miejski ośrodek kultury

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    miejski ośrodek kultury - Page 14 Empty miejski ośrodek kultury

    Pisanie by st. albans Pią Paź 03, 2014 7:23 pm

    First topic message reminder :

    miejski ośrodek kultury - Page 14 Mok
    aurora kirichenko

    aurora kirichenko

    petersburg
    charakteryzacja sceniczna
    who's that girl
    32

    miejski ośrodek kultury - Page 14 Empty Re: miejski ośrodek kultury

    Pisanie by aurora kirichenko Wto Mar 08, 2016 6:22 pm

    wszyscy przenieśli wzrok na nią, a ona nieco się zmieszała. uprzedziła panią terapeutkę o tym, że przyprowadzi człowieka, który żyje w innej rzeczywistości, ale jakby nie patrzeć sama nie umiała się jeszcze z nim obchodzić. odchrząknęła.
    - nazywam się aurora. - wyciągnęła coś z kieszeni. - to jest gigi - pokazała zdjęcie williama z gigi, które wcisnął jej do rąk przy którejś okazji i drugie, policyjne, z gigi rozpaćkaną na ziemi jako ofiarą zbrodni. - a to jestem ja. - wskazała na siebie.
    william roosevelt

    william roosevelt

    st.albans
    historia sztuki
    fuck off
    40

    miejski ośrodek kultury - Page 14 Empty Re: miejski ośrodek kultury

    Pisanie by william roosevelt Wto Mar 08, 2016 6:28 pm

    sam william przyjrzał się temu zdjęciu z trupem gigi ale tylko się uśmiechnął. - no i i widzicie. ciągle mi tak powtarza i ciągle bawi się w tą aurorę. ale dzięki temu mniej się kłócimy! - powiedział radośnie ciągle się uśmiechając bo go to cieszyło. nigdy nie lubił się kłócić ze swoją ukochaną!
    aurora kirichenko

    aurora kirichenko

    petersburg
    charakteryzacja sceniczna
    who's that girl
    32

    miejski ośrodek kultury - Page 14 Empty Re: miejski ośrodek kultury

    Pisanie by aurora kirichenko Wto Mar 08, 2016 6:30 pm

    spojrzała na williama przelotnie.
    - dokładnie. widzicie. ciągle mu podaję wszystkie dowody na to, że nie jestem gigi, ale on nie może tego przyjąć do wiadomości. - powiedziała spokojnie. patrzyła głównie na terapeutkę, bo pozostali ludzie z terapii pewnie też byli jakimiś wariatami i wcale nie chcieli jej wspierać. w końcu nie przyprowadziłaby go na spotkanie aa xd
    william roosevelt

    william roosevelt

    st.albans
    historia sztuki
    fuck off
    40

    miejski ośrodek kultury - Page 14 Empty Re: miejski ośrodek kultury

    Pisanie by william roosevelt Wto Mar 08, 2016 6:33 pm

    zaśmiał się. - oj głuptasie. - powiedział z rozbawieniem i nawet dał jej szybkiego buziaka w policzek. - nie wiem dlaczego się tak uparła na tą aurorę, ale już nawet nie mam siły się z nią o to kłócić. w końcu ileż można kłócić się z kimś kogo się kocha, prawda? - spojrzał na nią wzrokiem zakochanego szczeniaczka.
    aurora kirichenko

    aurora kirichenko

    petersburg
    charakteryzacja sceniczna
    who's that girl
    32

    miejski ośrodek kultury - Page 14 Empty Re: miejski ośrodek kultury

    Pisanie by aurora kirichenko Wto Mar 08, 2016 6:40 pm

    - gigi nie żyje! - zawołała zdenerwowana i wstała z takim impetem, że z hukiem przewróciła krzesełko. chwyciła torebkę i wyleciała z sali jak torpeda. liczyła na to, że terapeutka zamknie williama w psychiatryku, ale nie miała takiej mocy sprawczej. albo terapeutka u wszystkich wyszukiwała problemów z głową i też myślała, że aurora ma rozdwojenie jaźni. next.
    william roosevelt

    william roosevelt

    st.albans
    historia sztuki
    fuck off
    40

    miejski ośrodek kultury - Page 14 Empty Re: miejski ośrodek kultury

    Pisanie by william roosevelt Wto Mar 08, 2016 6:41 pm

    william za nią poleciał ją przepraszać i błagać o wybaczenie bo nie mógł bez niej żyć.
    akira matsumoto

    akira matsumoto

    osaka
    zaawansowana inzynieria mechaniczna
    slodziak
    24

    miejski ośrodek kultury - Page 14 Empty Re: miejski ośrodek kultury

    Pisanie by akira matsumoto Pią Wrz 06, 2019 8:31 pm

    mial dzisiaj duzo zajec, ktore dopiero teraz skonczyl, wiec poszedl na miastio sie zrelaksowac. a mowiac zrelaksowac mial na mysli siedzenie na lawce i przygladanie sie przechodzacym ludziom.
    peggy polk

    peggy polk

    szkocja
    mikrobiologia
    do it now, regret it later
    23

    miejski ośrodek kultury - Page 14 Empty Re: miejski ośrodek kultury

    Pisanie by peggy polk Pią Wrz 06, 2019 8:39 pm

    znają się? uznaję, że się znają. oboje są pierwszaczkami, pewnie byli na jakiejś integracji! peggy też się relaksowała, a przez relaks mam na myśli to, że niosła pudełko niedojedzonej pizzy do akademika. zauważyła jednak po drodze tego azjatę, co to jego imienia nie pamiętała, ani też nie pamiętała z jakiego jest kraju, ale pamiętała, że poznali się na integracji i że był bardzo sympatyczny, więc po prostu zamachała do niego z daleka.
    - hejjo! lubisz zimną pizzę?
    akira matsumoto

    akira matsumoto

    osaka
    zaawansowana inzynieria mechaniczna
    slodziak
    24

    miejski ośrodek kultury - Page 14 Empty Re: miejski ośrodek kultury

    Pisanie by akira matsumoto Pią Wrz 06, 2019 8:45 pm

    scisnelo mu zoladek kiedy uslyszal czyjs glos. nie byl gotowy na rozmowe z nikim i zalowal, ze jednak nie poszedl sie schowac do pokoju. usmiechnal sie jednak gdy zobaczyl peggy bo rowniez ja pamietal i nie byla taka straszna. - hej, jasne ze lubie - sklamal troche bo jednak wolal ciepla, ale glupio mu bylo odmowic xd
    peggy polk

    peggy polk

    szkocja
    mikrobiologia
    do it now, regret it later
    23

    miejski ośrodek kultury - Page 14 Empty Re: miejski ośrodek kultury

    Pisanie by peggy polk Pią Wrz 06, 2019 8:50 pm

    biedny chłopak. jeśli był tak niezręczny społecznie, to powinien robić to co ona. to znaczy upijać się na wszystkich imprezach i ze wszystkimi się zaprzyjaźniać, a potem spotykając ich na ulicy nie pamiętać kim są, ale wiedzieć, że są najlepszymi przyjaciółmi.
    - super! to twój szczęśliwy dzień, akurat zostały mi trzy kawałki. - usiadła obok niego i otworzyła pudełko. niestety pudełko skrywało znacznie większy horror niż zimna pizza. to była zimna pizza hawajska.
    akira matsumoto

    akira matsumoto

    osaka
    zaawansowana inzynieria mechaniczna
    slodziak
    24

    miejski ośrodek kultury - Page 14 Empty Re: miejski ośrodek kultury

    Pisanie by akira matsumoto Pią Wrz 06, 2019 8:56 pm

    moze i powinien, ale gdyby sie upijal i potem nie pamietal co robil kilka godzin temu to chyba by sie spalil ze wstydu. pewnie nawet nigdy nie probowal alkoholu. - swietnie - powiedzial wesolo i skierowal wzrok w strone pudelka. nigdy nie probowal pizzy hawajskiej, ale slyszal o niej rozne opinie. zaczal zalowac swoich slow, bo wolalby jednak zjesc surowa osmiornice na tej pizzy zamiast szyke, ktora pewnie byla ze zmielonych kosci, a nie miesa.
    peggy polk

    peggy polk

    szkocja
    mikrobiologia
    do it now, regret it later
    23

    miejski ośrodek kultury - Page 14 Empty Re: miejski ośrodek kultury

    Pisanie by peggy polk Pią Wrz 06, 2019 9:01 pm

    peggy zawsze następnego dnia rano paliła się ze wstydu przez to co wyprawiała lub czego nie pamiętała, że wyprawiała. jednak to nie sprawiało, że wieczorem znowu nie zaczynało się wszystko od nowa. w końcu dopiero co zaczęła studia. musiała się wyszaleć!
    - co tu robisz? czekasz na kogoś? - może ktoś jeszcze przyjdzie dojeść pizzę.
    akira matsumoto

    akira matsumoto

    osaka
    zaawansowana inzynieria mechaniczna
    slodziak
    24

    miejski ośrodek kultury - Page 14 Empty Re: miejski ośrodek kultury

    Pisanie by akira matsumoto Pią Wrz 06, 2019 9:10 pm

    moze powinna go nauczyc jak sie rozkrecic! chociaz to pewnie nie za dobry pomysl. kto wie co by zbroil.. a co jakby sie jego rodzice dowiedzieli! nie, nie. trzezwe zycie mu bardziej pasowalo. - nie, poszedlem sie tylko przewietrzyc - odpowiedzial jej z usmiechem. nadal nie tknal pizzy I mial nadzieje, ze peggy zapomniala juz, ze go poczestowala.
    peggy polk

    peggy polk

    szkocja
    mikrobiologia
    do it now, regret it later
    23

    miejski ośrodek kultury - Page 14 Empty Re: miejski ośrodek kultury

    Pisanie by peggy polk Pią Wrz 06, 2019 9:14 pm

    może go kiedyś zabrać na imprezę, czemu nie. tym bardziej, że sama nie zdawała sobie sprawy z tego, że jest taką dzikuską xd skoro akira woli trzeźwe życie, to może chociaż będzie ją ogarniać, żeby nie robiła głupot i bezpiecznie będzie ją odprowadzać do domu.
    - jasne, rozumiem. tu jest wiele inaczej niż w...? - spojrzała na niego wyczekująco, mając nadzieję, że chłopak dokończy za nią skąd pochodzi, bo ona naprawdę nie pamiętała. zastanawiała się nawet czy byłoby głupio gdyby teraz poprosiła go, żeby przypomniał jej jak ma na imię czy może już jest za daleko w ich znajomości, żeby o to pytać. oczywiście peggy wcale nie umknął fakt, że nie tknął pizzy. - częstuj się, naprawdę. ja już nie mogę. - poklepała się po brzuchu.
    akira matsumoto

    akira matsumoto

    osaka
    zaawansowana inzynieria mechaniczna
    slodziak
    24

    miejski ośrodek kultury - Page 14 Empty Re: miejski ośrodek kultury

    Pisanie by akira matsumoto Pią Wrz 06, 2019 9:31 pm

    na pewno by sie nia zaopiekowal i grzecznie odprowadzil do domu. moze i byl ciamajda, ale potrafil zachowac sie jak dzentelmen. no chyba, ze by sie jej wystraszyl i zdecydowal, ze jej towarzystwo jednak nie jest dla niego xd - niz w japonii - dokonczyl jej zdanie I sie zasmial. nie obrazi sie za to, ze nie pamietala skad pochodzi. sam mial takie stresy, ze nie pamietal prawie nikogo z zajec. - dzieki - chwycil jeden kawalek. zaraz jednak westchnal I podniosl na nia wzrok. - gdzie moje maniery.. akira - przedstawil jej sie I wyciagnal w jej strone dlon. przynajmniej mial okazje przetestowac swoje social skills skoro tu witali sie inaczej niz u niego w kraju.
    peggy polk

    peggy polk

    szkocja
    mikrobiologia
    do it now, regret it later
    23

    miejski ośrodek kultury - Page 14 Empty Re: miejski ośrodek kultury

    Pisanie by peggy polk Pią Wrz 06, 2019 9:38 pm

    no dobra, bez przesady, aż taką dzikuską nie była, żeby się przestraszył... chociaż skoro taki on grzeczny i nieśmiały, to może go wszystko przestraszyć.
    - o kurcze. to na pewno musi być totalnie inny świat. - zmarszczyła nosek. sama mało w życiu widziała, więc japonia wydawała jej się wręcz inną planetą. nie pojmowała tego, że ktoś mógł sobie przylecieć z drugiego końca świata właśnie tutaj. gdy zaczął się przedstawiać, zaśmiała się nerwowo. - no co ty, przecież pamiętam, przecież już się poznaliśmy. - udawała, że pamiętała, a tak naprawdę kamień spadł jej z serca. - na tej, no, integracji w akademiku. - strzeliła palcami. - ale może rzeczywiście wtedy nie poznaliśmy się tak oficjalnie. peggy. - uścisnęła jego dłoń, żeby mu tak nie wisiała w powietrzu.
    akira matsumoto

    akira matsumoto

    osaka
    zaawansowana inzynieria mechaniczna
    slodziak
    24

    miejski ośrodek kultury - Page 14 Empty Re: miejski ośrodek kultury

    Pisanie by akira matsumoto Pią Wrz 06, 2019 9:48 pm

    akira jest taki plochliwy, ze pewnie ucieklby jak tylko by mu powiedziala cos po czym by sie zawstydzil. dziwne, ze sam nie bal sie chodzic po nocach. moze zapomnial, ze nie jest w japonii I tutaj nie jest az tak spokojnie. - to rzeczywiscie zupelnie inny klimat - przyznal jej racje. - powinnas nas kiedys odwiedzic. na pewno by ci sie spodobalo - kontynuowal. w sumie to nie zeal jej na tyle, zeby byc tego takim pewnym, ale japonia jest super. - a no tak - zarumienil sie bo mu sie zrobilo glupio, ze nie pamietal jej imienia. nie przypominal sobie zeby rozmawiali I teraz bedzie mu sie ta wstydliwa sytuacja po nocach snic. cale szczescie chociaz uscisnela mu dlon. nerwowo wgryzl sie w swoon kawalek pizzy. - dobra - powiedzial szybko zeby zmienic temat.
    peggy polk

    peggy polk

    szkocja
    mikrobiologia
    do it now, regret it later
    23

    miejski ośrodek kultury - Page 14 Empty Re: miejski ośrodek kultury

    Pisanie by peggy polk Pią Wrz 06, 2019 9:55 pm

    w st albans na pewno nie jest spokojnie xd jeszcze nie słyszał legend o tym mieście i nie zdawał sobie z tego sprawy.
    - o, nie, nie, nigdy w życiu. - potrząsnęła głową od razu. dopiero po dwóch sekundach uświadomiła sobie, że odrzucenie zaproszenia do japonii mogło zostać źle zrozumiane, więc odchrząknęła i poprawiła się: - nie mam kasy na takie wyprawy. - wyjasniła i podrapała się po nosku. biedny chłopak, będzie sobie do końca życia wypominał, że nie pamiętał jej imienia, a tak naprawdę ona też nie pamiętała jego imienia, ojezu. - serio? - spojrzała jak się wgryzał w tę pizzę, bo ona sama by zimnej pizzy nie tknęła xd
    akira matsumoto

    akira matsumoto

    osaka
    zaawansowana inzynieria mechaniczna
    slodziak
    24

    miejski ośrodek kultury - Page 14 Empty Re: miejski ośrodek kultury

    Pisanie by akira matsumoto Pią Wrz 06, 2019 10:12 pm

    biedak. on sie cieszy zyciem, a jeszcze go ktos napadnie. cale szczescie nie czytal za duzo negatynych opini o miescie, wiec nie byl swiadomy co tu go moze spotkac.
    zmarszczyl czolo gdy tak szybko zdecydowala, ze nigdy nie zawita w jego kraju. troche go to obrazilo, ale byl zbyt niesmialy zeby cokolwiek powiedziec. - no tak, to troche kosztowna wyprawa - pokiwal glowa. z ledwoscia przelknal to co mial w buzi - nie - pokrecil glowa. skoro ona go urazila to on przynajmniej mogl jej powiedziec prawde o pizzy.
    peggy polk

    peggy polk

    szkocja
    mikrobiologia
    do it now, regret it later
    23

    miejski ośrodek kultury - Page 14 Empty Re: miejski ośrodek kultury

    Pisanie by peggy polk Pią Wrz 06, 2019 10:20 pm

    napadnie to mało powiedziane xd tu się może wydarzyć wszystko, nawet te rzeczy nieprzewidywalne. a może właśnie szczególnie te rzeczy nieprzewidywalne....
    - sorry, nie miałam nic złego na myśli. - przygryzła wargę. zawsze przytrafiało jej się coś przypałowego, najwyraźniej na trzeźwo też. pewnie dlatego wolała chodzić na imprezy i się upijać i zwalać winę na pijaną peggy, która robiła z peggy idiotkę. teraz nie miała żadnej wymówki. - widziałam japonię w filmach i w ogóle. musi być tam super, ale nie sądzę, żebym kiedykolwiek miała okazję tam pojechać. - podsumowała. najwyraźniej nie miała tyle kasy co rodzina akiry skoro ten mógł sobie tak latać z japonii do anglii. - słabo. będzie trzeba wyrzucić. - skrzywiła się. - nie znoszę marnować jedzenia. i kasy. mogłam kupić mniejszą - zaczęła marudzic chłopakowi, którego prawie nie znała i którego wcale nie obchodziły jej dylematy.
    akira matsumoto

    akira matsumoto

    osaka
    zaawansowana inzynieria mechaniczna
    slodziak
    24

    miejski ośrodek kultury - Page 14 Empty Re: miejski ośrodek kultury

    Pisanie by akira matsumoto Pią Wrz 06, 2019 10:29 pm

    porwie go ufo xd nie zdziwilabym sie nawet hehe
    - wiem, wiem - uspokoil ja. jego oburzenie bylo chwilowe. nawet nie potrafilby sie na nia zbyt dlugo gniewac. w koncu kazdemu moglo sie to przytrafic, a ona na pewno nie miala nic zlego na mysli. - nigdy nie wiadomo - powiedzial lagodnie I sie usmiechnal. teraz znowu zrobilo mu sie glupio. po co mowil jej parade! eh. - nie zmarnujemy jej. mozemy dac bezdomnemu albo odgrzac w domu - zaczal wymyslac co z tym zrobic.
    peggy polk

    peggy polk

    szkocja
    mikrobiologia
    do it now, regret it later
    23

    miejski ośrodek kultury - Page 14 Empty Re: miejski ośrodek kultury

    Pisanie by peggy polk Pią Wrz 06, 2019 10:40 pm

    ufo jeszcze w st. albans nie było, to dobra myśl!
    - wiesz co? możesz ją wziąć i zrobić z nią co chcesz, ja już raczej nie będę jej jadła. - machnęła ręką na tę pizzę i w ogóle pożegnała się i poszła sobie, bo odkąd wracała do akademika tą drogą i zanim spotkała akirę to korciło ją już, żeby być w pokoju i oglądać kolejny odcinek serialu. też idę spać.
    akira matsumoto

    akira matsumoto

    osaka
    zaawansowana inzynieria mechaniczna
    slodziak
    24

    miejski ośrodek kultury - Page 14 Empty Re: miejski ośrodek kultury

    Pisanie by akira matsumoto Pią Wrz 06, 2019 10:47 pm

    jak nam sie juz kilka postaci znudzi to mozna za jednym zamachem!
    - okej - patrzyl sie chwile na ta pizze az w koncu wymyslil, ze rzeczywiscie odda ja bezdomnemu. a potem poszedl do siebie spac, bo rano trzeba wstac. papa

    Sponsored content

    miejski ośrodek kultury - Page 14 Empty Re: miejski ośrodek kultury

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Czw Mar 28, 2024 11:13 pm