• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

ośrodek kultury

st. albans

st. albans

st. albans
god save the queen
we love our queen
109

ośrodek kultury - Page 24 Empty ośrodek kultury

Pisanie by st. albans Wto Kwi 13, 2021 11:23 am

First topic message reminder :

ośrodek kultury - Page 24 Lauderdale-house-waterlow
annie cruz

annie cruz

st. albans
śpiewa
i kill relationships for art
29

ośrodek kultury - Page 24 Empty Re: ośrodek kultury

Pisanie by annie cruz Sro Paź 12, 2022 9:01 pm

może nie będzie się tak wstydzić jak nie będzie widzieć twarzy swojego partnera xd
- więc zmarnowałaś ich czas - czepiała się, bo nie mogła pozwolić na takie docinki, nawet jeśli zdawała sobie sprawę, że mira mogła być lepszą baletnicą/nauczycielką od niej. mogłyby tak długo dyskutować, ale wtedy dyrektor otworzył drzwi od gabinetu i ucieszył się, że rozmawiają ze sobą, bo chciał z nimi obiema porozmawiać o planach na występ i faktycznie skonczyło się na tym, że kazał im ze sobą współpracować, ups!
mira agolli

mira agolli

tirana
-
boys only want love if it's torture
27

ośrodek kultury - Page 24 Empty Re: ośrodek kultury

Pisanie by mira agolli Pon Gru 05, 2022 8:03 pm

zmieniała na ostatnią chwilę choreografię bo jej zdaniem nie pasowała do muzyki która ogarniała annie. właśnie poprawiała posturę jakiejś dziewczynki w tutu.
annie cruz

annie cruz

st. albans
śpiewa
i kill relationships for art
29

ośrodek kultury - Page 24 Empty Re: ośrodek kultury

Pisanie by annie cruz Pon Gru 05, 2022 8:12 pm

annie pomagała z wnoszeniem dekoracji i wróciła na salę, widząc, że dziewczynki tańczą coś zupełnie innego.
- to nie czas na przerwę, jeszcze raz wszystko od początku - zaklaskała i usiadła do pianina.
mira agolli

mira agolli

tirana
-
boys only want love if it's torture
27

ośrodek kultury - Page 24 Empty Re: ośrodek kultury

Pisanie by mira agolli Pon Gru 05, 2022 8:17 pm

mira nie zamierzała niczego tachać xd
- to nie przerwa, próbujemy czegoś nowego - powiedziała niewzruszona tym że jej nie poinformowała o zmianach - i raz, i dwa, i trzy - już dyrygowała dziewczynkami nie zwracając uwagi na to co annie ma do powiedzenia.
annie cruz

annie cruz

st. albans
śpiewa
i kill relationships for art
29

ośrodek kultury - Page 24 Empty Re: ośrodek kultury

Pisanie by annie cruz Pon Gru 05, 2022 8:20 pm

annie zajmowała się wszystkim xd udowadniała, że miała więcej umiejętności od miry hehe. 
- możecie próbować czegoś nowego na zajęciach w nowym roku, a nie kilka dni przed występem - powiedziała ostro. miała nadzieję, że to jakieś żarty, że mira chce coś zmieniać na ostatnią chwilę. pewnie tylko jej na złość!
mira agolli

mira agolli

tirana
-
boys only want love if it's torture
27

ośrodek kultury - Page 24 Empty Re: ośrodek kultury

Pisanie by mira agolli Pon Gru 05, 2022 8:25 pm

mogła udowadniać, ale to mira miała na papierze że miała profesjonalną styczność z tańcem i baletem, a nie ona. dlatego udawało jej się utrzymać tą robotę xd
- to niewielkie poprawki, a dodadzą szyku i płynności - mówiła małe poprawki, a tak na prawdę przestawiała dziewczynki i pokazywała im nowe rzeczy. wierzyła w ich umiejętności i że wszystko ogarną. dobra nauczycielka xd
annie cruz

annie cruz

st. albans
śpiewa
i kill relationships for art
29

ośrodek kultury - Page 24 Empty Re: ośrodek kultury

Pisanie by annie cruz Pon Gru 05, 2022 8:33 pm

annie miała pokończone jakieś kursy, no ale faktycznie jeśli chodzi o profesjonalną styczność to mira wygrywała. 
przez chwilę chciała wierzyć w te "małe poprawki", ale już widziała, że mira wszystko zmienia.
- nie ma mowy. jeśli teraz zaczniesz wszystko zmieniać, to cały występ się posypie - zniecierpliwiła się i wstała od pianina, żeby stanąć przed dziewczynkami. - wracamy do starego układu! ustawcie się! - zamachała rękami, żeby dziewczynki zmieniły pozycje.
mira agolli

mira agolli

tirana
-
boys only want love if it's torture
27

ośrodek kultury - Page 24 Empty Re: ośrodek kultury

Pisanie by mira agolli Pon Gru 05, 2022 8:35 pm

i pewnie tylko tym wygrywała, bo swoją wrażliwość chowała głęboko, nie to co annie.
dla miry były to małe rzeczy, pracowała z tymi dziewczynkami dłużej w końcu annie przez chwile zrezygnowała żeby bawić się w księżniczkę i wiedziała na co je stać!
- nie widzisz, że niektóre kroki są generyczne i nie wchodzą idealnie w takt? - zauważyła, że to co proponuje annie jest nieprofesjonalne!
annie cruz

annie cruz

st. albans
śpiewa
i kill relationships for art
29

ośrodek kultury - Page 24 Empty Re: ośrodek kultury

Pisanie by annie cruz Pon Gru 05, 2022 8:41 pm

annie wygrywała jeśli chodzi o artystyczną wizję i dlatego była reżyserką xd poza tym jako mama bear była przyzwyczajona do ogarniania wielu rzeczy naraz. znała te dziewczynki, ale nie chciała im mieszać w głowach tuż przed występem, były tylko dziećmi, a nie profesjonalistkami pracującymi pod presją czasu.
- trzeba było pomyśleć o tym wcześniej. od początku mówiłam, że twój układ był słaby - prychnęła. wina miry, że nie przygotowała dobrego układu, annie od samego początku się z nią o to kłóciła xd
mira agolli

mira agolli

tirana
-
boys only want love if it's torture
27

ośrodek kultury - Page 24 Empty Re: ośrodek kultury

Pisanie by mira agolli Pon Gru 05, 2022 8:46 pm

mogła wygrywać artystyczną wizją, ale bez technicznego zaplecza miry nie wyglądałoby to aż tak dobrze. uzupełniały się i nienawidziły jednocześnie.
mira niestety miała w sobie krew perfekcjonistki jeśli chodzi o taniec dlatego tak bardzo chciała wszystko dopiąć na ostatni guzik.
- był słaby bo musiałam wziąć po uwagę twoje poprawki - zarzuciła jej. uważała, że ona wykonała doskonałą robotę.
annie cruz

annie cruz

st. albans
śpiewa
i kill relationships for art
29

ośrodek kultury - Page 24 Empty Re: ośrodek kultury

Pisanie by annie cruz Pon Gru 05, 2022 8:57 pm

naskakiwały na siebie nawzajem, a tak naprawdę cały spektakl spinał się pięknie w jedno i dyrektor ośrodka był zachwycony. potem każe im przy każdej okazji pracować razem xd
- gdybyś wzięła pod uwagę moje poprawki, to byłby dobry, a ty specjalnie wymyślałaś coś innego mi na złość, przez co mamy teraz taki bałagan! - oskarżyła ją i przyznała, że wcześniejszy układ wcale nie nadawał się do pokazania publiczności.
mira agolli

mira agolli

tirana
-
boys only want love if it's torture
27

ośrodek kultury - Page 24 Empty Re: ośrodek kultury

Pisanie by mira agolli Pon Gru 05, 2022 9:07 pm

będą skazane na siebie do końca życia xd a że obie są biedne i bezrobotne to muszą się godzić na taką robotę.
- gdybyś zamiast nanosić poprawki na coś na czym się nie znasz - mówiła tańcu - i po prostu pozwoliła mi pracować to nie byłoby tego bajzlu - tak, dalej się przerzucały winą zamiast kooperować.
annie cruz

annie cruz

st. albans
śpiewa
i kill relationships for art
29

ośrodek kultury - Page 24 Empty Re: ośrodek kultury

Pisanie by annie cruz Pon Gru 05, 2022 9:11 pm

szkoda, że nie miały szans, żeby chociaż swoją lokalną sztuką wybić się na świecie xd chyba że dyrektor wyśle je na jakiś konkurs xd
- przypomnij mi, ile spektakli na west endzie wyreżyserowałaś? - wykorzystała okazję, żeby się popisać xd - odpowiadał ci ten układ i ćwiczyłyście go tygodniami! nie zmieniamy nic w spektaklu ze względu na twoje widzimisię! - zaczęła się nakręcać i dziewczynki widziały jak traci cierpliwość i nerwy.
mira agolli

mira agolli

tirana
-
boys only want love if it's torture
27

ośrodek kultury - Page 24 Empty Re: ośrodek kultury

Pisanie by mira agolli Pon Gru 05, 2022 9:21 pm

to pewnie i tak nie byłyby konkursy na poziomie na jakim by chciały xd
- przypomnij mi, która z nas wystawiła spektakl na west endzie dlatego, że ruchała księcia wielkiej brytani? - odgryzła się się i wykorzystała to, że chciala się pochwalić w zupełnie inny sposób. nawet nie cenzurowała tego co mówi xd - mamy wystarczającą ilość czasu żeby to zmienić, a ty nie jesteś tu szefową żeby mi rozkazywać! - też jej puszczały nerwy.
annie cruz

annie cruz

st. albans
śpiewa
i kill relationships for art
29

ośrodek kultury - Page 24 Empty Re: ośrodek kultury

Pisanie by annie cruz Pon Gru 05, 2022 9:25 pm

nie miały innych sukcesów, powinny doceniać xd
dziewczynki wstrzymały oddech słysząc słowa miry. o ruchaniu, nie o księciu. do tego drugiego jako mieszkanki st. albans były przyzwyczajone xd
- jeśli wszystko o tym wiesz, to na pewno wiesz też, że on nie miał z tym nic wspólnego! - plotki działały na jej korzyść, skoro george ściągnął jej spektakl z afisza. mogła udawać, że do wszystkiego doszła sama, a jemu się to nie podobało xd - jestem reżyserką i mam tu większą rangę od ciebie i ja mówię, że nic nie zmieniamy! - powiedziała stanowczo i tupnęła nogą.
mira agolli

mira agolli

tirana
-
boys only want love if it's torture
27

ośrodek kultury - Page 24 Empty Re: ośrodek kultury

Pisanie by mira agolli Pon Gru 05, 2022 9:32 pm

już to widze xd
widziały książąt i księżniczki na każdym kroku to nie był to dla nich szok xd
- teraz tak mówisz, bo się tobą znudził - mira uważała, że zna takich jak george i wiedziała jak tak na prawdę wyglądała ich historia. robiła to specjalnie żeby jej dogryźć - jeśli nic nie zmieniamy, to ja nic nie robię - podsumowała i usiadła na krześle z założonymi rękoma. dojrzałe zachowanie xd
annie cruz

annie cruz

st. albans
śpiewa
i kill relationships for art
29

ośrodek kultury - Page 24 Empty Re: ośrodek kultury

Pisanie by annie cruz Pon Gru 05, 2022 9:40 pm

- przynajmniej się mną zainteresował, nie to co tobą - wymyśliła. skąd miała wiedzieć, że mira miała własne doświadczenia z książętami przez przygodę z gabrielem. kolejny wspólny wróg annie i dani xd popatrzyła na nią z politowaniem. - świetnie, od teraz ja przejmuję całe przygotowania i możesz stąd iść - jej to było na rękę. gdyby mira poszła, to annie sama zaczęłaby wprowadzać zmiany na ostatnią chwilę xd
mira agolli

mira agolli

tirana
-
boys only want love if it's torture
27

ośrodek kultury - Page 24 Empty Re: ośrodek kultury

Pisanie by mira agolli Pon Gru 05, 2022 9:48 pm

- czyli jesteś dumna z tego, że publicznie cię krytykowano za związek z ksieciem? - zaśmiała się - masochistka - dodała rozbawiona. faktycznie kolejny wróg annie i dani. może powinna jeszcze raz wylądować u gabka - obawiam się, że w ramach swojej części etatu muszę tu być i zrobić co do mnie należy więc sugeruję żebyś ty stąd poszła i wróciła jak omówię nowe elementy choreografii - wstała wracając do pracy i zaczęła opowiadać o nowych elementach. może trochę to zmniejszyła żeby annie się nie czepiała - i proszę, nie przeszkadzaj mi - powiedziała stanowczo.
annie cruz

annie cruz

st. albans
śpiewa
i kill relationships for art
29

ośrodek kultury - Page 24 Empty Re: ośrodek kultury

Pisanie by annie cruz Pon Gru 05, 2022 9:55 pm

- nie znasz całej historii - ucięła. nie chciała wracać do tego, że była krytykowana publicznie. miała tylko nadzieję, że przez mirę i jej wymysły nie będzie krytykowana po tym występie. nie miała całej artystycznej kontroli i to ją gniotło, wolała być odpowiedzialna za całość spektaklu. gabek przyjmie ją z otwartymi ramionami. skrzyżowała ręce i obserwowała mirę. - nie zamierzam cię odstępować na krok, jeżeli zamierzasz cokolwiek zmieniać. obejrzę nową wersję i dam swoją ostateczną akceptację albo i nie - próbowała zrobić tak, żeby wyszło jej na wierzchu i miała poczucie władzy.
mira agolli

mira agolli

tirana
-
boys only want love if it's torture
27

ośrodek kultury - Page 24 Empty Re: ośrodek kultury

Pisanie by mira agolli Pon Gru 05, 2022 10:00 pm

- nie interesuje mnie - wolała dopisac własną i obsmarować w swojej glowie annie. niestety w tym układzie nie mogła być odpowiedzialna za wszystko, bo część obowiązków również miała mira i musiały się nauczyć chociaż wzajemnej tolerancji. gabek spragniony ruchanka xd - jasne - prychnęła i potem opowiedziała i zaprezentowała wszystkie zmiany. annie mogła się czepiać, ale zmiany faktycznie wyglądały na ważne i lepsze dlatego w jakimś stopniu chyba doszły do konsensu finalnie?
annie cruz

annie cruz

st. albans
śpiewa
i kill relationships for art
29

ośrodek kultury - Page 24 Empty Re: ośrodek kultury

Pisanie by annie cruz Pon Gru 05, 2022 10:11 pm

annie nie mogła dać jej satysfakcji, więc nie zaakceptowała wszystkich zmian, ale doszły do jakiegoś tam porozumienia.
stephanie miranda

stephanie miranda

hatfield
szkoła lansu i bansu
am i wild enough for you?
19

ośrodek kultury - Page 24 Empty Re: ośrodek kultury

Pisanie by stephanie miranda Nie Sty 15, 2023 6:21 pm

przestała chodzić na spotkania grupy, ale akurat przechodziła tędy jak oni wychodzili, więc schowała się za drzewem, żeby nikt jej nie zauważył. miała mocny makijaż i za krótką sukienkę jak na warunki pogodowe. była w drodze na imprezę!
silas darcy

silas darcy

kent
aktorstwo
the orphan
27

ośrodek kultury - Page 24 Empty Re: ośrodek kultury

Pisanie by silas darcy Nie Sty 15, 2023 6:26 pm

miala pecha bo silas stanal akurat przy tym drzewie zeby zapalic. wyciagnal paczke papierosow z kieszeni i uslyszal, ze cos sie poruszylo. juz chcial odejsc bo nie chcial wygladac na creepa, ktory podchodzi blisko do ludzi bez powodu. - stephanie? - zmierzyl ja wzrokiem. nie chcial ocenic, ale to co widzial nie wygladalo jak stefka, ktora zna.
stephanie miranda

stephanie miranda

hatfield
szkoła lansu i bansu
am i wild enough for you?
19

ośrodek kultury - Page 24 Empty Re: ośrodek kultury

Pisanie by stephanie miranda Nie Sty 15, 2023 6:31 pm

próbowała dyskretnie odejść spod drzewa, żeby silas jej nie zauwazył, ale przez to tylko zwróciła na siebie uwagę.
- silas! cześć! - uśmiechnęła się szeroko, żeby ukryć swoje zmieszanie. - właśnie przyszłam, żeby się z tobą zobaczyć! - zaczęła wymyślać. wyszła zza drzewa. - podzielisz się? - wskazała na fajki.
silas darcy

silas darcy

kent
aktorstwo
the orphan
27

ośrodek kultury - Page 24 Empty Re: ośrodek kultury

Pisanie by silas darcy Nie Sty 15, 2023 6:36 pm

- tak? - watpil w to. po co by sie miala tak stroic. mogla poznac po jego minie, ze nie byl zadowolony z jej pytania, ale uznal, ze fajki sa bezpieczniejsze niz alkohol. tez szkodliwe, ale przynajmniej nie mialy efektu. nie wiedzial, ze robila gorsze rzeczy xd niechetnie wyciagnal fajki w jej strone by ja poczestowac.

Sponsored content

ośrodek kultury - Page 24 Empty Re: ośrodek kultury

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Obecny czas to Pią Kwi 19, 2024 12:06 pm