź 18, 2019 9:47 pm

    od nowa wskrecilam sie we vlogi davida dobrika
    tyle ze z ich winy a nie z powodu czegos gorszego xd chociaz w sumie alkoholizm to tez choroba. - myslalem mowilas, ze masz wolny wieczor - przypomnial jej. skoro z niej taka szalona dziewczyna, ktora czesto bawi sie w rodeo to nie chcial tego przegapic. szkoda, ze stala przed nim teraz trzezwa peggy, a nie ta narabana. dogadali by sie lepiej i nie probowalaby sie wykrecic!
    peggy polk

    peggy polk

    szkocja
    mikrobiologia
    do it now, regret it later
    23

    food truck - Page 7 Empty Re: food truck

    Pisanie by peggy polk Pią Paź 18, 2019 9:58 pm

    nie znam
    - nie, mówiłam tylko, że nie wiem jak się wieczór potoczy - odchrząknęła, bo już gubiła się w zeznaniach. tak naprawdę miała przecież w planach seriale, a nie imprezowanie ze scottem. po pijaku może i była chętna na szalone przygody, ale najpierw przecież musiała się napić. - więc wciąż możemy się spotkać w rodeo clubie. albo na jakiejś innej imprezie kiedyś... wygląda na to, że chodzimy na te same imprezy. - wymyśliła. spotkali się drugi raz w życiu i już byli w tym samym kręgu imprezowym xd musiała jakąś bajerę wymyślić na wypadek, gdyby się dzisiaj nie spotkali (bo będzie siedziała w domu i oglądała seriale), a nie chciała przecież zamykać sobie furtki do znajomości ze scottem.
    scotty watson

    scotty watson

    St Albans
    pracuje gdzies tam
    wannabe actor
    29

    food truck - Page 7 Empty Re: food truck

    Pisanie by scotty watson Pią Paź 18, 2019 10:38 pm

    spoko sa. wszystkie nastolatki sie nim podniecaja xd
    - skoro tak mowisz to tak musialo byc - stwierdzil rozbawiony. mial pewnie adhd to nic dziwnego, ze nie pamietal nawet co mowila piec minut temu. albo moze mial nadzieje, ze ja wkreci i pojdzie z nim od razu. kto wie. dokonczyl jedzenie i wywalil opakowanie do smieci. - w takim razie zobaczymy sie pozniej. szkoda bo mialem nadzieje, ze wybierzemy sie tam razem - puscil jej oczko.
    peggy polk

    peggy polk

    szkocja
    mikrobiologia
    do it now, regret it later
    23

    food truck - Page 7 Empty Re: food truck

    Pisanie by peggy polk Pią Paź 18, 2019 10:52 pm

    nie jestem nastolatką to mnie nie dotyczą takie rzeczy xd
    nogi jej się ugięły na te jego bajery. była głupią pierwszoklasistką, oczywiście, że leciała na tego typu bajery. może i bardzo chętnie poszłaby z nim od razu do klubu, ale musiała się najpierw na to przygotować mentalnie, a poza tym już myślała o tych wszystkich rzeczach, które powinna zrobić przed wyjściem (na przykład ogolić nogi).
    - będziesz musiał mnie gdzieś zaprosić innym razem. - odpowiedziała po zebraniu w sobie całej pewności siebie. dojadła swoje jedzenie i poszła do akademika namawiać koleżanki na wieczór clubbingu. potem poszły do rodeo clubu i peggy cały wieczór wypatrywała scotta, żeby na niego "przypadkiem" wpaść, ale nigdzie go nie widziała (pewnie znalazł inną frajerkę ;x) i źle się bawiła.

    Sponsored content

    food truck - Page 7 Empty Re: food truck

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Czw Mar 28, 2024 10:37 am