sala #2

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    sala #2 - Page 10 Empty sala #2

    Pisanie by st. albans Pią Paź 03, 2014 7:52 pm

    First topic message reminder :

    sala #2 - Page 10 Tumblr_n6lf5rtyXw1spwp48o1_400
    clary fire

    clary fire

    glasgow
    literatura
    heart on fire
    24

    sala #2 - Page 10 Empty Re: sala #2

    Pisanie by clary fire Czw Wrz 12, 2019 9:17 pm

    weź tak nie mów xd liczę na to, że ola i karola się ogarną!
    skoro w ogóle nie rósł mu zarost to może wylądował w jakimś piśmie medycznym, gdzie opisywali jego przypadłość i wstawili mnóstwo jego zdjęć. pewnie codziennie jedno mu robili!
    - no jasne, rozumiem - położyła dłoń na jego dloni. też by czuła się dziwnie śpiąc ponad rok i budząc się jak gdyby nigdy nic. powrót do normalności byłby trudny i dziwny. tak, clary cały czas myślała, że rozmawiają o śpiączce. nie ma takiego opisu bo na to nie wpadłam nawet xd - po prostu wszyscy cieszą się, że wróciłeś do nas po takim czasie - stwierdziła pewnie żeby miał świadomość że pomimo tak długiego czasu wszyscy za nim tęsknili.
    josh franco

    josh franco

    leicester
    układa życie na nowo
    śpiący królewicz
    27

    sala #2 - Page 10 Empty Re: sala #2

    Pisanie by josh franco Czw Wrz 12, 2019 9:24 pm

    jeśli to czytają, to niech wiedzą, że czekamy ;x
    josh teraz stanie się obiektem do badań medycznych pod wieloma względami. nie dość, że po tylu miesiącach się przebudził, to jeszcze nie rósł mu zarost! nie wiadomo co ciekawsze. przynajmniej jak stanie się obiektem badań to będzie miał nowy cel w życiu.
    - bez przesady. przecież wszyscy wiedzą, że jestem fighterem i nigdzie się nie wybieram. - stwierdził dość beztrosko, bo skąd miał wiedzieć, że ten czas był taki długi? nikt mu tu nic nie mówił!
    clary fire

    clary fire

    glasgow
    literatura
    heart on fire
    24

    sala #2 - Page 10 Empty Re: sala #2

    Pisanie by clary fire Czw Wrz 12, 2019 9:38 pm

    pewnie karola podgląda!
    josh pewnie był gwiazdą wśród stażystów i asystentów tutaj w szpitalu, ale nie tylko. może jakieś wycieczki były tędy opracowane. ale skąd mieli to wiedzieć skoro nikt go nie odwiedzał xd tacy przyjaciele hehehee.
    - no jasne że jesteś - przytaknęła mu - pamiętasz jak pewnego razu - zaczęła wspominać - nie mogłam się odczepić od jakiegoś nachalnego typa, który zdobył mój numer od mojej kumpeli? - dalej wspominała - wtedy wstawiłeś się za mną i spotkałeś z nim tylko po to żeby go uświadomić w tym, że ma się ode mnie odczepić - opowiadała - jeszcze kilka razy się z nim spotkałeś.... i nie wiem co mu powiedziałeś, ale teraz jak mnie widzi to przechodzi na drugą stronę ulicy - to pewnie był jakiś freak.... - jesteś nieustępliwy - podsumowała. totalnie się w nim bujała, nawet jeśli to jeszcze do niej nie dotarło xd
    josh franco

    josh franco

    leicester
    układa życie na nowo
    śpiący królewicz
    27

    sala #2 - Page 10 Empty Re: sala #2

    Pisanie by josh franco Czw Wrz 12, 2019 9:52 pm

    ślemy buziaczki!
    pielęgniarki i stażyści częściej go odwiedzali niż przyjaciele i rodzina! on oczywiście o tym nie wiedział i pewnie nieprędko się o tym dowie. to znaczy zanim nie wpadnie mu w ręce gazeta z dzisiejszą datą albo ktoś nie wrzuci pieniążka, żeby włączyć stary telewizor w jego sali. ewentualnie jakaś dziennikarka może przylecieć na ekskluzywny wywiad z chłopakiem, który obudził się po piętnastu miesiącach któremu nie rósł zarost.
    zaśmiał się do siebie, gdy clary zaczęła wspominać historię z nachalnym kolesiem.
    - no jasne, że pamiętam - jakby to było wczoraj xd no, może nie do końca, ale zdecydowanie wydarzyło się to niedawno. był taki kochany! skąd miał wiedzieć, że ona się w nim podkochuje. on chciał tylko dbać o swoją przyjaciółkę. - hej, zdradzę ci tajemnicę. - nachylił się lekko w jej stronę, zachęcając ją, żeby też się do niego zbliżyła. skupienie się na niej było znacznie lepszym rozwiązaniem niż skakanie wokół tematu wypadku i śpiączki, który sprawiał, że wszyscy świrowali. - zdradzę ci co mu powiedziałem. - dodał konspiracyjnym szeptem. przez ten wypadek cały świat wywrócił się do góry nogami i uswiadomił sobie, że życie jest za krótkie, żeby mieć tajemnice! to oczywiście nie była żadna tajemnica, ale clary i tak nie dowie się co tamtemu powiedział, bo akurat pielęgniarki weszły do sali, żeby przeprowadzać kolejne badania. - mówiłem ci, są tu cały czas. - rzucił jeszcze w stronę rudej zanim ją wyprosiły. idę, dobranoc ;x
    clary fire

    clary fire

    glasgow
    literatura
    heart on fire
    24

    sala #2 - Page 10 Empty Re: sala #2

    Pisanie by clary fire Czw Wrz 12, 2019 9:55 pm

    dagna, wyczułaś mnie bo ja też miałam po tym poście iść!
    oczywiście, że clary się nie dowiedziała co mu powiedział przez co była trochę zawiedziona. na pewno mierzyła te pielęgniarki niezadowolonym wzrokiem, ale kiedy zaczęła wbijać igły w ciało josha to zmiękła i wycofała się. pożegnała się z nim szybko, obiecując że wkrótce znów go odwiedzi i uciekła do domu. pewnie śnił jej się josh po nocach! dobranoc!

    Sponsored content

    sala #2 - Page 10 Empty Re: sala #2

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Pią Mar 29, 2024 6:43 am